Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταπληκτική φωτογραφία! Στην οθόνη δείχνει υπέροχα. Ευχαριστώ.

Εχει μεσα το κιν δικες του φωτο?:) Αν ναι ειναι ωραιες??? :p ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λοιπον πας μενου,ευρετηριο-διαχειρηση και μετα επιλεγεις να αντιγραφουν ολες οι καταχωρησεις σου στην μνημη του κινητου.

μετα ομως θα στα εμφανιζει διπλα γιατι δεν εχει την δυνατοτητα να εμφανιζει ας πουμε μονο την μνημη της συσκευης. :)

Ευχαριστώ γιά την απάντηση αλλά έχω διπλά και τριπλά τηλέφωνα σημειώσεις κ.λ.π. που στην κάρτα της vodafone όπως ξέρεις δεν μπαίνουν, το software του d500 στα ελληνικά γράμματα βγάζει ?.Στο software του d600 αναγνωρίζει ελληνικούς χαρακτήρες στον τηλεφωνικό κατάλογο;Αν όχι υπάρχει τρόπος να τους αναγνωρίσει;Τότε θα μπορώ να τα μεταφέρω εύκολα

Link to comment
Share on other sites

ενταξει μην τρελαθουμε κιολας..το εχω περιπου 1 εβδομαδα [D600] και δεν εμεινα απολυτα ικανοποιημενος.

1. η φωτογραφικη ειναι χαλια

2. ειναι....τριζατο.ειδικα το joystik ειναι για κλαματα.

3. τα ring tones ακουγονται...μπουκομενα.

4. το hands free [στεροφωνικα ακουστικα] σου πληγωνουν τα αυτια για να το στηριξεις

εχει το ιδιο προβλημα με το ντι500 [οταν ξεκινα να χτυπησει σε μια κλιση ακουγεται χαμηλα και μετα δυναμωνει αποτομα].

παιδια εχω μεγαλες απαιτησεις λετε??

μη το βγαζουμε και το κορυφαιο!

www.softzone.org administrator
Link to comment
Share on other sites

ενταξει μην τρελαθουμε κιολας..το εχω περιπου 1 εβδομαδα [D600] και δεν εμεινα απολυτα ικανοποιημενος.

1. η φωτογραφικη ειναι χαλια

2. ειναι....τριζατο.ειδικα το joystik ειναι για κλαματα.

3. τα ring tones ακουγονται...μπουκομενα.

4. το hands free [στεροφωνικα ακουστικα] σου πληγωνουν τα αυτια για να το στηριξεις

εχει το ιδιο προβλημα με το ντι500 [οταν ξεκινα να χτυπησει σε μια κλιση ακουγεται χαμηλα και μετα δυναμωνει αποτομα].

παιδια εχω μεγαλες απαιτησεις λετε??

μη το βγαζουμε και το κορυφαιο!

 

Αμαν..το πρωτο σου ποστ και αμεσως να κραξεις :cool:

Εσυ πας στο αλλο ακρο..το εβγαλες χαλια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!! Πήγα κι εγω σημερα στο πλαισιο αργυρουπολης να παω να ριξω μια ματια στο ντι600 γιατι ημουνα πορωμενος με αυτο.. (βεβαια εχω το ντι 500) και οταν το επιασα στα χερια μου ξενερωσα λιγακι, μου εδωσε την αισθηση τριξιματος γενικα. Οσο για την καμερα απο οτι εχω διαβασει δεν λεει και πολλα.. Το περιμενα πολυ καλυτερο παντως.Τεσπα το ντι500 εχει αψογο ακουστικο οσο αφορα εμενα αλλα μια που δεν το πολυσκεφτομαι για το ντι600 αφου.... σκεφτομαι το Κ750ι η το Νοκια 6280.Σαφως πολυ καλυτερα απο αποψη καμερας.Το ακουστικο του Κ750ι και του Νοκια 6280 εχει την ιδια ενταση και καθαροτητα με το ντι500? pixelviewer εχουν? D600 or K750i or Nokia 6280? :confused: :confused:
Link to comment
Share on other sites

http://img458.imageshack.us/img458/7690/photo00073gb.th.jpg

 

Mια φωτο απο το κινητο.

Σε εξωτερικους χωρους βγαζει αρκετα καλες.Οταν βγαλω θα την βαλω εδω.

