Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά το p11.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα 4-5 φορές να βρω από πού αλλάζει η ημερομηνία που μηδενίζουν τα δεδομένα και από πρώτη του μήνα που είναι από την Μάνα τους να το κάνω 19 που βγαίνει ο λογαριασμός μου αλλά δεν τα κατάφερα.

Λέω δεν μπορεί κάπου εδώ είναι και δεν το βλέπω.

Μετά από επικοινωνία μου με την Huawei, έμαθα ότι δεν αλλάζει αυτή η ρύθμιση.

Δεν μου έχει ξανασυμβεί σε άλλη συσκευή και το βρήκα απαράδεκτο, μάλιστα ο υπάλληλος μου πρότεινε να κατεβάσω κάποια εφαρμογή :blink::worry::X

 

Όσο για την έκδοση 8 μου είπε ότι θα την πάρουμε σίγουρα (όπως είναι γνωστό) αλλά δεν ήξερε ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα 4-5 φορές να βρω από πού αλλάζει η ημερομηνία που μηδενίζουν τα δεδομένα και από πρώτη του μήνα που είναι από την Μάνα τους να το κάνω 19 που βγαίνει ο λογαριασμός μου αλλά δεν τα κατάφερα.

Λέω δεν μπορεί κάπου εδώ είναι και δεν το βλέπω.

Μετά από επικοινωνία μου με την Huawei, έμαθα ότι δεν αλλάζει αυτή η ρύθμιση.

Δεν μου έχει ξανασυμβεί σε άλλη συσκευή και το βρήκα απαράδεκτο, μάλιστα ο υπάλληλος μου πρότεινε να κατεβάσω κάποια εφαρμογή :blink::worry::X

 

Όσο για την έκδοση 8 μου είπε ότι θα την πάρουμε σίγουρα (όπως είναι γνωστό) αλλά δεν ήξερε ημερομηνία.

Για δοκίμασε το "hidden android settings" ή το "activity launcher" απο το store.

Με ενα απο τα δυο το είχα σεταρει στο ρ9 που είχα.

Είναι όντως λαμακία αυτό το πράγμα.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά. Εχω ψηθει στην αγορά του p10 και θελω να ρωτήσω κατι. Στο σκρουτζ το dual sim μοντελο ειναι πιο φτηνο απο το single sim (αναφερομαι στο μαυρο χρωμα συγκεκριμένα) και σκεφτομαι για την αγορα του ds. Εχει καμια διαφορα οσο αναγορα τις ενημερωσεις κτλ? Τις παιρνουν μαζι τα 2 μοντελα η το dual αργει?
Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε το "hidden android settings" ή το "activity launcher" απο το store.

Με ενα απο τα δυο το είχα σεταρει στο ρ9 που είχα.

Είναι όντως λαμακία αυτό το πράγμα.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

 

Φίλε fanatikos, σε ευχαριστώ, έχω κατεβάσει είδη εφαρμογή, αλλά για απλά πράγματα θα έπρεπε να φροντίζει η μαμά εταιρία :(

Link to comment
Share on other sites

Φίλε fanatikos, σε ευχαριστώ, έχω κατεβάσει είδη εφαρμογή, αλλά για απλά πράγματα θα έπρεπε να φροντίζει η μαμά εταιρία :(
+1000

 

Εντελώς βλακεία που το έχουν αφήσει έτσι!

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

+1000

 

Εντελώς βλακεία που το έχουν αφήσει έτσι!

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Ξέρει κανείς αν το έχουν διορθώσει στο EMUI 8?

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Το πήρα σήμερα μεταχειρισμένο! Τρομερό τηλέφωνακι! Ποια έκδοση έχετε; Έμενα μου λέει την b180. Είναι η τελευταία;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα και δεν ξέρω αν είναι Lag η ειναι λόγο της της νέας έκδοσης.

 

Όταν για οποιοδήποτε λόγο στην οθόνη φαίνεται ενας κύκλος που φορτώνει, πχ στο youtube όταν κάνει buffer και σε άλλα προγράμματα αντί ο κύκλος να φορτώνει ομαλά κάνει σαν να πιξελιαζει.

 

Σας λέει κάτι;

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά. Εχω ψηθει στην αγορά του p10 και θελω να ρωτήσω κατι. Στο σκρουτζ το dual sim μοντελο ειναι πιο φτηνο απο το single sim (αναφερομαι στο μαυρο χρωμα συγκεκριμένα) και σκεφτομαι για την αγορα του ds. Εχει καμια διαφορα οσο αναγορα τις ενημερωσεις κτλ? Τις παιρνουν μαζι τα 2 μοντελα η το dual αργει?

