Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας βγαίνει κι εσάς αυτό εδώ με το Viber;

https://photos.app.goo.gl/FM5aqpMciwdXG9YCA

Από χθες (20 του μηνός) συνέχεια ειδοποίηση για αυτό το θέμα με βγάζει! :worry:

 

Ψευτικο είναι!!!Σε κάτι τετοιες σαχλαμάρες πατάνε κάποιο και χρεώνονται 5€

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λογικά είναι κάποιο διαφημιστικό pop up από τον browser. Κάνε clear data τον browser που χρησιμοποιείς. Κάτι άσχετο, έχεις 89 καρτέλες ανοικτές στον browser, εντυπωσιακό! Χαχα

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Από πού κάνεις clear data στον browser;

Τις έκλεισα και τις 89 καρτέλες. 98 είχαν παει...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να αγορασω νεο κινητο . νομιζω ομως δεν θυμαμαι το κωδικο του πλει στορ. στο καινουργιο κινητο πως γινεται. ?εχω λογαριασμο στο gmail. εκει θυμαμαι τον κωδικο .οταν παω να κατεβασω εφαρμογες τις παλιες που ειχα. θα συνδεθει μονο του ? τι πρεπει να κανω.
Link to comment
Share on other sites

Α ΩΡΑΙΑ ευχαριστω. οχι δεν εχω αγορασει εφαρμογες !
Αν δεν έχεις αγοράσει τινσε νοιαζει τότε φτιάξε άλλο και τέλος
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις αγοράσει τινσε νοιαζει τότε φτιάξε άλλο και τέλος

 

Γιατί πολύ απλά θα έχει τις επαφές του εκει πέρα συν οτι μπορεί με το που βάλει τα στοιχεία του στη νέα συσκευή να πιάσει να του κατεβάσει τις εφαρμογές που έχει στο προηγούμενο αντί να κάθεται να τις περνάει μια μια χειροκίνητα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πολύ απλά θα έχει τις επαφές του εκει πέρα συν οτι μπορεί με το που βάλει τα στοιχεία του στη νέα συσκευή να πιάσει να του κατεβάσει τις εφαρμογές που έχει στο προηγούμενο αντί να κάθεται να τις περνάει μια μια χειροκίνητα.

 

export /import και τελος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μόνο τα Galaxy υποστηρίζουν την κλασική βιντεοκλήση; Παλιά ή καινούργια! Αν την υποστηρίζει και το A70 που λέει ο φίλος πιο πάνω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε mi9t pro με δύο σιμ έχω κανονικά 2 viber και δουλεύουν άψογα και οι δύο.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε mi9t pro με δύο σιμ έχω κανονικά 2 viber και δουλεύουν άψογα και οι δύο.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δηλαδή έχεις 2 διαφορετικά εικονίδια στην επιφάνεια ? Με ποια rom είσαι ?

 

Εμένα μου κάνει αυτό https://drive.google.com/file/d/10QVhXCCmWUnjl9pfstXTP196ajR9o1rg/view?usp=sharing

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή έχεις 2 διαφορετικά εικονίδια στην επιφάνεια ? Με ποια rom είσαι ?

 

 

 

Εμένα μου κάνει αυτό https://drive.google.com/file/d/10QVhXCCmWUnjl9pfstXTP196ajR9o1rg/view?usp=sharing

Ναι δύο εικονίδια στην οθόνη με 2 σιμ

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

b5851eabb3396ed957bf3439d506505e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με ποια ρομ είσαι;

 

sent from Mi9T pro

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Μετά τις εξελίξεις στον οικονομικό πόλεμο μεταξύ Κίνας-ΗΠΑ, δεν είμαι σίγουρος αν θα συνεχιστούν τα updates και η υποστήριξη των ήδη υπαρχόντων συσκευών της Huawei.

 

Θέλω να αγοράσω ένα μεταχειρισμένο Huawei p10 Lite αλλά δεν αξίζει εάν δεν θα παίρνει τα Android updates.

 

Μπορείτε να με διαφωτίσετε σχετικά;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. γνωριζει κανεις να με πει αν κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων στο κινητο μου. το huawei.τι ακριβως θα χασω ?δηλαδη θα χασω τις επαφες , τις φωτογραφιες και βιντεο. ?θελω να κανω επαναφορα επειδη εχω το λειτουργικο emui3.1 και αργει οταν ανοιξω το wi fi να μπει στο δικτυο. αυτο εγινε καθως μπηκε το emui 3.1 .αλλα εχω και αργο επεξεργαστη.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. γνωριζει κανεις να με πει αν κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων στο κινητο μου. το huawei.τι ακριβως θα χασω ?δηλαδη θα χασω τις επαφες , τις φωτογραφιες και βιντεο. ?θελω να κανω επαναφορα επειδη εχω το λειτουργικο emui3.1 και αργει οταν ανοιξω το wi fi να μπει στο δικτυο. αυτο εγινε καθως μπηκε το emui 3.1 .αλλα εχω και αργο επεξεργαστη.

 

Θα χάσεις ότι δεν έχεις σε google λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα παει πισω σε κάποιο παλιο emui, θα μείνει σε αυτο που είναι. Θα χασεις φωτογραφίες (που δεν ανεβαζεις στο photos), θα χασεις επαφές που δεν κάνεις συγχρονισμό στο google account σου, θα χάσεις τα παντα που υπάρχουν στο κινητό και δεν συγχρονιζεις καπου αλλου, πχ sms.

 

Δεν ξέρω ποιο κινητό εχεις αλλα αν θες βαλε το Hisuite στον υπολογιστή σου και κανε ενα backup στο pc ο,τι σε αφηνει.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

τα παιξα τωρα. δηλαδη ακομα και ορισμενες επαφες που εχω στη καρτα θα χαθουν και αυτες /?βασικα τα τηλεφωνα τα εχω και στη μνημη του τηλεφωνου αλλα και στη καρτα σιμ.οταν λες επισης θα χαθουν φωτογραφιες που ακριβως ?εκει που λεει φωτογραφικη μηχανη ?
Link to comment
Share on other sites

καταρχάς emui 3.1? μιλάμε για αρκετά παλιά συσκευή ~2013 ότι και να κάνεις τα ίδια και χειρότερα θα είναι (μόνο που δουλεύει μεχρι τώρα είναι θαύμα από μόνο του)

 

κατά τα άλλα θα χάσεις τα πάντα ουσιαστικά πως βγάζεις το κινιτο από το κουτί και δεν έχει κάτι δικό σου? ε ετσι ακριβός

 

το μόνο που θα μείνει

οτι εχεις στην sd card (αν εχεις)

οτι εχεις στην sim card (αν εχεις)

 

γιατι αυτα δεν είναι του κινητού

και προφανώς θα τα βγάλεις όταν κάνεις factory reset

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Με ποια ρομ είσαι;

 

sent from Mi9T pro

Με την τελευταία 10.3.3.0.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με 4G+ και οι δύο sim βλέπω!
Ε ναι πάντα ανοιχτά

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία 10.3.3.0.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ε ναι πάντα ανοιχτά

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

wtf ? 10.3.2 δεν είναι η τελευταία stable global ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...