Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800


cicilianos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...Mια φιλη που πηρε το 8800 και πηγε να το χρησιμοποιησει με καρτα cosmote...δεν της την διαβαζει την καρτα το εστειλε στην nokia του κανανε αναβαθμιση αλλα και παλι κανει τα ιδια της ειπαν τοι πρεπει να αλλαξει τον τυπο καρτας ο οτε..ενω οτε μας ειπε οτι δεν υπαρχει αλλος τυπος καρτας..απο την νοκια βεβαια ειπαν οτι πρεπει να περιμενει και την νεα αναβαθμιση!!!!!....μεγαλο μπερδεμα...εχει τυχει σε κανεναν???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω τύχει και εγώ σε εναν πελάτη και του έχω κάνει 50 αναβαθμίσεις απο την παλιότερη μέχρι την πιό καινούρια και δεν την παίρνει. Φταίει η κάρτα χαλαρά. Δεν μπορει να παίρνει όλες τις κάρτες και να μή βλέπει εκείνη μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Για την μπαταρία το έχω ξαναγράψει κανένα πρόβλημα διότι το αφήνω να ξεφορτήσει τελείως και την νύχτα συνήθως το φορτίζω ακόμη είμαι με την μία μπαταρία και τη δεύτερη αφόρτηστη:) από την ποιότητα της κατασκευής είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Καλο θα ηταν να χρεισιμοποιεις και τις δυο μπαταριες εναλλαξ. Χαλαει η μπαταρια με την παροδο του χρονου οταν μενει αχρησιμοποιητη (ετσι γραφεται; :) )

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

...Mια φιλη που πηρε το 8800 και πηγε να το χρησιμοποιησει με καρτα cosmote...δεν της την διαβαζει την καρτα το εστειλε στην nokia του κανανε αναβαθμιση αλλα και παλι κανει τα ιδια της ειπαν τοι πρεπει να αλλαξει τον τυπο καρτας ο οτε..ενω οτε μας ειπε οτι δεν υπαρχει αλλος τυπος καρτας..απο την νοκια βεβαια ειπαν οτι πρεπει να περιμενει και την νεα αναβαθμιση!!!!!....μεγαλο μπερδεμα...εχει τυχει σε κανεναν???

 

 

k egw cosmote exw alla den exw kanena problhma :S

ti na sou pw....... k malista h dikh mou einai k propolemikh thn exw 7-8 xronia ....

Link to comment
Share on other sites

...Mια φιλη που πηρε το 8800 και πηγε να το χρησιμοποιησει με καρτα cosmote...δεν της την διαβαζει την καρτα το εστειλε στην nokia του κανανε αναβαθμιση αλλα και παλι κανει τα ιδια της ειπαν τοι πρεπει να αλλαξει τον τυπο καρτας ο οτε..ενω οτε μας ειπε οτι δεν υπαρχει αλλος τυπος καρτας..απο την νοκια βεβαια ειπαν οτι πρεπει να περιμενει και την νεα αναβαθμιση!!!!!....μεγαλο μπερδεμα...εχει τυχει σε κανεναν???

 

