Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο φίλος που έγραψε πιο πάνω οτι αγόρασε το one plus 5 8/128 απο gearbest δεν έχει την global

αν επιλέξεις με global πάει στα 600 κάτι και σας ρωτάω τώρα θα του έρθει με κινεζικά και πρέπει να περάσει τα ελληνικά?

καλησπέρα φίλε μου, σκέτα κινεζικα δεν υπάρχουν ..η κινεζική έκδοση έρχεται με αγγλικα/κινεζικα .. οπως και να έχει θα το ξεκλειδώσω για να βαλω twrp ,magisk κτλπ οπότε δεν είναι τίποτα να περάσω και την global

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το θεωρεις λογικο η τιμη να μεινει στα 499 ακομα και μετα απο 6 μηνες; Οταν θα εχει βγει ο 836/845;

 

Οχι, αλλα περυσι που εβαλαν νεα εκδοση με τον νεο επξεργαστη και 2-3 ακομα (τζαμακι καμερας, νεο πανελ οθονης, καλυτερη μπροστινη, καλυτερη μπαταρια) τσινησε ο κοσμος με την αυξηση τιμης.

 

 

Οσο περναει ο καιρος πεφτει το πλεονεκτημα τιμης του oneplus, γιατι δεν υπαρχει ο ανταγωνισμος των φυσικων καταστηματων που υπαρχει πχ με τα g6 (που τα βλεπεις 400€ τωρα)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

σήμερα παρέλαβα αυτά : http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Hybrid-Pro-HD-Earphone-Circle-Iron-Wired-Xiaomi-Earset-Noise-Cancelling/172812292261?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649....με την χαμηλότερη τιμή της αγοράς!

τα δοκίμασα και έπαθα ... με την αναβάθμιση που είχα στον ήχο!!!!! Είναι δυνατόν??

Είναι αυτά με τα F Range 20-40.000Hz τα HD pro triple!! Πρώτη φορά θα μιλήσω για πανέμορφη συσκευασία!!!!!

Η αναβάθμιση στον ήχο οφείλεται στα ακουστικά, στο στο dac του κινητού μας ή και στα δυο??

Αυτά δεν γίνονται.... (μέχρι χθες ήταν κορυφαία για μένα τα αυθεντικά ακουστικά της Lemax pro 2 digital ήχο, αλλά εδώ αυτά τα σπάνε) σε καθαρότητα, δυναμικό μπάσο- prima όπως πρέπει να είναι τα ακουστικά και στο μικρόφωνο.....μπράβο τους (δις)!!

Πολύ καλό κράτημα στο αυτί και διακριτικά όμορφα....

Κινεζοποιήθηκα στο maximum!!!

Εγκατέστησα και το apk της camera.... έχει μια καθαρότητα παραπάνω και stabil... ή έτσι νομίζω?? Μικρή ανάλυση σε 16:9 ή όχι!

Edited by Oneplus2017
Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος έκανε ριβιου στο youtube και γράφει ότι είτε το πάρεις από κίνα είτε απο το επίσημο η εγγύηση είναι ίδια, κινέζικη, ένα χρόνο και ότι είναι σαν όλα τα κινέζικα!!!

 

Μετά αναρωτιόμαστε γιατί διαβάζουμε κάθε 2 σελίδες τα ίδια.Δεν φτάνει που είναι άσχετοι, κάνουν και ριβιου και παρασύρουν τον κόσμο....

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος έκανε ριβιου στο youtube και γράφει ότι είτε το πάρεις από κίνα είτε απο το επίσημο η εγγύηση είναι ίδια, κινέζικη, ένα χρόνο και ότι είναι σαν όλα τα κινέζικα!!!

 

Μετά αναρωτιόμαστε γιατί διαβάζουμε κάθε 2 σελίδες τα ίδια.Δεν φτάνει που είναι άσχετοι, κάνουν και ριβιου και παρασύρουν τον κόσμο....

 

Ποιος και που;

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα,

σήμερα παρέλαβα αυτά : http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Hybrid-Pro-HD-Earphone-Circle-Iron-Wired-Xiaomi-Earset-Noise-Cancelling/172812292261?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649....με την χαμηλότερη τιμή της αγοράς!

τα δοκίμασα και έπαθα ... με την αναβάθμιση που είχα στον ήχο!!!!! Είναι δυνατόν??

 

Σιγα τα ακουστικα, τα παρηγγειλα και εγω αλλα δεν περιμενω πολλα.

