Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλως δεν παραθετω αποψεις και σχολια στο φορουμ γιατι βλεπω οτι πεφτει τρελλο κραξιμο για το g6 και αποφασισα να αποστασοποιηθω και να κρατησω τα αρνητικα και τα θετικα για τον εαυτο μου!Παντως εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το κινητο,το μονο που με χαλαει ειναι η απουσια του λεντ ειδοποιησεων.
Είμαι απο αυτους που το "κραζουν" γιατί δεν εβαλαν το χρησιμοτατο LED.. το gorilla 3 μπροστα, απο κει που ήδη το G5 είχε gorilla 4, το καταπινω..

Επειδή όμως το κινητό παραμένει καλό και ειναι το πιο πιθανο που θα αποκτησω το επομενο διαστημα (λόγω σχεδίασης, καμερών και FM radio) κάθε πληροφόρια για την καθημερινοτητα μαζί του μου είναι πολυ ενδιαφερουσα κ την θελω, οπως και ολοι εδω φαντάζομαι...

 

Επίσης, δεν κράζουμε τους κατόχους... ούτε καν το κινητό.... την LG κραζουμε με τις αλλοπροσαλλες αποφάσεις της.

Οπότε ελπιζω το επόμενο διάστημα να δούμε ποσταρισμένες εδώ πολλές εμπειρίες χρήσεις και καθημερινα ζητηματα σχετικα με το G6, και απο εσένα και από όποιον το αποκτήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είμαι απο αυτους που το "κραζουν" γιατί δεν εβαλαν το χρησιμοτατο LED.. το gorilla 3 μπροστα, απο κει που ήδη το G5 είχε gorilla 4, το καταπινω..

Επειδή όμως το κινητό παραμένει καλό και ειναι το πιο πιθανο που θα αποκτησω το επομενο διαστημα (λόγω σχεδίασης, καμερών και FM radio) κάθε πληροφόρια για την καθημερινοτητα μαζί του μου είναι πολυ ενδιαφερουσα κ την θελω, οπως και ολοι εδω φαντάζομαι...

 

Επίσης, δεν κράζουμε τους κατόχους... ούτε καν το κινητό.... την LG κραζουμε με τις αλλοπροσαλλες αποφάσεις της.

Οπότε ελπιζω το επόμενο διάστημα να δούμε ποσταρισμένες εδώ πολλές εμπειρίες χρήσεις και καθημερινα ζητηματα σχετικα με το G6, και απο εσένα και από όποιον το αποκτήσει.

Εννοείται ότι αυτό μας ενδιαφέρει! Την καθημερινότητα κ αν τυχών βγάλει θέματα! Οι κάτοχοι ας αρχίσουν σιγά σιγά να μας ενημερώνουν...

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω για το "κράξιμο"! :confused:

Δηλαδή τι? Να λέμε "τι ωραία τι καλά" που έκανε 500 τσιπιές στο τηλέφωνο? Μπροστά κάμερα? LED? Ασύρματη φόρτιση? DAC? Και τι άλλο να πρωτοθυμηθώ! :mad:

Και εγώ σκοπεύω να το πάρω το τηλέφωνο και ας έχει κάνει η LG τα δικά της, εκτός βέβαια αν αρχίσουν να βγαίνουν "όμορφα πράγματα" γι' αυτό. Πιστεύω ότι καταλαβαινόμαστε για τι μιλάμε. Οπότε κάθε πληροφορία από ιδιοκτήτη, είναι καλοδεχούμενη και απαραίτητη θα έλεγα!

 

Όμως και τα στραβά της κυρίας LG θα πρέπει να λέγονται και να καυτηριάζονται. Αλίμονο δηλαδή, τα λεφτά μας δίνουμε, δεν θα γκρινιάζουμε κιόλας?