Επειδή πιστεύω ότι φταίει η κάρτα δέν υπάρχει άλλη κάρτα της cosmote να δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι η πρώτη φορά που λέω δήμοσια τη γνώμη μου στο topic αλλά το διαβάζω από την πρώτη μέρα, μιας και έχω το 8800 από τις αρχές του πρηγούμενου Ιουλίου. Εδώ και δύο μήνες έχω στην κατοχή μου το Serene, μιας και μου αρέσουν πολύ τα προϊόντα της Bang & Olufsen, αλλά όχι οι τιμές τους. Σχεδιαστής του τηλεφώνου είναι ο διεθνως βραβευμένος David Lewis, ο οποίος σχεδιάζει σχεδόν το σύνολο των προϊόντων της εταιρίας (και όχι μόνο). Με πλήρη ειλικρίνεια, σας λέω ότι, το Serene έχει απίστευτη ποιότητα κατασκευής (ένα επίπεδο πάνω από το 8800), μοναδική αίσθηση αφής και έναν ηλεκτρομηχανοκίνητο αυτόματο μηχανισμό ανοίγματος-κλεισίματος που είναι όλα τα λεφτά. Η επιφάνεια του, δεν είναι από πλαστικό αλλά από διάφανη λάκα, με απίστευτη βελούδινη αίσθηση. Φυσικά δεν έχω πουλήσει το 8800, μιάς και έχω όλη τη σειρά 88-- αλλά και επειδή μου αρέσει πολύ. Πείρα το θάρρος να εκφέρω την άποψη μου, γιατί όλοι που διαβάζουμε στο topic αυτό εκτιμούμε σε ένα κινητό στοιχεία όπως η εμφάνιση, η ποιότητα κατασκευής, τα υλικά από τα οποία είναι φτιαγμένο κ.α. Α, εντελώς πληροφοριακά, για όσους ενδιαφέρονται το τηλέφωνο υπάρχει προς δοκιμή μόνο στα Bang & Olufsen stores (5 στην Αθήνα, 1 στη Θεσσαλονίκη και 1 στην Κύπρο) και μόνο. Επίσης, είναι διαθέσιμο μόνο από τα εν λόγο καταστήματα. Για όσους ενδιαφέρονται να το αγοράσουν από το internet, να είναι πολύ προσεκτικοί, γιατί έχει κλαπεί μια παρτίδα (είναι ασφαλές αυτό που σας λέω) και επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες καθυστερήσεις, καθώς η Β&Ο διαθέτει ελάχιστα κομμάτια μηνιαίως. Π.χ. στην Ελλάδα έρχονται 40 τηλέφωνα το μήνα. Τέλος, είναι περιττό, να ρωτήσετε για επιδοτήσεις μέσω των δικτύων και τα συναφή. Αυτά και συγνώμη για την έκταση του μυνήματος.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι η πρώτη φορά που λέω δήμοσια τη γνώμη μου στο topic αλλά το διαβάζω από την πρώτη μέρα, μιας και έχω το 8800 από τις αρχές του πρηγούμενου Ιουλίου. Εδώ και δύο μήνες έχω στην κατοχή μου το Serene, μιας και μου αρέσουν πολύ τα προϊόντα της Bang & Olufsen, αλλά όχι οι τιμές τους. Σχεδιαστής του τηλεφώνου είναι ο διεθνως βραβευμένος David Lewis, ο οποίος σχεδιάζει σχεδόν το σύνολο των προϊόντων της εταιρίας (και όχι μόνο). Με πλήρη ειλικρίνεια, σας λέω ότι, το Serene έχει απίστευτη ποιότητα κατασκευής (ένα επίπεδο πάνω από το 8800), μοναδική αίσθηση αφής και έναν ηλεκτρομηχανοκίνητο αυτόματο μηχανισμό ανοίγματος-κλεισίματος που είναι όλα τα λεφτά. Η επιφάνεια του, δεν είναι από πλαστικό αλλά από διάφανη λάκα, με απίστευτη βελούδινη αίσθηση. Φυσικά δεν έχω πουλήσει το 8800, μιάς και έχω όλη τη σειρά 88-- αλλά και επειδή μου αρέσει πολύ. Πείρα το θάρρος να εκφέρω την άποψη μου, γιατί όλοι που διαβάζουμε στο topic αυτό εκτιμούμε σε ένα κινητό στοιχεία όπως η εμφάνιση, η ποιότητα κατασκευής, τα υλικά από τα οποία είναι φτιαγμένο κ.α. Α, εντελώς πληροφοριακά, για όσους ενδιαφέρονται το τηλέφωνο υπάρχει προς δοκιμή μόνο στα Bang & Olufsen stores (5 στην Αθήνα, 1 στη Θεσσαλονίκη και 1 στην Κύπρο) και μόνο. Επίσης, είναι διαθέσιμο μόνο από τα εν λόγο καταστήματα. Για όσους ενδιαφέρονται να το αγοράσουν από το internet, να είναι πολύ προσεκτικοί, γιατί έχει κλαπεί μια παρτίδα (είναι ασφαλές αυτό που σας λέω) και επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες καθυστερήσεις, καθώς η Β&Ο διαθέτει ελάχιστα κομμάτια μηνιαίως. Π.χ. στην Ελλάδα έρχονται 40 τηλέφωνα το μήνα. Τέλος, είναι περιττό, να ρωτήσετε για επιδοτήσεις μέσω των δικτύων και τα συναφή. Αυτά και συγνώμη για την έκταση του μυνήματος.

