Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

γιατι ο thegame είναι c3

songless τότε ο warcryer με ένα bow είναι καλύτερος...Ολόκληρο τανκ :D

Εισαι WC.βλεπεις τον αντιπαλο απο μακρια. Βγαζεις τοξο. Αν προλαβει να πλησιασει βγαζεις το dagger και τον ξενερωνεις :p

 

Αν εισαι και 78lvl Doomcryer με το chant of Victory δεν σου κουνιεται κανενας.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Οκ αυτα! Αλλα πως expαρεις ενα warcryer. Εκει ειναι ο π**τσος!!!! :P
Link to comment
Share on other sites

1)bug απο τον server

2)μπορει να μην έχει καλή def

3)μπορεί να έχουν enchanted weapon

 

αν έχεις de-buff(hex,root,etc)να τα χρησιμοποιείς στην αρχή ή στον κατάληλο χρόνο

 

1)Αν το κανει ο αλλος με bug,να το "χαιρεται"...

2)Απο αμυνα μια χαρα τα παμε!

3)Enchant οπλα εχω κι εγω +3.Aν εχουν και οι αλλοι,+3 θα εχουν το πολυ γιατι δεν φεγγουν τα οπλα τους...

 

ΥΓ)Αχ...Bug μου μυριζει...:lol:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

για pvp καθαρα και μονο ειναι δυο necromancer Και Phantom summoner

στον πρωτο δεν ξερω και πολλα να σας πω στο δευτερο το shadow και τα cubics κανουν την διαφορα

 

για να φας critical πρεπει ο αλλος να εχει μεγαλυτερο evasion,acc και να ειναι th..

Link to comment
Share on other sites

για pvp καθαρα και μονο ειναι δυο necromancer Και Phantom summoner

στον πρωτο δεν ξερω και πολλα να σας πω στο δευτερο το shadow και τα cubics κανουν την διαφορα

 

για να φας critical πρεπει ο αλλος να εχει μεγαλυτερο evasion,acc και να ειναι th..

εχεις δικιο. Οι summoner στον Official κυριαρχουν...

Για necro δεν ξερω...Ισως αν ειναι στα μεγαλα lvl ανω των 60. Γιατι σε pvp εφαγα ως BD εναν 2 lvl μικροτερο μου(δεν ειναι και μεγαλη διαφορα..) οταν ημουν 55lvl. Εκανε το λαθος να ερθει κοντα μου. Και μετα οταν ετρεχε να φυγει ηταν ενα freezing και ενα drain υποθεση. Αλλα μαλλον σε Char που εχουν summon αν δεν το βγαλεις εχεις μειονεκτημα. Πχ ο DA . Η επιθεση του ειναι ο πανθηρας. Χωρις αυτον απλως θα παρει αρκετη ωρα να τον ριξεις, που θα τον ριξεις...

Οι necro εχουν το corrupted man αν δεν κανω λαθος...:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Για Hawkeye, τι armor set είναι ενδεδειγμένο?

Για τι grade? Για Β Doom light. Για Α majestic light. Για S...Dragonic.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Για τόσο ψηλά δεν νομίζω ότι φτάνω.Για C....

Τι να σου πω....Νομιζω οτι η light C grade απο τα 40 εως 52lvl ειναι η theca leather ή καπως ετσι...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο. Οι summoner στον Official κυριαρχουν...

Για necro δεν ξερω...Ισως αν ειναι στα μεγαλα lvl ανω των 60. Γιατι σε pvp εφαγα ως BD εναν 2 lvl μικροτερο μου(δεν ειναι και μεγαλη διαφορα..) οταν ημουν 55lvl. Εκανε το λαθος να ερθει κοντα μου. Και μετα οταν ετρεχε να φυγει ηταν ενα freezing και ενα drain υποθεση. Αλλα μαλλον σε Char που εχουν summon αν δεν το βγαλεις εχεις μειονεκτημα. Πχ ο DA . Η επιθεση του ειναι ο πανθηρας. Χωρις αυτον απλως θα παρει αρκετη ωρα να τον ριξεις, που θα τον ριξεις...

