Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή είσαι κατοχος θέλω να σε ρωτήσω το εξής :

 

Μπορείς να βλέπεις μια εισερχόμενη κληση στο band να απαντήσεις ή να την απορρίψεις και να έχεις συνδεδεμένο Bluetooth και όταν απαντήσεις ή κάνεις κλήση εσύ να μιλάς από το Bluetooth και όχι από το κινητό ή από το band (δεν ξέρω αν μπορείς βέβαια να μιλας από το band). Με βολεύει προσωπικά πολύ στην δουλειά μου γιατί είμαι συχνά πάνω σε σκάλα και δεν λεει να μιλάω με το κινητό στο χέρι ή ακόμα και με hands-free.

 

Ευχαριστώ.

 

Μπορείς μόνο να απορρίψεις μια κλήση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείς μόνο να απορρίψεις μια κλήση

 

Το Color Band 2 της Huawei μπορεί:

Να μετρήσει καρδιακούς παλμούς

Να ρυθμιστεί για δραστηριότητα Τρέξιμο, περπάτημα, ποδήλατο

Να βρει το τηλέφωνο αν το έχεις χάσει σε απόσταση 10 μέτρων (Bluetooth)

Να καταγράψει ώρες ύπνου & ποιότητα ύπνου

Να απορρίψει κλήσεις

Να διαβάσεις μηνύματα: SMS, Messanger, WhatsApp, Viber, Facebook

Και όλα μεταφέρονται αυτόματα σε εφαρμογή στο κινητό.

Θέλει φόρτιση 1,5 ώρας και βγάζει περίπου 9 ημέρες

 

Γιά εσένα nobady 4 βλέπω υπάρχει το Huawei talkband b2 https://consumer.huawei.com/en/wearables/talkband-b2/ το οποίο δεν το βλέπω στην Ελλάδα ακόμα αλλά υπάρχει στο eBay.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,θελω την βοηθεια σας...ενδιαφερομαι να το αγορασ και θελω να μου πειτε λιγο τι να προσεξω (ειδικα με το σκανδαλο που ειχε βγει με τις αργες κ γρηγορες μνημες) αν υπαρχει κατι που μπορω να τσεκαρω απο κοντα πριν το ανοιξω και το αγορασω

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον μιλάμε για καινούργιο, πάρ' το άφοβα. Δεν υπάρχουν πλέον συσκευές με τις αργές μνήμες.

Στην χειρότερη θα είναι ufs 2.0, δηλαδή ~550-600mb/s. Αν είσαι τυχερός θα είναι ufs2.1 , περίπου δηλαδή στα 650-700mb/s.

Και οι δυο εκδόσεις είναι ταχύτατες με μηδενικά lag. Σε καθημερινή χρήση δεν πρόκειται να δεις κάποια διαφορά ουσιαστική.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Με plus είσαι και εσύ?

Ή λόγω βοδαφον είχε μείνει πίσω?

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Ας μας πει ο φίλος που πήρε τώρα την 185 αν έχει το απλό ή το plus και είναι branded ή όχι.

Ο φίλος πιο πάνω έχει το plus. Άλλη συσκευή. Δεν έχει σχέση με το απλό.

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Από σήμερα νέος κάτοχος και εγώ. Έχει κάνει όλα τα update το κινητό μέχρι και την 180. Μετά μου έβγαλε ένα Mini update και έγραφε ότι είναι της κόσμους και μου πρόσθεσε κάποιες εφαρμογές όπως cosmote fon και κάτι άλλες. Το έκανε γτ είμαι στην κόσμος η γτ είναι branded? C432 είναι η συσκευή μου
Link to comment
Share on other sites

Με plus είσαι και εσύ?

Ή λόγω βοδαφον είχε μείνει πίσω?

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk.

 

Είμαι με P10 C432 unbranded

Link to comment
Share on other sites

Άρα, περιμένουμε κι άλλες εκδόσεις της 7 πριν μας δώσουν την 8.

Όσο πάντως δουλεύω την Β180 δεν βλέπω κάτι το επιλήψιμο. Πέραν από μια δυσλειτουργία στην αναγνώριση των γνωστών wifi spot ώστε να γυρίσει σε vowifi.

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ την 185. (Το κινητό μου είναι C432 Ευρωπαϊκής εισαγωγής.) Διαφορές δεν περιμένω να δω, αν και δεν το έχω ψάξει ακόμα. Γενικά μου έρχονται γρήγορα τα updates μέχρι τώρα. Περιμένουμε με το καλό το Oreo.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα μεταχειρισμενο πριν λιγες μερες.Λετε να ειναι ρουταρισμενο γι'αυτο δεν ερχεται η αναβαθμιση?Πως μπορω να το καταλαβω αν ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Root checker από το μάρκετ.

 

Πάντως δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο για την 185. Security patch της google βρίσκω.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ρουταρισμενο.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...