Jump to content

650€ επιδοτηση μεχρι απρίλη


koloko
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για μενα στη θεση σου θα επερνα η το G6 η το S8. Αυτα τα 2 θα κονταροχτυπηθουν για φετος.

 

Το G6 αξιζει αλλα μεχ3ι 500€..Παραπανω ουτε για πλακα...

Εγω παντος θα περιμενα το S8 μιας και η διαφορα ειναι φυσιολογικη...

Link to comment
Share on other sites

Το iphone που υπερτερεί κατα την γνώμη σας? Δεν το εχω δει ουτε το εχω πιασει ποτε. Ειναι αδιάβροχο οπως το σ7?σε καμερα στα τεστς δεν το βλεπω οπως τα αλλα. Το σονυ θα εχει αντοχη στον ανταγωνισμό η θα ειναι κλασικα τελευταίο οπωε τα τελευταία χρονια?? Σορρυ που σας ζαλιζω αλλα μετα το 808 πρώτη φορά θα δώσω τοσα λεφτά για συσκεη και θελω την καλύτερη..
Link to comment
Share on other sites

Το iphone που υπερτερεί κατα την γνώμη σας? Δεν το εχω δει ουτε το εχω πιασει ποτε. Ειναι αδιάβροχο οπως το σ7?σε καμερα στα τεστς δεν το βλεπω οπως τα αλλα. Το σονυ θα εχει αντοχη στον ανταγωνισμό η θα ειναι κλασικα τελευταίο οπωε τα τελευταία χρονια?? Σορρυ που σας ζαλιζω αλλα μετα το 808 πρώτη φορά θα δώσω τοσα λεφτά για συσκεη και θελω την καλύτερη..

Σε καταλαβαίνω. Για αρχή κατ εμε, απέφυγε την LG και αλλες εταιρείες που δεν ειναι σαν συνολο αντάξιες για τόσα χρήματα.

 

Η Sony πχ δεν έχει το αξιοπρεπές και γρήγορο σέρβις της Samsung (Smartek Αθήνα) και η κάμερα της έχει την εξης ιδιοτροπια. Πιο ευρυγώνιο φακό αλλα κάπως θολές φωτογραφίες (βλ. σειρα Z,X όλα, το λενε και σε reviews), και όχι πολυ καλο αποτέλεσμα στη τελική φωτο ("καίγονται" φωτεινές περιοχές στις φωτο).

Τo iPhone 7, είναι στη χρήση στο χέρι κτλ οπως και το 6S όταν βγήκε. Εαν σε βολεύει το ios ειναι δικο σου θέμα. Ειναι αδιάβροχο οπως το S7, η καμερα του δεν βγαζει σε νύχτα τοσο φωτεινές φωτογραφίες όσο το S7, εχει όμως πολυ καλες με φως και πιο πιστα χρώματα απο τον ανταγωνισμό σε γενικές γραμμές. Οπότε ειναι θέμα προτίμησης. Δες φωτογραφίες απο διαφορετικα reviews & hands on μερα και νύχτα και διαλεξε τι σου αρέσει. Εμένα θα μου έκαναν και οι δυο κάμερες πχ. Σαν συσκευή ειναι Apple δε χρειάζεται να μιλήσω για αξιοπιστία.

 

Η HTC έχει το HTC 10 η οποία όμως απο υποστήριξη στην Ελλάδα απ οτι ξέρω δεν επισκευάζει εδω, τα στέλνει Ευρωπη. Σαν συσκευή ειναι πολύ καλή, αν και λιγο ογκωδης με κάμερα ενα κλικ πιο κάτω απο iPhone 7, s7 ενώ δεν είναι αδιάβροχο. Πέρα από αυτα τα μειον είναι ίσως η μόνη συσκευή άλλης εταιρείας που ως συσκευή αξίζει.

