Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γειά σου Ταξιδιώτη... paparazzi!!!! ;)

ε κακα τα ψεμματα αμα δω κατι καλο δε χανω την ευκαιρια εγω φταιω? :p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ε κακα τα ψεμματα αμα δω κατι καλο δε χανω την ευκαιρια εγω φταιω? :p

 

 

 

 

oti kinite ekteleite exei dikio o filos ταξιδιωτης22 proxtes thn ka8aro deutera itan mia ksekoliara me to kolo eksw to string eksw ola xuma me paidepse to D500 na vgalw foto (telika evgala bebea) alla nai sto D600 ainte na vgei poli katsame me to D500 :lol: :lol: :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

oti kinite ekteleite exei dikio o filos ταξιδιωτης22 proxtes thn ka8aro deutera itan mia ksekoliara me to kolo eksw to string eksw ola xuma me paidepse to D500 na vgalw foto (telika evgala bebea) alla nai sto D600 ainte na vgei poli katsame me to D500 :lol: :lol: :lol:

και μετα καθοντε και παραπονιουντε οι αθωες κοπελιτσες οτι τις δημοσιευσαν στο ιντερνετ,πολυ καλα τους εκαναν και τις βγαλανε στη φορα ας μη φορανε τα χαμηλοκαβαλα να βγαινει ολος ο ποπος εξω για να μην τις τραβανε,μου το παιζουν και παπαδιες,που να δεις τι ωραιες φασεις εχω στο κινητο μου :p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μηπως πρεπει να αντλλαξουμε λεω εγω κ καμια καλη φωτο? ;)

Αλλα ειται γινει ειται οχι αυτο,επισης αυτο που πρεπει οπωσδηποτε να γινει ειναι να επανελθουμε στο θεμα μας.

Εγω πιστευω οτι θα βγει κοντα στο πασχα το κινητο στην ελληνικη αγορα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μηπως πρεπει να αντλλαξουμε λεω εγω κ καμια καλη φωτο? ;)

Αλλα ειται γινει ειται οχι αυτο,επισης αυτο που πρεπει οπωσδηποτε να γινει ειναι να επανελθουμε στο θεμα μας.

Εγω πιστευω οτι θα βγει κοντα στο πασχα το κινητο στην ελληνικη αγορα :)

γιατι οχι να ανταλαξουμε εννοειται :D

μακαρι να βγει μεχρι το πασχα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Νέες φωτογραφίες του D600 καθώς και φωτογραφίες τραβηγμένες από την καμερά του:

 

http://www.mobique.com/samsung/d600/index.php

 

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι να ανταλαξουμε εννοειται :D

μακαρι να βγει μεχρι το πασχα

 

 

 

 

les file ταξιδιωτης22 na vgei toso nwris?

egw to vlepw gia telos maiou kai bale ektos ki an 8eloun na piasoun to kalokairaki nwris nwris :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

ενταξει οι φωτος του σιγουρα οχι για 2Mp αλλα δε με ενδιαφερει καθολου ετσι κι αλλιως σπανια χρησιμοποιω τη καμερα του κινητου εχω ψηφιακη γι αυτη τη δουλεια.

 

foti μου μακαρι να βγει μεχρι το πασχα εχουμε ακομα λιγο καιρο οποτε ολα παιζοντε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Νέες φωτογραφίες του Samsung D600:

 

http://www.mobil.sk/clanok4861.htm

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Νέες φωτογραφίες του Samsung D600:

 

http://www.mobil.sk/clanok4861.htm

 

:) :O :w00t:

 

 

 

Τι μας κανεις τωρα?Ακομα δεν κλεισαμε μηνα με το αλλο.Παλι σε εξοδα θα μπουμε.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

πανεμορφο ρε παιδια,φιλε μην ανησυχεις προς το καλοκαιρι μαλλον θα το χουμε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ωρε παιδία αρχισα να υδρωνω με αυτα που βλέπω...το θεεεεεεεελω
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

ασε που αυτο πρεπει να διαθετει και πολυ καλυτερη οθονη απο το d-500

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ασε που αυτο πρεπει να διαθετει και πολυ καλυτερη οθονη απο το d-500

 

Λες να ισχύει κάτι τέτοιο για να μην μας την λένε οι κάτοχοι Sharp :p :) :)

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

δεν ειδες την αναλυση που θα χει?δε ξερω να θα ειναι σε ποιοτητα εφαμιλλη των sharp παντως θα τα πλησιαζει πολυ

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειδες την αναλυση που θα χει?δε ξερω να θα ειναι σε ποιοτητα εφαμιλλη των sharp παντως θα τα πλησιαζει πολυ

 

 

 

