Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι γιατι είναι κάτασπρο

 

Καλημερα το spen γραφει σε ολη την οθονη οταν ειναι κλειστη? γιατι εμενα προς τα δεξια και στο υψος της μεσης δεν γραφει παντα, ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα το spen γραφει σε ολη την οθονη οταν ειναι κλειστη? γιατι εμενα προς τα δεξια και στο υψος της μεσης δεν γραφει παντα, ευχαριστω
Σε εμένα γράφει σε όλη. Μόλις το δοκίμασα

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα το spen γραφει σε ολη την οθονη οταν ειναι κλειστη? γιατι εμενα προς τα δεξια και στο υψος της μεσης δεν γραφει παντα, ευχαριστω

 

Και σε μένα γράφει παντού.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες .Για να μην λεω πολλα και σας κουραζω ακουστε συντομα την δικια μου ιστορια.Αγορασα τοNote πριν 15 μερες Η version ηταν Πορτογαλιας (TPH)με το που εβαλα την σιμ της κοσμοτε γυρισε σε EUR και ολα καλα,το καλυτερο ομως ειναι οτι εχει και wifi calling και λειτουργει.Βλεπετε κατι το περιεργο.
:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας . Προσπάθησα χθες να μπω στο Clash of clans και μετά στα άλλα μου παιχνίδια Όπως και στο Facebook και απλα έμεινε μαύρη οθόνη χωρίς να ανταποκρίνεται βασικά μπορούσα να πάω στην αρχική οθόνη αλλά δεν άνοιγε τις εφαρμογες. Τέλος πάντων με επανεκκίνηση έστρωσε. Μου έχει συμβεί και σήμερα άρα κάτι δεν πάει καλά. Τι να φταίει λετε ;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

From N9
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες .Για να μην λεω πολλα και σας κουραζω ακουστε συντομα την δικια μου ιστορια.Αγορασα τοNote πριν 15 μερες Η version ηταν Πορτογαλιας (TPH)με το που εβαλα την σιμ της κοσμοτε γυρισε σε EUR και ολα καλα,το καλυτερο ομως ειναι οτι εχει και wifi calling και λειτουργει.Βλεπετε κατι το περιεργο.

 

Τι περιεργο να δουμε? Ολα φυσιολογικα :)

Αλλαξε το CSC σου σε EUR κι ολα οκ. Εγω εστησα τη συσκευη πριν γυρισω απο την πορτογαλικη στην ευρωπαϊκη και τωρα ελπιζω απλα να μην καθυστερουν οι αναβαθμισεις γιατι βαριεμαι το format και στησιμο απο την αρχη...

Link to comment
Share on other sites

Τι περιεργο να δουμε? Ολα φυσιολογικα :)

Αλλαξε το CSC σου σε EUR κι ολα οκ. Εγω εστησα τη συσκευη πριν γυρισω απο την πορτογαλικη στην ευρωπαϊκη και τωρα ελπιζω απλα να μην καθυστερουν οι αναβαθμισεις γιατι βαριεμαι το format και στησιμο απο την αρχη...

Πώς αλλάζεις μόνο το csc?
Link to comment
Share on other sites

Πώς αλλάζεις μόνο το csc?

 

Αλλάζει αυτόματα όταν βάλεις κάρτα σίμ με άλλο csc (sales code) απο αυτο που προοριζόταν η συσκευή σου...

Απαιτείται κι επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσο SoT βλεπετε περιπου σε μια φορτιση..? Ειμαι με 43% κι εχω 3 ωρες sot..με τα παντα ανοιχτα.οποτε αναλογικα , θα βγαλει γυρω στις 5μιση ωρες.. Νορμαλ ειναι? Προερχομενος απ το Mate 10 Pro δε μπορω να κρινω εγω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσο SoT βλεπετε περιπου σε μια φορτιση..? Ειμαι με 43% κι εχω 3 ωρες sot..με τα παντα ανοιχτα.οποτε αναλογικα , θα βγαλει γυρω στις 5μιση ωρες.. Νορμαλ ειναι? Προερχομενος απ το Mate 10 Pro δε μπορω να κρινω εγω

 

Καλα εισαι... Εγω με το ζορι βλεπω 4ωρες sot.