 

Σε Κινα μεριά προσωπικά δε θα αναφερθώ καθόλου διότι ειναι ακόμα ανώριμη αγορά η οποία εντυπωσιάζει με καλο hardware (επεξεργαστές κτλ) αλλα στα σημεία και ζητήματα αξιοπιστίας και after sales τα πράγματα δεν ειναι και τοσο ξεκάθαρα. Με εξαίρεση ισως τη Huawei η οποια το παει αντίστροφα. Αξιοπιστη ναυαρχίδα (Huawei p9) αλλά αδύναμο hardware (κάρτα γραφικών) για τα χρήματα της.

 

Προσωπικά μετα απο εμπειρία σε LG Optimus 7, Samsung Galaxy S2, Samsung Ativ S, LG L9 II, LG Nexus 5, LG G2, iPhone 5S, Galaxy S5, Sony Xperia Z2, Galaxy S6, Galaxy S7, και βλέποντας τις πορείες των εταιρειών, στη θέση σου πλέον θα επαιρνα η iPhone 7, ή Galaxy S7.

Ελπίζω να βοήθησα :)

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edited by Nikos751
Link to comment
Share on other sites

Htc θα την αποφυγω γιατι ειχε το 9 ο αδερφός μου και δεν εχω δει μεγαλυτερη αποτυχία σε κινητο σε ολα τα επιπεδα. Για την σονυ τωρα νομιζα οτι με το τελευταίο της μοντελο διορθώσε τα προβλήματα με την καμερα. Για το lg δεν ειχα ποτε μονο απο οτι διαβάζω και να σου πω την αλήθεια δεν την θεωρούσα καλη σε τιποτα μονο που εβγαλε της oled εδειξε κατι. Iphone δεν εχω καθόλου εμπειρία μονο ολοι οι φιλοι μου που ειχαν το 4 και το 5 και ολους ειχε σπασει η οθόνη και δεν το ειχα σε καθόλου εκτίμηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α και για κινα που είπες εχω τοmeizu mx5 και αν εξαιρέσεις την καμερα το κινητο ειναι σούπερ και δεν παθαίνει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Htc θα την αποφυγω γιατι ειχε το 9 ο αδερφός μου και δεν εχω δει μεγαλυτερη αποτυχία σε κινητο σε ολα τα επιπεδα. Για την σονυ τωρα νομιζα οτι με το τελευταίο της μοντελο διορθώσε τα προβλήματα με την καμερα. Για το lg δεν ειχα ποτε μονο απο οτι διαβάζω και να σου πω την αλήθεια δεν την θεωρούσα καλη σε τιποτα μονο που εβγαλε της oled εδειξε κατι. Iphone δεν εχω καθόλου εμπειρία μονο ολοι οι φιλοι μου που ειχαν το 4 και το 5 και ολους ειχε σπασει η οθόνη και δεν το ειχα σε καθόλου εκτίμηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α και για κινα που είπες εχω τοmeizu mx5 και αν εξαιρέσεις την καμερα το κινητο ειναι σούπερ και δεν παθαίνει τιποτα

Ειναι προσωπικά τα κριτήρια προφανώς, Εγώ σου παρέθεσα ότι εμπειρίες και αποψη εχω ως απαιτητικός χρήστης που προσέχει τις συσκευές του σε ένα εύλογο επίπεδο. Υπολόγισε και τους δικούς σου παράγοντες έμπειριες η απόψεις δικών σου και ευχομαι να κάνεις τη καλυτερη επιλογή αφου τοσα χρήματα λιγοι πλεον τα χουν για πεταμα. Καλες αγορές :)

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Φίλε μου,

Άσε τα S8 ta G6 και κάτι άλλες κινεζιές που διάβασα πιο πάνω και πάρε την καλύτερη συσκευή του 2017 και φυσικά το καλύτερο phone που έχει παρουσιαστεί έως σήμερα:

SONY Xperia XZ premium.

Όλα τα άλλα φέτος απλά θα ακολουθούν.. απλά όμως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Φίλε μου,

Άσε τα S8 ta G6 και κάτι άλλες κινεζιές που διάβασα πιο πάνω και πάρε την καλύτερη συσκευή του 2017 και φυσικά το καλύτερο phone που έχει παρουσιαστεί έως σήμερα:

SONY Xperia XZ premium.