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω για το "κράξιμο"! :confused:

Δηλαδή τι? Να λέμε "τι ωραία τι καλά" που έκανε 500 τσιπιές στο τηλέφωνο? Μπροστά κάμερα? LED? Ασύρματη φόρτιση? DAC? Και τι άλλο να πρωτοθυμηθώ! :mad:

Και εγώ σκοπεύω να το πάρω το τηλέφωνο και ας έχει κάνει η LG τα δικά της, εκτός βέβαια αν αρχίσουν να βγαίνουν "όμορφα πράγματα" γι' αυτό. Πιστεύω ότι καταλαβαινόμαστε για τι μιλάμε. Οπότε κάθε πληροφορία από ιδιοκτήτη, είναι καλοδεχούμενη και απαραίτητη θα έλεγα!

 

Όμως και τα στραβά της κυρίας LG θα πρέπει να λέγονται και να καυτηριάζονται. Αλίμονο δηλαδή, τα λεφτά μας δίνουμε, δεν θα γκρινιάζουμε κιόλας?

 

Συμφωνω! Κι εγω της ιδιας αποψηε ειμαι, κι εμενα μ ενδιαφερει αλλα οχι φυσικα σε αυτη την τιμη αφου εχει και αυτες τις ελλειψεις :)

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Η καμερα του παντως πρεπει να ειναι στην κορυφη!

 

Ναι οντως ειναι...Ελαφρως καλυτερη απο του Galaxy s7 edge και μισο σκαλι πιο κατω απο του s8...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως ειναι...Ελαφρως καλυτερη απο του Galaxy s7 edge και μισο σκαλι πιο κατω απο του s8...

Όταν σου δίνει wide angle στα ίδια mpixel το μισό σκαλί δεν το κοιτάς καν ;) αν υπάρχει κιόλας...

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Όταν σου δίνει wide angle στα ίδια mpixel το μισό σκαλί δεν το κοιτάς καν ;) αν υπάρχει κιόλας...

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συμφωνω συντοπιτη!!;) Ειπα να το θεσω ευγενικα,μην φαω "κραξιμο"...Παντως,ολα καλα κι ολα ωραια με το τηλεφωνο,αλλα η ελειψη led ειδοποιησεων δεν χωνευεται ρε παιδια...Συνεχως ειμαι με το αγχος μην χασω κληση η μυνημα και κοιταω την οθονη με το AOD καθε τοσο και λιγακι!!Τοσο δυσκολο ητανε να βαλουνε ενα λεντακι??Μεγαλη κουταμαρα της Lg αυτο...

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω συντοπιτη!!;) Ειπα να το θεσω ευγενικα,μην φαω "κραξιμο"...Παντως,ολα καλα κι ολα ωραια με το τηλεφωνο,αλλα η ελειψη led ειδοποιησεων δεν χωνευεται ρε παιδια...Συνεχως ειμαι με το αγχος μην χασω κληση η μυνημα και κοιταω την οθονη με το AOD καθε τοσο και λιγακι!!Τοσο δυσκολο ητανε να βαλουνε ενα λεντακι??Μεγαλη κουταμαρα της Lg αυτο...

Αν δεν σου κάνει εδώ είμαστε εμείς... :D

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κάνει εδώ είμαστε εμείς... :D

 

Χαχα,θα την παλεψω μαλλον.Θα δουμε,θα σε εχω στα υποψην παντως....;)

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Χαχα,θα την παλεψω μαλλον.Θα δουμε,θα σε εχω στα υποψην παντως....;)

Εμένα πρώτο καθότι συντοπιτης :p

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως ειναι...Ελαφρως καλυτερη απο του Galaxy s7 edge και μισο σκαλι πιο κατω απο του s8...

 

ανέβασε τότε κανα δείγμα να το δούμε και στην πράξη..

Link to comment
Share on other sites

2 προχειρα δειγματα η 2η σε απολυτο σκοταδι στο μπαλκονι απο κοντα με φλας...

20170426_225915 by Nick Minadakis, on Flickr[/img]

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε ενα λογαριασμό στο flickr, (θέλει ενα account στο yahoo), ανεβάζει τις φωτο εκεί και και κάνεις copy / paste τα bbcode που σου δίνει.

Έτσι μπορούμε να τις δούμε full size, full resolution.

