Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς αν και πότε θα πάρουμε και εμείς το Android 8.0 Oreo;
Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς αν και πότε θα πάρουμε και εμείς το Android 8.0 Oreo;

 

κάποια στιγμή μέσα στο 2018 ίσως δούμε 8.0 :p

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν branded κινητα οπως Vodafone-Cosmote-Wind.Εγω εχω Vodafone και μιλησα με το site της εταιριας και μου ειπε οτι τα Branded κινητα οι παροχοι τα firmware τα δινουν ποιο αργα για να ελεγχουν οτι δουλευουν σωστα.Οσα δεν ειναι branded παιρνουν τα updates μολις βγουν..Και ρωταω εγω τωρα..αν το κανω debrand(αυτο δεν ξερω αν γινεται οπως το P8 Lite που ειχα παλια)δηλαδη unlock Bootloader και μετα dload κλπ κλπ κλπ)θα χασω την εγγυηση?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν branded κινητα οπως Vodafone-Cosmote-Wind.Εγω εχω Vodafone και μιλησα με το site της εταιριας και μου ειπε οτι τα Branded κινητα οι παροχοι τα firmware τα δινουν ποιο αργα για να ελεγχουν οτι δουλευουν σωστα.Οσα δεν ειναι branded παιρνουν τα updates μολις βγουν..Και ρωταω εγω τωρα..αν το κανω debrand(αυτο δεν ξερω αν γινεται οπως το P8 Lite που ειχα παλια)δηλαδη unlock Bootloader και μετα dload κλπ κλπ κλπ)θα χασω την εγγυηση?

 

Πάντως το δικό μου είναι unbranded και ακόμη δεν έχω πάρει τίποτα από αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Η Huawei έχει βγάλει το επίσημο update σε oreo για το p10 lite. https://www.getdroidtips.com/huawei-p10-lite-android-8-0-oreo/

Τώρα μένει να δούμε πότε θα είναι διαθέσιμο σαν ΟΤΑ στην Ελλάδα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα...σκεφτομαι να αγορασσω το συγλεκριΜενο κινητο απο skroutz...τι πρεπει να προσεξω να κοιταξω/προσεξω ποια ειναι τα tips για να βρω το καταλληλο μαγαζι?

υπαρχει περιπτωση να παρω απο ενα μαγαζι και να ειναι rebrand τιποτα cosmote/vofafone κλτ?

επισης ενα παραδοξο κατα εμε ειναι γιατι πχ η εκδοση dual ειναι φτηνοτερη απο την απλη με sigle sim? που ειναι η παγιδα? :P

Eυχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Η Huawei έχει βγάλει το επίσημο update σε oreo για το p10 lite. https://www.getdroidtips.com/huawei-p10-lite-android-8-0-oreo/

Τώρα μένει να δούμε πότε θα είναι διαθέσιμο σαν ΟΤΑ στην Ελλάδα....

 

δεν βλέπω το δικό μου στην λίστα. οπότε αναμονή για το πότε θα δεήσει η μαμά Huawei :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα με το wifi ενώ είναι ενεργό φεύγει η ένδειξη του σήματος και από τις ρυθμίσεις όταν πατάω για απενεργοποίηση δεν κάνει τίποτα και για να στρώσει θέλει επανεκκίνηση και το ωραίο είναι ότι την ίδια μέρα που μου εμφάνισε αυτό το πρόβλημα το έκανε και στην γυναίκα μου έχουμε την B206

Και εμένα μου παρουσιάστηκε το ίδιο θέμα εδώ και καμιά εβδομάδα...

Και εγώ με την Β206 είμαι...

Βρήκε κανένας λύση ?

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου παρουσιάστηκε το ίδιο θέμα εδώ και καμιά εβδομάδα...

Και εγώ με την Β206 είμαι...

Βρήκε κανένας λύση ?

 

Εγώ έκανα από recovery format και στα δύο κινητά και είμαι οκ μέχρι τώρα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το πουλήσω παιδιά (3 Gb). Σέρνεται το τηλέφωνο.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το πουλήσω παιδιά (3 Gb). Σέρνεται το τηλέφωνο.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανες επαναφορά για να δεις

Link to comment
Share on other sites

Έκανες επαναφορά για να δεις
Δεν έκανα. Θα κάνω για να του δώσω μια τελευταία ευκαιρία. Εσείς με τα 3gb RAM δεν έχετε κανένα πρόβλημα; Τρέχει σφαίρα το κινητό;

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα. Θα κάνω για να του δώσω μια τελευταία ευκαιρία. Εσείς με τα 3gb RAM δεν έχετε κανένα πρόβλημα; Τρέχει σφαίρα το κινητό;

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

προσωπικά το δικό μου πάει σφαίρα. δεν έχει κολλήματα. αλλά κάνε μια επαναφορά όπως είπαν και τα παιδιά παραπάνω:)

Link to comment
Share on other sites

Οντως κανε μια επαναφορα και βλεπεις..ειναι κριμα να το δωσεις(αν το χεις παρει και καινουργιο κιολας θα στο φανε τσαμπα)..Πιστευω αξιζει να περιμενουμε την Oreo..Εγω τι να πω που ειμαι κολλημενος με Vodafone στην B140? :D

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Οντως κανε μια επαναφορα και βλεπεις..ειναι κριμα να το δωσεις(αν το χεις παρει και καινουργιο κιολας θα στο φανε τσαμπα)..Πιστευω αξιζει να περιμενουμε την Oreo..Εγω τι να πω που ειμαι κολλημενος με Vodafone στην B140? :D

 

εγώ με Β206, ούτε ξέρω αν έχει βγει μεταγενέστερη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω εδώ και 5 μέρες τη Β210.

Μιλησα με εξυπηρέτηση πελατών. Το πρόβλημα ήταν (έτσι μου είπαν) ότι έτρεχαν και οι 80 (!!) εφαρμογές μου στο παρασκήνιο. Έγινε η σχετική εκκαθάριση και βελτιστοποιηση και μένει να δούμε εάν τελικά έφταιγε αυτό.

 

 

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχτές εμένα από B206 μου έβγαλε την B208

 

μήπως παίζει ρόλο και το μοντέλο? γιατί εγώ έχω αυτό με τα 3/32 dual sim

Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτηση μου στο τμήμα εξυπηρέτησης της HUAWEI για το πότε θα πάρουμε το Android 8.0 Oreo μου απάντησαν τα εξής:

 

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία σας με το τμήμα εξυπηρέτησης της HUAWEI.

Oνομάζομαι Δημήτρης και θα σας ενημερώσω σχετικά με το ερώτημα σας, πως η διανομή της αναβάθμισης έχει ήδη

ξεκινήσει και διανέμεται βάση του μοναδικού αριθμού ΙΜΕΙ. Θα σας παρότρυνα να αναμείνετε λίγο μέχρι να εμφανιστεί η

ειδοποίηση στη συσκευή σας

Edited by zwiros
Νίκας - Μανίκας - Λιας - Καραμπαλίκας - Γενικολλιάς - Βουρδουμπάς - Κεντρικόπουλος και μπροστά μόνος του ο Νίκωνας :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...