Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

8 Η 8.1 ειναι η τελευταία ? :what:

 

8 ειναι η τελευταια! Λογικα η επομενη θα ειναι η 9!

Η LG δεν δινει μικρες αναβαθμισεις! Μονο μεγαλες :lol:

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

μηπως βαζεις καμια εφαρμογη που δημιουργει προβλημα?

Οπως και να εχει το σερβις ειναι της procodria στην Αθηνα, λογικα πληρωνεις μεταφορικα οπως σε ολες, πχ και smartec που εχει για samsung πληρωνεις.. εκτος αν εισαι Αθηνα οποτε αξιζει να βρεις λιγο χρονο να πας.

Κατα τα αλλα, 10 ευρω ειναι συνηθως τα κουριερ, αρα ενα 20αρικο συνολο, οχι 40

 

17 ευρο απο point στην proc , ακ από proc σε μενα 25 . τα εχω φαει μια φορα με το g4:ninja: μετα από αυτό παιδια δεν ξανα παιρνω lg τελος από εμενα, εχω χασει κάθε εμπιστοσυνη σ αυτην την εταιρια! θα το στειλω αυτην την εβδομαδα κ αν είναι να πληρωσω 45 ευρο μεταφορικα δεν προκειτε να το φτιαξω , θα το αφήσω σαν 2ο .

Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

17 ευρο απο point στην proc , ακ από proc σε μενα 25 . τα εχω φαει μια φορα με το g4:ninja: μετα από αυτό παιδια δεν ξανα παιρνω lg τελος από εμενα, εχω χασει κάθε εμπιστοσυνη σ αυτην την εταιρια! θα το στειλω αυτην την εβδομαδα κ αν είναι να πληρωσω 45 ευρο μεταφορικα δεν προκειτε να το φτιαξω , θα το αφήσω σαν 2ο .

 

Αν είναι εντός εγγύηση δεν πληρωνεις τιποτα εχω την εντυπωση. Εχω στειλει μερικες φορες στην procordia και ολα ηταν μεσα στην εγγυηση και δωρεαν!

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μια βοήθεια έπιασε η οθόνη από το LG G6 η ασφάλεια που είχα κάνει με την αγορά του κινητού ήταν για ένα χρόνο και έληξε οπότε αναγκάστηκα την έφαγα παρόλο που έχω ακόμα εγγύηση από την αντιπροσωπεία.... Ξέρετε πόσο στοιχίζει η αλλαγή της οθόνης;;; Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μια βοήθεια έπιασε η οθόνη από το LG G6 η ασφάλεια που είχα κάνει με την αγορά του κινητού ήταν για ένα χρόνο και έληξε οπότε αναγκάστηκα την έφαγα παρόλο που έχω ακόμα εγγύηση από την αντιπροσωπεία.... Ξέρετε πόσο στοιχίζει η αλλαγή της οθόνης;;; Ευχαριστώ

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

δεν αγοράζεις ένα μετεχειρο καλυτερα φιλε μου ? ένα 150 χαλαρα μαζι μ το digitizer αν σου εσπασε κ αυτό , που λογικα σου εσπασε

Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα! Υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί gestures στο G6 του; Αν ναι ποια εφαρμογή; Χρειάζεται να μειώσω την ανάλυση για να κρύψω την nav bar εντελώς;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί gestures στο G6 του; Αν ναι ποια εφαρμογή; Χρειάζεται να μειώσω την ανάλυση για να κρύψω την nav bar εντελώς;

Έχω δοκιμάσει και από XDA και την FLUID για κάποιον λόγο έμεινα στην δεύτερη, αν και από XDA δεν είναι κακή.

για την NAVBAR θέλεις adb εντολές, στις εφαρμογές όμως έχει αναλυτικά την διαδικασία και την εντολή.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ FLUID.

Έχω αγοράσει και τις 2 εφαρμογές.