Φανταζομαι τι σαπακια ηταν τα προηγουμενα που ειχες. Γραφεις λες και πηρες ακουστικα των 200€

 

Απο αυτα του κιλου ειναι σιγουρα καλυτερα παντως, ειδικα για bassheads.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα αγορασω το Oneplus 5, αφου το εχει σε προσφορα το Gearbest. Η προσφορα με το γκρι χρωμα στα 378 τελειωσε, οποτε θα παρω το μαυρο χρωμα στα 395.

 

Καποια αποψη για αυτες τις δυο θηκες;

 

https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_666261.html

https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_665264.html

 

Εχει καλες κριτικες η συγκεκριμενη μαρκα στο gearbest. Την εχει δοκιμασει καποιος;

 

Επισης, επειδη θα χρησιμοποιω το κινητο για να ακουω μουσικη καθως τρεχω, και πολλες φορες δε βολευει να το εχω στη τσεπη απο τη φορμα μου, τι θα με συμβουλευατε να χρησιμοποιησω; Κατι με το οποιο να εχω σχετικα ευκολη προσβαση στο κινητο, ωστε να αλλαζω τραγουδια ευκολα.. Δε μου αρεσουν τα armbands.

 

Τωρα σχετικα με καποιο τζαμακι, ειναι απαραιτητο πιστευτε; Θα χαλαει καθολου την ποιοτητα και αποκριση της οθονης; Επισης ειναι ευκολο στο να μπει; Κατι καλο απο το gearbest;

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα αγορασω το Oneplus 5, αφου το εχει σε προσφορα το Gearbest. Η προσφορα με το γκρι χρωμα στα 378 τελειωσε, οποτε θα παρω το μαυρο χρωμα στα 395.

 

Καποια αποψη για αυτες τις δυο θηκες;

 

https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_666261.html

https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_665264.html

 

Εχει καλες κριτικες η συγκεκριμενη μαρκα στο gearbest. Την εχει δοκιμασει καποιος;

 

Επισης, επειδη θα χρησιμοποιω το κινητο για να ακουω μουσικη καθως τρεχω, και πολλες φορες δε βολευει να το εχω στη τσεπη απο τη φορμα μου, τι θα με συμβουλευατε να χρησιμοποιησω; Κατι με το οποιο να εχω σχετικα ευκολη προσβαση στο κινητο, ωστε να αλλαζω τραγουδια ευκολα.. Δε μου αρεσουν τα armbands.

 

Τωρα σχετικα με καποιο τζαμακι, ειναι απαραιτητο πιστευτε; Θα χαλαει καθολου την ποιοτητα και αποκριση της οθονης; Επισης ειναι ευκολο στο να μπει; Κατι καλο απο το gearbest;

Για 128 είναι αυτή η τιμή έχεις λίνκ η αλλιώς πια είναι η καλύτερη τιμή για 128

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Επισης, επειδη θα χρησιμοποιω το κινητο για να ακουω μουσικη καθως τρεχω, και πολλες φορες δε βολευει να το εχω στη τσεπη απο τη φορμα μου, τι θα με συμβουλευατε να χρησιμοποιησω; Κατι με το οποιο να εχω σχετικα ευκολη προσβαση στο κινητο, ωστε να αλλαζω τραγουδια ευκολα.. Δε μου αρεσουν τα armbands.

 

Τωρα σχετικα με καποιο τζαμακι, ειναι απαραιτητο πιστευτε; Θα χαλαει καθολου την ποιοτητα και αποκριση της οθονης; Επισης ειναι ευκολο στο να μπει; Κατι καλο απο το gearbest;

Οι καλύτερες θήκες σιλικόνης (κατα την γνώμη μου) είναι της Nillkin

Αντίστοιχο tempered επίσης προτείνεται - εχουν άριστη ποιότητα και απόκριση, ομως πολύς κόσμος δεν βρισκει σωστή την "καλυψη" της οθόνης (αυτά, στο 3 και 3Τ - εδω δεν ξέρω τι γίνεται, ειναι νωρίς)

Αν δεν σου αρέσουν τα armband, η επόμενη επιλογη ειναι ένα (στενο) τσαντακι μέσης και μπορείς να αλλαζεις τραγούδια από τα ακουστικα...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 μήνες μπορώ να πω ότι παραμένω ενθουσιασμένος με το κινητό. Το jelly effect ή βελτιώθηκε ή το παρατηρώ λιγότερο. Αν και δεν το αντιλαμβανόταν συχνά το μάτι.