:blink: :blink: :blink:

exm,ok miso na sunelthw...

1)to 8800 to xw kai egw apo ton perasmeno ioulio

2)kai egw exw oli tin seira 8*** kathoti ti sullegw

3)k to vasiko,exeis to nickname mou(to eminem to xw mono edw)...

 

mipws upnovatw kai einai diko mou post to parapanw??? :pp

 

tespa,pera apo auta,me to knt pou les,eisai sigouros oti exei kaluteri poiotita kataskeuis apo 8800? einai polu varu auto pou les :)

kai epipleon,sms mporeis na grapseis i apla to xeis gia omilia?

a,thessaloniki pou exei upokatastima??

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, φίλε μου, πρόκειται για απλή σύμπτωση. Έχεις απόλυτο δίκιο για τα μηνύματα. Είναι λίγο μανίκι για να γράψεις αλλά, δε με ενοχλεί καθόλου γιατί δε γράφω μηνύματα. Πάντως, η περιήγηση στο μενού και ο χειρισμός του είναι πανεύκολος. Το λέω αυτό γιατί, είχα πολλούε ενδοιασμούς με το πληκτρολόγιο πάνω και την οθόνη κάτω. Στη Θεσσαλονίκη, κατάστημα υπάρχει στην Προξένου κορομηλά στο Snoppy δίπλα. Τώρα περί της ποιότητας κατασκευής, αν και είναι εντελώς υποκειμενικό θέμα, για να την αξιολογήσω λαμβάνω υπόψη μου παραμέτρους όπως: 1)τα υλικά κατασκευής, 2)την ποιότητα συναρμογής, 3) την αντοχή στο χρόνο και 4)την αίσθηση που σου αφήνει το κινητό όταν το έχεις στο χέρι σου. Έτσι, 1ον:Το υλικό δεν είναι ατσάλι αλλά διάφανη λάκα. Ένα υλικό με εξαιρετική αίσθηση βελούδινης αφής (αν δεν το πιάσεις στα χέρια σου, δεν μπορείς να καταλάβεις ακριβώς τι σου λέω-και είναι απόλυτα λογικό αυτό). Πληροφοριακά, η Β&Ο δούλευε πάνω στην εξέλιξη του υλικού αυτού πάνω από ένα χρόνο, για να πετύχει την αντοχή που ήθελε και την αίσθηση που θα δίνει στο χρήστη του (πληροφορία του επίσημου σάιτ της Β&Ο). Έντελώς προσωπικά, η αίσθηση του serene μου είναι πιο ωραία γιατί πολύ απλά ατσάλι έχω ξαναπιάσει και σε άλλα υλικά αλλά τέτοιο σαν του serene όχι. Επίσης, δεν αφήνει λεκέδες, ιδιαίτερα τώρα το καλοκαίρι που ιδρώνουν τα χέρια και δεν λερώνεται η οθόνη από το, επίσης, ιδρωμένο αφτί όταν μιλάω στο τηλέφωνο. 2ον: η ποιότητα συναρμογής είναι απλά τέλεια. Οι επιφάνειες εφάπτονται τέλεια, οι καμπύλες του είναι σχεδιασμένες και κατασκευασμένες τέλεια. Η λέξη τριγμός, όσο και να το ζορίσεις είναι απλά άγνωστη. 3ον: Το έχω μόλις 2 και κάτι μήνες και δεν μπορώ να αποφανθώ για την αντοχή του στο χρόνο. Αλλά επειδή τα αντικείμενα που έχω στην κατοχή μου μου, μου αρέσει να τα "τυρρανάω¨, δείχνει να έχει αντοχή στο χρόνο. Για παράγειγμα, παίζω πολύ συχνά με το μηχανισμό και κατά μέσο όρο μιλάω περίπου 40 λεπτά στο κινητό τη μέρα. 4ον: Η στιβαρότητα και η αίσθηση που σου αφήνει το τηλέφωνο είναι τέλεια, όπως σχεδόν κάθε προϊόν της Β&Ο. Α, και για να μη φαίνονται όλα ιδανικά: α. δεν μπορείς να βάλεις δικούς σου ήχους, ώς ήχους κλήσης, β. δεν μπορείς να ορίσεις δικά σου wallpapers και γ. δεν έχει παιχνίδια. Στον αντίποδα όμως, εκτός από τα παραπάνω θετικά, έχει πολύ απλά -και πέρα από κάθε αμφιβολία-την καλύτερη ακουστική που έχει μπει σε κινητό τηλέφωνο. Η ποιότητα συνομιλίας είναι απλά άριστη. Καμία σχέση με κανένα άλλο τηλέφωνο (άνηκα και εγώ στους δυστυχείς που είχαν πολύ χαμηλή ένταση στο ακουστικό όπως και όλοι που πήραν το 8800 από την πρώτη παρτίδα. Φυσικά το πρόβλημα λύθηκε μετά από τη Νοκια).Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Εχω πιασει και εγω το serene στα χερια μου και πραγματικα δε με επησε τοσο σε ποιοτητα κατασκευης και υλικων.Προσοχη ποιοτητα κατασκευης δε σημαινει οσχεδιασμος και το χρωμα αλλα η συνολικη αισθηση που σου δινει το κινητο και καθε συσκευη απο την ποιοτητα την προσαρμογη την αντοχη των υλικων του.Μαλλον πολλοι μπερδευουν αυτην την ενοια.

