Jump to content

Huawei P10


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.stoucky.gr/carbon-fibre-brushed-tpu-case-for-huawei-p10-plus-black.html

Προσωπικά έχω πάρει αυτήν και είμαι φουλ ευχαριστημένος. Αν είχες προτιμήσει και το μαύρο χρώμα στο κινητό σου , δε θα σε χαλάσει καθόλου γιατί δεν θα αλλάξεις χρώμα ουσιαστικά.

Μαυρο ειναι το κινητο μου,ουτως ή αλλως αλλά δεν μου αρεσει η συγκεκριμενη θηκη...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τουμπανο φαινεται,με πολυ καλο επιπεδο προστασιας μιας και ειναι Spigen,και σε πολυ καλη τιμη...Δεν ξερω βεβαια αν κιτρινιζει με την παροδο του χρονου επειδη ειναι διαφανη...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν κιτρινίσει με τον καιρό, είναι μια χαρά.

Αυτές τις διάφανες τις φοβάμαι λίγο. Είναι spigen βέβαια, δεν είναι καμία noname του κιλού!

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν κιτρινίζουν από την κασα των χεριών αλλά από τις θερμοκρασίες,ειδικά κατά την φόρτιση.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ας κιτρινίζουν και από το κακό τους! Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.

Για μένα το μόνο που μπορεί να κάνει την διαφορά είναι το όνομα. Είναι επώνυμη και μάλιστα καλή επώνυμη.

 

Αλλιώς βράστα. Κιτρινίζουν ανομοιομορφα και γίνονται μια αηδία στο τέλος.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Διαφανη noname ειχα αλλα παραφουσκωνε στις ακρες και επισης εδειχνε χαλια απο μεσα το μαυρο χρωμα. Μαζι με την καλη nillkin, η αμεσως καλυτερη μου,οπτικα και στην αφη,ειναι η παρακατω θηκη η οποια καθεται οπως ακριβως βλεπετε στις φωτο και ειναι ματ φινιρισμα που της δινει πιο ομορφο οπτικο αποτελεσμα και δεν γεμιζει σημαδια ή δαχτυλιες. Το κινητο παραμενει λεπτο και με την θηκη.

 

https://m.ebay.com/itm/For-Huawei-P9-P10Plus-Practical-Matte-Ultra-Thin-Shockproof-Soft-Back-Case-Cover-/391785831432?varId=660815944113&txnId=768695221026

Link to comment
Share on other sites

Αυτή έχω παραγγείλει σε μπλέ.. Την περιμένω 3-4 εβδομάδες τώρα (china post). Πάντως σε διάφανη θήκη και μια nillkin που είχα πάρει και ήταν ωραία κιτρίνισε και έγινε χάλια αρκετά γρήγορα..
Link to comment
Share on other sites

Εμ, γι' αυτό τα λέω εγώ. Οι διάφανες είναι λίγο λαχείο. Αν σου κάτσει και δεν κιτρινίζει, οκ είσαι τζάμι και φαίνεται και το κινητό μια χαρά.

Αλλιώς γίνεται μια αηδία.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη μπορει να μην εγινε κατανοητο. Δεν εχω διαφανη σιλικονατη της nillkin για το p10(την nillkin sparkle εχω),αλλα μια noname. Εκτος απο το κιτρινισμα,σε κανενα μου κινητα δεν εδειχναν ομορφα και συνηθως ηταν προσωρινες λυσεις.
Link to comment
Share on other sites

Τις εφαρμογές τις κλείνετε από το task manager ή τις αφήνετε ανοιχτές; Επίσης, έχετε βάλει να κλείνουν εφαρμογές μετά το κλείσιμο της οθόνης στις ρυθμίσεις της μπαταρίας;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις εφαρμογές τις κλείνετε από το task manager ή τις αφήνετε ανοιχτές; Επίσης, έχετε βάλει να κλείνουν εφαρμογές μετά το κλείσιμο της οθόνης στις ρυθμίσεις της μπαταρίας;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Μπα σε μένα ολα ανοιχτά (εκτός και αν θέλω να κλείσω την εφαρμογή για κάποιον λόγο) και στο power saving ολα ελεύθερα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις κλείνω. Έχω επιλέξει 5-6 εφαρμογές που θέλω να συνεχίσουν να δουλεύουν και τις υπόλοιπες "off".

Γιατί να μου τρώνε μπαταρία? Αν θελησω τις ανοίγω εκείνη τη στιγμή και εντάξει, κάνω την υποχώρηση να περιμένω μερικά δέκατα του δευτερολέπτου περισσότερο για ν' ανοίξει.