Οι necro εχουν το corrupted man αν δεν κανω λαθος...:worry:

ο necro με το summon εξω απλα δεν πεφτει που να χτυπας το κωλο σου κατω εαν το βγαλει και δεν εχει βγαλει και το transfer pain τοτε πεφτει εαν το εχει βγαλει βγες απο την αρενα ετσι και αλλιως θα πεσεις..

Link to comment
Share on other sites

Για Hawkeye, τι armor set είναι ενδεδειγμένο?

για c theca light

για b o bw light h doom light

για a tallum light +8 mp regen

αυτα ποπο βαρεμαρα ειναι να ψαχνεις για σετ :p

Link to comment
Share on other sites

Με το TH που λες στο τελος...?:confused: :)

οπου συναντας th εχει καλο χαρακτηριστικο που μειωνη το iq του παικτη οπου βλεπεις να εισαι σιγουρος οτι θα κανει λακαμια

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πιστεύω πως οι καλύτεροι για pvp/pk είναι οι τοξότες...

τοξότες-μάγοι-->μάγοι λίγοι p.def καθως μπορει να ακυρωθούν τα μάγια

τοξότες->daggerades-->daggerades δεν βαράνε απο μακρυά και με light δεν τους βλέπω καλά

Πολύ δύσκολα τους νικάνε τα orc με τέτοια hp και p.atk...

εσείς τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

για c theca light

για b o bw light h doom light

για a tallum light +8 mp regen

αυτα ποπο βαρεμαρα ειναι να ψαχνεις για σετ :p

Για Α majestic light κai δεν σηκωνω αντιρρηση :p Μην κοιτας το mp regen..Κοιτα τι stat πειραζει η tallum( θα την εβαζα σε κανεναν prophet) και τι η majestic ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πιστεύω πως οι καλύτεροι για pvp/pk είναι οι τοξότες...

τοξότες-μάγοι-->μάγοι λίγοι p.def καθως μπορει να ακυρωθούν τα μάγια

τοξότες->daggerades-->daggerades δεν βαράνε απο μακρυά και με light δεν τους βλέπω καλά

Πολύ δύσκολα τους νικάνε τα orc με τέτοια hp και p.atk...

εσείς τι λέτε?

Ολα αυτα θα αλλαξουν οταν στο C5 ο BD θα εχει το Demon blade Dance:up: Λειτουργει οπως το poison balde dance. Δεν χρειαζεται να εχεις target καποιον. Οποιος αντιπαλος ειναι διπλα την αρπαξε. Ειναι κατι σαν massive ΗΕΧ και Powerbrake μαζι :D

 

Αλλα ναι. Τοξοτης για pvp, αλλα κοντρα σε μαγο ειναι 50-50. Spleep, root ,debuff ειναι αγρια skill..Ασε που τωρα στο C5 τους δινουν και skill οπως το silence οχι μονο για τα magic αλλα και τα physical skill:mad: Παλι overpowered οι μαγοι...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αν και λιγο :offtopic: χαιρομαι που ξαναπηρε ζωη το topic μας! :D Εγω στην αναζητηση του ιδανικου χαρακτηρα εχω ηδη εξι παικτες.Ετσι για να μη βαριομαστε κιολας!!:lol:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Για Α majestic light κai δεν σηκωνω αντιρρηση :p Μην κοιτας το mp regen..Κοιτα τι stat πειραζει η tallum( θα την εβαζα σε κανεναν prophet) και τι η majestic ;)

αμα κοιτας τα stats του παικτη μονο μαλλον εισαι αλλου:p

σου λεω bow o peril με red s.a

soul bow με blue s.a

dragonic bow με blue s.a

το regen εαν εχεις βαλει αυτα ειναι καθοριστικο το πoσο mp εχεις

δεν εχω για παρδειγμα κανα private server παντα official μιλαω εγω :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...