Jump to content

Από μικρός στο μεροκάματο!


SuRfeRCy
 Κοινοποίηση

Απο τι ηλικια αρχισες δουλεια?  

193 members have voted

  1. 1. Απο τι ηλικια αρχισες δουλεια?

    • 11-13
      23
    • 14-17
      51
    • 18-20
      47
    • 21+
      30
    • Δουλεια? Τι ειναι αυτο?
      42


Recommended Posts

@sallax δικε μου δεν ειπα πως το ανεφερες εναντιον καποιων δουλειων ή για να εναντιοθουμνε εμεις απλα το ανεφερα απ'οσα ξερω και οσα ισχυουν εδω στην κυπρο (δεν γνωριζα πριν για την ελλαδα...) Απλα χαρη της κουβεντας το ανεφερα... :p

 

@Nantia

Χρονια Πολλα κατ' αρχας

Ωραια ηταν η δουλιτσα σου απαιχτη :D

 

 

 

Λοιπον παιδια πιστευω οτι οι νεοι πρεπει να αρχιζουν την δουλεια οπως ανεφερε και ο mplip^ πιο πανο για να μαθαινουνε τι σημαινει δουλεια και πως ερχεται το χρημα στο σπιτι...

προσωπικα πιστευω οτι η χειροτερη δουλεια απ'οτι πλευρα και να το δεις ειναι οι οικοδομες Ηλιος, σκονη και ταλαιπορια μεγαλη Αλλα στο τελος μαθαινεις τι θα πει δουλεια και εκτιμας περισσοτερο τα χρηματα, δεν τα ξοδευεις ασκοπα εδω και κει...

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 112
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον VIDEOMIX

 

Σε είδη ρουχισμού και ψαρέματοs στα 10και 4 μηνών.

 

Μεσσητικό γραφείο στα 12.

 

Σε λούνα πάρκ στα 13.

 

Συνεργείο αυτοκινήτων στα 14,5.

 

Επιπλα στα 15 .

 

Ταβέρνα στα 16.

 

Οινοποιείο στα 16.4.

 

Εταιρεία μεταφορών στα 17.

 

Αρραβικέs πίτεs (oδηγόs) 21.

 

Γλυκά ταψιού (οδηγόs πωλητήs) στα 27.

 

Μεβγάλ(οδηγόs) στα 28.5.

 

Εχω κάνει και επιχειρήσειs κατα καιρούs, αλλα δεν θα αναφερθώ σε αυτά.

 

Οι δουλειέs που αναφέρω πριν την ενηλικίωση, τιs έκανα τα καλοκαίρια στιs διακοπέs απο το σχολείο. :o

 

 

Μετά από αυτό το post, ότι και να αναφέρω εγώ για τις δουλείες που έχω κάνει θα είναι λεπτομέρεια, γιαυτό το βουλώνω........ :'( Τώρα (αν επιτρέπεται ) τι δουλειά κάνεις;

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Απο τα 15.

Το καλό είναι οτι δούλευα σε καφέ απο τότε και μέχρι τα 19 που πήγα στρατό.

Μετά το στρατό σε μαγαζι με ρούχα έως τα 22. Μετά απο εκεί πήγα Ιρλανδία για δουλειά πάνω σε computer μεσω της ΕΟΚ εως προπερσι που ήρθα πάλι στην Ελλάδα και δουλευω σε μια ιδιωτική εταιρία.

Α 28 είμαι

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

Mέχρι τα 18 μου δούλευα στο μαγαζί του πατέρα μου(κοσμηματοπωλείο).Μετά είπα να μπω στα κάπως πιο δύσκολα και πήγα σε μια μάντρα που φτιάχνουν τα σίδερα για τις οικοδομές.Είχε καλά λεφτά αλλά δεν γούσταρα το γεγονός ότι το αφεντικό μου ήταν Αλβανός και οι 8 στους 10 εργαζόμενους ήταν Αλβανοί.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δεν γουστάρω στην Ελλάδα να έχω Αλλοδαπό ανώτερο από μένα.

Μετά ξαναπήγα σχολείο (Ηλεκτρολόγος στην ΤΕΣ) και αφού τελικά δεν μου ταίριαζε ούτε αυτό,έκανα την θητεία μου και ξαναπήγα στα ΤΕΕ πληροφορική για 3 χρόνια.Παράλληλα με το σχολείο έπιασα δουλειά σε ραδιοτηλεοπτικό σταθμό και μέχρι σήμερα κάνω ροή προγράμματος και συντονίζω το 24ωρο πρόγραμμα του καναλιού.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Παράλληλα με το σχολείο έπιασα δουλειά σε ραδιοτηλεοπτικό σταθμό και μέχρι σήμερα κάνω ροή προγράμματος και συντονίζω το 24ωρο πρόγραμμα του καναλιού.