To mate 10 pro με τη δικη μου χρηση ηταν 30-35% πανω σε μπαταρια σε σχεση με Note 8.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

με courier και ζητας να στο στειλει με δυνατοτητα ελεγχου. (Το ανοιγεις μπροστα στον courier και εαν δεν το γυρνας πισω κατευθειαν).

Και τι θα ελέγξεις δηλαδή; Αν ανοίγει η συσκευή ή απλά τη συσκευασία;

Link to comment
Share on other sites

Τι περιεργο να δουμε? Ολα φυσιολογικα :)

Αλλαξε το CSC σου σε EUR κι ολα οκ. Εγω εστησα τη συσκευη πριν γυρισω απο την πορτογαλικη στην ευρωπαϊκη και τωρα ελπιζω απλα να μην καθυστερουν οι αναβαθμισεις γιατι βαριεμαι το format και στησιμο απο την αρχη...

Το περιεργο ειναι οτι εχει wifi calling με την EUR

:)
Link to comment
Share on other sites

Και τι θα ελέγξεις δηλαδή; Αν ανοίγει η συσκευή ή απλά τη συσκευασία;
θέλω να πιστεύω εαν λειτουργεί σωστά, εαν χτυπήματα ...

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με courier και ζητας να στο στειλει με δυνατοτητα ελεγχου. (Το ανοιγεις μπροστα στον courier και εαν δεν το γυρνας πισω κατευθειαν).

Προσπαθω να παρω κάποια πράγματα απο insomnia.gr και ζητάω μόνο αντικαταβολη χωρις κανενα παζαρι στην τιμη.

Στις τελευταίες 10 φορες ούτε ένας δεν εστειλε με αντικαταβολη.. Ουτε καν στέλνοντας πχ 20ε μεσω τραπεζης ωστε αν δεν το παραλάβω να μην έχει κόστος ο πωλητής.

Παλια στελναν ολοι. Αρα δε διασφαλίζεσαι ετσι αφου δε στελνει κανείς.

Μιλαμε για ποσα 600-700€, για λιγότερα θα το ρισκαρα να προπληρωσω μεσω γραπεζης.

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα ελέγξεις δηλαδή; Αν ανοίγει η συσκευή ή απλά τη συσκευασία;

 

Πολλές courier δεν δέχονται να ελεγχθεί η συσκευή ούτε με εντολή του αποστολέα.

Μονη σιγουριά οι αξιολογήσεις του πωλητή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολλές courier δεν δέχονται να ελεγχθεί η συσκευή ούτε με εντολή του αποστολέα.

Μονη σιγουριά οι αξιολογήσεις του πωλητή.

Κώστα μετά τα τελευταία γεγονότα στο insomnia ούτε αυτό σε διασφαλίζει πλέον.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κώστα μετά τα τελευταία γεγονότα στο insomnia ούτε αυτό σε διασφαλίζει πλέον.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ήθελα να σου γράψω και πριν. Υπήρχαν τέτοια περιστατικά??? Έπεσα από τα σύννεφα (κι ας μην είναι τόσο ασυνήθιστο...) Επίσης προσωπικά επιθυμώ και τηλεφωνική επικοινωνία. Εννοείται πως ούτε αυτή με εξασφαλίζει αλλά ψυχολογεις τον "απέναντι" (όσο είναι δυνατόν). Επίσης ρωτάω αν είναι μέλος του myphone.

Πάντα υπάρχουν κίνδυνοι αλλά όπως μου είπε κάποιος που μου προκατεβαλε την αμοιβή (βλέποντας τις αξιολογήσεις μου και χωρίς να το ζητησω) αν δεν υπάρχει εμπιστοσύνη δεν υπάρχει συναλλαγή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να παρω κάποια πράγματα απο insomnia.gr και ζητάω μόνο αντικαταβολη χωρις κανενα παζαρι στην τιμη.

Στις τελευταίες 10 φορες ούτε ένας δεν εστειλε με αντικαταβολη.. Ουτε καν στέλνοντας πχ 20ε μεσω τραπεζης ωστε αν δεν το παραλάβω να μην έχει κόστος ο πωλητής.