 

Το ζουμί της υπόθεσης είναι ότι δεν έχω να πω κάτι αρνητικό για το κινητό.

 

Το εντυπωσιακό είναι που χρήστες S8 και iPhone μένουν εμφανώς εντυπωσιασμένοι με τις φωτογραφίες τραβάσει το κινητό. Οι νυχτερινές του δεν είναι τόσο καλές όμως, αλλά συγκρίνοντας με το Nexus 6 που έχουμε στο σπίτι, οι νυχτερινές του 1+5 είναι μακράν καλύτερες.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω τα όσα αναφέρεις πιό πάνω....αν και είμαι με την 4.5.8 και ρουτ!

Ήμουν αρνητικός με όσα είχα ακούσει στην αρχή, αλλά σήμερα με την χρήση του άλλα μπορώ να επιβεβαιώσω...

.........

Απευθύνομαι σε σένα που θέλουν να μπανάρουν..... και σου λέω ότι δεν χρειάζεται να αγοράσεις ακουστικά με 200 ευρώ αν το dac του ήχου δεν είναι αξίας...

Πολλές εταιρίες (π.χ. SONY, HTC ) είχαν eπενδύσει στον ήχο.. κάτι που δεν έκανε η Oneplus...άρα γιατί να προτιμήσεις μια αγορά σουπερ ακουστικών??

Τα ψηφιακά του Lemax2 τα δοκίμασες?? Τέλος πάντων!!!!

Τα ακουστικά αυτά είναι βραβευμένα (νομίζω) και είχαν αρχική τιμή 60-70 $, άσχετα αν σήμερα έφτασαν στα 10 $ που τα αγόρασα εγώ με προσφορά!

Υπάρχει κάτι καλύτερο με τέτοια τιμή-απόδοση?? Από μαγκιές να φάνε και οι κότες....

.....

Το gearbeast δεν είναι σοβαρό μαγαζί, θέλει πολύ προσοχή....μην σου γίνει καμιά στραβή γιατί θα ψάχνεσαι...

Είναι όμως το μαγαζί που έχει τους περισσότερους πωλητές (όχι αγοραστές) εδώ μέσα για να μαζεύουν πόντους και να αγοράζουν αυτοί δωρεάν..ΠΡΟΣΟΧΗ

Edited by Oneplus2017
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα προχτές μεσημέρι κι εγώ 8/128 έκδοση με production date πάνω στο κουτί 17/08. Jelly scrolling δεν έχω προσέξει ακόμα. Σε ποια εφαρμογή πιο συγκεκριμένα να προσπαθήσω να το εντοπίσω;

 

(Έχω για σύγκριση OnePlus One, Nexus 5, Redmi Note 4 και J5)

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω τα όσα αναφέρεις πιό πάνω....αν και είμαι με την 4.5.8 και ρουτ!

Ήμουν αρνητικός με όσα είχα ακούσει στην αρχή, αλλά σήμερα με την χρήση του άλλα μπορώ να επιβεβαιώσω...

.........

Απευθύνομαι σε σένα που θέλουν να μπανάρουν..... και σου λέω ότι δεν χρειάζεται να αγοράσεις ακουστικά με 200 ευρώ αν το dac του ήχου δεν είναι αξίας...

Πολλές εταιρίες (π.χ. SONY, HTC ) είχαν eπενδύσει στον ήχο.. κάτι που δεν έκανε η Oneplus...άρα γιατί να προτιμήσεις μια αγορά σουπερ ακουστικών??

Τα ψηφιακά του Lemax2 τα δοκίμασες?? Τέλος πάντων!!!!

Τα ακουστικά αυτά είναι βραβευμένα (νομίζω) και είχαν αρχική τιμή 60-70 $, άσχετα αν σήμερα έφτασαν στα 10 $ που τα αγόρασα εγώ με προσφορά!

Υπάρχει κάτι καλύτερο με τέτοια τιμή-απόδοση?? Από μαγκιές να φάνε και οι κότες....

.....

Το gearbeast δεν είναι σοβαρό μαγαζί, θέλει πολύ προσοχή....μην σου γίνει καμιά στραβή γιατί θα ψάχνεσαι...

