Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και το δικο μου μονοκαρτο με 3 γιγα μνημη.. .αραια και που τρώει σκαλώματα...

 

 

και επιμενει να ειναι κολλημένο στην Β197 γμτ..

Edited by PoLiThS
Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδες ενταξει..κινητο τηλεφωνο ειναι..δεν ειναι Intel i7 που να αντεχει τα παντα..Εγω προσωπικα σε αυτα που του χω πει να κανει τα κανει μια χαρα..την αληθεια μου να πω ομως ενταξει κανα κολληματακι το τρωει που και που αλλα οκ δεν τρεχει τιποτα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα με το wifi ενώ είναι ενεργό φεύγει η ένδειξη του σήματος και από τις ρυθμίσεις όταν πατάω για απενεργοποίηση δεν κάνει τίποτα και για να στρώσει θέλει επανεκκίνηση και το ωραίο είναι ότι την ίδια μέρα που μου εμφάνισε αυτό το πρόβλημα το έκανε και στην γυναίκα μου έχουμε την B206
Link to comment
Share on other sites

Με επαναφορα εργοστασιακων δεν εκανες τιποτα?

 

Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου για αρχή να δω άμα το ξανακάνει και μετά factory reset από recovery αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι έγινε και στα δύο κινητά το ίδιο πράγμα

Link to comment
Share on other sites

Από την ημέρα που πήρα τη συσκευή (μονόκαρτο με 4gb ram) τρέχει την WAS-LX1AC432B123 και ποτέ δεν βρίσκει διαθέσιμη νέα έκδοση λογισμικού. Γιατί συμβαίνει αυτό; Πρέπει να κάνω force update σε κάποια νεότερη;
Link to comment
Share on other sites

Και μενα το ιδιο με το μονοκαρτο μου..εχω κολλησει στην B140..αν ξερει καποιο παιδι να μας πει..αυτο με την εφαρμογη Firmware Update απο το Playstore κανει τιποτα?Και αν ναι πως βρισκουμε την εκδοση της συσκευης μας?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάσατε από τις τελίτσες , λήψη τελευταίου πλήρους πακέτου;

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, δεν δίνει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν με την was-lx1c02b132 απ τον Οκτώβριο και πάτησα απ τις τελίτσες λήψη τελευταίου πλήρους πακέτου και μου έβγαλε την B137.

Μετά έβγαλε αυτόματα την B138, τελικά μέσω του firmware finder έβαλα την B139 όπου είμαι μ'αυτην τώρα.

Μέσα στο firmware finder έχει βγει και Β140-141 αλλά γράφει not approved for instalation.

Αυτο πού μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν έχει βγάλει στο μενού το v-wifi, εκτός και αν ενεργοποίητε απ τον παροχο και το μενού!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα με το wifi ενώ είναι ενεργό φεύγει η ένδειξη του σήματος και από τις ρυθμίσεις όταν πατάω για απενεργοποίηση δεν κάνει τίποτα και για να στρώσει θέλει επανεκκίνηση και το ωραίο είναι ότι την ίδια μέρα που μου εμφάνισε αυτό το πρόβλημα το έκανε και στην γυναίκα μου έχουμε την B206
Το ίδιο και σε μένα έκανα format φαίνεται ότι έστρωσε

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

κομπλε George τοτε..ουτε εμενα βγαζει απο τις τελιτσες κατι..Ειμαι Vodafone βεβαια δεν ξερω αν παιζει καποια σημασια αυτο..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και σε μένα έκανα format φαίνεται ότι έστρωσε

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανα και εγώ εχτές το βράδυ από recovery format και μέχρι στιγμής δεν το έχει ξανά κάνει εσύ τι έκδοση έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν με την was-lx1c02b132 απ τον Οκτώβριο και πάτησα απ τις τελίτσες λήψη τελευταίου πλήρους πακέτου και μου έβγαλε την B137.

Μετά έβγαλε αυτόματα την B138, τελικά μέσω του firmware finder έβαλα την B139 όπου είμαι μ'αυτην τώρα.

Μέσα στο firmware finder έχει βγει και Β140-141 αλλά γράφει not approved for instalation.

Αυτο πού μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν έχει βγάλει στο μενού το v-wifi, εκτός και αν ενεργοποίητε απ τον παροχο και το μενού!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάτησα και λήψη του τελευταίου πλήρους πακέτου αλλά δεν βγάζει κάποιο διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά. Ξέρετε μήπως τι γίνεται με την αναβάθμιση σε oreo; Έχω την συσκευή με τα 3gb αγορασμένη απο πλαίσιο.
Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα με την 3γβ/32γβ ειμαι με την Β140 κολλημενος..Πηρα τηλ σημερα στην εταιρια στην Αθηνα και εδωσα ΙΜΕΙ και περιμενω να μου πουν..Για την Oreo δεν εχω ιδεα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 3gb/32 είμαι με την έκδοση Β208

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ εχτές το βράδυ από recovery format και μέχρι στιγμής δεν το έχει ξανά κάνει εσύ τι έκδοση έχεις;
Αυτή να σημειώσω ότι δεν κάνει πλέον επανεκκίνηση έστρωσε! fc544849cdcb964ad7cfea3cdd72d6ab.jpg

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, καινούργιος στην παρέα του P10 Lite.

ελπίζω να το ευχαριστηθώ

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας!Καλοριζικο!

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...