 

 

ελα ρε δικε μου στον ουρανο σε ωαχναμε στην γη σε βρισκουμε (βεβαια αυτο αφορα αλλο threat αλλα...) Κανονισε καμια καλη ταινιουλα και μας εχουν πριξει με ολες αυτες τις μ@λ@κιες που βαζουν.... ;)

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

απο τα 16 στα καραβια , μετα λογου ατυχηματος αναγκαστηκα να ασχοληθω με αλλα
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής έχω δουλέψει μόνο σε προγράμματα της Ε.Ε. (Γ’ Κ.Π.Σ.) που αφορούσαν εκμάθηση χρήσης Η/Υ και Διαδικτύου.

Δούλεψα για πρώτη φορά πέρσι τέτοιο καιρό (20 ετών) στην επιμόρφωση των καθηγητών (Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών στην Αξιοποίηση των Τεχνολογιών της Πληροφορίας και των Επικοινωνιών (ΤΠΕ) στην Εκπαίδευση ) ως βοηθός και από την άνοιξη στο Δικτυωθείτε ως Συνεργάτης Υποστήριξης & Καθοδήγησης.

 

Καλοκαίρια ποτέ! Δεν μας φτάνει το τρέξιμο και το διάβασμα το χειμώνα, πότε θα ξεκουραστούμε;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/guru7/36824/444282/0/logo_mini.jpg

 

Γιάννης Πετρίδης (Δευτέρα – Παρασκευή, 16:00–17:00, ΝΕΤ 105,8, 17:10–18:10+ Τρίτο Πρόγραμμα)

Πάνος Χρυσοστόμου (Δευτέρα – Πέμπτη, 21:00–22:00, Δεύτερο Πρόγραμμα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον guru

 

Μέχρι στιγμής έχω δουλέψει μόνο σε προγράμματα της Ε.Ε. (Γ’ Κ.Π.Σ.) που αφορούσαν εκμάθηση χρήσης Η/Υ και Διαδικτύου.

Δούλεψα για πρώτη φορά πέρσι τέτοιο καιρό (20 ετών) στην επιμόρφωση των καθηγητών (Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών στην Αξιοποίηση των Τεχνολογιών της Πληροφορίας και των Επικοινωνιών (ΤΠΕ) στην Εκπαίδευση ) ως βοηθός και από την άνοιξη στο Δικτυωθείτε ως Συνεργάτης Υποστήριξης & Καθοδήγησης.

 

Καλοκαίρια ποτέ! Δεν μας φτάνει το τρέξιμο και το διάβασμα το χειμώνα, πότε θα ξεκουραστούμε;

 

 

Ακριβώς κ εμένα το ίδιο ήταν η πρώτες μου δουλείες, με την κανονική έννοια του όρου. Αλλά όταν διάβασα το ποστ του φίλου παραπάνω (Videomix) ούτε τόλμησα να τις αναφέρω :p

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Jheremias

Ακριβώς κ εμένα το ίδιο ήταν η πρώτες μου δουλείες, με την κανονική έννοια του όρου. Αλλά όταν διάβασα το ποστ του φίλου παραπάνω (Videomix) ούτε τόλμησα να τις αναφέρω :p

Πραγματικά, και πού δεν έχει δουλέψει!!! Όμως είναι άλλου είδους δουλειές, χρήσιμες μεν (εμπειρίες - μαθήματα ζωής), αλλά άχρηστες για το βιογραφικό μας ;-)

 

Και μια που είδα ότι σπουδάζεις στο ΕΜΠ, ποιος κάνει το πρόγραμμα go-online στο ΕΜΠ (αν δεν το γνωρίζεις); Ο γνωστός και μη εξαιρετέος Ζάχος!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/guru7/36824/444282/0/logo_mini.jpg

 

Γιάννης Πετρίδης (Δευτέρα – Παρασκευή, 16:00–17:00, ΝΕΤ 105,8, 17:10–18:10+ Τρίτο Πρόγραμμα)

Πάνος Χρυσοστόμου (Δευτέρα – Πέμπτη, 21:00–22:00, Δεύτερο Πρόγραμμα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον guru

 

Και μια που είδα ότι σπουδάζεις στο ΕΜΠ, ποιος κάνει το πρόγραμμα go-online στο ΕΜΠ (αν δεν το γνωρίζεις); Ο γνωστός και μη εξαιρετέος Ζάχος!