Σε αναμονή όμως, αν δεν το πολυ ενοχλεισω μου φτάνει τις 3 μέρες. Μόνον με ομιλία (WiFi calling) έβγαλα Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή. Την Παρασκευή όμως κανονική φουλ μέρα. Το ΣΚ βέβαια χαλαρά, με WiFi.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις κλείνω. Έχω επιλέξει 5-6 εφαρμογές που θέλω να συνεχίσουν να δουλεύουν και τις υπόλοιπες "off".

Γιατί να μου τρώνε μπαταρία? Αν θελησω τις ανοίγω εκείνη τη στιγμή και εντάξει, κάνω την υποχώρηση να περιμένω μερικά δέκατα του δευτερολέπτου περισσότερο για ν' ανοίξει.

Σε αναμονή όμως, αν δεν το πολυ ενοχλεισω μου φτάνει τις 3 μέρες. Μόνον με ομιλία (WiFi calling) έβγαλα Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή. Την Παρασκευή όμως κανονική φουλ μέρα. Το ΣΚ βέβαια χαλαρά, με WiFi.

 

Sent from my Samsung Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

 

απο την αλλη εγω στο mate μαλλον λογο μπαταριας δεν βλεπω λογο για αυτο και δεν με πειραξε

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι εντάξει! Αν ειχε το Ρ10 4000mah μπαταρία και εγώ δεν θ' ασχολούμαν!

 

Sent from my Huawei P10, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πως σβήνω μόνιμα το φάκελο ''ξεκλείδωμα περιοδικού'' απο τη Συλλογή;

τον διαγράφω ολόκληρο και μετά μου ξαναφτιάχνει καινούριο με νέα wallpaper:O

Link to comment
Share on other sites

Πως σβήνω μόνιμα το φάκελο ''ξεκλείδωμα περιοδικού'' απο τη Συλλογή;

τον διαγράφω ολόκληρο και μετά μου ξαναφτιάχνει καινούριο με νέα wallpaper:O

Προφανως δεν θελει να τον σβησεις...:lol::rolleyes::happy:

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν θελει να τον σβησεις...:lol::rolleyes::happy:

 

its hard to die!!!!!:lol::lol:

 

τωρα περα απο την πλάκα κάνεις αυτά (Δλδ μπαινεις εδω και μετα ξετσεκαρεις τα subscriptions)

https://i.imgsafe.org/24/24f54a072f.jpeg

https://i.imgsafe.org/24/24ed6212b4.png

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το πρωι, χωρίς να πειράξω κάτι, μου εμφανίζει wifi και data ταυτόχρονα. Ακόμα κι αν τα κλείσω πάλι εμφανίζει το δίκτυο. Έκανα Reset δικτύων και restart αλλά τίποτα 09b983d0629d722f3b92a161bda340b1.jpg

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το πρωι, χωρίς να πειράξω κάτι, μου εμφανίζει wifi και data ταυτόχρονα. Ακόμα κι αν τα κλείσω πάλι εμφανίζει το δίκτυο. Έκανα Reset δικτύων και restart αλλά τίποτα 09b983d0629d722f3b92a161bda340b1.jpg

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Το πάρα δίπλα εικονίδιο τα λει όλα
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το πρωί πάντως δεν επηρέαζε το wifi calling

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Edit: ξαναέκανα restart και όλα οκ τελικά

1a640faacf69b2346bee114d1071a9d5.jpg

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατήρησα ότι ο συγχρονισμός του ημερολογίου στρώνει μόλις ανοίξω το Gmail... Βέβαια μετά μπλοκάρει πάλι... Πως μπορώ να την έχω την εφαρμογή συνέχεια ανοιχτεί..;

 

Στάλθηκε από το VTR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS κόλλησα το κινητό και δεν έχω pc να το επαναφέρω!Αν ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω ας μου στείλει πμ

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS κόλλησα το κινητό και δεν έχω pc να το επαναφέρω!Αν ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω ας μου στείλει πμ
Πώς το κατάφερες; πάτα όπως είναι κλειστό volume + και power και κράτα τα μέχρι να δεις το huawei, να σε βάλει σε recovery αν μπορείς να κάνεις wipe data, να ξαναφορτωσει λειτουργικό αλλά θα χάσεις τα πάντα.

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Πώς το κατάφερες; πάτα όπως είναι κλειστό και τα τρία κουμπιά ταυτόχρονα(volumes και power) να σε βάλει σε recovery αν μπορείς να κάνεις wipe data, να ξαναφορτωσει λειτουργικό αλλά θα χάσεις τα πάντα.

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Ε τα κατάφερα δυστυχώς!Έκανα wipe δεν κάνει τπτ!!Με πετάει σε μια μαύρη οθόνη και φαίνονται μόνο τα navigations keys από κάτω και μπορώ μόνο να το κλείσω!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...