Είναι όμως το μαγαζί που έχει τους περισσότερους πωλητές (όχι αγοραστές) εδώ μέσα για να μαζεύουν πόντους και να αγοράζουν αυτοί δωρεάν..ΠΡΟΣΟΧΗ

Είναι βραβευμένα τα ακουστικά ή όχι; δεν έχει νομίζω.Επίσης υπάρχουν πολύ καλύτερα για δέκα δολάρια.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Τελικα κατεληξα οτι δεν αξιζει το ρισκο απο τα κινεζομαγαζα, και λογω τελωνειου και λογω εγγυησης και επειδη τα ανοιγουν και δεν ειναι σφραγισμενα.

 

Επειδη εχω συγγενη στην Αμερικη, βλεπω οτι εκει οι τιμες ειναι 100 ευρω κατω. Αξιζει λοιπον να το αγορασω απο το us store. Με τους φορτιστες θα εχω θεμα; λογικα μονο ενα ανταπτορακι για την πριζα θελω , μιας και λειτουργουν σε voltage απο 100-230V, σωστα;

 

Γνωριζετε καποιον τροπο να μου το στειλει ο συγγενης απο ΝΥ χωρις να περασει τελωνειο ή αναγκαστικα θα τον περιμενω να ερθει ο ιδιος σε κανα μηνα;

Link to comment
Share on other sites

Είναι βραβευμένα τα ακουστικά ή όχι; δεν έχει νομίζω.Επίσης υπάρχουν πολύ καλύτερα για δέκα δολάρια.

Μιας και το γράφεις που το γράφεις, δεν προτείνεις και 2-3 που είναι καλύτερα;

 

Τελικα κατεληξα οτι δεν αξιζει το ρισκο απο τα κινεζομαγαζα, και λογω τελωνειου και λογω εγγυησης και επειδη τα ανοιγουν και δεν ειναι σφραγισμενα.

 

Επειδη εχω συγγενη στην Αμερικη, βλεπω οτι εκει οι τιμες ειναι 100 ευρω κατω. Αξιζει λοιπον να το αγορασω απο το us store. Με τους φορτιστες θα εχω θεμα; λογικα μονο ενα ανταπτορακι για την πριζα θελω , μιας και λειτουργουν σε voltage απο 100-230V, σωστα;

 

Γνωριζετε καποιον τροπο να μου το στειλει ο συγγενης απο ΝΥ χωρις να περασει τελωνειο ή αναγκαστικα θα τον περιμενω να ερθει ο ιδιος σε κανα μηνα;

Για τελωνείο, υπάρχουν κινεζομάγαζα που έχουν τρόπο αποστολής που περνάνε χωρίς πρόβλημα

Επίσης ποιος σου είπε ότι θα έχεις εγγύηση εδώ αν θα το πάρεις από Αμερική;

Θα πρέπει να το στείλεις λογικά πάλι πίσω

Με τον φορτιστή μόνο ανταπτοράκι θα θέλεις όπως λες

Και για τελωνείο από ΝΥ, θα πρέπει να τον περιμένεις να έρθει και να το φέρει μαζί του αναγκαστικά για σιγουριά πάντα

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και υπόψιν, στην Αμερική η Oneplus δίνει 1 χρόνο εγγύηση και όχι 2 όπως στην Ευρώπη

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτο με την εγγυηση που λες ισχυει. 2 χρονια Ευρωπη, 1 χρονο Αμερικη, μιλησα μαζι τους στο τσατ τωρα.

Για το αλλο θεμα, (που το στελνω), τους ειχα ρωτησει και μου απαντησαν το εξης :

 

In case you have issues with your device or have your device accidentally dropped you can always send your device for repair to our service centers in your region.

 

Αρα προτεινεις αγορα απο Ευρωπη καθαρα και μονο λογω εγγυησης;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτο με την εγγυηση που λες ισχυει. 2 χρονια Ευρωπη, 1 χρονο Αμερικη, μιλησα μαζι τους στο τσατ τωρα.

Για το αλλο θεμα, (που το στελνω), τους ειχα ρωτησει και μου απαντησαν το εξης :

 

In case you have issues with your device or have your device accidentally dropped you can always send your device for repair to our service centers in your region.

 

Αρα προτεινεις αγορα απο Ευρωπη καθαρα και μονο λογω εγγυησης;

Αν στο ξεκαθαρίζουν ότι αν το πάρεις από Αμερική, αναλαμβάνουν και service Ευρώπη καλώς

Κι εμένα δεν το είχαν ξεκαθαρίσει ακριβώς όταν είχα ρωτήσει κάτι αντίστοιχο.