Οδηγίες βρίσκεις ακόμη και στο YouTube. Είναι πολύ εύκολο.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

https://c1.staticflickr.com/3/2840/33904991240_49eba1d1e1_c.jpg' alt='33904991240_49eba1d1e1_c.jpg'>20170426_232613 by Nick Minadakis, on Flickr[/img] Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

φιλε αν μπορείς θα ήθελα μερικές σε δύσκολες συνθήκες και σε manual.. αν μπορείς πχ. στήριξε το κάπου στο μπαλκόνι σου και τράβα μια με χαμηλό iso και 1-2 sec κλείστρο.. θέλω να δω τι λεπτομέρεια πιάνει
Link to comment
Share on other sites

Εδω εισαι φιλε μου,σορυ αν δεν βγηκε καλη,εκανα οτι μπορουσα...Θα παραθεσω κι αλλες σιγουρα...

https://c1.staticflickr.com/5/4158/34289049405_839022e5ff_c.jpg' alt='34289049405_839022e5ff_c.jpg'>20170426_233751 by Nick Minadakis, on Flickr[/img]

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εδω εισαι φιλε μου,σορυ αν δεν βγηκε καλη,εκανα οτι μπορουσα...Θα παραθεσω κι αλλες σιγουρα...

 

ευχαριστώ για τον κόπο σου καταρχην.. η φωτο ειναι κουνημένη βέβαια, αν θέλεις την επόμενη φορά για να αποφύγεις το κούνημα βάλε χρονόμετρο και εννοείται στερεωμένο κάπου το κινητό, οχι στο χέρι

 

σορρυ αν σε πρήζω απλά με ενδιαφέρει αρκετά η συσκευή

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τον κόπο σου καταρχην.. η φωτο ειναι κουνημένη βέβαια, αν θέλεις την επόμενη φορά για να αποφύγεις το κούνημα βάλε χρονόμετρο και εννοείται στερεωμένο κάπου το κινητό, οχι στο χέρι

 

σορρυ αν σε πρήζω απλά με ενδιαφέρει αρκετά η συσκευή

 

Δεν με πρηζεις καθολου.Ισα ισα με βοηθας να μαθω να τραβαω καλυτερες φωτο με τις οδηγιες σου καθοτι ειμαι λιγο ασχετος απο φωτογραφιες..Αυριο βραδυ θα ξαναπροσπαθησω ξανα γιατι σημερα ειναι αργα...Καλο βραδυ σε ολο το φορουμ και καλο ξημερωμα να εχουμε!!

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τον κόπο σου καταρχην.. η φωτο ειναι κουνημένη βέβαια, αν θέλεις την επόμενη φορά για να αποφύγεις το κούνημα βάλε χρονόμετρο και εννοείται στερεωμένο κάπου το κινητό, οχι στο χέρι

 

σορρυ αν σε πρήζω απλά με ενδιαφέρει αρκετά η συσκευή

 

πολυ σωστη η παρατηρηση. Το χρονομετρο ή καποιο gesture ή γενικα οποιοσδηποτε τροπος να ενεργοποιησης την ληψη φωτογραφιας χωρις να το αγγιξεις βοηθαει σε πιο καλη φωτο καθως την ωρα που πατας το κουμπι για να βγαλεις, το κουνας ελαχιστα. Το χρονομετρο ειναι το πιο ιδανικο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το Samy s8 ήρθε... Το g6 ποτέ άραγε? Σε όποια αλυσίδα και αν ρώτησα δεν ξέρουν τίποτα...

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το g6 ποτέ άραγε? Σε όποια αλυσίδα και αν ρώτησα δεν ξέρουν τίποτα...

 

11/5 θα είναι ετοιμοπαράδοτο στο Πλαίσιο....

Link to comment
Share on other sites

11/5 θα είναι ετοιμοπαράδοτο στο Πλαίσιο....

να υποθέσω επίσημα και όχι παραεισαγωγης

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω επίσημα και όχι παραεισαγωγης

 

LG V10 ΤΟ 10 ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΠΛΑΙΣΟ και παραεισαγωγής δεν συνάυδουν ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...