Link to comment
Share on other sites

pes ta re giwrgok80

kala esu pou les oti einai trizato pou kai ti eides na trizei? mipws den akous kala?h apla 8es na peis tin kakia sou?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι κινητο επιασαν στα χερια τους οσοι εγραψαν οτι τριζει,το κινητο δεν εχει το παραμικρο τριξιμο πανω του,μονο το κεντρικο πληκτρο μπορω να πω οτι ειναι λιγο σκληρο και ακουγεται λιγο στο πατημα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!! Πήγα κι εγω σημερα στο πλαισιο αργυρουπολης να παω να ριξω μια ματια στο ντι600 γιατι ημουνα πορωμενος με αυτο.. (βεβαια εχω το ντι 500) και οταν το επιασα στα χερια μου ξενερωσα λιγακι, μου εδωσε την αισθηση τριξιματος γενικα. Οσο για την καμερα απο οτι εχω διαβασει δεν λεει και πολλα.. Το περιμενα πολυ καλυτερο παντως.Τεσπα το ντι500 εχει αψογο ακουστικο οσο αφορα εμενα αλλα μια που δεν το πολυσκεφτομαι για το ντι600 αφου.... σκεφτομαι το Κ750ι η το Νοκια 6280.Σαφως πολυ καλυτερα απο αποψη καμερας.Το ακουστικο του Κ750ι και του Νοκια 6280 εχει την ιδια ενταση και καθαροτητα με το ντι500? pixelviewer εχουν? D600 or K750i or Nokia 6280? :confused: :confused:

Απολύτως καμία σχέση το ακουστικό και η ποιότητα ήχου της samsung με το k750 το οποίο και έχω ως δεύτερο μετά το d600. Ασύγκριτα καλύτερη η samsung σε αυτό το θέμα ειδικά!!!!

Link to comment
Share on other sites

ενταξει μπορει να ηταν το 1ο μου ποστ αλλα παρακολουθω τις συζητησεις πολυ καιρο εδω.Δεν ηξερα οτι πρεπει να εχεις καποιο post count για να μπορεις να γραψεις την γνωμη σου ελευθερα.

τελος παντων.

απογοητεύτηκα ρε παιδια..το περιμενα πιο high-end. μη ξεχνατε οτι το αγορασα.

το Ζ-500 3g εχει καλυτερη ποιοτητα κατασκευης οπως και το d500...τι να λεμε τωρα.

και για 2 megapixels καμερα δεν ειναι οτι καλυτερο οταν το συγκρινω με το sharp gx30i που εχει μονο 1 megapixel καμερα και βγαζει κορυφαιες φοτο.

Εχει βεβαια και καποια θετικα οπως η οθονη του που βγαζει ματια στην ευκρινεια της το πολυ καλο και ευχρηστο μενου του και το ωραιο design του.

www.softzone.org administrator
Link to comment
Share on other sites

ενταξει μπορει να ηταν το 1ο μου ποστ αλλα παρακολουθω τις συζητησεις πολυ καιρο εδω.Δεν ηξερα οτι πρεπει να εχεις καποιο post count για να μπορεις να γραψεις την γνωμη σου ελευθερα.

τελος παντων.

απογοητεύτηκα ρε παιδια..το περιμενα πιο high-end. μη ξεχνατε οτι το αγορασα.

το Ζ-500 3g εχει καλυτερη ποιοτητα κατασκευης οπως και το d500...τι να λεμε τωρα.

και για 2 megapixels καμερα δεν ειναι οτι καλυτερο οταν το συγκρινω με το sharp gx30i που εχει μονο 1 megapixel καμερα και βγαζει κορυφαιες φοτο.

Εχει βεβαια και καποια θετικα οπως η οθονη του που βγαζει ματια στην ευκρινεια της το πολυ καλο και ευχρηστο μενου του και το ωραιο design του.

 

Μεταξυ σοβαρου και αστειου το ειπα για το πρωτο ποστ .Αλλα για το τριξιμο..που να δοκιμαζες κανενα ΣΟΝΥ Ερικσον κ750!Δεν μπορω να πω οτι τριζει προς το παρον...μονο το πολυπληκτρο ειναι σκληρο και κανει θορυβο.Οσο για την καμερα...για κινητο δεν ειναι ασχημη..οπως και το βιντεακι πολυ καλο.Για εμενα καλυτερα να μην το παρουν πολλοι..και γινει οπως με το κ750 που οπου γυρνουσα υπηρχε και 1 ! :D

Link to comment
Share on other sites

oTan pas na vgaleis keimeno pos paei? tholoura i ok?

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος να γνωριζει που και ποσο πουλανε τις καρτες μνημης του??

π.χ υπαρχει η 512mb? καποτε που εψαχνα μονο 128αρες ευρισκα στο γερμανο και πανακριβα..

www.softzone.org administrator
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστω...αν και θα ηθελα ενα καταστημα στη περιοχη Αθηνα Πειραια..

 

http://www.technikdirekt.de?

Γερμανια δεν ειναι?

www.softzone.org administrator
Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia thelo na kano 4 erotiseis gia to D600.

1)An ftiaxnei fakelous opos ta Erikson?

2)An exei yperithes?Giati sta diafora periodika pou to eixe parousiasi elege oti den eixe,eno sto site tou Germanou leei oti exei.

3)An exei ixografisi sinomilias?

4)Ti perilambanei i siskeuasia?

 

Eyxaristo Poly!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...