Η FLUID είναι σίγουρα καλύτερη IMO.

Πλέον την χρησιμοποιώ μόνιμα.

 

Ναι και εγώ τελικά κατέληξα στην Fluid. Πολύ καλή όντως και πόσο πρακτικά τα gestures.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ τελικά κατέληξα στην Fluid. Πολύ καλή όντως και πόσο πρακτικά τα gestures.
Ναι έτσι!

Και έχει και πολύ συχνά updates!

Link to comment
Share on other sites

Eχει καποιος την καλοσυνη να μου πει ποια ειναι η τελευταια και καλη εκδοση GCam για το G6 ?

Νομιζω απο οτι διαβασα οτι πλεον ειναι μια εφαρμογη που κανει εναλλαγη τις καμερες η ακομα ειναι 2 ξεχωριστες εφαρμογες ?

Εκει μεσα γινεται ενας ψιλοχαμος .

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

Ευχαριστω .

Link to comment
Share on other sites

Eχει καποιος την καλοσυνη να μου πει ποια ειναι η τελευταια και καλη εκδοση GCam για το G6 ?

 

Νομιζω απο οτι διαβασα οτι πλεον ειναι μια εφαρμογη που κανει εναλλαγη τις καμερες η ακομα ειναι 2 ξεχωριστες εφαρμογες ?

 

Εκει μεσα γινεται ενας ψιλοχαμος .

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

 

Ευχαριστω .

Η πιο σταθερή χωρίς nightsight που χρησιμοποιώ σε V30 είναι αυτή

 

cstark27_GCam_5.1.018_24_v4.2t3.apk*(cstark27, 2018-09-20,*normal/wide angle,*changelog)

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Eχει καποιος την καλοσυνη να μου πει ποια ειναι η τελευταια και καλη εκδοση GCam για το G6 ?

Νομιζω απο οτι διαβασα οτι πλεον ειναι μια εφαρμογη που κανει εναλλαγη τις καμερες η ακομα ειναι 2 ξεχωριστες εφαρμογες ?

Εκει μεσα γινεται ενας ψιλοχαμος .

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

Ευχαριστω .

 

Θα έλεγα αυτήν.

cstark27_GCam_5.1.018_24_v4.2t3.apk (cstark27, 2018-09-20, normal/wide angle, changelog)

Δεν έχω εντοπίσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα.Μια φορά μόνο η εφαρμογή έκλεισε από μόνη της, ενώ με παλιότερες εφαρμογές συνέβαινε πολύ συχνότερα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει κυκλοφορήσει μέρες αλλά σήμερα τσέκαρα και υπάρχει ενημέρωση ασφαλείας Φεβρουαρίου.
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες πήρες ΟΤΑ, ποια έκδοση? είναι branded το κινητό σου? είναι το 870?
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες πήρες ΟΤΑ, ποια έκδοση? είναι branded το κινητό σου? είναι το 870?
Η870, V20h-EUR- XX, Επίπεδο 1/1/2019

Πρέπει να ήταν Vodafone Ισπανίας η συσκευή, αλλά δεν βλέπω καμμία εφαρμογή της VF στο κινητό.

Δεν είναι branded.

Έχω και το kdz.

Edited by stelios67
lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Άρα κυκλοφόρησε του Γενάρη.

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@alfa, Ναι έχει το security patch του Android Ιανουαρίου της Google. Αυτό είναι το πιο πρόσφατο για το G6.
lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

@alfa, Ναι έχει το security patch του Android Ιανουαρίου της Google. Αυτό είναι το πιο πρόσφατο για το G6.

 

Και πως την ''κατεβάζουμε'' ?

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Και πως την ''κατεβάζουμε'' ?
Φυσιολογικά από το κινητό ή μέσω bridge.

Αν έχεις τα updates στο αυτόματο θα την κατεβάσει μόνο του και θα σε ειδοποιήσει να την περάσεις.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...