Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230 *Pre-release*


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η νέα τιμολογιακή πολιτική της Nokia είναι καταπληκτική. Οι τιμές όλων των νέων μοντέλων (7710, 6680, 3230) είναι απίστευτες. Ελπίζω να συνεχιστεί αυτό.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 920
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η νέα τιμολογιακή πολιτική της Nokia είναι καταπληκτική. Οι τιμές όλων των νέων μοντέλων (7710, 6680, 3230) είναι απίστευτες. Ελπίζω να συνεχιστεί αυτό.

Nα εβγαζε και νωρις τα μοντελα καλα θα ηταν :rolleyes: .Το 3230 εγινε θριλερ.Η αναμονη ελιζω να τελειωσει απο βδομαδα.Γιατι οχι και αυριο.Αλλα μαλλον απο δω και περα η Nokia θα αλλαξει και αυτη την πολιτικη,βλεπε 6680/81 ποσο αμεσα θα ερθουν μετα την ανακοινωση τους.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

7710 και 6680 σε τι τιμές πρόκειται να βγούν?

 

Αν και δεν ειμαστε στο σωστο θεμα να σου απαντησω οτι το 7710 εχει ηδη κυκλοφορησει στα 530€ ενω το 6680 θα ερθει μεσα στον Μαρτιο στα 560€.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά επειδή δεν έχω παρακολουθήσει καθόλου το thread, από κάρτες θα παίρνει τις απλές RS-MMC ή DV-RS-MMC;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα το μάθουμε σύντομα. Ακόμα δεν είμαστε σίγουροι. Λογικά θα πρέπει να δέχεται και τις απλές RS.
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο site της Nokia και στην σελιδα του 6630 αλλα και στου 6680 το αναφερει οτι θα παιρνει Dual Voltage RS-MMC ενω στου 3230 δεν αναφερει κατι οποτε ειναι πιθανο να παιρνει τις απλες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σίγουρο είναι οτι στο πακέτο αγοράς θα περιέχεται dual voltage και όχι απλή RS. Αυτό ισχύει σε όλα τα τελευταία 60άρια (7610, 6670, 6630).
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σίγουρο είναι οτι στο πακέτο αγοράς θα περιέχεται dual voltage και όχι απλή RS. Αυτό ισχύει σε όλα τα τελευταία 60άρια (7610, 6670, 6630).

to 7610 exei DV RS-MMC ?????

Link to comment
Share on other sites

arisifakis το παραλαβατε τελικα?

 

 

Φίλε εγώ οχι γιατί είμαι Κρήτη και έχουν απεργία τα καράβια.Αλλα λογικά Αθήνα αν όχι σήμερα , Σάββατο είναι κλείστα(τα κεντρικά της alphacopy) , Δευτέρα θα παραλάβουν.

Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ οχι γιατί είμαι Κρήτη και έχουν απεργία τα καράβια.Αλλα λογικά Αθήνα αν όχι σήμερα , Σάββατο είναι κλείστα(τα κεντρικά της alphacopy) , Δευτέρα θα παραλάβουν.

 

Βρε παιδια σας ειπα οτι απο σημερα το κινητο κυκλοφορει κανονικα στα NOKIA SHOPS,γιατι δεν μ'ακουτε;

Απο εβδομαδα θα εχει και το πλαισιο και ο γερμανος.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν το πηρε????Eγω που θα το παρω με συνδεση Cosmote οταν ερθει θα πρεπει να περιμενω?η οταν πχ..το φερει το πλαισιο θα μπορω να το παρω με συνδεση?
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια σας ειπα οτι απο σημερα το κινητο κυκλοφορει κανονικα στα NOKIA SHOPS,γιατι δεν μ'ακουτε;

Απο εβδομαδα θα εχει και το πλαισιο και ο γερμανος.... ;)

 

Στης Κοζανης το Nokia shop ειχε μονο το dummy σημερα και για τιμη ενδεικτικα μου ειπαν 350€ και το καλωδιο 40€( :confused: στα μουδανια το εχουν 35€),στην Θεσσαλονικη στο Νοκια shop της Β.Ολγας μια απο τα ιδια και στων Μουδανιων που μενω δεν εχουν ενημερωθει καν.Ουτε το Dummy δεν ειχαν.Και ειμαστε και 60χλμ απο Θεσσαλονικη...Απο βδομαδα λοιπον...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

re magkes , eiste sigouroi oti tha vgei tora to kinito?...sto web den vrika tipota reviews , i oti exei kukloforisei ekei! An ontos exei erthei , eimaste apo tous protous... telos panton tha pao tin deutera na do!

