Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μαυρο χρωμα γιατι εχει εξαφανιστει τοσο πολυ απο τα μαγαζια?!

Εχει 414 στο σκρουτζ και το πρωτο μαυρο που βρισκω ειναι στα 450-460..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

410 είχα πάρει το δικο μου (μαυρο). Έφτασε 450 τώρα (!!)

Φαντάζομαι είναι ο νόμος της ζήτησης/αγοράς. Για κάποιο λόγο (ίσως περισσότερες πωλήσεις) λιγόστεψαν τα διαθέσιμα μαύρα σε σχέση με τα υπόλοιπα.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν καταρχάς θεωρώ ότι η έξτρα μπαταρία του Plus πάει περίπατο λόγω 5,5 ιντσών (έναντι 5,1 του p10) και φυσικά 2k ανάλυσης έναντι 1080p του p10! Οπότε θεωρώ ότι θα παίζεις στις ίδιες ώρες με το p10! Τώρα όσων αφορά τη ραμ έχοντας περάσει και από 6 γιγα (OnePlus 3T) θεωρώ την επιπλέον ραμ έναντι του p10 ως future επιλογή και όχι σαν κάτι το οποίο θα σε βοηθήσει τώρα! Δλδ τα 4 είναι υπεραρκετά ακόμη! Για τον μόνο λόγο που εγώ θα επέλεγα το Plus είναι το μικρότερο διάφραγμα φακού στην πίσω κάμερα που του δίνει ένα έξτρα πλεονέκτημα στις βραδινές φωτογραφίες και φυσικά τα στερεοφωνικά ηχεία όπου θα έχεις καλύτερη ακουστική εμπειρία! Και φυσικά αν θες πιο μεγάλη συσκευή που για μένα ήταν ανασταλτικός παράγοντας (είχα κουραστεί με τις μεγάλες συσκευές ενώ τώρα το p10 είναι πολύ πιο βολικό στο χέρι)! Αυτά!

 

ειχα 3GB στο G3 οποτε θεωρω οτι το 1γιγα παραπανω δεν θα μου κανει αισθηση,και με τον ρυθμο που τα προγραμματα γινονται πιο απαιτητικα ισως γινει πιο αμεσα σαν επιλογη. Σε ευχαριστω παρα πολυ που μοιραστικες την γνωμη σου και τις γνωσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Γνωρίζει κανείς ποια εισάγονται επίσημα στην Ελλάδα και φυσικά υποστηρίζονται από το σέρβις; Μονόκαρτα ή δίκαρτα; Ή μήπως και τα δύο;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα(ή καλημέρα τέτοια ώρα:lol:) στην παρέα.Υπάρχει καμία καλή λύση για προστασία της οθόνης σε Tempered Glass?Η να στραφώ σε λύση Wallet Case σε συνδιασμό με την εργοστασιακή ζελατίνα?

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα(ή καλημέρα τέτοια ώρα:lol:) στην παρέα.Υπάρχει καμία καλή λύση για προστασία της οθόνης σε Tempered Glass?Η να στραφώ σε λύση Wallet Case σε συνδιασμό με την εργοστασιακή ζελατίνα?

 

Καλησπέρα!Εγώ να σου πώς την αλήθεια είμαι με την εργοστασιακή ζελατίνα!Για μερικές μέρες φορούσα και την original θήκη που μου ήρθε που είναι σε στυλ πορτοφόλι αλλά επειδή ποτέ δεν με βολεψαν τέτοιες θήκες την άλλαξα με μια clear case πλάτης! Θεωρώ ότι θα είναι λίγο μπέρδεμα να βρεις tempered glass που να εφαρμόζει σε όλη την οθόνη λόγω του 2d γυαλιού και της μικρής κυρτοτητας!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η αναβάθμιση ήρθε σε κάποιον άλλο; Την πέρασε κανείς;

 

Μπα εμένα τπτ δεν μου έχει έρθει

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κατέφτασε η B162.. Από wind το δικό μου

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

... f3f298e9e2175f9772662ec3f129a330.jpg

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί που το κοίταξα, δεν έβγαζε κάτι στο custom 432.

Στην 150 (νομίζω) σταθερά.

Αυτή τη στιγμή είμαι με το 8αρι.

 

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξαναδώ και αύριο που θα είμαι σπίτι.

Βάζει και volte/vowifi! Άντε να δούμε αν θα δουλεύει βέβαια με την κοσμοτε....

