Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φωτη πιστευω πως εχουμε ακομα δρομο μεχρι να το δουμε απο κοντα το κινητο...Μακαρι να βγω ψευτης... :O

(Σε διαφορα forums διαβασα οτι το υπολογιζουν απο Ιουνιο-Ιουλιο με Σεπτεμβριο....Και μαλιστα για τις σκανδιναβικες χωρες και UK και αν δωσει το ΟΚ η Samsung.:!: )

Οριστε και δυο φωτογραφιες τραβηγμενες απο την 2ΜΡ camera του D600.

Πολυ καλες κατα την γνωμη μου αν σκεφτουμε τον πολυ εντονο φωτισμο που υπηρχε στην αιθουσα.

 

PHOTO 1

 

PHOTO 2

Link to comment
Share on other sites

οχι και τοσο ασχημη η καμερα του,τουλαχιστον καλυτερη απο του d-500

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ego aporo poios sas eipe oti to kinito tha vgei toso noris...

outos i allos de nomizo oti itan programatismeno gia prin to kalokairi tou 2005...

to D500 exei ligous mines sta magazia... kiolas tha to "rixnan"?

kapoio lathos kanate...

pros to paron kikloforei to E720 siga siga se oli tin evropi...

Link to comment
Share on other sites

ego aporo poios sas eipe oti to kinito tha vgei toso noris...

outos i allos de nomizo oti itan programatismeno gia prin to kalokairi tou 2005...

to D500 exei ligous mines sta magazia... kiolas tha to "rixnan"?

kapoio lathos kanate...

pros to paron kikloforei to E720 siga siga se oli tin evropi...

 

 

Κανεις δεν μας ειπε τιποτα.Τουλαχιστον αυτα που εγραψα εγω οπως ειπα ηταν παρμενα απο ξενα forums.Οχι οτι σωνει και καλα ξερουν κατι παραπανω. ;)

(Σε διαφορα forums διαβασα οτι το υπολογιζουν απο Ιουνιο-Ιουλιο με Σεπτεμβριο....Και μαλιστα για τις σκανδιναβικες χωρες και UK και αν δωσει το ΟΚ η Samsung. )

;)

Aπο εκει και περα και εγω νομιζω οτι ειναι αρκετα νωρις μιας και η μπογια του d500 kαθε αλλο παρα εχει ξεθωριασει και μιας και οπως ειπες τωρα "βγαινει"

και το Ε720.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αρχές καλοκαιριού δηλαδή μέσα Ιουνίου πρόκειται να κυκλοφορήσει και το Ε880!!

Παρόμοιο με το D600 και D500!

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

mi to perimenete... exoun protereotita polla mondela prin opos ta: E720, Z300, Z500, E8x0...

 

 

mi treleneste... exoume mines mprosta mas akomi gia to D600, Z700 klp klp...

oi imerominies pou eixan anakinothei gia to D600 itan aftheretes kai mi epiveveomenes...

Link to comment
Share on other sites

mi to perimenete... exoun protereotita polla mondela prin opos ta: E720, Z300, Z500, E8x0...

 

 

mi treleneste... exoume mines mprosta mas akomi gia to D600, Z700 klp klp...

oi imerominies pou eixan anakinothei gia to D600 itan aftheretes kai mi epiveveomenes...

 

Δεν λεω εχεις δικιο αλλα στο τελος γραφεις κατι κουφο.... :rolleyes: :p

Αναφερεσαι στην Samsung και λες "Μην τρελενεστε"....ΠΡΑΓΜΑ ΑΔΥΝΑΤΟΝ! :p ;)

Sorry για το οff topic :O

Link to comment
Share on other sites

Νέες φωτογραφίες του D600:

 

http://mobile-review.com/exhibition/image/2005/svyaz-1/pic11.jpg

 

http://mobile-review.com/exhibition/image/2005/svyaz-1/pic11-1.jpg

 

http://mobile-review.com/exhibition/image/2005/svyaz-1/pic11-2.jpg

 

http://mobile-review.com/exhibition/image/2005/svyaz-1/pic11-4.jpg

 

:) :O :lol:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Το D-600 έχει διαφορετική έκδοση Bluetooth από αυτή που έχει το D-500;;;Ξέρει κανείς αν έχει v1.2 class 2 και εμβέλεια στα 10 μέτρα!Ή έχει v2.0 class 1 kai emb;eleia sta 100μ. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος???

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
κι ομως το κινητο υπαρχει ελλαδα σε πολυ περιορισμενη ποσοτητα αλλα δε μπορουν να του περασουν το ελληνικο λογισμικο,το παιδι απο το acorn δεν ελεγε ψεμματα,τωρα πως το ξερω εγω αυτο ειναι μια αλλη υποθεση,ειναι ομως σιγουρο 100% αυτο που λεω,τωρα λοιπον υπομονη περιπου 2 μηνες ακομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

κι ομως το κινητο υπαρχει ελλαδα σε πολυ περιορισμενη ποσοτητα αλλα δε μπορουν να του περασουν το ελληνικο λογισμικο,το παιδι απο το acorn δεν ελεγε ψεμματα,τωρα πως το ξερω εγω αυτο ειναι μια αλλη υποθεση,ειναι ομως σιγουρο 100% αυτο που λεω,τωρα λοιπον υπομονη περιπου 2 μηνες ακομα.

 

to oti den iparxei pouthena eksoteriko einai gnosto...

to oti den to exei emfanisei kaneis sto eksoteriko einai episis gnosto...

 

to pos eftasan sto acorn se periorismena kommatia... kai pou vrikan ta ellinika gia ena modelo pou i samsung i idia den to exei "teleiosei" kai de mporoun na ta valoun... afto einai 100% agnosto...

ektos an exoun kanena test sample kai sas doulevoun...

to oti to ksereis... mallon exei megali diafora me tin pragmatikotita mias kai de tha to exeis dei me ta matia sou... (alios tha evgazes kamia photo sto xeri sou klp klp...)

 

kai genika min eisai pote sigouros oute gia ton eafto sou... poso mallon gia allous...

Link to comment
Share on other sites

δεν το χω δει εννοειται φιλε μου αλλα μου το ειπε ατομο εγκυρο οχι απο το acorn αλλα οπως κι εσυ λες τιποτα δεν ειναι σιγουρο αλλα για να πω και την αληθεια δεν τα πιστευω και τα ξενα sites που λενε οτι ακομα δεν εχει παρει εγκριση και τετοια πραγματα.

το θεμα ειναι να το δουμε με τα ιδια μας τα ματακια :D

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλή μου πάντως σε αυτούς που δεν πέρνουν κινητό και περιμένουν το D600 είναι να πάρουν τώρα κινητό γιατί άκουσα,άκουσες,μου είπαν,έτσι κι'αλλιώς είναι να'χουμε να λέγαμε.Έτσι την πάτησα και εγώ και περίμενα περίμενα περίμενα και D600 δεν έβλεπα και πήγα πήρα το D500 και ησύχασα.ΌΤΑΝ με το καλό έρθει και γίνει γνωστό στην αγορά τότε κάτι θα κάνω.Μέχρι τότε όμως D500 Rulez :)
The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

les na er8ei nwris file taksidiwths exeis tpt nees plirofories?

φιλε μου μεχρι τωρα ολα δειχνουν για μεσα καλοκαιριου αλλα δε ξερω σιγουρα για να σου πω,εταιρειες ειναι και κανουν οτι τους καπνισει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...