Όλα τα άλλα φέτος απλά θα ακολουθούν.. απλά όμως.

 

Αχαχαχαχα απλα θα ακολουθούν; Απλά γελαω... Είχα Sony και θα την ξαναπροτιμουσα με 1000 αλλά σε αυτά τα λεφτα όχι φίλε μου!!! Αναμένω και εγώ να δω πότε θα κυκλοφορήσει!!!

 

Για μένα από προσωπική μου άποψη ή το S8 ή σε λιγο καιρό για το G6 για να δεις αν θα βγάλει προβλήματα!!

 

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

τωρα περα απο την πλακα σε αυτα τα 3 ειμαι αναμεσα αλλα ακόμα δεν έχω δει τίποτα για να καταλήξω. κανα αξιοπιστο reviewτης καμερας του σονυ έχουμε?

To android authority βγαζει το lg τελειο...

Edited by koloko
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ακόμα review από tech sites ή labs δεν υπάρχουν ακόμα αξιόπιστα διότι η συσκευή δεν έχει κυκλοφορίσει ακόμα επίσημα. Η sony δήλωσε ότι σκοπέυει να κυκλοφορήσει το κινητό τέλη άνοιξης. Επομένος τον Απρίλιο-Μάιο λογικά θα φτάσουν οι πρώτες συσκευές για review.

Ο φίλος Giannis_95 είναι σεβαστή η άποψη του και συμφωνώ μόνο στο ότι όταν κυκλοφορήσει η συσκευή θα είναι ακριβή για τα Ελληνικά δεδομένα και κοντά στα 700~800€. Σε περίπου κανένα τρίμηνο απο Σεπτέμβριο και μετά θα πέσει σε λογικά πλαίσια κοντά στα 550€.

Το ίδιο θα συμβεί και με το S8 όμως αλλά δεν τον βλέπω το ίδιο επιφυλακτικό για το τσαμτσουνκ !! και μάλιστα η αρχική τιμή του S8 θα αρχίσει στα 800+ δλδ ο φίλος το βρίσκει εκεί λογικό ενώ στο XZ είναι παράλογο?????

Τεσπά, ναι φίλε Giannis_95 φέτος όλα δείχνουν ότι το S8 θα ακολουθεί τεχνολογικά μπροστά στο XZp, και δεν το λέω έγώ αλλά το βραβείο που κέρδισε ώς η καλύτερη συσκευή για το 2017 στην MWC.

http://gr.gizchina.com/2017/03/03/sony-xperia-xz-premium-kerdise-vravio-tou-kalyterou-neou-smartphone-sto-mwc-2017/

Το άν θα πουλήσει ή όχι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα είναι η καλύτερη συσκευή μέχρι τώρα πού έχει παρουσιαστεί αφού καί μόνο τα χαρακτηριστικά της σε κάνουν να βλέπεις πόσο μπροστά είναι sony.

Θα αναφέρω μόνο για την κάμερα και όχι για τα υπόλοιπα ΦΟΒΕΡΑ χαρακτηριστικά του κινητού ότι έχει Κάμερα 19 megapixel, με νέο Motion Eye σύστημα το οποίο έχει βελτιώσει σημαντικά την σταθεροποίηση της εικόνας, η οποία μπορεί να καταγράψει 960fps 720p slow motion βίντεο, πράγμα που σημαίνει ότι μπορείς να το αναπαράγεις 4x φορές πιο αργά από άλλα smartphones. Επίσης έχει νέο memory-stacked αισθητήρα δλδ έχει μνήμη ram μέσα στην ίδια την κάμερα για να προ_τραβάει τις καλύτερες λήψεις ενώ στο μπροστά μέρος θα έχει κάμερα στα 13 megapixel.

Όσο για το αισθητικό κομάτι αυτό είναι κάτι υποκειμενικό και δεν μπορώ να το σχολιάσω για καμία συσκευή.

