Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα λεφτα που ζηταει ο τυπας στη συγκεκριμενη αγγελια ειναι λογικα παντως,μιας και μιλαμε για ολοκληρο κατασκευσμα.(ειναι και το διπλο).Αυτα που ειναι φτηνα σχετικα,ειναι τα flipperακια.:)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια...

 

ψαχνω ενα ποδοσφαιρακι να παιζω online απο το PC μου με ατομα απο ολο τον κοσμο.

 

Ειναι αυτο που ζηλευω απο XBOX Live και τετοια αλλα σκεφτηκα λες να μου δωσει λυση το PC μου?

 

 

ποιο παιδια μπορω να δοκιμασω? πειραζει αμα ειναι αντιγραφο ασφαλειας? :X

 

οχι τπτ απλα μην χαλασω και το γνησιο το πληρωνουμε και ακριβα :blink:

 

η λυση ειναι..? πιο? φιφα , προ η κατι αλλο?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα σε μία ντουλάπα μου το World Basketball Manager της ελληνικής εταιρίας Metal Fin που είχα αγοράσει πριν απο δύο χρόνια.

Επειδή έχω αλλάξει υπολογιστή, δοκίμασα να ξαναεγκαταστήσω το παιχνίδι και μου ζητάει κωδικό τον οποίο εγώ δεν έχω. Γνωρίζει κάποιος σχετικά κάτι για την Metal Fin και πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί τους;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας χαιρετώ ως καινούργια στο site δεν ξέρω εαν έγραψα στο σωστό section...λοιπόν θέλω κάποιες βασικές απ:

1. Έχω πάρει το sony psp+που μπορώ να βρω σπασμένα παιχνίδια?έχω ήδη 1g κάρτα...

2.που μπορώ να βρω πρόγραμμα free για να μετατρέπω ταινίες,video,songs για να τις περνάω στο psp?

PLZ απαντήστε μου όσο πιο κατατοπιστικά ξέρετε:p

 

ΤΗΧ:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σουουουουουουου............!!!!!!!!!!!! :w00t:

 

Καλωσήρθες στο myPhone...!!!! :)

 

Ό,τι θες για το PSP, ρώτα το εδώ -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=57988&page=229

 

Καλή διαμονή... ;)

Link to comment
Share on other sites

καλώς μας ήρθες, angel.

 

Μια και είσαι "νέα" συγχωρήσαι...αλλά εδώ δεν ανοίγουμε πολλά threads με το ίδιο θέμα. Οπότε ό,τι θες για PSP θα ρωτάς στο αντίστοιχο thread.

 

Επίσης, δεν δίνουμε links για παράνομο κατέβασμα (όχι δημόσια). Αν κάποιος ξέρει θα σε ενημερώσει με προσωπικό μήνυμα...

 

Και πάλι καλώς μας ήρθες!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Γεια σουουουουουουου............!!!!!!!!!!!! :w00t:

 

Καλωσήρθες στο myPhone...!!!! :)

 

Ό,τι θες για το PSP, ρώτα το εδώ -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=57988&page=229

 

Καλή διαμονή... ;)

 

THXXXXXXXXXX:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Αν και έψαξα με την αναζήτηση για ήδη ανοικτό thread δεν βρήκα αυτό που θέλω αν και μου φαίνεται περίεργο να μην έχει συζητηθεί κατι αντίστοιχο. Τελος παντων μηπως γνωρίζει κανείς και να με διαφωτίσει σχετικά με καποιο racing game το οποίο να παίζει σε τοπικό δίκτυο?

 

Το χρειάζομαι στο γραφείο...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

ευχαριστώ για τις απαντήσεις αλλα ένας φίλος μου έδωσε

 

το need for speed carbon το οποίο όμως μου δίνει μόνο δυνατότητα για Internet συνδεση.

 

Στο ενδιάμεσο ανακάλυψα (μαλλον αργησα εεε) το live for speed (LFS) από το οποίο εντυπωσιάστηκα από τις ρυθμίσεις που μπορείς να κανεις και την ρεαλιστικότητα του παιχνιδιού !!!!

Παίζει σε δίκτυο αλλα δεν καταφερα να το κανω να παίξει

 

Αν κανείς το χει υπόψη του καθε βοήθεια ευπροσδεκτη.

 

Ευχαριστώ και πάλι

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως αναγκαστικα να ξεθαψω αυτο το θεμα γιατι δεν βρισκω τους ηχους με το βρισιδια ! :)

 

Μηπως τα εχει καποιος;

Τα θελω απεγνωσμενα !!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

*** MODERATION MODE ***

Link removed

 

 

einai on line game...exei tin plaka tou...einai maxi vrikolakwn enantiwn likantropwn...exei tin plaka tou to game...vrikolakas eimai...!!

nickname PAPATREXAS...

poli gelio...!!!

sas perimenw...!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως αναγκαστικα να ξεθαψω αυτο το θεμα γιατι δεν βρισκω τους ηχους με το βρισιδια ! :)

 

Μηπως τα εχει καποιος;

Τα θελω απεγνωσμενα !!!!!! :D

Eγώ επιτέλους βρήκα το παιχνίδι μετά απο το worms του 95 που είχα!Τώρα πήρα το 3d !Ισχυεί και σε αυτό?Είναι εύκολο ?:)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε παιδιά δεν σκότωσε κανέναν στα αλήθεια, ούτε βλάκας ειναι, και έπειτα αναφέρει τι είναι δεν είναι ban αλλά το :lock: δεν το γλιτώνει

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν χρειάζονται χαρακτηρισμοί προς άλλα μέλη. Υπάρχει το κουμπάκι report, ευχαριστώ όσους το χρησιμοποίησαν, αλλά αφήστε τα υπόλοιπα στην ομάδα διαχείρισης.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζεται το γνωστο wehellas greek patch με το ελληνικο προταθλημα και ολα φτιαγμενα το οποιο θα ειναι πανω απο 700ΜΒ..

Υπαρχει βεβαια και option file που φτιαχνει ομαδες,φανελες,ονοματα(εκτος αγγλικων ομαδων) που ειναι 1,5ΜΒ μονο..

 

Βεβαι ειμαστε offtopic..Υπαρχει καταλληλο θεμα για PES6:w00t: :rtfm: :lock:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...