Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χρονια πολλα σε ολους,λοιπον οχι δεν γινεται να εχω κλειστο το bt,μου χρειαζεται γιατι οταν ειμαι στην δουλεια ειμαι σε κινηση συνεχεια και το θελω για τις κλησεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

meiwsh ths o8onhs e?

gia na doume

kai kati akoma pou vlepoume posos xwros einai free stin karta bre paidia?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους,λοιπον οχι δεν γινεται να εχω κλειστο το bt,μου χρειαζεται γιατι οταν ειμαι στην δουλεια ειμαι σε κινηση συνεχεια και το θελω για τις κλησεις.

 

Χρόνια πολλά και απο εμένα!!:)

Ποιο bt έχεις?!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους.

 

Απορια: Αν παρω D600 απο εξωτερικο περνουνται Ελληνικα εδω; Παω σε service η απο σπιτι;

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?

Υπάρχει περίπτωση να κάνουμε επικόληση τα mp3 απο τον σκληρό δίσκο του υπολογιστή μας πάντα με το πρόγραμμα της samsung στην κάρτα μνήμης του κινητού χωρίς πρώτα να τα περνάμε 10 κομμάτια την φορά στην κοινή μνήμη και απο εκεί στην καρτα μνήμης?

ΕΠΙΣΗΣ

 

οχι δεν υπαρχει περιπτωση...αφου το ξερεις ηδη..

παρε ενα card reader σου χρειαζεται για πολλα[ακομα και αν αλλαξεις κινητο]

www.softzone.org administrator
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους.

 

Απορια: Αν παρω D600 απο εξωτερικο περνουνται Ελληνικα εδω; Παω σε service η απο σπιτι;

φιλε μου το ενα d-600 που ειχα ηταν απο αγγλια αλλα το ειχα αγορασει απο καταστημα στην αθηνα,μου το εστειλαν συγκεκριμενα,μετα απο μια περιπου βδομαδα του το εστειλα πισω και μου εβαλε ελληνικα και μου το εστειλε,οποτε γιατι να μην μπαινουν:) μονο κλειδωμενο μην ειναι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μια ακομα ερωτηση Ταξιδιωτη. Η μπαταρια ειναι ιδια σε διαρκεια με το 500, μικροτερη κ καλυτερη;
Link to comment
Share on other sites

Μια ακομα ερωτηση Ταξιδιωτη. Η μπαταρια ειναι ιδια σε διαρκεια με το 500, μικροτερη κ καλυτερη;

 

H Διαρκεια της μπαταριας εχει αμεση σχεση με τον τροπο χρησης του κινητου σου.

Με νορμαλ χρηση κραταει περιπου 60 ωρες..[χωρις να παιζεις με mp3 φοτο βιντεο κλπ].

Δυστυχως αλλα δεν μπορεις να εχεις μικρο ογκο και βαρος παραλληλα με μεγαλη αυτονομια...

γενικως τα νεα κινητα λογω των πολλων λειτουργιων που ενσωματωνουν η αυτονομια τους βρισκεται στα ιδια πλαισια περιπου.

www.softzone.org administrator
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά,

 

με τόσα που είχα διαβάσει εδω μέσα, πήγα εχθές στο πλαίσιο για να αγοράσω το Nokia 6270. Τελικά καμία σχέση. Το 6270 ήταν παντόφλα και το πορτάκι κουνιόταν τόσο που νόμιζα οτι θα μου μείνει στα χέρια (προφανώς από την χρήση που του είχαν κάνει μέσα στη μια βδομάδα). Όντως βέβαια απο μενού μου φαινόταν καλύτερο το 6270. Τελικά πήρα το D600 και έχω μείνει άφωνος. Είναι φανταστικό. Το πρώτο μου Samsung (πάντα είχα nokia). Tα fnac το είχανε στην ίδια τιμή με το πλαίσιο και το πήρα απο εκεί (γιατί το πλαίσιο είχε μόνο 2 ανοιχτά κουτία στο stock).

Απο πού συμφέρει να πάρω μνήμη 512MB σε κατάστημα ? (γιατί με έξοδα αποστολής απο internet μάλλον δεν συμφέρει).

To samsung d600 πρεπει να ειναι φοβερο!!!:happy: Ανυπομονω να το παρω κι εγω!!!:D

Link to comment
Share on other sites

taxidioths pou phges kai tou ebales ellhnika?kai poso kostizei?

φιλε μου καλησπερα ελληνικα εβαλα στο telephon market αν θες περισσοτερες πληροφοριες τοτε pm.