 

 

Ευτυχώς για μένα, όταν έκανα την επιμόρφωση του go-online την έκανα στην περιφέρεια πελοποννήσου, δηλαδή στο Γεωπονικό Πανεπιστήμιο, και είχαμε ωραίους επιμορφωτές!

 

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑ ΤΟ ΖΑΧΟ ΚΑΙ ΣΤΟ "ΔΙΚΤΥΩΘΕΙΤΕ" !!!!! :blink: :blink: Θα ρώταγε άραγε και εκεί ρητορικά το αμφιθέατρο (όπως σε μας την άλλη φορά):

 

"Μα πως κάτσατε έτσι, αμφιθεατρικά; Τι ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ; ΘΕΑΤΡΟ ΕΙΜΑΙ; Σας ρωτάω θέατρο είμαι;"

 

Τα σχόλια δικά σας :p :p

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Η πολλη δουλεια τρωει τον αφεντη και πολλη δουλεια στη Γερμανια! :p

 

Περα απο την πλακα,

Στην 1η Γυμνασιου ειχα παει για το καλοκαιρι, τσιρακι σε εναν υδραυλικο. Ημουν το τσιρακι του τσιρακι του! :confused:

Απο 'κει και μετα, ημουν παλι για καλοκαιρι, delivery-boy σε μπουγατσατζιδικο.

2 καλοκαιρια στο I.Γ.Μ.Ε. ως χειριστης ηλεκτρονικου υπολογιστη και 2 χρονιες στην καμπανια στο Εργοστασιο Ζαχαρης στους ηλεκτρ. μηχανικους.

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα στην εκτη δημοτικου,καλοκαιρακι,σαν βοηθος σερβιτορου,τι βοηθος δηλαδη,το ψωμι πηγαινα αντε και κανενα αναψυκτικο και αυτα με το κεφαλι κατω γιατι ντρεπομουν.Ησταδιοδρομια μου εληξε αδοξα καθως εφαγα σουτ απ το αφεντικο-θειο γιατι εχυσα κρασι πανω στον συγχωρεμενο τον Φρεντυ Γερμανο.Την επομενη χρονια δουλεψα σε ενα ζαχαροπλαστειο.εκει εμεινα και τα επομενα καλοκαιρια και μολισ τελειωσα το γυμνασιο πηγα σε ενα τουριστικο γραφειο και εκοβα εισιτηρια.Οσο καιρο σπουδαζα στην Αθηνα παραλληλα με τις σπουδες δουλευα σε ενα ηλεκτρονικο εργαστηριο.Μετα πηγα στο γραφειο τελετων "Ο ΜΥΣΤΡΑΣ" στην Ιπποκρατους για 4 μηνες.Βραδινη βαρδια να σηκωνω τα τηλεφωνα σε περιπτωση που επαιρνε κανενας πελατης :'(

Μετα τον στρατο δουλεψα οικοδομη,σε ενα εργαστηριο που εφτιαχνε γυψινα,σε σχολη θαλλασιων σπορ,σε καντινα σε αμμουδια,στην πυροσβεστικη σαν εποχιακος,νυχτοφυλακας,σε καφετερια για 5 χρονια και τα τελευταια 3 χρονια δουλευω επιτελους στο αντικειμενο μου,σε μια εταιρια πληροφορικης και συστηματων αυτοματου ελεγχου σαν τεχνικος.Τελικα το σερβιτοριλικι το εχουμε υπηρετησει ολοι μας

Dust in the wind

 

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/snatch13/15577/183644/0/pao13.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Snatch

 

Τελικα το σερβιτοριλικι το εχουμε υπηρετησει ολοι μας

 

 

Αν δεν δουλέψεις σερβιτόρος δεν ψήνεσαι... :p :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ααααχχχ... Τι μου θυμίζετε τώρα!