Vrika ena kalo site me photo vgalmenes apo to 3230! deite kai monoi sas ;)

 

http://www.slashphone.com/72/1486.html

Link to comment
Share on other sites

Καλουτσικες οι φωτο.

 

Λογικα θα ερθει απο βδομαδα.Αλλιως το Dummy γιατι το εφεραν? Οταν το πρωτοειδα το κινητο σε φωτο μου φανηκε αδιαφορο εως ασχημο.Αλλα απο κοντα δειχνει αρκετα ενδιαφερον,σουλουπομενο και στιβαρο.Να δουμε και τα πληκτρα τη αισθηση εχουν.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

re magkes , eiste sigouroi oti tha vgei tora to kinito?...sto web den vrika tipota reviews , i oti exei kukloforisei ekei! An ontos exei erthei , eimaste apo tous protous... telos panton tha pao tin deutera na do!

Vrika ena kalo site me photo vgalmenes apo to 3230! deite kai monoi sas ;)

 

http://www.slashphone.com/72/1486.html

 

Θάρθει όπου νάναι.Στη Γερμανία πουλιέται εδώ και μια βδομάδα από 335 έως 340 €

Link to comment
Share on other sites

i proti eidika i photo einai teleia... kai san sxediasmos, to kinito einai polu kalo!

apo dunatotites,min ta ksanaleme, apisteutes!

Tin deutera an exei erthei sta Xania tha erthei kai sta xeria mou.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 ώρες πήγα σε ένα κατάστημα της κοσμοτε και ρώτησα για το 3230 και μου είπε τιμή 380 τελική από τον κατάλογο, η πλάκα είναι πως μου είπε ότι για να το έχει στον κατάλογο με την τιμή του πρέπει να το έχει και στην αποθήκη αλλά δεν μπορούσε να δει μου είπε γατί έκλεινε εκείνη την ώρα.
Link to comment
Share on other sites

Ε μα και συ πηγενε λιγο πιο νωρις :lol: ,,Απο οτι βλεπω πολυ πιθανον να το δουμε αυτη την εβδομαδα..!ξερει καποιος να μου απαντησει σιγουρα στην ερωτιση που εκανα πιο πανω? :O tnx
Link to comment
Share on other sites

tha proteina na pame osoi mporoun aurio na rotisoume pantou, opou poulane kinita! kai na grapsoume aurio tis times sto forum, opote na kseroume poios to exei ftinotera!....kai pame deutera na to tsimpisoume!

min pas piasoun kai kotso, giati alloi lene 340, alloi 380 , alloi 350....-

(kai fusika na rixnoume kai kamia matia sta e-shops tou web, giati merikes fores einai ftinotera ekei) ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κλασσικα η φτηνοτερη τιμη θα ειναι στη Νοκια. Καποια Nokia shops τσεκουρωνουν, οπως της Αγ. Παρασκευης που ζηταει κατι τιμες κουφες γενικως. Μακρυα. Τωρα βεβαια για 5-10 ευρω δε χαλασε ο κοσμος. Μαλιστα για καποιους με επιδοτησεις η Νοκια ειναι εκτος. Εγω εχω 3 προβληματισμους:

Τη διαρκεια μπαταριας, την εργονομια του πληκτρολογιου (τα κατω πληκτρα ειναι πολυ στην ακρη) και την ταχυτητα (επεξεργαστης). Η εκδοση του series60 που φοραει ειναι ιδια με του 6630;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...