Jump to content

Μπλουζάκια (T-shirts) με λογότυπα


dieselaki2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαχνω shop ειτε online ειτε κανονικο(θεσσαλονικη)που να εχει μπλουζες με το λογοτυπο του superman(οχι για παιδια) απο αυτες που κυκλοφορουν παντου και δεν ξερω απο που τις περνουν,να ειναι και καποια μαρκα αν γινετε,πειτε μου τι ξερετε,το ιδιο και για το μπλουζακι brazil,οχι τις κανονικες μπλουζες που φοραν οι ποδοσφαιριστες απλα εκεινες που γραφουν brazil.Eυχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

alusida katasthmaton ana ton kosmo me edra thn italia...

molis bro kapoio xrhsimo se sena link 8a sto postaro

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

8essalonikh den exoun katasthma..dustuxos mono a8hna kai rodo..pantos sth boulgaria exei 3 katasthmata se 3 diaforetikes poleis kai sthn ellada mono 2!!!kakos!

 

http://www.terranova-on-line.com/web/default.asp?l=ing

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλαμε για Θεσσαλονικη τοτε ενα μαγαζακι τετοιο υπαρχει στην οδο Στυλιανου Γονατα στην πλατεια Ναυαρινου!! Ειναι αυτη στην οποια βρισκεται το γνωστο κρεπαδικο Dream Team... Ειναι ενα μικρο σχεδον διπλα απο το Jungle!!

Φτιαχνει οτιδηποτε T-shirt και φυσικα εχει ετοιμο σχεδιο για το Superman!!! Τιμη κοντα στα 15€/μπλουζακι...

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πέρισυ από ένα Cartoon Store εδώ στη Κύπρο ένα μπλουζάκι του Superman (licensed product από την Fruit of the loom αν δεν κάνω λάθος).
Link to comment
Share on other sites

κοίτα εγώ πήγα σε ένα Ζάρα αντρικό και βρήκα ένα μπλουζάκι με τους X-men πάνω.Είχε και αλλα σχέδια αν σε ενδιαφέρει κάτι τετοιο μπορείς να πας να ρίξεις μια ματιά...πάντος έχουν πολύ γούστο!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Με ψήσατε και ψες παράγγειλα αυτήν από το eBay. Το shipping θα κοστίσει 10,50 δολλάρια. Ο συγκεκριμένος seller έχει eBay shop και έχει μεγάλη ποικιλία σε φανέλλες (Superman και μη). Θα βρεις εύκολα κάτι που θα σου αρέσει αν φοράς size πάνω από Medium (πολύ λίγες οι Small που φοράω εγώ).
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λοιπον παιδιά εγω φτιάχνω τέτοια μπλουζάκια. Έχω κατάστημα στη Θεσσαλονίκη. Πολλά σχέδια και καλές τιμές. Έιχαμε κάνει και ένα τέτοια θέμα για μπλουζάκια με το λογότυπο του My Phone. Δε ξέρω αν είναι σωστό να πω εδώ το όνομα της εταιρίας και τη διεύθυνση γι'αύτο όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ένα PM.
Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει ενα κορυφαίο Serial Killer (superman logo) tee shirt απ το underground στην ΑγΣοφίας.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα μια μπλουζα brazil αυθεντικη nike...οχι αυτη που φορανε οι ποδοσφαιριστες φυσικα...
Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα μια μπλουζα brazil αυθεντικη nike...οχι αυτη που φορανε οι ποδοσφαιριστες φυσικα...

 

Και εγώ έχω μια παράσινη της NIKE αλλά λέει BRASIL με σίγμα, πως γράφετε BRAZIL ή BRASIL ;;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω μια παράσινη της NIKE αλλά λέει BRASIL με σίγμα, πως γράφετε BRAZIL ή BRASIL ;;

Brasil με S είναι στα πορτογαλικά που μιλάν οι Βραζιλιάνοι. Brazil είναι στα αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω νεο thread..ξέρει κανείς κάποιο κατάστημα που να τυπώνει ΄σε μπλούζες σχέδιο που θα του πάω εγω σε σιντάκι?

Για Θεσσαλονίκη πάντα

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Λογω αποκριων που μπορω να βρω ενα μπλουζακι Superman με σοβαρο σήμα εστω μονο το εμβλημα για να το ραψω σε ενα T-shirt? Θέλω να φοράω κάτι κάτω απο το πουκαμισο ! (call me Clark)

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Στη Ναυαρινου και στους γυρω πεζοδρομους εχει ενα σωρο μαγαζια που τυπωνουν μπλουζες!

Πηγαινε και θα βρεις 100δες σχεδια.

 

@finn: Εχω τυπωσει δικο μου σχεδιο σε ενα μαγαζι που λεγεται all about design. Εχει πολυ καλη ποιοτητα (κατα τη γνωμη μου, παντα), αλλα μου την ειχε καθυστερησει παρα πολυ (καμια βδομαδα :mad: ) Βρισκεται σε ενα στενακι καθετο στη Ναυαρινου, Μανουσογιαννακη :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...