Παλια στελναν ολοι. Αρα δε διασφαλίζεσαι ετσι αφου δε στελνει κανείς.

Μιλαμε για ποσα 600-700€, για λιγότερα θα το ρισκαρα να προπληρωσω μεσω γραπεζης.

 

Βασικα αν δεν επιτρεπει η κουριερ να ανοιξεις και να ελεγξεις οτι αυτο που ειναι μεσα στο κουτι ειναι αυτο που συμφωνησες, τοτε καλα κρασια, και απο οσο ξερω οι πιο πολλες δεν το δεχονται. Απαξ και ανοιξεις τελος.

 

Υπαρχει εδω στο σιτε αγγελια που το παλικαρι θελει μονο καταθεση, στελνει και φωτο, και οταν του λες να δωσει εντολη για ελεγχο εξαφανιζεται...

 

Θελει προσοχη, σιγουρα οι πολλες αξιολογησεις ειναι σημαντικες, αλλα δεν βρισκεις ακρη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αν δεν επιτρεπει η κουριερ να ανοιξεις και να ελεγξεις οτι αυτο που ειναι μεσα στο κουτι ειναι αυτο που συμφωνησες, τοτε καλα κρασια, και απο οσο ξερω οι πιο πολλες δεν το δεχονται. Απαξ και ανοιξεις τελος.

 

Υπαρχει εδω στο σιτε αγγελια που το παλικαρι θελει μονο καταθεση, στελνει και φωτο, και οταν του λες να δωσει εντολη για ελεγχο εξαφανιζεται...

 

Θελει προσοχη, σιγουρα οι πολλες αξιολογησεις ειναι σημαντικες, αλλα δεν βρισκεις ακρη.

 

 

Παλιά το my phone δεν σε άφηνε να δεις τις πωλήσεις αν δεν έχεις πάνω από 150 μηνύματα. Τώρα δεν ξέρω αν ισχύει αλλά ούτως ή άλλως το έχω για πιο αξιόπιστο σε αυτό το κομμάτι. Απαράδεκτο να μπόρεσαν να κλέψουν αξιολογήσεις στο άλλο. Είναι πολλά τα λεφτά παιδιά.. Κ στο κάτω κάτω κ εκατό να είναι δεν τα βρήκαμε πεταμένα για να τα χάσουμε.. Το καλύτερο είναι να το δεις πρώτα έστω με κάποια χρήματα για να μη φοβηθεί π αποστολέας ότι θα το γυρίσεις πίσω κ να χρεωθεί..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να σου γράψω και πριν. Υπήρχαν τέτοια περιστατικά??? Έπεσα από τα σύννεφα (κι ας μην είναι τόσο ασυνήθιστο...) Επίσης προσωπικά επιθυμώ και τηλεφωνική επικοινωνία. Εννοείται πως ούτε αυτή με εξασφαλίζει αλλά ψυχολογεις τον "απέναντι" (όσο είναι δυνατόν). Επίσης ρωτάω αν είναι μέλος του myphone.

Πάντα υπάρχουν κίνδυνοι αλλά όπως μου είπε κάποιος που μου προκατεβαλε την αμοιβή (βλέποντας τις αξιολογήσεις μου και χωρίς να το ζητησω) αν δεν υπάρχει εμπιστοσύνη δεν υπάρχει συναλλαγή.

Άστα έγινε χαμός. Ο Αναστάσης στις κριτικές είναι Αναστασία. Στις πρώτες εικόνες το κείμενο είναι το ίδιο. Όταν το σχολίασα σε μια ομάδα που είμαι στο fb, πήγε κι έβγαλε το κείμενο από τη μια. Ο varonos είναι αξιόπιστο μέλος. Λες μια χαρά. Κοίτα το τηλέφωνο :) του προηγούμενου. Ο καημένος έκανε αναφορά και έχασε και τον λογαριασμό του.078b49021f9c120b74ea767b5c66c82e.jpgc05e7db6a144a10a77a664e8b6bc967e.jpgc2b33b1cd97d7be7840f60e10c87ac8c.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παλιά το my phone δεν σε άφηνε να δεις τις πωλήσεις αν δεν έχεις πάνω από 150 μηνύματα. Τώρα δεν ξέρω αν ισχύει αλλά ούτως ή άλλως το έχω για πιο αξιόπιστο σε αυτό το κομμάτι. Απαράδεκτο να μπόρεσαν να κλέψουν αξιολογήσεις στο άλλο. Είναι πολλά τα λεφτά παιδιά.. Κ στο κάτω κάτω κ εκατό να είναι δεν τα βρήκαμε πεταμένα για να τα χάσουμε.. Το καλύτερο είναι να το δεις πρώτα έστω με κάποια χρήματα για να μη φοβηθεί π αποστολέας ότι θα το γυρίσεις πίσω κ να χρεωθεί..