12 χρονών στο μηχανουργείο του πατέρα μου

14 χρονών σε ραδιοφωνικό σταθμό (η αναβάθμισή μου ως "ραδιοπειρατής")

15 χρονών σαν βοηθός σε εργαστήριο ραδιοτηλεοπτικών πομπών

17 χρονών, δικό μου εργαστήριο με το ίδιο αντικείμενο :)

19 χρονών το ίδιο, αλλά πλέον επίσημα και στην εφορία... :(

-Μεσολαβεί φανταρικό-

22 χρονών σε εταιρεία τηλεπικοινωνιών - ως σήμερα

 

...αλλά ο VIDEOMIX τα σάρωσε ΟΛΑ! :)

http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

proti mou douleia itan fetos to kalokairi se mia asfalistiki etairia tilefonitis.eukoli douleia alla den adexa auto to orario.06:30-17:30.douleua 7oro apla vazo kai ton xrono kallithea-marousi..:(

diakopes ekana ta savvatokiriaka.to mono kalo itan oti imoun monos mou stin athina xoris tou goneis oi opoioi kana tis diakopoules tous:mad:

stis 17 noemvriou ksanapiano douleia se autin tin etairia monima..:)ade na doume...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ωραιο thread!Eχω βαλθει να ξεθαψω τα καλα σημερα!

 

Λοιπον,εμενα η πρωτη μου δουλεια ήταν περυσι το καλοκαιρι ναυαγοσωστρια σε μεγαλο waterpark της Κρητης.Δεν το εκανα τοσο για τα λεφτα,οσο για το χαβαλε.Ειχα περασει εναν μηνα σουπερ!8 ωρες δουλευα και τις υπολοιπες εκανα νεροτσουληθρες!:lol:

Eιχε προηγηθει βεβαια εκπαιδευση,οπου μου βγηκε ο πατος!

 

Φετος το φθινοπωρο δουλεψα σε μπαρ στη Φλωρεντια,αλλα σταματησα μετα απο 3 μηνες γιατι πηγαινοερχομαι πολυ συχνα Ελλαδα-Ιταλια και δεν ελεγε να παιρνω συνεχεια ρεπο!

 

Οσο για την επομενη δουλεια...ας οψεται το καλοκαιρακι!:p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παραλληλα με τη σχολη δουλευα σε μια εφημεριδα στο τμημα υποστηριξης αγγελιων στο internet, εφτιαχνα ιστοσελιδες για εταιριες και καταστηματα της πολης!Τα λεφτα δεν θα ελεγα πως αξιζαν τον κοπο,μου ειχαν πεταχτει τα ματακια στην οθονη του υπολογιστη να προλαβαινω!!!!

Στα 21 δουλεψα σε ενα καταστημα με υπολογιστες στο τμημα πωλησεων και service απο οπου σταματησα γιατι δεν με πληρωναν και εχει 2 χρονια που ειμαι στη τωρινη μου δουλεια και δεν εχω σκοπο να σταματησω!!!!

Πιστευω πως δεν ξεκινησα πολυ μικρη να δουλευω αλλα καταφερα νωρις να εχω μια καλη θεση και ικανοποιητικο μισθο!!!!

Παρολαυτα οσο ποιο μικρος ξεκιναει καποιος να εχει εμπειρια στον εργατικο τομεα τοσο περισσοτερα εφοδια μαζευει για το μελλον!!!!!Εκτος αυτου οι γνωριμιες που κανεις μεσα απο τη δουλεια παντα μπορει σε κατι να βοηθησουν!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

πολλοί δουλευταράδες βγήκατε.πολύ κουράγιο.

αν σας οτι εγώ είμαι 26 και δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα απολύτως???

δε μπορώ,πρέπει να τα βρίσκω όλα έτοιμα.

και δε με βλέπω να κάνω κιόλας στο άμεσο μέλλον.

εγώ έχω διαφορετική φιλοσοφία και αντίληψη της δουλειάς,αλλά αν τη πώ θα αρχίσουν οι διαμάχες,οπότε...

Link to comment
Share on other sites

πολλοί δουλευταράδες βγήκατε.πολύ κουράγιο.

αν σας οτι εγώ είμαι 26 και δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα απολύτως???

δε μπορώ,πρέπει να τα βρίσκω όλα έτοιμα.

και δε με βλέπω να κάνω κιόλας στο άμεσο μέλλον.

εγώ έχω διαφορετική φιλοσοφία και αντίληψη της δουλειάς,αλλά αν τη πώ θα αρχίσουν οι διαμάχες,οπότε...

Είναι μια άποψη κι αυτή. Αφού έχεις τη δυνατότητα να τα βρίσκεις όλα έτοιμα, καλά κάνεις... Προφανώς όλοι εμείς οι δουλευταράδες δεν την έχουμε τη δυνατότητα και γι' αυτό δουλεύουμε... :p

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολλοί δουλευταράδες βγήκατε.πολύ κουράγιο.

