Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα αυτή είναι μια γνώμη που τη λαμβάνεις σοβαρά υπόψιν σου; κάποιος που δεν έχει γνώσεις, μίλησε για κάποιο κινητό που δε γνωρίζεις, για κάποια προβλήματα που δεν ξέρεις ποια ήταν...

Ε τα σχόλια περιττεύουν...

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αυτή είναι μια γνώμη που τη λαμβάνεις σοβαρά υπόψιν σου; κάποιος που δεν έχει γνώσεις, μίλησε για κάποιο κινητό που δε γνωρίζεις, για κάποια προβλήματα που δεν ξέρεις ποια ήταν...

Ε τα σχόλια περιττεύουν...

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

 

ναι θα συμφωνήσω μαζί σου έτσι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά κράτησα το note 8 (για όσους θυμούνται είχα ταυτόχρονα για 2 βδομάδες το mate 10 pro, το οποίο έδωσα στην κοπέλα μου ). Το mate αν δεν είχε το emui θα μου εκανε, αλλά το ui του δεν μπόρεσα να το καταπιω. Το μόνο που μου λείπει από το mate είναι η μπαταρία που δεν υπάρχει καν συγκριση με το note, και τα ηχεία που μάλλον στο s9 και s9+ τα έχουν κάνει πολύ καλύτερα. Αυτά !

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά κράτησα το note 8 (για όσους θυμούνται είχα ταυτόχρονα για 2 βδομάδες το mate 10 pro, το οποίο έδωσα στην κοπέλα μου ). Το mate αν δεν είχε το emui θα μου εκανε, αλλά το ui του δεν μπόρεσα να το καταπιω. Το μόνο που μου λείπει από το mate είναι η μπαταρία που δεν υπάρχει καν συγκριση με το note, και τα ηχεία που μάλλον στο s9 και s9+ τα έχουν κάνει πολύ καλύτερα. Αυτά !

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Για μια μπαταρία πιστεύω δεν αξίζει να θυσιάσεις το note γιατί σε όλα τα αλλα είναι ++++ εκτος αν χρειάζεται καποιος μονο μπαταρία, για την δουλειά του τοτε οκ. Και πάλι ένταξη είναι για τον μέσο χρηστη η μπαταρια του.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το bk package disabler δουλεύει σε oreo ;;

 

Δεν δουλεύει κανένα disabler μονο το sabs δουλεύει δεν υπάρχει και καλύτερο από αυτό όμως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει κανένα disabler μονο το sabs δουλεύει δεν υπάρχει και καλύτερο από αυτό όμως.
Αντί για το package disabler pro που έχει 5€, έχουμε κάποιο αντίστοιχο γιατί δεν είμαι σε pc ;;
Link to comment
Share on other sites

Το acr και γενικά η ηχογράφηση κλήσης παίζει τελικά στην Oreo?

 

Ναι κανονικοτατα.....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Αντί για το package disabler pro που έχει 5€, έχουμε κάποιο αντίστοιχο γιατί δεν είμαι σε pc ;;

 

Δεν έχω βρει κανένα άλλο να λειτουργεί όλα είχαν πρόβλημα και δεν εκαναν τιποτα. Γίνετε και από κινητό το sabs άμα θες σου στέλνω link. Σκεφτόμουν να κάνω ένα οδηγό πως το κάνουμε install μαζί με το script μου.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει δουλέψει κανένας με το Google daydream να μοιραστεί εντυπώσεις;

 

λίγο που το έψαξα υπάρχουν αναφορές για κολλήματα με την έκδοση με exynos και σε note και σε S8 που φτιάχνουν κάπως με την oreo.

Link to comment
Share on other sites

Eμαθα πως το 9+ που ήδη φορά το oreo , έχει ρύθμιση για συσκευές που έχουν tempered glass protection ,η αφή να έχει πιο καλή απόκριση .

Εγώ αγόρασα μια τέτοια στα 28 ευρώ και δεν μπορώ να γράψω εύκολα , 'όπως πριν.

Υπάρχει 'όντος ,αυτή η ρύθμιση , και λέτε να γλιτώσω το ξήλωμα .?

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

Eμαθα πως το 9+ που ήδη φορά το oreo , έχει ρύθμιση για συσκευές που έχουν tempered glass protection ,η αφή να έχει πιο καλή απόκριση .

Εγώ αγόρασα μια τέτοια στα 28 ευρώ και δεν μπορώ να γράψω εύκολα , 'όπως πριν.

