Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γεια σας,

Παρατήρησα το εξής στη λήψη φωτογραφίας. Όταν τραβάω μια φωτο με το κινητό σε όρθια θέση, η τελικη φωτο αποθηκευετε σε οριζόντια διαταξη, ενω οταν τραβαω με το κινητό σε πλάγια θέση, που βολεύει καλυτερα και εχεις την αίσθηση οτι κρατας μια φωτ. μηχανη στο χερι σου, τοτε το καδρο της φωτο εχει καθετη μορφη. Δεν είναι λίγο ανάποδο? Δεν θα ηταν πιο λογικό να γραφεις αυτό που βλεπεις στην οθόνη? Ασε που οταν παίρνεις φωτο με όρθιο κινητό, στην οθόνη δεν βλέπεις ολόκληρο απο αυτό που καταγράφεται.

Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε τι λεω, δοκιμαστε όμως να πάρετε το ίδιο πλάνο, μια με ορθιο και μια με πλάγια το κινητο, και συγκρίνετε το αποτελεσμα στις αποθηκευμενες φωτο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έβαλα εγώ 3 games από το site της cosmote και δουλεύουν οκ σε full screen

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Πόσο θα σου κρατήσει να σου πω αν μιλάς πολύ και το δουλεύεις αρκετά πάνω από 1,5 – 2 μέρες δεν βγάζει.

Αν τώρα μειώσεις την φωτεινότητα της οθόνης και λογικέψεις την χρήση σου πάει και παραπάνω άνετα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά τα παιχνίδια εγώ κατέβασα ένα .zip αρχείο το οποίο περιείχε 400 παιχνίδια συμβατά με το D600 και με την γνωστή διαδικασία τα περνάω στο κινητό. Είναι μια συλλογή με καινούργια και παλιά παιχνίδια που τα έχουν μετατρέψει ώστε να είναι συμβατά και να παίζουν fullsreen με ήχο. Μπορείς όμως να περάσεις παιχνίδια που το συνολικό τους μέγεθος δεν θα ξεπερνάει τα 4096 ΚΒ, δηλαδή κάπου στα 25 παιχνίδια περίπου.

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι σίγουρος, πρέπει να αναφέρονται σε αυτή τη μέθοδο εισαγωγής παιχνιδιών Java που ισχύει και για το D500. Λογικά θα είναι το ίδιο! ;)

 

Άσχετο...

@jowhn χαιρετίσματα στη Καρωτή:D

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στην κλασσική μέθοδο εισαγωγής με το σειριακό καλώδιο που έχει αναφερθεί πολλές φορές εδώ μέσα. Με την χρήση του Softick PPP και του java uploader...

 

skatzoxoiros ευχαριστώ πολύ θα στείλω...

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση λογισμικού D600BDEK3 στο κινητό μου. Υπάρχει νεότερη? Πώς μπορώ να την προμηθευτώ και να την εγκαταστήσω? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Γείας σας παιδιά. Εχθές πήρα και εγώ επιτέλους το D600 !

 

Εχω μερικές απορίες

 

a.) Οταν γράφουμε επαφή 'η μήνυμα το σίγμα τελικό (μικρό,ς) σε ποιο κουμπί βρίσκεται;

 

b.) Στο πακέτο δεν περιλαμβάνεται λουράκι μεταφοράς;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας :D

www.eurotech.gr
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει μήπως κανείς αν δέχεται κάρτες transflash 1GB ; Βρήκα μία στο e-shop και σκεφτόμουν να την πάρω αλλά δεν βρήκα άκρη όσο το έψαξα:worry:
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι σίγουρος, πρέπει να αναφέρονται σε αυτή τη μέθοδο εισαγωγής παιχνιδιών Java που ισχύει και για το D500. Λογικά θα είναι το ίδιο! ;)

 

Einai to idio me to D500 alla mou leitourgise mono afou ekana mia allagi pou den anagrafetai ston odigo....

Menou - Efarmoges - Java - Epilogi(aristero pliktro) - Ruthmiseis Diktiou - (Sto pedio APN vazoume "internet") ta ipoloipa ta afinoume kena

Elpizo na foithise kapoious

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ενα πρόβλημα που το είχαν πάντα όλα τα samsung!

Στην Ελληνική γλώσσα δεν αποθηκευονται νέες λέξεις στο λεξικό τους...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι ειναι δεν αποθηκευονται νεες λεξεις απο την ελληνικη γλωσσα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση λογισμικού D600BDEK3 στο κινητό μου. Υπάρχει νεότερη? Πώς μπορώ να την προμηθευτώ και να την εγκαταστήσω? Ευχαριστώ!

κανείς δε γνωρίζει?????

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω την εντυπωση οτι κατι τρεχει σιγουρα με την μπαταρια σου,δεν στεκει να κραταει max 1 ημερα μα κανονικη χρηση,να πας απο κει που το πηρες και να το πεις αυτο ωστε να δεις τι θα κανεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θέμα: Samsung D600 Πρόβλημα Μπαταρίας!

 

 

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του Forum...Μπαινω κατευθείαν στο θέμα...

...........

Είστε ικανοποιημένοι με τη απόδοση της μπαταρίας του d600???

Έχω το κινητό 1 εβδομάδα και η μπαταρία δεν κρατάει πάνω απο μέρα με κανονική χρήση...Εαν χρησιμοποιώ κάμερα δεν κρατάει πλήρως φορτισμένο πάνω από μισή ώρα.

 

Σε αυτό το θέμα θέλω να μελετήσουμε για τα πάντα που αφορούν τη μπαταρία του κινητού μας...

 

 

Ακόμα κι εγώ που το δουλεύω παρά πολύ το κινητό φιλέ μου πίστεψε με μου βγάζει 1,5 μέρα 100% .

Μάλλον κάτι τρέχει με την μπαταρία σου.

Μήπως σου έπεσε κάτω και τα είδε όλα?

Πήγαινε το σ ένα σέρβις της σαμσουνγκ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.exw o d600 kai exw mia aporia.giati otan stelvw minima sta agllika mporw na grapsw mexri 160 xaraktires se kathe minima kai otan grafw ellinika mono mexri 60.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...