Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

700€ στο eglobal central το plus.

Παλι απο εκει θα το προμηθευτουν αργα ή γρηγορα οσοι θελουν να το δοκιμασουν...

Μεχρι να το δουμε εδω,θα εχει ηδη 200€ διαφορα,μη λεω και λιγα,αναλογα την τιμολογιακη πολιτικη στην ευρωπαϊκη αγορα.

Εβαλε τα χερακια της και εβγαλε τα ματακια της, δυστυχως...

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

700€ στο eglobal central το plus.

Παλι απο εκει θα το προμηθευτουν αργα ή γρηγορα οσοι θελουν να το δοκιμασουν...

Μεχρι να το δουμε εδω,θα εχει ηδη 200€ διαφορα,μη λεω και λιγα,αναλογα την τιμολογιακη πολιτικη στην ευρωπαϊκη αγορα.

Εβαλε τα χερακια της και εβγαλε τα ματακια της, δυστυχως...

 

Στάλθηκε από το LG-H870DS μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακόμα pre-order και εκεί..
Αν δεις έχει επιλογή και SIM free
Ναι όντως. Αλλά καλύτερα να μην το βλέπεις.. Τσούζει λίγο.

 

Ρε γμτο άμα είχε βγει τόσο καιρό, τα Χριστούγεννα θα ήταν σε καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι στην αναμονή και περιμένω σήμερα την παρουσίαση από το oneplus. Απίστευτο μια μικρή εταιρία να παρουσιάζει κινητό σήμερα και μετά από 10 μέρες να μπορείς να το παραγγείλεις και ολόκληρη lg να έχουν περάσει 3 μήνες και ακόμα περιμένουμε. Αυτό που με ξενερώνει στο v30 ειναι η μπροστά κάμερα που όλοι λένε τα χειρότερα και στο oneplus ότι δεν θα έχει μάλλον σταθεροποιητή στο βίντεο. Τώρα ειναι δύσκολη η επιλογή θα περιμένω τις πρώτες εντυπώσεις και θα διαλέξω ανάλογα και την τιμή τους..
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι στην αναμονή και περιμένω σήμερα την παρουσίαση από το oneplus. Απίστευτο μια μικρή εταιρία να παρουσιάζει κινητό σήμερα και μετά από 10 μέρες να μπορείς να το παραγγείλεις και ολόκληρη lg να έχουν περάσει 3 μήνες και ακόμα περιμένουμε. Αυτό που με ξενερώνει στο v30 ειναι η μπροστά κάμερα που όλοι λένε τα χειρότερα και στο oneplus ότι δεν θα έχει μάλλον σταθεροποιητή στο βίντεο. Τώρα ειναι δύσκολη η επιλογή θα περιμένω τις πρώτες εντυπώσεις και θα διαλέξω ανάλογα και την τιμή τους..

 

Είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση...θέλω το V30, μου αρέσει φουλ η κάμερα ειδικά η wide....αλλά δεν.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι στην αναμονή και περιμένω σήμερα την παρουσίαση από το oneplus. Απίστευτο μια μικρή εταιρία να παρουσιάζει κινητό σήμερα και μετά από 10 μέρες να μπορείς να το παραγγείλεις και ολόκληρη lg να έχουν περάσει 3 μήνες και ακόμα περιμένουμε. Αυτό που με ξενερώνει στο v30 ειναι η μπροστά κάμερα που όλοι λένε τα χειρότερα και στο oneplus ότι δεν θα έχει μάλλον σταθεροποιητή στο βίντεο. Τώρα ειναι δύσκολη η επιλογή θα περιμένω τις πρώτες εντυπώσεις και θα διαλέξω ανάλογα και την τιμή τους..

 

Μη το σκέφτεσαι παρε τον κινεζακο μια χαρα είναι.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε 7 μερουλες θα εχουμε και Mate 10...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά πήρα την απόφαση μου, καλό χρυσό το LG αλλά αν δεν βγει σε καλή τιμή λίγο μετά τα Χριστούγεννα, θα δοκιμάσω τη τύχη μου με το one plus.

Αρκετά με την αναμονή...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά πήρα την απόφαση μου, καλό χρυσό το LG αλλά αν δεν βγει σε καλή τιμή λίγο μετά τα Χριστούγεννα, θα δοκιμάσω τη τύχη μου με το one plus.

Αρκετά με την αναμονή...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Πολυ καλα θα κανεις δεν σε αδικω, εγω ομως σαν ρομαντικος και επειδη ξερω τι εστι lg θα περιμενω οσο χρειαστει. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά πήρα την απόφαση μου, καλό χρυσό το LG αλλά αν δεν βγει σε καλή τιμή λίγο μετά τα Χριστούγεννα, θα δοκιμάσω τη τύχη μου με το one plus.

Αρκετά με την αναμονή...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Καλή επιλογή ✌, μόνο στην κάμερα ουσιαστικά υπολείπεται και στην ανάλυση της οθόνης (αν σε ενδιαφέρει) ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιλογή ✌, μόνο στην κάμερα ουσιαστικά υπολείπεται και στην ανάλυση της οθόνης (αν σε ενδιαφέρει) ;)

 

Από κάμερα παίζει να είναι και καλύτερο....μιλάμε πάντα για τη βασική όχι τη 2η.