 

Καλημερα. Εγω εχω το dual περιπου εναν μηνα. Αν κρινω απο το build number, δεν ειναι branded η συσκευη μου. Ωστοσο η εκδοση που εχω ειναι η 151 και δεν μου βγαζει καμια αναβαθμιση. Δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο για ολες τις dual συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα και δεν ξέρω αν είναι Lag η ειναι λόγο της της νέας έκδοσης.

 

Όταν για οποιοδήποτε λόγο στην οθόνη φαίνεται ενας κύκλος που φορτώνει, πχ στο youtube όταν κάνει buffer και σε άλλα προγράμματα αντί ο κύκλος να φορτώνει ομαλά κάνει σαν να πιξελιαζει.

 

Σας λέει κάτι;

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα δεν δείχνει καν τον κύκλο. Δείχνει μόνον στατικά την πρώτη τελεία του και εκεί παραμένει. Δεν δείχνει δηλαδή το animation καθόλου. Μετά βέβαια δίνει απευθείας την σελίδα που έχει φορτώσει.

Για bug το κόβω. Όπως "κάτσει" στον καθένα μάλλον.

Για περίπτωση lag όχι. Με τίποτα. Απλά το animation που έχουν βάλει να δείχνει μέχρι να φορτώσει την σελίδα, δεν τους δουλεύει.

 

 

Καλημέρα! Το πήρα σήμερα μεταχειρισμένο! Τρομερό τηλέφωνακι! Ποια έκδοση έχετε; Έμενα μου λέει την b180. Είναι η τελευταία;

 

Ναι, είναι η τελευταία.

 

 

 

Ξέρει κανείς αν το έχουν διορθώσει στο EMUI 8?

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χλωμό το κόβω. Από το Ρ8 που επίσης έχω, δεν έχει αλλάξει αυτή η χαζομάρα. Λες και όλοι έχουμε το συμβόλαιό μας να ξεκινάει 1η του μήνα. Τις άλλες μέρες κανένας δεν πάει για σύνδεση!

 

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει. Στο s7 όσες φορές το ενεργοποιω γιατί θέλω να χρησιμοποιώ όλα τα feature ενός κινητού, αντιλαμβάνομαι μετά από 2 μέρες ότι δε το χρειάζομαι.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπω πολυ κινητικοτητα στο φορουμ για το p10.
Περιμένουμε το Oreo.

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έχω την dual έκδοση από τον Μάιο 2017 και παίρνω κανονικά τις ενημερώσεις. Τώρα είμαι στην Β180 που είναι και η τελευταία. Δεν είναι branded η συσκευή μου και παίρνω τις ενημερώσεις όποτε της παίρνει και το single sim.

Tην συσκευή την αγόρασα από μαγαζί skroutz. Δεν ξέρω γιατί του tasarasx6 έχει μείνει στην 151 ακόμα.

Μια διαφορά που υπάρχει σχετικά με τις αναβαθμίσεις με το single sim, είναι ότι στο dual δεν έχει έρθει ακόμα το wifi και data VOI και δεν ξέρω εάν θα έρθει ποτέ. Βέβαια στις περιγραφές των αναβαθμίσεων το αναφέρει πάντα, αλλά δεν ισχύει για το dual.

Link to comment
Share on other sites

Σαν συσκευή μπορεί να τις υποστηρίζει και η δικαρτη. Το θέμα είναι να την υποστηρίξει και ο πάροχός σου την συσκευή.

Μέχρι στιγμής μόνον η Cosmote έχει αυτές τις δύο υπηρεσίες και δεν το έχει στις συμβατές.

Λογικά αν ξεκινήσουν και οι άλλοι πάροχοι και εφόσον θα υπάρχει ανταγωνισμός, θα αρχίσουν να μπαίνουν νέες συσκευές με γρηγορότερους ρυθμούς. Τώρα που είναι μόνον ένας .....

Αγάλι, αγάλι!

 

Sent from my Huawei P10 using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στο χερι το κρατας πολυ ανετα το κινητο ακομα και χωρις θηκη,για να μη σας πω οτι με τη θηκη που εχω γλιστραει περισσοτερο.Εσεις τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

Στο χερι το κρατας πολυ ανετα το κινητο ακομα και χωρις θηκη,για να μη σας πω οτι με τη θηκη που εχω γλιστραει περισσοτερο.Εσεις τι λετε?

 

Ανάλογα τη θήκη, εγώ πιστεύω ότι χωρίς θήκη γλιστράει αρκετά. Επειδή όμως την βαρέθηκα τη θήκη παρήγγειλα skin από dbrand, έχει βάλει κανένας άλλος;

Link to comment
Share on other sites

Εχω παντως που το δοκιμασα σημερα χωρις θηκη,το κραταω πολυ ανετα και δε γλιστραει σχεδον καθολου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...