Αν θες, ρώτησέ τους πιο συγκεκριμένα, να ξέρουμε και γενικότερα τι γίνεται

 

Δεν προτείνω κάτι, απλά παραθέτω τα δεδομένα κι εσύ θα αποφασίσεις

Εγώ προσωπικά έκανα παραγγελία πριν λίγες μέρες από Κίνα και βλέπουμε τι θα κάτσει:p

Link to comment
Share on other sites

Αν στο ξεκαθαρίζουν ότι αν το πάρεις από Αμερική, αναλαμβάνουν και service Ευρώπη καλώς

Κι εμένα δεν το είχαν ξεκαθαρίσει ακριβώς όταν είχα ρωτήσει κάτι αντίστοιχο.

Αν θες, ρώτησέ τους πιο συγκεκριμένα, να ξέρουμε και γενικότερα τι γίνεται

 

Δεν προτείνω κάτι, απλά παραθέτω τα δεδομένα κι εσύ θα αποφασίσεις

Εγώ προσωπικά έκανα παραγγελία πριν λίγες μέρες από Κίνα και βλέπουμε τι θα κάτσει:p

 

Μακαρι να πανε ολα καλα με την Κινα.

 

Εγω δεν ξερω τι να κανω : απο τη μια η απαντηση που δωσαν οτι το στελνεις απο την περιοχη σου που μενεις, με καλυπτει, αλλα θα ηθελα και μια καλυτερη διευκρινιση. Απο την αλλη ειναι τα 100 ευρω φθηνοτερα ενα δελεαρ.

Τα + του ευρωπαϊκου ειναι οτι θα το εχω την αλλη βδομαδα και θα εχω εγγυηση 2 χρονια. Αλλα αυτο το κοστος θα ειναι 100 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Ε ρώτησέ τους συγκεκριμένα, αν το πάρεις από Αμερική, θα έχεις εγγύηση εδώ στην Ευρώπη;

Εγώ θα ρωτούσα πριν το πάρω να είμαι σίγουρος 100%

Αν ισχύει τελικά, δεν είναι κακή περίπτωση

100€ δεν είναι λίγα, δεν ξέρω ποιο μοντέλο θες να πάρεις κιόλας, 1 μήνα υπομονή μάλλον θα εκανα στη θέση σου

 

κι εγώ που παρήγγειλα από Κίνα σε κάνα μήνα θα το έχω υπολογίζω ΑΝ όλα πάνε καλά :p

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 2 μήνες μπορώ να πω ότι παραμένω ενθουσιασμένος με το κινητό. Το jelly effect ή βελτιώθηκε ή το παρατηρώ λιγότερο. Αν και δεν το αντιλαμβανόταν συχνά το μάτι.

 

Το ζουμί της υπόθεσης είναι ότι δεν έχω να πω κάτι αρνητικό για το κινητό.

 

Το εντυπωσιακό είναι που χρήστες S8 και iPhone μένουν εμφανώς εντυπωσιασμένοι με τις φωτογραφίες τραβάσει το κινητό. Οι νυχτερινές του δεν είναι τόσο καλές όμως, αλλά συγκρίνοντας με το Nexus 6 που έχουμε στο σπίτι, οι νυχτερινές του 1+5 είναι μακράν καλύτερες.

 

Πραγματικά !!

δεν υπάρχει αρνητικό !! (φτου φτου.. μη το ματιαξουμε.. :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Ε ρώτησέ τους συγκεκριμένα, αν το πάρεις από Αμερική, θα έχεις εγγύηση εδώ στην Ευρώπη;

Εγώ θα ρωτούσα πριν το πάρω να είμαι σίγουρος 100%

Αν ισχύει τελικά, δεν είναι κακή περίπτωση

100€ δεν είναι λίγα, δεν ξέρω ποιο μοντέλο θες να πάρεις κιόλας, 1 μήνα υπομονή μάλλον θα εκανα στη θέση σου

 

κι εγώ που παρήγγειλα από Κίνα σε κάνα μήνα θα το έχω υπολογίζω ΑΝ όλα πάνε καλά :p

 

Λοιπον :

 

αν παρεις απο Αμερικη και ερθεις Ευρωπη και χαλασει στον ενα χρονο, τους το στελνεις απο εδω, δεν χρειαζεται να παει προς Αμερικη.

Για την εγγυηση τα ειπαμε. Αρα το βασικο ερωτημα ειναι : 100 ευρω παραπανω για εναν χρονο εγγυηση ακομα;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα κατεληξα οτι δεν αξιζει το ρισκο απο τα κινεζομαγαζα, και λογω τελωνειου και λογω εγγυησης και επειδη τα ανοιγουν και δεν ειναι σφραγισμενα.

