Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην τελικη μπορει να μην υπαρχει οντως καποιο θεμα,κι οσα περιστατικα εχουν αναφερθει μπορει να οφειλονται σε πιθανη ασταθεια τη στιγμη της ληψης απο μερους των κατοχων..γιατι αν υπηρχε δυσλειτουργια θα επρεπε να το κανει σε ολους μας..ισως να φταιει κ καποια ρυθμιση που μπορει να κανουν,η να οφειλεται κ στις συνθηκες φωτισμου..θα δειξει λιαν συντομως νομιζω αν υπαρχει γενικο θεμα..υπομονη.
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί και εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι μια χαρά μου φαίνονται η φωτογραφίες. Στην άλλη την κάμερα δεν συμβαίνει αυτό έτσι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντωμεταξύ έχω βάλει ένα temperd class και ακριβώς δίπλα στην κάμερα μου αφήνει κενό σήμερα το άλλαξα έβαλα ένα άλλο και πάλι στο συγκεκριμένο σημείο μου κάνει το ίδιο έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να έχουν θέμα αυτά με το 2.01; οι δικές μου φωτογραφίες με λίγο ζουμ φαίνονται σαν ελαιογραφιες.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί και εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι μια χαρά μου φαίνονται η φωτογραφίες. Στην άλλη την κάμερα δεν συμβαίνει αυτό έτσι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντωμεταξύ έχω βάλει ένα temperd class και ακριβώς δίπλα στην κάμερα μου αφήνει κενό σήμερα το άλλαξα έβαλα ένα άλλο και πάλι στο συγκεκριμένο σημείο μου κάνει το ίδιο έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο αυτό?

 

Για την κανονικη καμερα δεν εχει αναφερθει τιποτα μεχρι στιγμης.

Οσον αφορα για το tempered glass δεν μπορω να σου απαντησω γιατι δεν εχω βαλει ακομα..το περιμενω σε λιγες μερες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λέτε να έχουν θέμα αυτά με το 2.01; οι δικές μου φωτογραφίες με λίγο ζουμ φαίνονται σαν ελαιογραφιες.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για αυτες με το 2.09 εχει αναφερθει το προβλημα..για τις 2.1 λενε οτι βγαινουν πεντακαθαρες..μυλος η κατασταση..εγω προσωπικα δεν πολυδινω σημασια σε οσα γραφονται γιατι ισως να οφειλεται σε διαφορους παραγοντες κατα τη ληψη..οποτε ας ειμαστε λιγο ψυχραιμοι στην παρουσα φαση κι ας ευχαριστηθουμε αυτη την υπεροχη συσκευη με την ελπιδα οτι δεν θα μας βγαλει καποιο θεμα μελλοντικα.

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε μια φωτο με wide angle κ μετα βρες την στο αλμπουμ..πατας πανω τις κι ανοιγεις τις λεπτομερειες..εκει βλεπεις το μηκος εστιασης..θα ειναι η 2.09mm η 2.01mm..ως προβληματικη τιμη θεωρειται το 2.09..good luck

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 2,01 μου λέει σαν μήκος εστίασης εμένα

Link to comment
Share on other sites

Νεος κατοχος lg g6 εχω ενα θεμα και θα το παρακολουθησω.Οταν ειμαι με wifi καποια στιγμη απενεργοποιειται εντελως το wifi και ενεργοποιειται απο μονο του το φορητο σημειο προσβασης και με το βγαζει και σαν ειδοποιηση.Αυτο γινεται συνεχεια φορες το εχει παθει κανεις αλλος? Edited by sifario

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 2,01 μου λέει σαν μήκος εστίασης εμένα

 

Ζητω συγνωμη,εγραψα λαθος..δεν ειναι 2.1mm αλλα 2.01..ευτυχως τουλαχιστον εχεις την "καλη" εκδοση..κ με τη δικη μου παντως που ειναι 2.09 δεν εχω παρατηρησει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή καιρος ξέρουμε που βρίσκεται γιατί δεν μπορώ να την βρω?
Στα γραφικά στοιχεία.