Πάντα φιλικά.

υ.γ Αν δεν μπορείς να περιμένεις και φοβάσε μην χάσεις την επιδότηση πάρε το S7 edge. Για το G6 τι να πώ όσοι έχουν πάρει lg έχει καεί η γούνα τους αλλα είδομεν.

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε σε ενα Public η vodafone. Δες τα απο κοντα και αποφασισε. Ο καθενας εδω θα σου πει συμφωνα με τα γουστα του και τα θελω του. Θα αναστησουν νεκρους κλπ. οποιο σου αρεσει αγοραζεις. ;) εδω περισσοτερο θα σε μπερδεψουν παρα θα σε κανουν να καταληξεις.
Link to comment
Share on other sites

Ε ομως αφού το κριτηριο μου ειναι η κάμερα μπορουνε να είμαστε και πιο συγκεκριμενοι.. Περιμενω τεστ των s8, xz, kai g6 στην κάμερα. Μιας και απο κινα δεν βλέπω κατι αξιολογο μεχρι τώρα μου φαίνεται αναμεσα απο κορεα και Ιαπωνία θα γινει επιλογή..
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ακόμα review από tech sites ή labs δεν υπάρχουν ακόμα αξιόπιστα διότι η συσκευή δεν έχει κυκλοφορίσει ακόμα επίσημα. Η sony δήλωσε ότι σκοπέυει να κυκλοφορήσει το κινητό τέλη άνοιξης. Επομένος τον Απρίλιο-Μάιο λογικά θα φτάσουν οι πρώτες συσκευές για review.

Ο φίλος Giannis_95 είναι σεβαστή η άποψη του και συμφωνώ μόνο στο ότι όταν κυκλοφορήσει η συσκευή θα είναι ακριβή για τα Ελληνικά δεδομένα και κοντά στα 700~800€. Σε περίπου κανένα τρίμηνο απο Σεπτέμβριο και μετά θα πέσει σε λογικά πλαίσια κοντά στα 550€.

Το ίδιο θα συμβεί και με το S8 όμως αλλά δεν τον βλέπω το ίδιο επιφυλακτικό για το τσαμτσουνκ !! και μάλιστα η αρχική τιμή του S8 θα αρχίσει στα 800+ δλδ ο φίλος το βρίσκει εκεί λογικό ενώ στο XZ είναι παράλογο?????

Τεσπά, ναι φίλε Giannis_95 φέτος όλα δείχνουν ότι το S8 θα ακολουθεί τεχνολογικά μπροστά στο XZp, και δεν το λέω έγώ αλλά το βραβείο που κέρδισε ώς η καλύτερη συσκευή για το 2017 στην MWC.

http://gr.gizchina.com/2017/03/03/sony-xperia-xz-premium-kerdise-vravio-tou-kalyterou-neou-smartphone-sto-mwc-2017/

Το άν θα πουλήσει ή όχι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα είναι η καλύτερη συσκευή μέχρι τώρα πού έχει παρουσιαστεί αφού καί μόνο τα χαρακτηριστικά της σε κάνουν να βλέπεις πόσο μπροστά είναι sony.

Θα αναφέρω μόνο για την κάμερα και όχι για τα υπόλοιπα ΦΟΒΕΡΑ χαρακτηριστικά του κινητού ότι έχει Κάμερα 19 megapixel, με νέο Motion Eye σύστημα το οποίο έχει βελτιώσει σημαντικά την σταθεροποίηση της εικόνας, η οποία μπορεί να καταγράψει 960fps 720p slow motion βίντεο, πράγμα που σημαίνει ότι μπορείς να το αναπαράγεις 4x φορές πιο αργά από άλλα smartphones. Επίσης έχει νέο memory-stacked αισθητήρα δλδ έχει μνήμη ram μέσα στην ίδια την κάμερα για να προ_τραβάει τις καλύτερες λήψεις ενώ στο μπροστά μέρος θα έχει κάμερα στα 13 megapixel.