 

Δεν έχω ακούσει να τα ανοίγουν από το gearbest. Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος;

 

Οι καλύτερες θήκες σιλικόνης (κατα την γνώμη μου) είναι της Nillkin

Αντίστοιχο tempered επίσης προτείνεται - εχουν άριστη ποιότητα και απόκριση, ομως πολύς κόσμος δεν βρισκει σωστή την "καλυψη" της οθόνης (αυτά, στο 3 και 3Τ - εδω δεν ξέρω τι γίνεται, ειναι νωρίς)

Αν δεν σου αρέσουν τα armband, η επόμενη επιλογη ειναι ένα (στενο) τσαντακι μέσης και μπορείς να αλλαζεις τραγούδια από τα ακουστικα...

Καλύτερα σιλικόνης για το oneplus 5; Θέλω να είναι ελαφρύ και να μην μεγαλώσουν κατά πολύ οι διαστάσεις μαζί με την οθόνη. Γενικά gearbest, banggood έχουν καλές θήκες; Αλλιώς σε ποιο site να κοιτάξω; Εξάλλου δεν πιστεύω για μια θήκη να σταματάει δέμα στο τελωνείο. Υπάρχει η ατέλεια στα 22 ευρώ, σωστά;

 

Για 128 είναι αυτή η τιμή έχεις λίνκ η αλλιώς πια είναι η καλύτερη τιμή για 128

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για την έκδοση με τα 8gb ram η καλύτερη τιμή είναι στα 463, εδώ. Γιατί οι περισσότεροι εδώ μέσα προτιμάτε την μεγαλύτερη έκδοση; Από αυτά που διαβάζω με την ram δεν υπάρχει καμία διαφορά. Οπότε ει αι καθαρά ο χώρος;

 

Μεταξύ γκρι και μαύρου χρώματος; Ποιο προτιμάτε;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον :

 

αν παρεις απο Αμερικη και ερθεις Ευρωπη και χαλασει στον ενα χρονο, τους το στελνεις απο εδω, δεν χρειαζεται να παει προς Αμερικη.

Για την εγγυηση τα ειπαμε. Αρα το βασικο ερωτημα ειναι : 100 ευρω παραπανω για εναν χρονο εγγυηση ακομα;

Για μένα δεν αξίζει, λαμβάνοντας υπόψη κιόλας ότι γενικά μέχρι τώρα δεν έχουν βγάλει κάποιο σοβαρό πρόβλημα οι συσκευές της oneplus

Αν ήταν LG π.χ. η συσκευή το συζητάγαμε :P

Μου θυμίζει τις επεκτάσεις εγγύησης που πουλάει ο κωτσοβολος π.χ.

Εσύ κάνεις το κουμάντο σου βέβαια

 

Για την έκδοση με τα 8gb ram η καλύτερη τιμή είναι στα 463, εδώ. Γιατί οι περισσότεροι εδώ μέσα προτιμάτε την μεγαλύτερη έκδοση; Από αυτά που διαβάζω με την ram δεν υπάρχει καμία διαφορά. Οπότε ειναι καθαρά ο χώρος;

 

Μεταξύ γκρι και μαύρου χρώματος; Ποιο προτιμάτε;

Ε προφανώς για τα 128GB του αποθηκευτικού χώρου. Κι εγώ αυτήν παρήγγειλα. Για κάποιους είναι πολύ σημαντικό όταν η συσκευή δεν παίρνει microSD κιόλας.

Τα 8GB RAM απλά είναι ένα added bonus, καλοδεχούμενο φυσικά, αλλά σχετικά αδιάφορο για εμένα στο να επιλέξω την 128GB έκδοση.

Τώρα για τα χρώματα γούστο είναι, λες κι έχουν και μεγάλη διαφορά αυτά τα 2 τώρα:p

 

Επίσης η πιο φτηνή τιμή για το 128 είναι από joybuy που ανέφερε ένας συμφορουμίτης λίγες σελίδες πιο πίσω, ότι δεν είχε θέμα

Εγώ από εκεί παρήγγειλα και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

Screenshot_2017-09-08-17-20-34.jpg

Με τα έξοδα αποστολής priority line από bangood και με το κουπόνι 11BGOP564

Προσφοραρα και όποιος προλάβει

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλη προσφορά

 

The power of the 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...