Jump to content

Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;


kinhtomania
 Κοινοποίηση

Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;  

9 members have voted

  1. 1. Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;

    • Ναι, σε ρεπορτάζ
      2
    • Ναι, σε εκπομπή
      1
    • Ναι, με έδειξε η κάμερα τυχαία
      2
    • Όχι, αλλά θα ήθελα
      2
    • Όχι και δεν θα ήθελα
      2


Recommended Posts

Ναι, για 10 ολόκληρα δευτερόλεπτα. Μας την έιχαν στημένη δημοσιογράφοι τοπικού Ηλειακού καναλιού έξω από το εξεταστικό κέντρο την ημέρα των Πανελληνίων (λατινικά αν θυμάμαι καλά.)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kai gw ston antena stin 5i dimotikou itan sxetika me tin epistrofi mas sta sxoleia alla k stin 6i taxi tou dimotikou opou parousiaza tin texnologia tou sxoleio m to dimotiko stavrou

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ναι...

 

Μια φορά στο δημοτικό στην προηγούμενη γειτονιά μου για ένα raiv party που είχε γίνει με ναρκωτικά κτλ.

 

Ήμουν πίσω απο έναν που μίλαγε :p

 

Το ίδιο και στο λύκειο στο σχολείο όταν είχαμε κλ΄σει τον δρόμο.

Πρώτη μούρη σε alter-star (πίσω απο αυτόν που μίλαγε... :O )

 

Αν και όχι τηλεόραση με έβγαλαν στο έθνος φωτογραφία για το σχολείο μας... :D

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα βγει όταν ήμουν μικρότερος (Τρίτη δημοτικού πήγαινα) Χριστούγεννα σε μια εκπομπή πολύ γνωστή και καλή στην Κρήτη. Είχα πάει με μια σχολή χορού (που έκανα μαθήματα εκεί λογικά) και είπαμε Κρητικά κάλαντα και χορέψαμε Κρητικούς χορούς. Ήταν τέλεια, το θυμάμαι ακόμα, και βέβαια έχω και την κασέτα με την εμφάνισή μου! :p Όλο το σόϊ τότε είχε κάτσει μπροστά από την τηλεόραση για να με παρακολουθήσει!!!!!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνει θέλοντας και μη πολλές φορές στα εξής "σημεία":

-Παλιότερα σε αγώνα ομαδικού αθλήματος

-Τα τελευταία χρόνια,πολλές φορές σε αγώνισμα ατομικού αθλήματος αλλά και έτυχε πολλές φορές να είμαι κοντά σε συνεντεύξεις λόγω δουλειάς.

-Σε πολύ λίγο καιρό θα είμαι(όχι βέβαια σαν πρωταγωνιστής αλλά "κομπάρσος") σε μια ταινία αθλητικού περιεχομένου...λεπτομέρειες δεν θέλω να πω!

-Μια φορά αναγκαστικά βγήκα στην Μενεγάκη με την μητέρμα μου γιατγί είχαν έρθει στην περιοχή μου και έπρεπε μέσα σε λίγο διάστημα να έρθουν μάνες με τα παιδιά τους και κέρδισα και μια τηλεόραση! :)

-Κ.α.(κάποια δεν τα θυμάμαι τώρα αλλά ξέρω ότι ήμουν και άλλες φορές και τις περισσότερες από αυτές τυχαία)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Στο δημοτικό σε κάποια παιδική εκπομπή του ΡΙΚ, δεκαετία ’80 (Πού είναι η Μαργαρίτα; -για όσους εν Κύπρω την θυμούνται)

Στο γυμνάσιο, σε μια άλλη "παιδική" εκπομπή του ΡΙΚ, ερώτηση στο δρόμο στο κέντρο της Λ/σιας.

Στο λύκειο σε μια συζήτηση στο ΡΙΚ (πάλι) με θέμα νομίζω οικογένεια και παιδί.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

είχαμε χορέψει στην Μενεγάκη.

στην ετ1 είχε κάτι εκπομπές σχετικά με χορό,εκεί κάναμε κάθε φορά από 2-3 χορευτικά.

μια φορά στην παραλία εκεί που έκανα ηλιοθεραπεία ωραία και καλά ανοίγω τα μάτια μου και βλέπω ένα τύπο με ένα μικρόφωνο να μου λέει ζέστη εε?λογικά θα με έκοψαν γιατί δε του μίλησα τόσο ωραία... :lol:

α και σε πορεία στο κέντρο με το σχολείο μου.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω σχεδον οποτε λαμβανω μερος στην παρελαση τον ευατο μου μεσω του τοπικου σταθμου. Με εδειξε επισης το LTV σε εναν αγωνα ομονια-παφος μουτρα για 10-15 δευτερολεπτα.
:cool: i like my solar system :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εξ΄ όσων γνωρίζω δεν έχω βγει ποτέ και ούτε έχω καμμιά διάθεση να βγω ποτέ με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εξ΄ όσων γνωρίζω δεν έχω βγει ποτέ και ούτε έχω καμμιά διάθεση να βγω ποτέ με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.. :confused:

Γιατί απαξιείς έτσι την τηλεόραση Billy; :O

Υπάρχουν και φορές που βγαίνουν και σωστοί άνθρωποι στην του-βου.