Οχι οτι το 8800 με εχει αφησει απολυτα οικανοποιημενο απο την ποιοτητα του με τα χρηματα που ζηταει, ομως με τιποτα δε συγκρινετε με το serene

.................................................!
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, φίλε μου, πρόκειται για απλή σύμπτωση. Έχεις απόλυτο δίκιο για τα μηνύματα. Είναι λίγο μανίκι για να γράψεις αλλά, δε με ενοχλεί καθόλου γιατί δε γράφω μηνύματα. Πάντως, η περιήγηση στο μενού και ο χειρισμός του είναι πανεύκολος. Το λέω αυτό γιατί, είχα πολλούε ενδοιασμούς με το πληκτρολόγιο πάνω και την οθόνη κάτω. Στη Θεσσαλονίκη, κατάστημα υπάρχει στην Προξένου κορομηλά στο Snoppy δίπλα. Τώρα περί της ποιότητας κατασκευής, αν και είναι εντελώς υποκειμενικό θέμα, για να την αξιολογήσω λαμβάνω υπόψη μου παραμέτρους όπως: 1)τα υλικά κατασκευής, 2)την ποιότητα συναρμογής, 3) την αντοχή στο χρόνο και 4)την αίσθηση που σου αφήνει το κινητό όταν το έχεις στο χέρι σου. Έτσι, 1ον:Το υλικό δεν είναι ατσάλι αλλά διάφανη λάκα. Ένα υλικό με εξαιρετική αίσθηση βελούδινης αφής (αν δεν το πιάσεις στα χέρια σου, δεν μπορείς να καταλάβεις ακριβώς τι σου λέω-και είναι απόλυτα λογικό αυτό). Πληροφοριακά, η Β&Ο δούλευε πάνω στην εξέλιξη του υλικού αυτού πάνω από ένα χρόνο, για να πετύχει την αντοχή που ήθελε και την αίσθηση που θα δίνει στο χρήστη του (πληροφορία του επίσημου σάιτ της Β&Ο). Έντελώς προσωπικά, η αίσθηση του serene μου είναι πιο ωραία γιατί πολύ απλά ατσάλι έχω ξαναπιάσει και σε άλλα υλικά αλλά τέτοιο σαν του serene όχι. Επίσης, δεν αφήνει λεκέδες, ιδιαίτερα τώρα το καλοκαίρι που ιδρώνουν τα χέρια και δεν λερώνεται η οθόνη από το, επίσης, ιδρωμένο αφτί όταν μιλάω στο τηλέφωνο. 2ον: η ποιότητα συναρμογής είναι απλά τέλεια. Οι επιφάνειες εφάπτονται τέλεια, οι καμπύλες του είναι σχεδιασμένες και κατασκευασμένες τέλεια. Η λέξη τριγμός, όσο και να το ζορίσεις είναι απλά άγνωστη. 3ον: Το έχω μόλις 2 και κάτι μήνες και δεν μπορώ να αποφανθώ για την αντοχή του στο χρόνο. Αλλά επειδή τα αντικείμενα που έχω στην κατοχή μου μου, μου αρέσει να τα "τυρρανάω¨, δείχνει να έχει αντοχή στο χρόνο. Για παράγειγμα, παίζω πολύ συχνά με το μηχανισμό και κατά μέσο όρο μιλάω περίπου 40 λεπτά στο κινητό τη μέρα. 4ον: Η στιβαρότητα και η αίσθηση που σου αφήνει το τηλέφωνο είναι τέλεια, όπως σχεδόν κάθε προϊόν της Β&Ο. Α, και για να μη φαίνονται όλα ιδανικά: α. δεν μπορείς να βάλεις δικούς σου ήχους, ώς ήχους κλήσης, β. δεν μπορείς να ορίσεις δικά σου wallpapers και γ. δεν έχει παιχνίδια. Στον αντίποδα όμως, εκτός από τα παραπάνω θετικά, έχει πολύ απλά -και πέρα από κάθε αμφιβολία-την καλύτερη ακουστική που έχει μπει σε κινητό τηλέφωνο. Η ποιότητα συνομιλίας είναι απλά άριστη. Καμία σχέση με κανένα άλλο τηλέφωνο (άνηκα και εγώ στους δυστυχείς που είχαν πολύ χαμηλή ένταση στο ακουστικό όπως και όλοι που πήραν το 8800 από την πρώτη παρτίδα. Φυσικά το πρόβλημα λύθηκε μετά από τη Νοκια).Αυτά...