 

Στάλθηκε από το SM-T580 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα 2.09 λέει. Ούτε εγώ έχω προσέξει κάτι αλλά αν δεν τα βάλουμε δίπλα δίπλα με ίδιες ρυθμίσεις και εξωτερικές συνθήκες δεν μπορούμε να κάνουμε σύγκριση. Γενικά το αυτός ο αριθμός και η διαφορά του 2.01 από το 2.09 στις κάμερες έχει μεγάλη διαφορά στο αποτέλεσμα; Ή αυτά που είναι θολές είναι κάποιο ελάττωμα ή κάτι τέτοιο; Αν όντως το 2.01 από το 2.09 έχουν μεγάλη διαφορά ως προδιαγραφές τότε μεγάλο φάουλ της LG. Το θεωρώ εξαπάτηση μια εταιρία να βάζει εξαρτήματα διαφορετικών προδιαγραφών στο ίδιο μοντέλο συσκευής στα κρυφά. Και δεν αναφέρομαι μόνο στην LG αλλά και στην Huawei και άλλες. Φαντάζομαι και άλλοι θα κάνουν τέτοια εν άγνοια μας.
Link to comment
Share on other sites

Στα γραφικά στοιχεία.

 

Στάλθηκε από το SM-T580 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στα γραφικά το βλέπω σαν εφαρμογή δεν τι βλέπω

Link to comment
Share on other sites

Στα γραφικά το βλέπω σαν εφαρμογή δεν τι βλέπω

 

Ουτε εμενα δεν υπαρχει σαν εφαρμογη στο συρταρι εφαρμογων αλλα μεσα στις ρυθμισεις αν μπεις εκει που λεει εφαρμογες το εχει..τουλαχιστον στο δικο μου φαινεται..εψαξες εκει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.μερικες φορες με παιρνουν τηλ και λεει οτι το εχω κλειστό ενω ειναι ανοιχτο κ εχει κ σημα.και μ ερχεται μνμ οτι ειχα κλησεις.το εχετε παθει και εσεις αυτο?κ για ποιο λογο το κανει?.

 

το ίδιο κι εγώ...στο σπίτι με μια γραμμή στο 4g,αντί για κλήση παίρνω μνμ κλήσης.

αν βρεις άκρη,θα ήθελα να την ακούσω

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γυρίστε το δίκτυο σε 3g,2g και δεν θα έχετε πρόβλημα με χαμένες κλήσεις κλπ.Οταν χρειαστεί να δουλέψετε δεδομένα τότε το γυρίζετε στο αυτόματο 4g,3g,2g.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γυρίστε το δίκτυο σε 3g,2g και δεν θα έχετε πρόβλημα με χαμένες κλήσεις κλπ.Οταν χρειαστεί να δουλέψετε δεδομένα τότε το γυρίζετε στο αυτόματο 4g,3g,2g.

 

το θέμα είναι ν αποφύγουμε τις συνεχόμενες μεταβολές στις ρυθμίσεις.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Aπέκλεισε πρώτα το να φταίει το δίκτυο. Βάλε στο G6 άλλης εταιρείας τη sim. Kαι μετά κοιτάς αν φταίει η συσκευή.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να αρχίσουμε να λέμε απο ποιο κατάστημα έχει αγοράσει ο καθένας μας το κινητό του τηλέφωνο έτσι ώστε να προφυλάξουμε μελλοντικούς αγοραστές. Να αποκλείουμε μαγαζιά-παρτίδες συσκευής;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αξιζει το τηλεφωνο για αγορα?Το κρατας ευκολα στο χερι η ειναι μεγαλο?Ποια ειναι τα ατου του?
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει και με το παραπάνω.

Προσωπικά ναι,με το ένα χέρι. Έτσι κ αλλιώς στο νεο φορμάτ 18:9 είναι λίγο δύσκολο.

Ωραία οθόνη,καλή μπαταρία,smooth, πολύ καλή κάμερα.

Παιδια αξιζει το τηλεφωνο για αγορα?Το κρατας ευκολα στο χερι η ειναι μεγαλο?Ποια ειναι τα ατου του?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...