Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω αν εχει απαντηθεί αλλα βλπεώ οτι τα μονόκαρτα φοράνε εκδοση που λήγει σε περριτό αριθμό και τα 2καρτα εκδοση που λήγει σε άρτιο.. Εμένα το ρημάδι οσες φορές να δοκιμάσω με τις 3 τελίτσες εμμένει στην 197 :(
Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο Team της Huawei.Παλιος κατοχος A3 2017 και νεος του P10 Lite.Σημερα το πηρα και ειναι εκπληκτικο.Οτιδηποτε αλλο εχε να διευκρινησετε ευχαριστως.

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια μια ερωτηση..τα εικονιδια στην 1η οθονη δεν γινονται 5χ5?Εννοω να παιρνει η αρχικη οθονη 5 και οχι 4

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατεβαίνει η 206 full.., έτσι τη λέει , 2.35 gb , σε 4/64

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν εχει απαντηθεί αλλα βλπεώ οτι τα μονόκαρτα φοράνε εκδοση που λήγει σε περριτό αριθμό και τα 2καρτα εκδοση που λήγει σε άρτιο.. Εμένα το ρημάδι οσες φορές να δοκιμάσω με τις 3 τελίτσες εμμένει στην 197 :(
1 is a single sim

2 is a dual sim

A is a 4gb ram version

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Δημιούργησα από τις ρυθμίσεις<δίδυμη εφαρμογή< το messenger και μου δημιούργησε και άλλο εικονίδιο. Τώτα ομως παρόλο που έκανα απεγκατάσταση το messenger το εικονίδιο της εφαρμογής παραμένει και δεν μπορώ να το διαγράψω.

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να δωσει λύση ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Δημιούργησα από τις ρυθμίσεις<δίδυμη εφαρμογή< το messenger και μου δημιούργησε και άλλο εικονίδιο. Τώτα ομως παρόλο που έκανα απεγκατάσταση το messenger το εικονίδιο της εφαρμογής παραμένει και δεν μπορώ να το διαγράψω.

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να δωσει λύση ;

 

Παίζει μήπως να μην υπολόγισες οτι πρέπει και να απενεργοποιήσεις την επιλογή στις ρυθμίσεις;

Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετα από επανεκκίνηση έσβησε το εικονίδιο

 

Τώρα αμα σου πω οτι σκέφτηκα να σ' το πρότεινα αλλά λεω εντάξει(ως γενικά αυτονόητη πρώτη αντίδραση σε ενδεχόμενο πρόβλημα);;; χαχαχαχα

 

Τέλος καλό, ολα κάλά λοιπόν...

Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Ακομα γελαω..παω στο τοπικο καταστημα του Γερμανου για να δω για tempered glass για το P10 Lite μου..Τιμη λεω:10€ (πρωτο εγκεφαλικο)..το βγαζει απο την συσκευασια του..το βαζει πανω στο τηλεφωνο..τα κενα που ειχε γυρω γυρω ηταν απιστευτα..Τουλαχιστον στο Α3 2017 που ειχα με την SPIGEN δεν ειχε τοσο μεγαλο κενο..Κατι να προτεινεται παλικαρια?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Το έχω 2 μήνες και μου έχει κολλήσει αρκετές φορές. Η χρήση που του κάνω είναι σκληρή, δηλαδή αρκετά τηλέφωνα την ημέρα, πολύ browsing με 5 σελίδες ταυτόχρονα ανοικτές, ανοικτό το telegram και το viber. Μου έχει κολλήσει και στο άνοιγμα της φωτογραφικής μηχανής.*

Ηχείο πολύ καλό, μπαταρία εξαιρετική μιας και στο τέλος της ημέρας είμαι στο 25% κατ' ελάχιστο με ενεργα τα δεδομένα και το WiFi όλη μέρα.*

Περίμενα περισσότερα από το κινητό δεδομένου ότι πριν είχα το Sony Z3 το οποίο δεν είχε κολλήσει ποτέ με την ίδια ακριβώς χρήση.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχετε παρατηρησει σε εντονη χρηση μετα απο λιγο το κινητο να σερνεται; Δλδ να αποκτα lag και να αργει μεσα στις εφαρμογες αλλα και στη εναλλαγη τους; Οταν λεω εντονη χρηση εννοω χρηση social media και καθολου παιχνιδια. Επισης οι εφαρμογες που τρεχουν παραλληλα οταν αρχιζει και σερβεται δεν ειναι πανω απο 6-7.

Εχω κανει clear cache αλλα δεν ειδα βελτιωση:(

Το ίδιο πρόβλημα και σε εμένα φίλε.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα μηνυματα τα βλεπετε ή με γραφετε στα αρχαια σας?Φιλικα παντα εε..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα με τα 4 gb ram δεν έχω θέμα Facebook, messenger, Viber , what's app , chrome με 15 καρτέλες ανοιχτές και opera άλλες 10 καρτέλες ανοιχτές δεν μασάει το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, θέλω να πάρω το εν λόγω κινητό, έχω το p8 lite τώρα.

