Jump to content

Επιλογή συσκευής μέχρι 200 με τέλεια κάμερα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχυει αυτο που λες. Οτι βγαζεις ευκολοτερα με το κινητο. Απλα απο καποια χρηματα και πανω δεν ξερω αν αξιζει δεδομενου οτι αρχικα εψαχνες για μολις 200 ευρω και μοναδικη απαιτηση τη καμερα.

 

Τεσπα, οτι και αν παρεις καλοριζικο να ειναι. :) Ξαναδιαβασε ολες μας τις απαντησεις και αποφασιζεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τοσο φως ακομα και εν κινηση δεν θα χε θεμα (θα ειχε πολυ υψηλο shutter speed). Σαν φωτογραφιες δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο παντως.

 

Για συγκριση φωτογραφικων κλπ υπαρχουν πιο καταλληλα θεματα. :)

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες αλλάζουν στο upload πιθανών λόγο scale στο imgur. Εάν θέλετε να ανεβάσω τις ιδιότητες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο λόγος που ανέβηκαν εδώ είναι γιατί το Lenovo z90-7 τo πείρα 153 ευρώ για τον αδερφό μου. Ήθελε ένα κινητό με άριστη φωτογραφική σε τιμή κάτω από 200 ευρώ λόγο δουλειές του (ξυλογλύπτης).

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να δειξεις τις δυνατοτητες της καμερας μπορεις να τις βαλεις εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7261453#post7261453

 

Οσον αφορα την ποιοτητα δεν το λεω μονο για τη λεπτομερια που ενδεχομενως να εχασε κατα το upload αλλα και για το μετριο dynamic range.

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και απάντησες εδώ φίλε μου γτ έψαχνα κινητό με τέλεια κάμερα έως 209 ευρώ και εσύ πολύ σωστά απάντησες και με παραδείγματα μάλιστα
Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ο λογος που δεν βαζουμε δειγματα ειναι πολυ απλα οτι δεν υπαρχει λογος... ευκολα βρισκεις οτιδηποτε θες με μια μικρη αναζητηση. Αλλα πραγματικα αμα σου αρεσαν αυτες οι φωτογραφιες τσαμπα το κουραζεις.

 

Δεδομενου οτι δεν εχεις καν αποφασισει ποσα χρηματα δινεις (350 ή 209 ?) και αν θα ειναι με ή χωρις επιδοτηση, παρε καλυτερα ενα redmi note 4x που αποτελει εξαιρετικο vfm και θα εισαι χαρουμενος. ;)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Είπα μέχρι 350 στο τέλος μπορεί να μην το είδε ο φίλος εξάλλου τι πειράζει που πρότεινε ένα κινητό μέχρι 200??μπορεί για σένα να είναι εύκολο να βρίσκει παραδείγματα φωτογραφιών αλλά για άλλους δύσκολο..
Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειπα κατι για το φιλο. Για σενα μιλησα :) Οτι απο τη στιγμη που δεν εισαι σιγουρος ποσα θες να δωσεις, αν θα το παρεις με ή χωρις επιδοτηση και αφου σου αρεσαν οι παραπανω φωτογραφιες, που πιστεψε με δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο, δεν υπαρχει λογος να ψαχνεσαι.

 

Οσον αφορα την αναζητηση διαφωνω. Ο ολος κοπος ειναι να μπεις google και να γραψεις "ονομα κινητου" και την λεξη "samples" ή "camera review" ή "camera flickr" ;). Ακομα και στο youtube εχει πολυ υλικο.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για τα j5 και j3 του 2017??
Μην μετράς τον αριθμό των φίλων που έχεις. Μέτρα τον αριθμό των φίλων στους οποίους μπορείς να βασιστείς.
Link to comment
Share on other sites

ολα τα samsung μετα απο κανα 2μηνο λαγκαρουν τρελα.αν δε βαριεσαι να κανεις f.reset καθε τοσο..καλο ειναι αλλα με μετρια μπαταρια.σε καθε αλλη περιπτωση δες για xiaomi

 

Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για τα j5 και j3 του 2017??

 

Μακριά και αγαπημένοι απο τα J. Οι καμερες τους entry-level αλλα και τα υπολοιπα χαρακτηριστικα τους δεν ειναι κατι το σπουδαιο. Σε μια 1 βδομαδα θα μεινεις απο χωρο λογω του bloatware που ειναι προεγκατεστημενο στο κινητο.

 

Αν ξεπεράσεις την φοβία με τα Sony και τα LG θα εχεις μερικες αξιοπρεστατες επιλογες

Link to comment
Share on other sites

Μακριά και αγαπημένοι απο τα J. Οι καμερες τους entry-level αλλα και τα υπολοιπα χαρακτηριστικα τους δεν ειναι κατι το σπουδαιο. Σε μια 1 βδομαδα θα μεινεις απο χωρο λογω του bloatware που ειναι προεγκατεστημενο στο κινητο.

 

Αν ξεπεράσεις την φοβία με τα Sony και τα LG θα εχεις μερικες αξιοπρεστατες επιλογες

Το J7 Prime που έχω ΔΕΝ έχει τέτοιο θέμα. Οπως ήταν την πρώτη μέρα, έτσι είναι και σήμερα. Και αν έχω εφαρμογές και είμαι και χρήστης δυνατός. 6 ώρες οθόνη και αλαγκαριστο

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...