xm tha to tsekarw kai apo konta sto katastima pou eipes...an kai na sou pw tin alitheia to olo sxedio de me enthousiazei para polu.vevaia upokeimeniko einai auto...pantws tha protimousa to 8800 black i gold...

tespa,tha to tsekarw kai tha postarw entupwseis!:cool:

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρια http://mobile-parts.gr/catalog/product_info.php?products_id=2560 που ειχαμε προτεινει τοτε των 1000 mAh (κοστος αγορας της 15 ευρω) τι εγινε Eminem & CASH ??

 

Ρωταω εσας καθως εσεις θα δινατε review απο εδω αν οντως αξιζει αυτη η μπαταρια οταν θα την αγοραζατε.

 

Τελικα κανει αυτο που λεει κραταει παραπανω κατα 1/3 η οχι ??

 

Τώρα περί της ποιότητας κατασκευής, αν και είναι εντελώς υποκειμενικό θέμα, για να την αξιολογήσω λαμβάνω υπόψη μου παραμέτρους όπως: 1)τα υλικά κατασκευής, 2)την ποιότητα συναρμογής, 3) την αντοχή στο χρόνο και 4)την αίσθηση που σου αφήνει το κινητό όταν το έχεις στο χέρι σου. Έτσι, 1ον:Το υλικό δεν είναι ατσάλι αλλά διάφανη λάκα. Ένα υλικό με εξαιρετική αίσθηση βελούδινης αφής (αν δεν το πιάσεις στα χέρια σου, δεν μπορείς να καταλάβεις ακριβώς τι σου λέω-και είναι απόλυτα λογικό αυτό).

 

Έντελώς προσωπικά, η αίσθηση του serene μου είναι πιο ωραία γιατί πολύ απλά ατσάλι έχω ξαναπιάσει και σε άλλα υλικά αλλά τέτοιο σαν του serene όχι. Επίσης, δεν αφήνει λεκέδες, ιδιαίτερα τώρα το καλοκαίρι που ιδρώνουν τα χέρια και δεν λερώνεται η οθόνη από το, επίσης, ιδρωμένο αφτί όταν μιλάω στο τηλέφωνο.

 

Η στιβαρότητα και η αίσθηση που σου αφήνει το τηλέφωνο είναι τέλεια, όπως σχεδόν κάθε προϊόν της Β&Ο.

 

Καμία σχέση με κανένα άλλο τηλέφωνο (άνηκα και εγώ στους δυστυχείς που είχαν πολύ χαμηλή ένταση στο ακουστικό όπως και όλοι που πήραν το 8800 από την πρώτη παρτίδα. Φυσικά το πρόβλημα λύθηκε μετά από τη Νοκια).Αυτά...