 

και προς εναν φιλο που ρωτησε τι bt χρησιμοποιω,λοιπον εχω ενα se-662 και δουλευει αριστα με το d-600.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω σε ενα Πλαισιο σημερα και μου αρεσε πολυ. Ωραιο το ανοιγμα, οθονη, ποιοτητα. Το μονο που με προβληματιζει ειναι η μπαταρια καθως πηρα ενα 8310 τωρα και ειναι γαιδουρινη. Δεν αδειαζει με τιποτα. Αλλα το 600αρι ειναι ερωτας στη πρωτη επαφη.
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω σε ενα Πλαισιο σημερα και μου αρεσε πολυ. Ωραιο το ανοιγμα, οθονη, ποιοτητα. Το μονο που με προβληματιζει ειναι η μπαταρια καθως πηρα ενα 8310 τωρα και ειναι γαιδουρινη. Δεν αδειαζει με τιποτα. Αλλα το 600αρι ειναι ερωτας στη πρωτη επαφη.

ερωτας ακαταμαχητος οντως φιλε μου:lol:

καλα οι μπαταριες των qtek δεν εχουν αντιπαλο οντως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τιποτε links για εφαρμογες,παχνιδια,φωτογραφιες,ringtones

για το Samsung μας εχουμε ;

 

:( :mad:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τιποτε links για εφαρμογες,παχνιδια,φωτογραφιες,ringtones

για το Samsung μας εχουμε ;

 

:( :mad:

για ριξε μια ματια εδω φιλε μου.http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=90526σιγα,σιγα μαζευουμε.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες:) Αυριο αγοραζω το D600 και ελπιζω να ειναι τοσο καλο οσο φαινεται.

Μπορειτε να μου πειτε τη γνωμη σας για την καμερα του?

Τριφυλλαρα μου σε αγαπω,κι οπου παιζεις μαζι σου κι εγω,στις χαρες και στις λυπες μαζι,τριφυλλαρα μου μονο εσυ,εισαι αρρωστια μου μοναδικη,οτι εχω σε αυτη τη ζωη,διακρισεις ταξιδια πολλα,χαραγμενα βαθυα στην καρδια,κι αν δεν εχω καθολου μυαλοοοο,τριφυλλαρα το πηρες κι αυτοοο,κι αν δεν εχω καθολου λεφταααα,π***** Τζιγγερ τα πηρες κι αυτα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Έκατσα και διάβασα όλο το thread μιας και κέρδισα ένα d600 στο διαγωνισμό της samsung για τα Χριστούγεννα.Τελικά τί λέει το κινητό?Δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.Οι μισοί είστε ερωτευμένοι και οι άλλοι μισοί το βρίζετε λες και σας έχει σκοτώσει κάποιο συγγενή.....
Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες:) Αυριο αγοραζω το D600 και ελπιζω να ειναι τοσο καλο οσο φαινεται.

Μπορειτε να μου πειτε τη γνωμη σας για την καμερα του?

η καμερα του φιλε μου τουλαχιστον για μενα κρινεται ως μετρια χωρις ομως να ειναι κακη,σε συνθηκες ημερας τραβαει αρκετα καλα:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έκατσα και διάβασα όλο το thread μιας και κέρδισα ένα d600 στο διαγωνισμό της samsung για τα Χριστούγεννα.Τελικά τί λέει το κινητό?Δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.Οι μισοί είστε ερωτευμένοι και οι άλλοι μισοί το βρίζετε λες και σας έχει σκοτώσει κάποιο συγγενή.....

συγχαρητηρια φιλε μου,οι γνωμες οντως ειναι καπως μπερδεμενες με το συγκεκριμενο κινητο,συντομα ομως αφου το κερδισες θα μας πεις κι εσυ τη δικη σου γνωμη.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα,

Αποφάσισα και εγώ τελικά μνα πάρω το D600. Το παίρνω με επιδότηση απο τη Vodafone και περιμένω εδώ και 10 μερες να το φερουν στην περιοχή μου αλλά δεν βλέπω φως.

Ξέρετε αν για τη Vodafone έχει διαφορετικό μενου το κινητό από το κανονικο "μη Vodafone live"? Γνωρίζει κανεις αν βάλανε τίποτα περιορισμούς μήπως στη μεταφορά δεδομένων?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις ανέβασα σε mp3 για τα κινητά μας το "put the kot down" απο την διαφήμιση της NOVA στον φάκελό μου! πολύ γέλιο!:lol:
CR electronics
Link to comment
Share on other sites

to kinito einai polu kalo poiothka kai polu ka8ares foto vgazei twra an kapioi edw mesa 8eloun na tous psinei to faghto na tous ka8izei sto trapezi kai na tous taizei kiolas e den ginete!

to kinhto einai ena POLU KALO KAI GAMATO KINHTO osoi miloun enantia einai provokatores apla :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα, μην περιμένεις να συμμεριστούμε την άποψή σου. Καλό κινητό είναι και με αρκετές ελλείψεις. Τίποτα παραπάνω ή παρακάτω.
Link to comment
Share on other sites

Εχει δικιο ο teacher.Θα μπορουσε να εχει καλυτερο software βασει

ονοματος της εταιριας και εμπειριας απο προηγουμενα μοντελα

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...