Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το έχεις λιγότερο από 6 μήνες κάνε διαδικασία μέσω paypal

 

Λιγοτερο το εχω. Τι διαδικασια να κανω και τι θα κερδισω απο αυτο? Τοσες αγορες απο Κινα πρωτη φορα εχω προβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λιγοτερο το εχω. Τι διαδικασια να κανω και τι θα κερδισω απο αυτο? Τοσες αγορες απο Κινα πρωτη φορα εχω προβλημα

Άνοιξε ένα case στο PayPal ποσταρε τις απαντήσεις και τα βίντεο που έχεις και ανάλογα βλέπεις πως θα πάει

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανένας δοκιμάσει διαφανή (όχι μαύρη) πρόσοψη που να πιάνει ολόκληρο το κινητό και να έχει την σωστή καμπύλη στις άκρες να μου δώσει λινκ?
Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη moded goggle cam που δοκίμασα είναι του του oneplus 3

https://goo.gl/UT1RLo ,να είναι καλά τα παιδιά στο xda

 

Υπάρχει μήπως ρύθμιση λειτουργίας Selfie καθρέπτης..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως ρύθμιση λειτουργίας Selfie καθρέπτης..

 

όχι αλλά θα βρεις στο playstore, η συγκεκριμένη είναι η μόνη που δοκίμασα και δουλεύει τέλεια το portrate mode και χωρίς ροζ η πράσινα χρώματα

Link to comment
Share on other sites

περιεργο

η TWRP (3.2.1.0) δε βλέπει την internal storage (Internal storage OMB) λεει, ενω παω να περασω την weekly AICP...

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

περιεργο

η TWRP (3.2.1.0) δε βλέπει την internal storage (Internal storage OMB) λεει, ενω παω να περασω την weekly AICP...

Το ίδιο έκανε και σε μένα πριν λιγες ημέρες, κατέβασε απο play store official twrp κσι πέρνα την νέα έκδοση από εκεί....

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το ίδιο έκανε και σε μένα πριν λιγες ημέρες, κατέβασε απο play store official twrp κσι πέρνα την νέα έκδοση από εκεί....

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

 

Τώρα τελευταία έχω πολλές φορες μαύρη οθόνη σε εισερχόμενες κλήσεις..φοραω την τελευταία aicp

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έκανε και σε μένα πριν λιγες ημέρες, κατέβασε απο play store official twrp κσι πέρνα την νέα έκδοση από εκεί....

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τώρα τελευταία έχω πολλές φορες μαύρη οθόνη σε εισερχόμενες κλήσεις..φοραω την τελευταία aicp

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

 

Και έμενα δεν έβλεπε την εσωτερική μνήμη μετά από εγκατάσταση της aicp_zl1_o-13.1-WEEKLY-20180419

Αναβάθμισα σε TWRP 3.2.1.1 μεσώ fastboot και το πρόβλημα λύθηκε.

Edited by renault19
Link to comment
Share on other sites

To κουφό του Σ/Κ !!!!

Την Παρασκευή παρέλαβα αυτή την θήκη https://www.aliexpress.com/item/For-LeTV-LeEco-Le-Pro-3-Elite-X722-5-5-soft-matte-phone-case-ultra-thin/32843988153.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.wLgkbI η οποία είναι σε όλα σωστή από διαστάσεις, θέσεις τρυπων κλπ, ΟΜΩΣ έχει ένα σοβαρό πρόβλημα......ΔΕΝ λειτουργεί το touch με την πρώτη, δηλαδή πρέπει να πατήσω 2 και 3 φορές για να λειτουργήσει, αυτό μάλιστα συμβαίνει σε όλο το εύρος της οθόνης όχι μόνο στην άκρη! Πως γίνεται αυτό ??????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Την πέμπτη έβαλα την aicp_zl1_o-13.1-WEEKLY-20180426 σε μένα και το κινητό του φίλου μου.

Μας φαίνεται ότι η αυτονομία της μπαταρίας είναι καλύτερη από τις προηγούμενες εκδόσεις.

Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος που την έχει βάλει;

Link to comment
Share on other sites

Την πέμπτη έβαλα την aicp_zl1_o-13.1-WEEKLY-20180426 σε μένα και το κινητό του φίλου μου.

Μας φαίνεται ότι η αυτονομία της μπαταρίας είναι καλύτερη από τις προηγούμενες εκδόσεις.

Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος που την έχει βάλει;

Συμφωνώ .....

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To κουφό του Σ/Κ !!!!

Την Παρασκευή παρέλαβα αυτή την θήκη https://www.aliexpress.com/item/For-LeTV-LeEco-Le-Pro-3-Elite-X722-5-5-soft-matte-phone-case-ultra-thin/32843988153.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.wLgkbI η οποία είναι σε όλα σωστή από διαστάσεις, θέσεις τρυπων κλπ, ΟΜΩΣ έχει ένα σοβαρό πρόβλημα......ΔΕΝ λειτουργεί το touch με την πρώτη, δηλαδή πρέπει να πατήσω 2 και 3 φορές για να λειτουργήσει, αυτό μάλιστα συμβαίνει σε όλο το εύρος της οθόνης όχι μόνο στην άκρη! Πως γίνεται αυτό ??????

 

τι σχεση μπορει να εχει το touch με μια back case;

δλδ οταν την βγαζεις δουλευει κανονικα;

μηπως οταν την βαζεις μενει πατημενο καποιο κουμπι;

Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

τι σχεση μπορει να εχει το touch με μια back case;

δλδ οταν την βγαζεις δουλευει κανονικα;

μηπως οταν την βαζεις μενει πατημενο καποιο κουμπι;

 

και όμως......