 

Οσο για το ατσαλι φιλε XALK μην το υποτιμας τοσο το ατσαλι ειναι ανθεκτικο και παραμενει ιδιο ανεξιτηλο μεσα στο χρονο δεν εχει καμια σχεση με το βελουδο. Η στιβαροτητα επισης ειναι αψογη και ο ηχος οταν ανοιγει κλεινει στο 8800 αναφερομαι παντοτε !!....... Σαν εικονα αλλα και σαν design το κινητο της B&G φαινεται παιχνιδακι.

 

Ασε που οπως ειπες δεν προσφερει flexibility για ραδιο , mp3, wallpapers που εχει το 8800 σε ικανοποιητικο βαθμο ολα αυτα. Βεβαια προσωπικες αποψεις καταθετουμε αλλα δεν μπορουμε να λεμε οτι το ατσαλι μονο κακο κανει και λερωνει το κινητο χωρις να βλεπουμε τα πολλα συν που προσφερει στον χρηστη και πολυ περισσοτερο την αισθηση της αφης που σου αφηνει καθε φορα.........

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ελειπα σε ταξιδι γυρισα προχθες και δεν εχω κανει παραγγελια.Μολις κανω και την παραλαβω θα κανω post να σας πω εντυπωσεις.
Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ελειπα σε ταξιδι γυρισα προχθες και δεν εχω κανει παραγγελια.Μολις κανω και την παραλαβω θα κανω post να σας πω εντυπωσεις.

 

 

Κανενα προβλημα ευχαριστω για την αμεση απαντηση CASH.

 

Take your time παντως αν σου κραταει 1/3 παραπανω απο την κανονικη μπαταρια τοτε θα την αγορασω 15 ευρω δεν ειναι τιποτα εξαλλου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις τι bluetooth να πάρω για μεταφορα δεδομενων απο το 8800 στο PC?

 

BLUESOLEIL ΚΟΡΥΦΑΙΟ

Εγω παντως που το πηρα εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος.:up: :superman:

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Να ρωτησω κατι ακομα το βρισκω πουθενα στην Ελλάδα η μονο μεσω Internet ?

 

BLUESOLEIL ΚΟΡΥΦΑΙΟ

Εγω παντως που το πηρα εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος.:up: :superman:

Και τι adapter πρεπει να παρω που να παιζει σωστα με το 8800 ψαχνω να βρω το hardware bluetooth που ταιριάζει στο 8800

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Οποιοδήποτε usb bluetooth dongle που δουλεύει με τους widcomm drivers και τους drivers που περιέχει το SP2 για τα windows xp δουλεύει μια χαρά με το κινητό. Μπορείς να βρεις κάτι τέτοιο σε οποιοδήποτε κατάστημα για υπολογιστές, όπως π.χ. το Πλαίσιο. Καλό θα είναι να αποφύγεις όμως τις συσκευές τις Mobile Action. Χρησιμοποιούν δικούς τους drivers και έχουν αναφερθεί πάρα πολλά προβλήματα.
Link to comment
Share on other sites

i xamiloteri timi gia new 8800 poia einai pia???

akougete oti to plaisio to exei pleon fthinotera!!!

alitheia einai????

Το φθηνότερο είναι μάλλον εδω :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έπιασα στα χέρια μου σήμερα το 8800 ενός φίλου να το πάω για service γιατί τα έπαιξε...έχω μια απορία...πως μπορείτε και πατάτε ένα ένα τα πλήκτρα;! Έχω λεπτά δάχτυλα και παρ΄λα αυτά πατούσα τουλάχιστον 2-3 μαζί...Επίσης, οκ είναι ατσάλινο κτλ κτλ...αλλά 750 ευρώ και να μην πατιούνται τα πλήκτρα σωστά ή να έχει τέτοιο βάρος ή να χαλάει έτσι εύκολα;...απορία μου, άμα θέλετε απαντήστε ;)

 

Α! Και απότι διάβασα και τώρα λιγάκι βιαστικά...δεν κρατάει και η μπαταρία του καθόλου...τόσα χρήματα πια; Για ποιο λόγο; Έχει κάτι που μου διέφυγε;

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

exw arketa xontra daxtula kai grafw ena sms se merika deuterolepta...pote de me duskolepse.oute kan stin arxi.

to baros exei ginei skopima apo ti nokia.ginetai pio stibaro

oson anafora ta xrimata.well i seira 8 ekei epaize panta

auta ;)

Winners Never Quit, Quitters Never Win...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...