 

file ταξιδιωτης22 an kai den tupwsa kamia foto apo oses evgala me 1,3 Mpixels apo to D500 opws tis vlepw sto pc mou pou tis metefera prepei na einai teleies oi foto ,fantazome pws to D600 me 2 Mpixels ti 8a kanei mallon papades :lol: :lol: :lol: oson afora tin o8oni ti parapanw na kanoun les? 8a exei parapano apo 262K xrwmata?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

οταν λεω αναλυση δεν εννοω τη καμερα αλλα την αναλυση της οθονης που ειναι πολυ καλυτερη απο του d-500.επισης στο θεμα καμερας η καμερα του d-500 δε με πολυενθουσιαζει για να δουμε και του d-600 τι θα λεει αν και δε δινω ποτε βαση στη καμερα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φανταστειτε οτι το D500 εχει 176χ220 pixels αναλυση οθονη και το D600 με σχεδον την ιδια διαγωνιο, θα εχει ναι μεν τα ιδια χρωματα,αλλα 320χ240 pixels αναλυση.... :w00t:

Περισσοτερα pixels και "μικρα", αρα τελειος συνδιασμος!

Απο την στιγμη που οι οθονες της samsung ηταν τρομερες ακομα και με 128χ160, φανταστειτε τωρα.... ;)

Για την camera....Πιστευω θα τριβουμε τα ματια μας. :!:

Link to comment
Share on other sites

Φανταστειτε οτι το D500 εχει 176χ220 pixels αναλυση οθονη και το D600 με σχεδον την ιδια διαγωνιο, θα εχει ναι μεν τα ιδια χρωματα,αλλα 320χ240 pixels αναλυση.... :w00t:

Περισσοτερα pixels και "μικρα", αρα τελειος συνδιασμος!

Απο την στιγμη που οι οθονες της samsung ηταν τρομερες ακομα και με 128χ160, φανταστειτε τωρα.... ;)

Για την camera....Πιστευω θα τριβουμε τα ματια μας. :!:

 

 

 

 

mario-fit me ftiaxneis kai argei kai to kinito akoma :p :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως πιστευω οτι θα καθυστερησει λιγο εκτος κι αν εχουμε καμια εκπληξη προς το πασχα,καλα θα ηταν μου αρεσουν οι εκπληξεις και ειδικα αν προκειται για το d-600

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φανταστειτε οτι το D500 εχει 176χ220 pixels αναλυση οθονη και το D600 με σχεδον την ιδια διαγωνιο, θα εχει ναι μεν τα ιδια χρωματα,αλλα 320χ240 pixels αναλυση.... :w00t:

Περισσοτερα pixels και "μικρα", αρα τελειος συνδιασμος!

Απο την στιγμη που οι οθονες της samsung ηταν τρομερες ακομα και με 128χ160, φανταστειτε τωρα.... ;) :!:

δεν το ηξερα για την αναλυση.λογικα θα ειναι εξαιρετικη.σε συγκριση με το

S-700 θα ηθελα να το δω(παιζουν στην ιδια κατηγορια και το S-700 ειναι εξαιρετικο).στα υπολοιπα πως τα πανε τα samsung;μηνυματα(Τ9,χαρακτηρες), τηλ.καταλογος, απο μπαταρια κ ληψη,το bluetooth,απο συμβατοτητα με αλλα τηλεφωνα πως τα πανε;εξυπηρετηση service;το video τι λεει απο ποιοτητα(τουλαχιστον να καταλαβαινεις τι βλεπεις) και ευκολια;κυριως ξερω ericson και siemens..οποτε οποιος μπορει να βοηθησει.. :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια

 

Μετα απο διαφορα κινητα που ειχα τα τελευταια χρονια οπως SE Τ610, Samsung A800 και S500, Nokia 6230 και 6600 εχω καταληξει οτι τα Samsung ειναι τα καλυτερα κινητα. Εχουν μικρο μεγεθος και κορυφαιες οθονεs , καμερες και design τωρα δε με την προσθηκη μεγαλυτερων οθονων, MP3 και bluetooth ειναι μακραν εμπρος απο SE και Νokia (Πως καταντησαν ετσι ρε παιδια τα Νοkia? Σαν τουβλα σε σχεδιασμο και βαρος/ογκο!!!).

 

Εχω τωρα ενα Ε800 απο τον Αυγουστο περσι και μολις βγει το D600 θα είμαι ο πρωτος που θα το αγορασει. :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

κανενα κινητο φιλε μου δεν εχει τον τιτλο του καλυτερου,παντως οφειλω να ομολογησω οτι την εχω καταβρει με το d-500 μου εδω και 2 μηνες περιπου αντε με το καλο να ερθει και το d-600

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...