Όσο για το αισθητικό κομάτι αυτό είναι κάτι υποκειμενικό και δεν μπορώ να το σχολιάσω για καμία συσκευή.

Πάντα φιλικά.

υ.γ Αν δεν μπορείς να περιμένεις και φοβάσε μην χάσεις την επιδότηση πάρε το S7 edge. Για το G6 τι να πώ όσοι έχουν πάρει lg έχει καεί η γούνα τους αλλα είδομεν.

Φίλε μου δεν είπα ότι είναι χάλια σαν συσκευή...ίσα ίσα θα έλεγα ότι είναι ένα τούμπανο και όπως είπα είχα σονυ και θα ξαναπηγαινα!! Πραγματικά είναι πολύ καλά κινητά απλά εμένα τότε με χάλασαν τα bezel που είχε!! Απλά πιστεύω ότι κάθε συσκευή όπως και το S8 και το G6 κοστίζουν πολλά όταν βγουν... και σε αυτά τα κινητά όχι λεω... Απλά είδα το παιδί που ψαχνεται που του άρεσε σαν σκέψη το S8 και το G6 και είπα να πάει προς τα εκεί καλύτερα!!! Στο κάτω κάτω δικιά του είναι η απόφαση!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ακόμα review από tech sites ή labs δεν υπάρχουν ακόμα αξιόπιστα διότι η συσκευή δεν έχει κυκλοφορίσει ακόμα επίσημα. Η sony δήλωσε ότι σκοπέυει να κυκλοφορήσει το κινητό τέλη άνοιξης. Επομένος τον Απρίλιο-Μάιο λογικά θα φτάσουν οι πρώτες συσκευές για review.

Ο φίλος Giannis_95 είναι σεβαστή η άποψη του και συμφωνώ μόνο στο ότι όταν κυκλοφορήσει η συσκευή θα είναι ακριβή για τα Ελληνικά δεδομένα και κοντά στα 700~800€. Σε περίπου κανένα τρίμηνο απο Σεπτέμβριο και μετά θα πέσει σε λογικά πλαίσια κοντά στα 550€.

Το ίδιο θα συμβεί και με το S8 όμως αλλά δεν τον βλέπω το ίδιο επιφυλακτικό για το τσαμτσουνκ !! και μάλιστα η αρχική τιμή του S8 θα αρχίσει στα 800+ δλδ ο φίλος το βρίσκει εκεί λογικό ενώ στο XZ είναι παράλογο?????

Τεσπά, ναι φίλε Giannis_95 φέτος όλα δείχνουν ότι το S8 θα ακολουθεί τεχνολογικά μπροστά στο XZp, και δεν το λέω έγώ αλλά το βραβείο που κέρδισε ώς η καλύτερη συσκευή για το 2017 στην MWC.

http://gr.gizchina.com/2017/03/03/sony-xperia-xz-premium-kerdise-vravio-tou-kalyterou-neou-smartphone-sto-mwc-2017/

Το άν θα πουλήσει ή όχι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα είναι η καλύτερη συσκευή μέχρι τώρα πού έχει παρουσιαστεί αφού καί μόνο τα χαρακτηριστικά της σε κάνουν να βλέπεις πόσο μπροστά είναι sony.

Θα αναφέρω μόνο για την κάμερα και όχι για τα υπόλοιπα ΦΟΒΕΡΑ χαρακτηριστικά του κινητού ότι έχει Κάμερα 19 megapixel, με νέο Motion Eye σύστημα το οποίο έχει βελτιώσει σημαντικά την σταθεροποίηση της εικόνας, η οποία μπορεί να καταγράψει 960fps 720p slow motion βίντεο, πράγμα που σημαίνει ότι μπορείς να το αναπαράγεις 4x φορές πιο αργά από άλλα smartphones. Επίσης έχει νέο memory-stacked αισθητήρα δλδ έχει μνήμη ram μέσα στην ίδια την κάμερα για να προ_τραβάει τις καλύτερες λήψεις ενώ στο μπροστά μέρος θα έχει κάμερα στα 13 megapixel.