ναι όταν την βγάζω δουλευει μία χαρά, δεν ξέρω ίσως να παίζει ρόλο το ΄΄χείλος΄΄ γύρω από την οθόνη.....τι να πώ ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Την πέμπτη έβαλα την aicp_zl1_o-13.1-WEEKLY-20180426 σε μένα και το κινητό του φίλου μου.

Μας φαίνεται ότι η αυτονομία της μπαταρίας είναι καλύτερη από τις προηγούμενες εκδόσεις.

Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος που την έχει βάλει;

 

έβαλα και εγώ την aicp_zl1_o-13.1-WEEKLY-20180426, και βλέπω βελτίωση στην μπαταρία, νομίζω καλύτερη και απο eui, με τη χρήση που κάνω θα μου βγάλει περίπου 6 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που ρωτάω πάλι, αλλά το ξέχασα...

 

Πως κάνουμε χειροκίνητα αναβάθμιση στην AICP, χωρίς να σβηστεί τίποτα από όσα έχουμε ήδη μέσα; Βαριέμαι να περνάω όλες τις εφαρμογές από την αρχή... :p

 

Το OTA μόνο μια φορά δούλεψε και από τότε δε μου βρίσκει άλλες αναβαθμίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Την πέμπτη έβαλα την aicp_zl1_o-13.1-WEEKLY-20180426 σε μένα και το κινητό του φίλου μου.

Μας φαίνεται ότι η αυτονομία της μπαταρίας είναι καλύτερη από τις προηγούμενες εκδόσεις.

Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος που την έχει βάλει;

 

Ισχυει

Εξαιρετικη αυτονομία

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει

Εξαιρετικη αυτονομία

 

Γεια χαρά, παιδιά!

 

Για πείτε για την αυτονομία της AICP... Screen on time και με τι χρήση φερ' ειπείν... Εγώ φοράω ακόμα την 20s του Banggood και, όταν έχω από το πρωί ανοιχτά δεδομένα και WiFi από το βραδάκι και μετά, μου βγάζει από 4 έως 5 ώρες με νορμάλ χρήση (τσατάρισμα και socializing). Με WiFi όλη μέρα ανεβαίνουμε σε 5-6 ώρες, ενώ, αν το χρησιμοποιώ και για ανάγνωση βιβλίων, τότε πάμε και στις 8-9 ώρες! Παιχνίδια δεν παίζω είναι η αλήθεια!

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Για να περαστει η τελευταια aicp νομιζω οτι επειδη εχουν encryption στα data θελει να εχετε εγκατεστημενο το τελευταιο twrp. Oσον αφορα το θεμα του ηχου που εχει αναφερθει στη συγκεκριμενη ρομ εχει αποκατασταθει γιατι το εχω παρει σε φιλους οι οποιοι θελουν google camera που ως γνωστο μονο σε android 7 η 8 δουλευει και θελουν αναθαθμιση; Τους εχω αφησει την 20ws του banggood.

Coolpad f1 (Great F1) - AEX MODDED LITE by jpower

Leeco Le Max 2 X820 6gb - 64gb (RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-20210920)

19/March/2020 by C.B.G.)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου η 20 η η 26 του banggood..βρήκα μια αλλά δεν έχει ελληνικά..

Του Χρήστου μου κρασάρει όλες της εφαρμογές μετά την εγκατάσταση της ότι και να επιλέξω..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παίδες help. Εχω aicp και παω να περασω την καινουρια 26-4-2018 και δεν βλέπω στο twrp κανέναν φάκελο μου. Βλέπω μονο άδειους φσκελους του linux όπως dev etc sys. Και μου λέει unable του mount storage /'data'. Θέλω να περάσω το νεο twrp 3.2.1.1 και δεν το βλέπω ως αρχειο αφού δεν βλέπω τίποτα απο το stirage μου.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Παίδες help. Εχω aicp και παω να περασω την καινουρια 26-4-2018 και δεν βλέπω στο twrp κανέναν φάκελο μου. Βλέπω μονο άδειους φσκελους του linux όπως dev etc sys. Και μου λέει unable του mount storage /'data'. Θέλω να περάσω το νεο twrp 3.2.1.1 και δεν το βλέπω ως αρχειο αφού δεν βλέπω τίποτα απο το stirage μου.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Περνάει.μέσω fastboot

Η κατέβασε το multi tool που φλασαρει τα πάντα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Περνάει.μέσω fastboot

Η κατέβασε το multi tool που φλασαρει τα πάντα

Thaks. Το εκανα με fastboot και ολα υπεροχα :)

TCe
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, βοήθεια. Έβαλα την τελευταία aicp, όλα καλά, απλά όταν παίρνω τηλέφωνο ή με παίρνουν, εξαφανίζεται η οθόνη της εφαρμογής κλήσεων και έχω home screen, χωρίς να μπορώ να τερματίσω την κλήση ή οτιδήποτε άλλο. Είχε κανείς παρόμοιο θέμα ?
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κάποιος να κάνει το cosmote tv go να δουλέψει με την 20s του Χρήστου ρουταρισμενη; Με πετάει γιατι βλέπει την συσκευή rooted ενώ έχω ενεργοποιημένο το magisk hide και επιλεγμένη την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς στην.aicp πως θα κάνω τον αισθητήρα εγγύτητας μα δουλεύει;;ακουμπάω το τηλέφωνο στο αυτι να μιλήσω και ανοίγει ότι να ναι

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...