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια σαν επιλογή το LG είναι το καλύτερο για μένα. Και σαν κάμερες και με την αδιαβροχοποιηση. Αλλά με τιμή 700 ευρώ και χωρίς να είναι ουσιαστικά διαθέσιμο ο κινέζος για μένα είναι μονόδρομος εκτός και αν αλλάξει η διαθεσιμότητα και η τιμή του LG στους επόμενους 2 μήνες.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αν δεν ερθη ως τον αλλον μηνα στις 16/12/2017 στην Κυπρο οπου διαφημιζεται σε περιοδικα και σε estore τοτε θα παρω το Huawei Mate 10 Pro και κανει.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

εννοειται το v30 θα ειναι καλυτερο σε καμερα..ισως και απο το note8!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Κ εμένα για mate 10 pro με βλέπω......

 

Καλα χρυσά αλλα την υγεια σας δε τη σκεφτεστε καθολου με 1,30w sar αυτη η χουαβεϊ κοντράρει τα μηλοφωνα δεν μπορω να καταλαβω. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Λέω να ψωνίσω από το πάνω ράφι μετά από 4χρονια κ με βλέπω για v30 .από θέμα μεγέθους με καλύπτει πλήρως γιατί μετά από 1χρονο με τα νοτε4 mtk,snap βλέπω μου είναι τα 151 Χιλ ύψος εντάξει.καποτε είχα το LG optimus.Εχω ποιο πολύ ενδιαφέρον για vfm κινητά μιας κ λόγο τιμής άλλαζα 2 στο χρόνο.p8 lite ,redmi note4,p8 lite 2017 το πήρα πριν 20 μέρες κ ούτε το άναψα!.είπα να πάρω το honor9 στην Μπλάκφρ αν το βρω σε καλή τιμή αλλά λέω να κρατήσω το ποσό για το v30 είδα έχει ράδιο φμ! Edited by votis
Link to comment
Share on other sites

Καλα χρυσά αλλα την υγεια σας δε τη σκεφτεστε καθολου με 1,30w sar αυτη η χουαβεϊ κοντράρει τα μηλοφωνα δεν μπορω να καταλαβω. :)

 

σαρ που βλεπεις = worst case scenario. Με αλλο κινητο πχ δε θα ειχες καν σημα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα χρυσά αλλα την υγεια σας δε τη σκεφτεστε καθολου με 1,30w sar αυτη η χουαβεϊ κοντράρει τα μηλοφωνα δεν μπορω να καταλαβω. :)

 

Καλημερα φιλε μ τι εννοεις ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κ εμένα για mate 10 pro με βλέπω......

Ωραια το ιδιο με μενα θα παρεις και εσυ :)

Επειδη παρουσιαστικε το LG V30 στις 31/8/2017 αν ειναι να το παρουμε χριστουγεννα οποτε παμε για 12/2017 απλα τραγικο και δεν μπορω να καταλαβω που οφειλεται η καθυστερηση του στην παραγωγη του ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη παρουσιαστικε το LG V30 στις 31/8/2017 αν ειναι να το παρουμε χριστουγεννα οποτε παμε για 12/2017 απλα τραγικο και δεν μπορω να καταλαβω που οφειλεται η καθυστερηση του στην παραγωγη του ;

 

Αν έπρεπε να κάνω μία εκτίμηση, θα έλεγα ότι η Google έχει καπαρώσει τον μεγαλύτερο αριθμό από την παραγωγή αυτών των "καταπληκτικών" POLED και δεν μένουν αρκετές στην LG. Και η LG, που δεν φαίνεται να ενδιαφέρεται ιδιαίτερα για την πορεία του mobile τμήματός της, προτιμά να σπρώχνει τις οθόνες στην Google. Άσε που έτσι ξεφορτώνεται και τις πρώτες, όχι και τόσο σπουδαίες, παρτίδες, οπότε όταν θα μάθει να τις φτιάχνει σωστά, το V30 ίσως να μην έχει οθόνες με παιδικές ασθένειες.

Link to comment
Share on other sites

Αν έπρεπε να κάνω μία εκτίμηση, θα έλεγα ότι η Google έχει καπαρώσει τον μεγαλύτερο αριθμό από την παραγωγή αυτών των "καταπληκτικών" POLED και δεν μένουν αρκετές στην LG. Και η LG, που δεν φαίνεται να ενδιαφέρεται ιδιαίτερα για την πορεία του mobile τμήματός της, προτιμά να σπρώχνει τις οθόνες στην Google. Άσε που έτσι ξεφορτώνεται και τις πρώτες, όχι και τόσο σπουδαίες, παρτίδες, οπότε όταν θα μάθει να τις φτιάχνει σωστά, το V30 ίσως να μην έχει οθόνες με παιδικές ασθένειες.

Ναι αλλα γιατι δεν κραταει και για την ιδια η LG οθονες και τις δινει ολες στηv Google ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα γιατι δεν κραταει και για την ιδια η LG οθονες και τις δινει ολες στηv Google ;
θα σου πω εγώ

για κάποιο λόγο έχει χεσμενη την αγορά της Ευρώπης που μας αφορά

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναειπα, το μεγάλο στοίχημα είναι αν προλάβει το s9...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Καλημερα Μακαρι παντος στην ΜΤΝ ακουσα οτι θα ερθη τον Δεκεμβριο σε ενα μηνα δηλ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...