Υπάρχει 'όντος ,αυτή η ρύθμιση , και λέτε να γλιτώσω το ξήλωμα .?

 

INTRODUCING: THE "TOUCH SENSITIVITY" SETTING

 

This setting allows you to counteract any touch sensitivity issues you might experience. Simply go into "Settings" - "Advanced Features" and there you will find the "Touch Sensitivity" setting - hidden at the bottom of the menu.

 

You are unable to dial your sensitivity up or down, as it is just an on/off switch, so you are only going to want to this feature on if you are having any issues at all. Normally, PanzerGlass™ does not cause any touch sensitivity issues, but should you experience it, this fix will usually help.

 

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Για το δικό μας?

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχει και σε εμάς αλλα ούτε ο Harry Potter δεν μπορεί να το βρει εκεί που το έχουν βάλει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι !! Αυτό το είχα δει . Αλλά αναφέρεται στο sensivity του home button και όχι της οθόνης .

Το έχω βάλει στο 1 . Τίποτα !!. Το έχω βάλει και στο 5 όπως αναφέρει . Τίποτα !! καμιά διαφορά .

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

Ναι !! Αυτό το είχα δει . Αλλά αναφέρεται στο sensivity του home button και όχι της οθόνης .

Το έχω βάλει στο 1 . Τίποτα !!. Το έχω βάλει και στο 5 όπως αναφέρει . Τίποτα !! καμιά διαφορά .

Στο κεντρικό κουμπί πάντως εχει σίγουρα διαφορά. Στο βίντεο λεει οτι επηρεάζει ολη την οθονη και όχι μονο το κεντρικό κουμπί. Δεν ειμαι βέβαιος γι αυτο, πάντως το βίντεο αυτο ισχυρίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω βρει κανένα άλλο να λειτουργεί όλα είχαν πρόβλημα και δεν εκαναν τιποτα. Γίνετε και από κινητό το sabs άμα θες σου στέλνω link. Σκεφτόμουν να κάνω ένα οδηγό πως το κάνουμε install μαζί με το script μου.
Εννοείται ευπρόσδεκτος :) Έφαγα κανένα μισάωρο με το sabs και δεν το κατάφερα..

Αφού πειραζα με apk editor το αρχείο δεν το έκανε εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση όσοι έχετε ελληνικό σε ποια έκδοση λογισμικού είσαστε? Όχι Android γενικότερα λέω.

 

Στάλθηκε από το Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ευπρόσδεκτος :) Έφαγα κανένα μισάωρο με το sabs και δεν το κατάφερα..

Αφού πειραζα με apk editor το αρχείο δεν το έκανε εγκατάσταση.

Τι εννοείς δεν το εκανε εγκατάσταση? Θες το apk editor pro, οχι την έκδοση του playstore, αλλα ψαξτο στο Google. Μετά κατεβαζεις το sabs ως apk αρχείο, μην το κάνεις εγκατάσταση.

Το επιλέγεις απο apk editor pro, του αλλαζεις το ονομα σε κατι μοναδικο, δικο σου (άστο περίπου όπως ειναι com.layout... και μετά την τελευταία τελεια αλλαξε μονο τη λέξη sabs σε κατι αλλο 4ψηφιο επισης καλύτερα. Και αφού κάνει την μετατροπή επελεξε εγκατάσταση κατευθείαν μέσα απο editor pro.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν το εκανε εγκατάσταση? Θες το apk editor pro, οχι την έκδοση του playstore, αλλα ψαξτο στο Google. Μετά κατεβαζεις το sabs ως apk αρχείο, μην το κάνεις εγκατάσταση.

Το επιλέγεις απο apk editor pro, του αλλαζεις το ονομα σε κατι μοναδικο, δικο σου (άστο περίπου όπως ειναι com.layout... και μετά την τελευταία τελεια αλλαξε μονο τη λέξη sabs σε κατι αλλο 4ψηφιο επισης καλύτερα. Και αφού κάνει την μετατροπή επελεξε εγκατάσταση κατευθείαν μέσα απο editor pro.

 

Έτσι το κάνω και δεν κάνει εγκατάσταση.5e84f8b9e5fc1c592bc05d79a625085f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα στο Note 8 διπλα από το wifi στην μπάρα μου βγάζει το εικονίδιο του chrome cast. Πως κλείνω το crome cast?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έτσι το κάνω και δεν κάνει εγκατάσταση.5e84f8b9e5fc1c592bc05d79a625085f.jpg

 

θα βαλω tutorial σε 10 λεπτα για install SABS: http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=237

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...