Jump to content

Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές


dras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγνώμη... τι δουλειά έχει η τιμονιέρα για το pc στο section των αυτοκινήτων? :geek: :wtf:

είπα να το βάλω στο computing αλλά επειδή εδώ παρακολουθούν περισσότερο άτομα που ασχολούνται πιο σοβαρα με τα αμάξια πιστεύω ότι θα ακούσω πιο σωστες γνώμες για προσομοίωση σε PC

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Σε πρόλαβα και το μετέφερα στο My Games, μιας και αφού έχουμε ολόκληρο section για παιχνίδια, ας το εκμεταλλευτούμε... :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε πρόλαβα και το μετέφερα στο My Games, μιας και αφού έχουμε ολόκληρο section για παιχνίδια, ας το εκμεταλλευτούμε... :)

ok, sorry & thanks

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

όχι είναι ακριβότερο κατά 7€

και αυτό της thrusmaster δεν έχει λεβιέ!!

κυρίως για CMR το θέλω.

 

 

Ωχχ! Το πλαισιο κατεβασε τις τιμες.

Τι να τον κανεις το λεβιε,ετσι και αλλιως δεν εχει καμια κλιμακωση ουτε εχεις και συμπλεκτη.Τα αφτακια μου αρεσουν πιο πολυ εμενα.

Χωρια που ο κυκλος στροφης του ειναι πολυ μικρος.

Το ειχα δοκιμασει στο πλαισιο οταν ειχε ερθει στο CM4.

Βεβαια για μενα ειναι η 2η καλυτερη μετα την F1.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το τρομερό best-seller RPG Fable του Peter Molyneux σύντομα θα πάψει να είναι Xbox exclusive και θα το δούμε και στα PC's μας!!!

 

Μάλιστα η PC έκδοση, εκτός από τα βελτιωμένα γραφικά & σύστημα μάχης, θα είναι και κατά 30% μεγαλύτερη σε διάρκεια σε σχέση με την Xbox έκδοση.

 

Θα είναι σίγουρα μαζί με το Halo η καλύτερη μεταφορά από κονσόλα σε PC. Στην αναμονή λοιπόν! :)

Link to comment
Share on other sites

 

Μάλιστα η PC έκδοση, εκτός από τα βελτιωμένα γραφικά & σύστημα μάχης

 

Γιατι αραγε σημβενει παντα αφτο;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω η μεταφορά να είναι καλύτερη απο το Halo, το οποίο στο XBOX είναι κλάσης ανώτερο. Επίσης, πως και η Microsoft έδωσε άδεια να βγει το Fable και για PC? Είχα την εντύπωση οτι ήταν αποκλειστικότητα του XBOX και αποκλειστικότητες τόσο πετυχημένων παιχνιδιών θέλουν να τις διατηρούν για διαφημιστικούς λόγους.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω η μεταφορά να είναι καλύτερη απο το Halo, το οποίο στο XBOX είναι κλάσης ανώτερο. Επίσης, πως και η Microsoft έδωσε άδεια να βγει το Fable και για PC? Είχα την εντύπωση οτι ήταν αποκλειστικότητα του XBOX και αποκλειστικότητες τόσο πετυχημένων παιχνιδιών θέλουν να τις διατηρούν για διαφημιστικούς λόγους.

 

Γιατι νομιζεις οτι το HALO δεν ηταν "For XBOX Only"...

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μου πειτε τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να το συνδεσω σε μια τηλεοραση THOMSON 32 ιντσων (κανονικη οχι LCD) η καρτα γραφικων μου ειναι ati radeon 9600 xt βασικα το θελω για να παιζω παιχνιδια καλυτερα αν ξερετε κατι παρακαλω βοηθηστε

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι στην τελευταια πιστα στο αεροδρομιο, ειναι ενας μεγαλος χωρος με μπαλκονια και ενα αεροπλανο κρεμασμενο απο το ταβανι (διαφημιστικο και καλα) τεσπα εχει 3 πορτες απο ασανσερ αλλα δεν ανοιγει καμια για να προχωρησω, θυμαται κανεις τι πρεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το παιχνίδι, και μολις πατάω να παίξει μου βγάζει το γνωστό μηνυμα ότι υπάρχει πρόβλημα και πρέπει να κλείσει. Τι να φταίει?? Μήπως το c***k???
http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις Link που να κανεις full download παιχνιδια οπως το doom,civilization με νόμιμο τροπο?
"Μην αφηνεις για αυριο κατι που μπορεις να κανεις σημερα"
Link to comment
Share on other sites

pas sto mpalkoni kai kitas me ta kialia kato pou ine i an8ropi ine 4-5 an8ropi se mia gonia kentraris me ta kialia kai meta pas sto asanser kai febgis

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με το μόνιμο τρόπο; μήπως νόμιμο;

Το μόνιμο είναι παράνομο και το νόμιμο δεν υπάρχει για όλα τα παιχνίδια.

Υπάρχει ένα επισημασμένο θέμα: Επισημασμένο: Δωρεάν Παιχνίδια: Πλήρεις - νόμιμες - εκδόσεις

Link to comment
Share on other sites

Nomizw pws bgainei auto to mina kai egw, alla to paixnidi einai MAPA.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο εννοουσα νομιμο

απλα δεν θελω να μου το στειλουν σε cd αλλα να το κατεβασω και να το πληρωσω κανονικα

"Μην αφηνεις για αυριο κατι που μπορεις να κανεις σημερα"
Link to comment
Share on other sites

Αποφασισα να ξαναπαιξω την αγαπη μου.Το πρωτο εαν δεν κανω λαθος Neverwinter Nights.ΑΛΛΑ!Ενω βρισκω τα waterdhavian creatures και μπαινω στο ritual chamber μετα μου λεει να περασω απο ενα portal (οχι το in.gr :p ) αλλα δεν υπαρχει πουθενα...Μεσα στο ritual chamber παντα.Δεν υπαρχει τιποτα.Ουτε καποια πορτα ουτε τιποτα...Ξερει κανεις που να το εχει παιξει τι συμβαινει?Εχω κολλησει εκει και θελω να σκοτωσω τον Desther! :p :p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί... παιχνίδια για Η/Υ και παιχνιδομηχανές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...