Όσο για το αισθητικό κομάτι αυτό είναι κάτι υποκειμενικό και δεν μπορώ να το σχολιάσω για καμία συσκευή.

Πάντα φιλικά.

υ.γ Αν δεν μπορείς να περιμένεις και φοβάσε μην χάσεις την επιδότηση πάρε το S7 edge. Για το G6 τι να πώ όσοι έχουν πάρει lg έχει καεί η γούνα τους αλλα είδομεν.

Νομίζω πως και για το s8 αναφέρθηκε πως ια έχει τη δυνατότητα ληψης 1000fps

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα συγκριτικό απο την εκθεση ενας γερμανος ειχε ολα τα καλα καινούρια κινητα για τεστ στην κάμερα και ελεγε οτι η σονυ για ακομα μια φορά απογοητεύει με την καμρρα της μιας και το λογισμικο που χρησιμοποιούν ειναι υποδεέστερο του ανταγωνιστή p10 kai g6 αλλα επιφυλασετε γιατι ειναι πρώιμες εκδόσεις και για το g6 leei και ότι περιμενει το λανσάρισμα τους.

Παντως παιδια πιστεύω οτι και το αδιάβροχο ειναι ενα μαστ χαρακτηριστικό την σήμερον εποχη..

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα συγκριτικό απο την εκθεση ενας γερμανος ειχε ολα τα καλα καινούρια κινητα για τεστ στην κάμερα και ελεγε οτι η σονυ για ακομα μια φορά απογοητεύει με την καμρρα της μιας και το λογισμικο που χρησιμοποιούν ειναι υποδεέστερο του ανταγωνιστή p10 kai g6 αλλα επιφυλασετε γιατι ειναι πρώιμες εκδόσεις και για το g6 leei και ότι περιμενει το λανσάρισμα τους.

Παντως παιδια πιστεύω οτι και το αδιάβροχο ειναι ενα μαστ χαρακτηριστικό την σήμερον εποχη..

 

Η Sony πουλάει σε όλες τις εταιρείες φακούς για τα κινητά και οι συσκευές τις έχουν με τον ίδιο φακό χειρότερα αποτελέσματα

Δεν είναι χαζοί όμως. Σκόπιμα γίνεται για να μην έχουν εχθρούς τις εταιρείες στις οποίες πουλάνε εκατομύρια modules​ φακών

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Λαθος για εμενα.γιαυτο δεν πουλαει ποτε. Ας ειχε τους φακους τους ιδιους και ας τρωγανε ολοι τι κεφάλι τους με το λογισμικο δεν θα έφταιγε σε τιποτα μετα...
Link to comment
Share on other sites

Λαθος για εμενα.γιαυτο δεν πουλαει ποτε. Ας ειχε τους φακους τους ιδιους και ας τρωγανε ολοι τι κεφάλι τους με το λογισμικο δεν θα έφταιγε σε τιποτα μετα...

 

Φιλαει τα ρούχα της η Sony

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις να καλυψεις το ποσο,σιγουρα S8...

 

Και γω s8 θα προτιμουσα στα πλαισια οτι τα κινητα της lg τα τελευταια χρονια ειτε βγαζουν bootloop ειτε πασχουν απο screen retention (ολα οσα ειχαν quantum display το εμφανιζαν αργα ή γρηγορα). Ακομα και αν δε βγαλει προβλημα, μεσα σε 2-3 μηνες η τιμη θα πεσει κατακορυφα. Οποτε εστω και απο μεταπωλητικη αξια ειναι προτιμοτερο το s8

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Αποφασισα για το s8 τελικα σε μαύρο γιατι ακουσα οτι δεν θα έρθει Ελλάδα το g6 αρα οχι στην βονταφον?? . Να δω τι θηκη θα του παρω.αν και στα τεστς που ειδα δεν βλέπω καμια τραντακτη διαφορά με το lg...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...