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε καμία απλή και φθηνή θήκη που να έχετε δοκιμάσει και προτείνετε; Έχω τη διάφανη που είχε στο κουτί του αλλά δεν με τρελαίνει. Ebay κτλ δεν έχω πρόβλημα αρκεί να μην ξεφεύγει σε τιμή.. Η αυθεντικές της huawei που φαίνονται σαν υφασμάτινες είναι όντως από ύφασμα; Δεν θα καθαρίζονται με τίποτα ρε γμτ αλλιώς είναι πολύ όμορφες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε καμία απλή και φθηνή θήκη που να έχετε δοκιμάσει και προτείνετε; Έχω τη διάφανη που είχε στο κουτί του αλλά δεν με τρελαίνει. Ebay κτλ δεν έχω πρόβλημα αρκεί να μην ξεφεύγει σε τιμή.. Η αυθεντικές της huawei που φαίνονται σαν υφασμάτινες είναι όντως από ύφασμα; Δεν θα καθαρίζονται με τίποτα ρε γμτ αλλιώς είναι πολύ όμορφες.

 

Άσχετο αλλά ουτε εμένα ειχε θηκη στο κουτι του.

Αγορασμένο απο wind :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα σήμερα μου ήρθε η B162
Θα το ξαναδώ και αύριο που θα είμαι σπίτι.

Βάζει και volte/vowifi! Άντε να δούμε αν θα δουλεύει βέβαια με την κοσμοτε....

 

Sent from my Huawei P8, using Tapatalk.

Εμένα πάντως ακόμη τίποτα. Ούτε σαν κανονική αναβάθμιση ουτε μεσω hicare.

(C432) Ελληνικό.

 

Sent from my Huawei P10, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Επειδη σκεφτομουν την αγορα του: κατι αναφερθηκε για παλιοτερης τεχνολογιας μνημες που εχουν βαλει σε καοοια p10 κ p10 plus...

 

https://techvalue.gr/huawei-p10-p10-plus-provlima-19443/

 

Ξερετε κατι για αυτο? Η πως μπορω να το αποφυγω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Επειδη σκεφτομουν την αγορα του: κατι αναφερθηκε για παλιοτερης τεχνολογιας μνημες που εχουν βαλει σε καοοια p10 κ p10 plus...

 

https://techvalue.gr/huawei-p10-p10-plus-provlima-19443/

 

Ξερετε κατι για αυτο? Η πως μπορω να το αποφυγω?

 

Κι εγω αυτην την απορια εχω...Πως βλεπουμε ποια μνημη φοραει?Γραφει τιποτα στο κουτι απ εξω??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Έχει απαντηθεί πολλές φορές το συγκεκριμένο ερώτημα. Τελευταία φορά ελάχιστα ποστ πιο πριν.

Εκτός που υπάρχει και το search, κάντε και τον κόπο να διαβάσετε και λίγο πιο πίσω το νήμα, ίσως βρείτε και άλλα ενδιαφέροντα πράγματα.

Δεν έχει έννοια να λέμε συνεχώς τα ίδια και τα ίδια.

 

-----------------------------------------------

 

Δια του λόγου το αληθές δείτε λίγο τα #335/#336

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχει απαντηθεί πολλές φορές το συγκεκριμένο ερώτημα. Τελευταία φορά ελάχιστα ποστ πιο πριν.

Εκτός που υπάρχει και το search, κάντε και τον κόπο να διαβάσετε και λίγο πιο πίσω το νήμα, ίσως βρείτε και άλλα ενδιαφέροντα πράγματα.

Δεν έχει έννοια να λέμε συνεχώς τα ίδια και τα ίδια.

 

-----------------------------------------------

 

Δια του λόγου το αληθές δείτε λίγο τα #335/#336

 

Οκ.1000 συγνωμη που δεν καθομαστε να διαβασουμε ολοκληρα νηματα των κινητων σαν υποψηφιοι αγοραστες και οχι κατοχοι..Δεν θα το ξανακανουμε...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Οκ.1000 συγνωμη που δεν καθομαστε να διαβασουμε ολοκληρα νηματα των κινητων σαν υποψηφιοι αγοραστες και οχι κατοχοι..Δεν θα το ξανακανουμε...

 

Συγχωρεμένος/νη ....:p

 

Αλλά αναμενόμενη η στερεότυπη απάντηση. 1-2 σελίδες πίσω ήταν τα ποστ! ;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρεμένος/νη ....:p

 

Αλλά αναμενόμενη η στερεότυπη απάντηση. 1-2 σελίδες πίσω ήταν τα ποστ! ;)

 

Συχωρεμενος...Τι περιμενες δηλαδη να σε σκυλοβρισω??:rolleyes:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Συχωρεμενος...Τι περιμενες δηλαδη να σε σκυλοβρισω??:rolleyes:

 

Είχα ταμπουρωθεί και περίμενα την επίθεση! :lol:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που πήρατε update από που είναι το κινητό σας;Σας ήρθε μεσω vpn ας πούμε;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πει τι μνήμη φοράω σύμφωνα με το screenshot; καινούρια η παλιά;

 

Screenshot_20170817_151216.png

 

Δεν είναι θέμα καινούργιας ή παλιάς αλλά πιο γρήγορης και αργής! Anyway κοιτάς το πρώτο νούμερο οπότε φοράς γρήγορη μιας και είναι πάνω από 500

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...