 

Και τώρα ισχύει το οριο των150

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άστα έγινε χαμός. Ο Αναστάσης στις κριτικές είναι Αναστασία. Στις πρώτες εικόνες το κείμενο είναι το ίδιο. Όταν το σχολίασα σε μια ομάδα που είμαι στο fb, πήγε κι έβγαλε το κείμενο από τη μια. Ο varonos είναι αξιόπιστο μέλος. Λες μια χαρά. Κοίτα το τηλέφωνο :) του προηγούμενου. Ο καημένος έκανε αναφορά και έχασε και τον λογαριασμό του.078b49021f9c120b74ea767b5c66c82e.jpgc05e7db6a144a10a77a664e8b6bc967e.jpgc2b33b1cd97d7be7840f60e10c87ac8c.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χαμός. Ελπίζω να διορθωθεί γιατί έχω κάνει πολλές συναλλαγές εκεί κι εμείς της επαρχίας δεν έχουμε την πολυτέλεια της "live" συναλλαγής.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να παρω κάποια πράγματα απο insomnia.gr και ζητάω μόνο αντικαταβολη χωρις κανενα παζαρι στην τιμη.

Στις τελευταίες 10 φορες ούτε ένας δεν εστειλε με αντικαταβολη.. Ουτε καν στέλνοντας πχ 20ε μεσω τραπεζης ωστε αν δεν το παραλάβω να μην έχει κόστος ο πωλητής.

Παλια στελναν ολοι. Αρα δε διασφαλίζεσαι ετσι αφου δε στελνει κανείς.

Μιλαμε για ποσα 600-700€, για λιγότερα θα το ρισκαρα να προπληρωσω μεσω γραπεζης.

Πλέον με courier δεν μπορείς να πληρωσεις αντικαταβολή πάνω από 500€

 

Ίσως η μοναδική courier που δέχεται έλεγχο πακέτου σε συνεννόηση με το κατάστημα είναι η ACS....εχω και μια επιφύλαξη για SPEEDEX....

 

Αν στείλεις την διαφορά από τα 500€ ..με κατάθεση (αφου δεν γίνεται αλλιώς ) θα βρεις κάποιον...

 

Υπάρχουν πολλοί στο insomnia που έχουν πολλές θετικές αξιολογήσεις και είναι Τιμιοτατοι...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλοί στο insomnia που έχουν πολλές θετικές αξιολογήσεις και είναι Τιμιοτατοι...

Το θέμα είναι ότι πλέον δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ότι είναι όντως αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον με courier δεν μπορείς να πληρωσεις αντικαταβολή πάνω από 500€

 

Ίσως η μοναδική courier που δέχεται έλεγχο πακέτου σε συνεννόηση με το κατάστημα είναι η ACS....εχω και μια επιφύλαξη για SPEEDEX....

 

Αν στείλεις την διαφορά από τα 500€ ..με κατάθεση (αφου δεν γίνεται αλλιώς ) θα βρεις κάποιον...

 

Υπάρχουν πολλοί στο insomnia που έχουν πολλές θετικές αξιολογήσεις και είναι Τιμιοτατοι...

Είναι όμως πολλά τα λεφτά. Όταν π.χ. ένα Note 8 κοστίζει 700-750 ποιόν μπορείς να εμπιστευτείς μόνο από το τηλέφωνο, ειδικά εαν είσαι και από άλλη πόλη;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...