Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ όλες οι εκδόσεις:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

Έχω την Arnova's v8.3b1 και λειτουργεί άψογα. Δουλεύουν όλες οι λειτουργίες της και στο video δεν εντοπίζεται το θέμα του focus.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
H 8.3b1 είναι βασισμένη σε παλαιότερη έκδοση της GCam (5.1.018) και γιαυτό δουλεύει σωστά. Το στοίχημα είναι να δουλέψει σωστά η καινούργια έκδοση 6.1.021.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

H 8.3b1 είναι βασισμένη σε παλαιότερη έκδοση της GCam (5.1.018) και γιαυτό δουλεύει σωστά. Το στοίχημα είναι να δουλέψει σωστά η καινούργια έκδοση 6.1.021.

 

Με ποιον το έβαλες το στοίχημα? Κατεβάζετε, δοκιμάζετε κι ότι σας εξυπηρετεί το κρατάτε. Ποτέ καμία ported camera δεν θα είναι 100% συμβατή σε όλες τις λειτουργίες.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με ποιον το έβαλες το στοίχημα?

 

Αυτό κατάλαβες; Δυστυχώς ούτε συζήτηση δεν μπορεί να γίνει στο forum πλέον. :down:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

:up:

Αυτό κατάλαβες; Δυστυχώς ούτε συζήτηση δεν μπορεί να γίνει στο forum πλέον. :down:

 

:up:

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

H 8.3b1 είναι βασισμένη σε παλαιότερη έκδοση της GCam (5.1.018) και γιαυτό δουλεύει σωστά. Το στοίχημα είναι να δουλέψει σωστά η καινούργια έκδοση 6.1.021.

Αυτή η 6.1.021 ήταν που είχε πρόβλημα ανάλυσης και δεν άνοιγε καν όταν τη κατέβασα! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, βγήκε αναβάθμιση στο τηλέφωνο της Google. Επιτέλους έβαλαν το σκούρο θέμα που είχαν υποσχεθεί.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, βγήκε αναβάθμιση στο τηλέφωνο της Google. Επιτέλους έβαλαν το σκούρο θέμα που είχαν υποσχεθεί.

 

Και στην beta του pie που πήραμε στο κινητό μας υπάρχει η επιλογή για σκοτεινό θέμα. Τώρα που το είπες το τσέκαρα.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, βγήκε αναβάθμιση στο τηλέφωνο της Google. Επιτέλους έβαλαν το σκούρο θέμα που είχαν υποσχεθεί.

Εγώ σκούρο το έχω εδώ και καιρό!...

Ηχογράφηση κλήσεων υπάρχει πουθενά;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

που ειναι το σκουρο θεμα παιδια?:blink:

Αν πας στις τρεις τελείες πάνω δεξιά και μετά ρυθμίσεις και επιλογές εμφάνισης!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ένα μαύρο θέμα της προκοπής να δούμε πότε θα βγάλει η google. ούτε σκούρο ούτε σκοτεινό λολ. Και πλήρες όχι μόνο σε μηνύματα και dialer.Από το oneplus και μετά μόνο με μαύρο θέμα είμαι . Στο pie θέλει root για να δουλέψει το substratum το οποίο προσφέρει καλή εναλλακτική πρόταση με τα μαύρα θέματα που υποστηριζει.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ένα μαύρο θέμα της προκοπής να δούμε πότε θα βγάλει η google. ούτε σκούρο ούτε σκοτεινό λολ.

 

Θα είχε ενδιαφέρον αλλά για συσκευές με oled οθόνες, εδώ εκτός της εμφάνισης είναι δώρο αδωρον.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στα Lumia είχαν clear black display ακόμα και σε IPS οθόνες (Lumia 830), τι τις έκαναν αυτές τις οθόνες;

Πάντως προσωπικά δεν έχω θέμα με την οθόνη του 8. Προς το παρόν δεν με κάνει να αναπολώ τις amoled πάντως.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική ips οθόνη η οποία αν είχε το καινούριο φορμά με τα specs που έχει η συσκευή δεν θα έπαιζε με την καμία κάτω από 300 ευρώ.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική ips οθόνη η οποία αν είχε το καινούριο φορμά με τα specs που έχει η συσκευή δεν θα έπαιζε με την καμία κάτω από 300 ευρώ.

Τι εννοείς;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική ips οθόνη η οποία αν είχε το καινούριο φορμά με τα specs που έχει η συσκευή δεν θα έπαιζε με την καμία κάτω από 300 ευρώ.

 

Μήπως εννοείς super amoled; Γιατί ips lcd πολυ καλή έχει.δεν ξέρω η οθόνη του sciroco αν είναι κατα πολύ καλύτερη(p oled) κάτι είχα διαβάσει για καμμένα pixel κτλ

Edited by kutulu26
Link to comment
Share on other sites

εννοεί οτι έχει εξαιρετική lcd οθόνη που το μαυρο της συναγωνίζεται το μαυρο των amoled και ότι αν δεν είχε τα μπεζελ χωράφια αλλά ήταν όλο οθόνη μπροστά με 18:9 αναλογία θα ήταν πολύ ακριβότερη η τιμή
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Αν και 69,4%ratio (74,3% είχα στη προηγούμενη συσκευή), δεν με χαλάει η συσκευή. Τη βρίσκω κομψή. Ίσως επειδή έχει όλο γυαλί μπροστά, δεν ξέρω. Είναι και συμμαζεμένη αρκετά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και το λευκό της εξαιρετικό όπως και η φωτεινότητα του κινητού όπου είχα γράψει και παλιότερα...κάτω από το φως του ήλιου τα σκορπάει για πλάκα τα αντίστοιχα s7 edge & s8 plus που έχω.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Και το λευκό της εξαιρετικό όπως και η φωτεινότητα του κινητού όπου είχα γράψει και παλιότερα...κάτω από το φως του ήλιου τα σκορπάει για πλάκα τα αντίστοιχα s7 edge & s8 plus που έχω.

 

συγκρινοντας με το απλο s7 που εχω πιστευω οτι κατω απο τον ηλιο ειναι σχεδον ισαξια μικρες διαφορες. και τα δυο ειναι εξαιρετικα παντως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παδια.Ειμαι αναμεσα σε Nokia 8 και LG G6.Ποιο να επιλεξω?

Ανάλογα τι υπερισχύει για σένα...

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8522&idPhone2=8466

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...