Είμαι μεταξύ του p8/9 lite 2017 και του p10 lite και κλίνω προς το p10 lite γιατί έχει 32αρα μνήμη

Όμως δεν ξέρω αν έχει OTG να διαβάζει δηλαδή usb φλασακια κάτι που μου χρειάζεται !

Κάπου διάβασα πως έχει, αλλά τα site δεν το γράφουν πουθενά.

Εσείς που το έχετε μήπως μπορείτε να μου πείτε ;

Επίσης, ενώ το δίνουν με 3 gb τα περισσότερα μαγαζιά, εδώ διαβάζω για 4 gb

Αυτό που το βρίσκουμε ;

 

Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει otg, το έχω συνδέσει πολλές φορές με στικακι usb!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ω.. Ευχαριστώ πολύ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, θέλω να πάρω το εν λόγω κινητό, έχω το p8 lite τώρα.

Είμαι μεταξύ του p8/9 lite 2017 και του p10 lite και κλίνω προς το p10 lite γιατί έχει 32αρα μνήμη

Όμως δεν ξέρω αν έχει OTG να διαβάζει δηλαδή usb φλασακια κάτι που μου χρειάζεται !

Κάπου διάβασα πως έχει, αλλά τα site δεν το γράφουν πουθενά.

Εσείς που το έχετε μήπως μπορείτε να μου πείτε ;

Επίσης, ενώ το δίνουν με 3 gb τα περισσότερα μαγαζιά, εδώ διαβάζω για 4 gb

Αυτό που το βρίσκουμε ;

 

Ευχαριστώ !!!

 

Για 4 GB ram μόνο από skrutz και φυσικά αυτό να πάρεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακομα γελαω..παω στο τοπικο καταστημα του Γερμανου για να δω για tempered glass για το P10 Lite μου..Τιμη λεω:10€ (πρωτο εγκεφαλικο)..το βγαζει απο την συσκευασια του..το βαζει πανω στο τηλεφωνο..τα κενα που ειχε γυρω γυρω ηταν απιστευτα..Τουλαχιστον στο Α3 2017 που ειχα με την SPIGEN δεν ειχε τοσο μεγαλο κενο..Κατι να προτεινεται παλικαρια?

 

Πάρε αυτό είναι το καλύτερο για μένα

http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-clear-huawei-p10-lite-2731429.html

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακομα γελαω..παω στο τοπικο καταστημα του Γερμανου για να δω για tempered glass για το P10 Lite μου..Τιμη λεω:10€ (πρωτο εγκεφαλικο)..το βγαζει απο την συσκευασια του..το βαζει πανω στο τηλεφωνο..τα κενα που ειχε γυρω γυρω ηταν απιστευτα..Τουλαχιστον στο Α3 2017 που ειχα με την SPIGEN δεν ειχε τοσο μεγαλο κενο..Κατι να προτεινεται παλικαρια?

 

Πάρε αυτό είναι το καλύτερο για μένα

http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-clear-huawei-p10-lite-2731429.html

Link to comment
Share on other sites

Για 4 GB ram μόνο από skrutz και φυσικά αυτό να πάρεις

 

Ναι αλλά έχει και 40-50 ευρώ περισσότερα...

Είδη έχω ανέβει από το p8/9 lite το οποίο έχει 160 ευρώ τώρα, στα 200 που έχει το p10 lite...

Δυστυχώς δεν μπορώ να δώσω περισσότερα... και πάλι... περιμένω να δω τι χρήματα θα πάρω αυτό τον μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση liam69 θα το κοιταξω..φιλε μου και αυτο με τα 3 γιγα ραμ πιστευω ιδανικα την κανει την δουλεια του..Τι θα φορτωσεις και καλα..Autocad στο κινητο?:lol:

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση liam69 θα το κοιταξω..φιλε μου και αυτο με τα 3 γιγα ραμ πιστευω ιδανικα την κανει την δουλεια του..Τι θα φορτωσεις και καλα..Autocad στο κινητο?:lol:
Τα 3 GB δεν κάνουν σε αυτό το κινητό. Το κινητό κολλάει. Με τα 4 Gb που έχουν οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι ευχαριστημένοι. Εγώ δυστυχώς είμαι με τα 3 Gb και μάλλον γρήγορα θα το αλλάξω.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα 3 GB δεν κάνουν σε αυτό το κινητό. Το κινητό κολλάει. Με τα 4 Gb που έχουν οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι ευχαριστημένοι. Εγώ δυστυχώς είμαι με τα 3 Gb και μάλλον γρήγορα θα το αλλάξω.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μάλλον έπεσες σε προβληματική συσκευή!

Εμένα πάει σφαίρα και το έχω και φορτωμένο!

Απλά είναι μονοκαρτο.

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...