 

Αλλά δυστυχώς έτσι έχουμε καταντήσει. Πλέον πέφτει στην υπόληψή μας αυτός που βγαίνει στην τηλεόραση, με τα τόσα σκουπίδια που υπάρχουν. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φορές ... :O

 

Εχω δώσει 3-4 συνεντεύξεις σε Mega, Ant1, Star, Alpha και έχω πρωταγωνιστήσει και σε επεισόδιο αστυνομικής τηλεοπτικής σειράς του Μ. Μανουσάκη... :rolleyes:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φορές ... :O

 

Εχω δώσει 3-4 συνεντεύξεις σε Mega, Ant1, Star, Alpha και έχω πρωταγωνιστήσει και σε επεισόδιο αστυνομικής τηλεοπτικής σειράς του Μ. Μανουσάκη... :rolleyes:

εχεις πρωταγωνιστησει κιολας ε?

και για πες μας ποιος καλος και ωραιος πρωταγωνιστης εισαι? :D

Link to comment
Share on other sites

εχεις πρωταγωνιστησει κιολας ε?

και για πες μας ποιος καλος και ωραιος πρωταγωνιστης εισαι? :D

 

Σηρίαλ : Δρόμοι της Πόλης, τίτλος επεισοδίου 15ου "Εικόνες από το μέλλον".

Βασικοί συντελεστές : Τάσος Χαλκιάς, Βλαδίμηρος Κυριακίδης, Λήδα Ματσάγγου, Γιώργος Παρτσαλάκης. Σκηνοθεσία . Μ. Μανουσάκης.

 

Επαιζα έναν επαγγελματία δολοφόνο που προσπαθούσαν να σταματήσουν οι παραπάνω αναφερόμενοι που ήταν ειδική ομάδα της αστυνομίας. Στόχος μου ο υπουργός ανάπτυξης και βιομηχανίας.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Στην πρωτη δημοτικου οταν ειχε ερθει ο Μητσοτακης στο σχολειο μου.

 

ΩΧ είχες τέτοια τραυματική εμπειρία ? :)

 

Εγώ βγαίνω στο ραδιόφωνο συχνά :p :)

Link to comment
Share on other sites

Σηρίαλ : Δρόμοι της Πόλης, τίτλος επεισοδίου 15ου "Εικόνες από το μέλλον".

Βασικοί συντελεστές : Τάσος Χαλκιάς, Βλαδίμηρος Κυριακίδης, Λήδα Ματσάγγου, Γιώργος Παρτσαλάκης. Σκηνοθεσία . Μ. Μανουσάκης.

 

Επαιζα έναν επαγγελματία δολοφόνο που προσπαθούσαν να σταματήσουν οι παραπάνω αναφερόμενοι που ήταν ειδική ομάδα της αστυνομίας. Στόχος μου ο υπουργός ανάπτυξης και βιομηχανίας.

 

Αυτό είναι υπονοούμενο για να μη σου πάμε κόντρα ? χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σωστή Tinkerbell!Αυτό που κάνουν στις παραλίες με τις συνεντεύξεις έχει πολύ γέλιο ώρες ώρες!Σχεδόν κάθε χρόνο τυχαίνει και μας ρωτάνε διάφορα σε μένα και στην παρέα μου και πολλές φορές γίνεται μπόλικος χάβαλες!Ευτυχώς που δεν τα δείχνουν και όλα βέβαια και τα επιλέγουν..........με πιάνεις; ;)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Σηρίαλ : Δρόμοι της Πόλης, τίτλος επεισοδίου 15ου "Εικόνες από το μέλλον".

Βασικοί συντελεστές : Τάσος Χαλκιάς, Βλαδίμηρος Κυριακίδης, Λήδα Ματσάγγου, Γιώργος Παρτσαλάκης. Σκηνοθεσία . Μ. Μανουσάκης.

 

Επαιζα έναν επαγγελματία δολοφόνο που προσπαθούσαν να σταματήσουν οι παραπάνω αναφερόμενοι που ήταν ειδική ομάδα της αστυνομίας. Στόχος μου ο υπουργός ανάπτυξης και βιομηχανίας.

ποιο σιριαλ ειναι ωρε παιδια παλι τουτο? :confused:

αλλα λογικα γνωστο θα ταν για να ναι του Μανουσακη και να πρωταγωνιστουσαν αυτοι οι ηθοποιοι.. :)

Link to comment
Share on other sites

Παλιό αστυνομικό σήριαλ που έδειχνε στον ΑΝΤ1, γύρω στο 90-94
Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φορές ... :O

 

Εχω δώσει 3-4 συνεντεύξεις σε Mega, Ant1, Star, Alpha και έχω πρωταγωνιστήσει και σε επεισόδιο αστυνομικής τηλεοπτικής σειράς του Μ. Μανουσάκη... :rolleyes:

Δεν εισαι ο μόνος mod που βγαίνει στο γυαλί απο εδω μέσα. :rolleyes: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Χωρις την έγκριση μου έχω εμφανιστεί σε μερικά video στις ειδήσεις. Ένα απο μια συγκέντρωση με φίλους και σ'ένα άλλο που κάνω σκοποβολή.

 

Φιλικά

Απόστολος.

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια φορά με είχε δείξει η ΕΡΤ3 όταν κάναμε την παραγωγή ενός ευρωπαικού σχολικού περιοδικού στο σχολείο μου, μία φορά στο κομφούζιο (αλλά εκει δεν είπα τίποτα), μια φορά από ένα αγώνα στην ιστιοπλοϊα ..
καρπούζι!:blink:
Link to comment
Share on other sites

To τραγούδι στους τίτλους το λεγε ο Βασίλης μάλιστα. ;)

E ναι... Δεν το 'βλεπα το σήριαλ. Από το τραγούδι το θυμόμουν :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...