αν σας οτι εγώ είμαι 26 και δεν έχω κάνει ποτέ τίποτα απολύτως???

δε μπορώ,πρέπει να τα βρίσκω όλα έτοιμα.

και δε με βλέπω να κάνω κιόλας στο άμεσο μέλλον.

εγώ έχω διαφορετική φιλοσοφία και αντίληψη της δουλειάς,αλλά αν τη πώ θα αρχίσουν οι διαμάχες,οπότε...

αχ pankard να σε φιλησω :p

τελικα δεν ειμαι η μονη στον κοσμο που δεν δουλευω! και με περνας και 2 χρονια :O ..να σου πω κατι ομως? ουτε εμεις εχουμε αναγκη να δουλεψω για να ζησουμε αλλα πιστευω επιβαλλεται στις ηλικιες που ειμαστε να δουλευουμε για να ψηθουμε στην ζωη και να δουμε πως βγαινουν τα χρηματα..καμια φορα νειωθω πολυ ασχημα με τον εαυτο μου αραζω στον καναπε τις ωρες που αλλοι δουλευουν..και να ξερεις απ οτι εχω καταλαβει δεν εχουν και σε μεγαλη υποληψη καποιον που καθεται και τρωει τα ετοιμα..χτυπαει πολυ ασχημα για μερικους

εννοειται πως δεν σου κανω κυρηγμα τωρα γιατι μια απο τα ιδια ειμαι και γω και μου φαινεται αδυνατον να ξυπνησω στις 7 πχ και να τελειωνω καθε μερα στις 4 αλλα οσο περναν τα χρονια τοσο πιο δυσκολο θα μας φαινεται αυτο..:O

Βασικα ψιλοδουλευω στο φαρμακειο που εχει ο πατερας εγω μου εδω και 3 χρονια περιπου αλλα και παλι δεν την λες δουλεια δουλεια. Παω στις 9 το πρωι και φευγω οποτε θελω..παντα πριν τις 2 ομως γιατι μετα εχει προπονηση :D

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει να θεωριθει σαν δουλεια, πιο μικρος, στα 10-11 βοηθουσα καμια φορα τον πατερα μου στην πιτσερια. Αλλα δεν το εκανα για δουλεια, απλα πηγενα που πηγενα, σηκωνα και κανα τηλεφωνο να παρω καμια παραγκελια που και που. Να δουλεψω κανονικα και ν απαρω λευτα δεν το εχω κανει ποτε
Link to comment
Share on other sites

xekinisa sti triti gymnasiou kai ektote kathe kalokairi douleyw full wraria gia na bgazw xrimata na kanw tis diakopes mou, tha douleya kai tous xeimwnes alla eimai foititis kai de mou einai poly eykolo...

apo douleis mpolikes: ektelwnistiko grafeio, katastima germanos, apothiki, kylikeio se dimarxeio kai polla alla...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αχ pankard να σε φιλησω :p

τελικα δεν ειμαι η μονη στον κοσμο που δεν δουλευω! και με περνας και 2 χρονια :O ..να σου πω κατι ομως? ουτε εμεις εχουμε αναγκη να δουλεψω για να ζησουμε αλλα πιστευω επιβαλλεται στις ηλικιες που ειμαστε να δουλευουμε για να ψηθουμε στην ζωη και να δουμε πως βγαινουν τα χρηματα..καμια φορα νειωθω πολυ ασχημα με τον εαυτο μου αραζω στον καναπε τις ωρες που αλλοι δουλευουν..και να ξερεις απ οτι εχω καταλαβει δεν εχουν και σε μεγαλη υποληψη καποιον που καθεται και τρωει τα ετοιμα..χτυπαει πολυ ασχημα για μερικους

εννοειται πως δεν σου κανω κυρηγμα τωρα γιατι μια απο τα ιδια ειμαι και γω και μου φαινεται αδυνατον να ξυπνησω στις 7 πχ και να τελειωνω καθε μερα στις 4 αλλα οσο περναν τα χρονια τοσο πιο δυσκολο θα μας φαινεται αυτο..:O

Βασικα ψιλοδουλευω στο φαρμακειο που εχει ο πατερας εγω μου εδω και 3 χρονια περιπου αλλα και παλι δεν την λες δουλεια δουλεια. Παω στις 9 το πρωι και φευγω οποτε θελω..παντα πριν τις 2 ομως γιατι μετα εχει προπονηση :D

που είσαι να έρθω να μου δώσεις το φιλάκι???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...