Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια οποιος το εχει παρει το εχει δοκιμασει με αλλον φορτιστη για γρηγορη φορτιση;

 

πρόλαβε να το πάρει κανένας ;

εσύ το έχεις ;

Link to comment
Share on other sites

Οχι εγω δεν το εχω παρει.Γι αυτο ρωταω.

 

ναι οκ αλλά ρε συ το κινητό δεν έχει καν μήνα που βγήκε επίσημα (Κίνα) πότε να προλάβει να το έχει κάποιος ;

και την πρώτη μέρα να το είχες πληρώσει παίζει να μην έχει προλάβει να σου έρθει καν

 

ξανα ρώτα σε 2 βδομάδες μπας και το έχει κάποιος :)))))

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ αλλά ρε συ το κινητό δεν έχει καν μήνα που βγήκε επίσημα (Κίνα) πότε να προλάβει να το έχει κάποιος ;

και την πρώτη μέρα να το είχες πληρώσει παίζει να μην έχει προλάβει να σου έρθει καν

 

ξανα ρώτα σε 2 βδομάδες μπας και το έχει κάποιος :)))))

Ποτε δεν ξερεις...

Link to comment
Share on other sites

κι όμως :)

 

αν υπήρχε θα έβλεπες και τα κατάλληλα μηνύματα

 

Ενταξει φιλε μου.Ειμαστε και εμεις οι ανοητοι που ρωταμε.Συγχωρεσε μας

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως σημρα που κοιταξα πακεταριστηκε λεει))) ακους κοντορεβυθουλη...(σε κανα μηνα θα το χω χαχαχ παντως ειμαι χαρουμενη)
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως σημρα που κοιταξα πακεταριστηκε λεει))) ακους κοντορεβυθουλη...(σε κανα μηνα θα το χω χαχαχ παντως ειμαι χαρουμενη)

 

είιιιιδες που βιαζόσουν;

άντε υπομονή τώρα :))

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως σημρα που κοιταξα πακεταριστηκε λεει))) ακους κοντορεβυθουλη...(σε κανα μηνα θα το χω χαχαχ παντως ειμαι χαρουμενη)

 

δώσε αν θες περισσότερα στοιχεία, χρώμα -μαγαζί που έγινε η αγορά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος του mi5x εδώ και κάτι μέρες... Δεν ξέρω αν έχει γραφτεί αλλά υπάρχουν δύο τεράστια μείον που δυστηχως δεν τα πήρα χαμπάρι πριν το αγορασω

1 δεν θα βγει global rom

2 δεν ξεκλειδώνει το bootloader να μπορείς να περάσεις μια ελληνικη

 

Υπήρχαν κρούσματα από κάποια site που στείλανε συσκευές με μαγειρεμένες ρομ με αποτέλεσμα οποίος πήγαινε να ξεκλειδώσει bootloader να έχει στα χέρια μια ωραιότατη brick συσκευή....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχει κανεις σας αγορασει το Mi A1 απο eglobalcentral.eu να μας πει εντυπωσεις?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος του mi5x εδώ και κάτι μέρες... Δεν ξέρω αν έχει γραφτεί αλλά υπάρχουν δύο τεράστια μείον που δυστηχως δεν τα πήρα χαμπάρι πριν το αγορασω

1 δεν θα βγει global rom

2 δεν ξεκλειδώνει το bootloader να μπορείς να περάσεις μια ελληνικη

 

Υπήρχαν κρούσματα από κάποια site που στείλανε συσκευές με μαγειρεμένες ρομ με αποτέλεσμα οποίος πήγαινε να ξεκλειδώσει bootloader να έχει στα χέρια μια ωραιότατη brick συσκευή....

 

Λάθος θέμα. Εδώ μιλάμε για το mi A1

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος του mi5x εδώ και κάτι μέρες... Δεν ξέρω αν έχει γραφτεί αλλά υπάρχουν δύο τεράστια μείον που δυστηχως δεν τα πήρα χαμπάρι πριν το αγορασω

1 δεν θα βγει global rom

2 δεν ξεκλειδώνει το bootloader να μπορείς να περάσεις μια ελληνικη

 

Υπήρχαν κρούσματα από κάποια site που στείλανε συσκευές με μαγειρεμένες ρομ με αποτέλεσμα οποίος πήγαινε να ξεκλειδώσει bootloader να έχει στα χέρια μια ωραιότατη brick συσκευή....

 

τώρα για το πρώτο εεε βιάζεστε :)

για το 2ο , μάλλον λάθος κάνεις , κάπου λένε ότι είναι προσωρινά απενεργοποιημένο από την εταιρία (και καλά για να αναβαθμίσει κάποια πράγματα, οπότε (λογικά) στο μέλλον θα μπορείς

 

αλλά ναι εδώ μιλάμε για άλλη "συσκευή"

Link to comment
Share on other sites

δώσε αν θες περισσότερα στοιχεία, χρώμα -μαγαζί που έγινε η αγορά

Kαλημερα, λοιπον η αγορα εγινε περιπου στις 23 του μηνα απο το Gearbest σε χρωμα ροζουλι:D:p ευελπιστω να το εχω συντομα και εννοειται θα σας ανεβασω φωτο κλπ))

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα, λοιπον η αγορα εγινε περιπου στις 23 του μηνα απο το Gearbest σε χρωμα ροζουλι:D:p ευελπιστω να το εχω συντομα και εννοειται θα σας ανεβασω φωτο κλπ))

 

αυτάααααα τα ροζ έχουν καταστρέψει κόσμο και κοσμάκι :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχει κανεις σας αγορασει το Mi A1 απο eglobalcentral.eu να μας πει εντυπωσεις?

 

Καλημέρα το αγόρασα στις 29-09 εγώ στα 206€. Αναμένω να σταλεί ακόμα. Το tracking που μου έδωσαν γράφει ότι έχει φτάσει Αγγλία (Το έστειλαν απο Hong Kong). Λογικά αρχές της άλλης εβδομάδας θα το έχω στα χέρια μου. Μόλις παραλάβω θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

αυτάααααα τα ροζ έχουν καταστρέψει κόσμο και κοσμάκι :)

 

χαχαχαχαχχαμα δεν ειναι ομορφο μωρε;

 

Ηρεμα παιδιά, είμαι σε prime time ώρα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ειχε μαυρισει η ψυχη μου τοσα χρονια ειπα να παρω σε ροζουλι τωρα!!

Ερωτηση υπαρχει καποιος που γνωριζει καποιο μαγαζι που να εχει το κιν in stock και διαθεσιμη η επιλογη priority line;

Link to comment
Share on other sites

εμενα εφυγε σημερα απο bangood σε μαυρο με priority line
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

εχει priority line to banggood?με το καλο να σου ερθει εγω περιμενω να το χρυσο απο eglobalcentral
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας εχω ενα καλωδιο usb 2 type c της blitzwolf εχω διαβασει διαφορα για καμμενες θυρες usb απο no name type c καλωδια τα b;itzwolf τα εχει δοκημασει κανεις?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας εχω ενα καλωδιο usb 2 type c της blitzwolf εχω διαβασει διαφορα για καμμενες θυρες usb απο no name type c καλωδια τα b;itzwolf τα εχει δοκημασει κανεις?

θα τον βάλει κανείς στον ίσιο δρόμο ή θα το κάνω εγώ :lol: ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...