Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι αλλο που θελω να ρωτησω.

Μηπως στην εκδοση Vod Live του εχουνε κλειδωσει υπερυθρες,bluetooth,και το εχουνε προγραμματισει να περνει mp3 ηχους μονο απο Live?

 

Γνωριζει κανεις?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

vodafone εκδοση νομιζω οτι δεν υπαρχει ακομα,κι ελπιζω να μην υπαρξει κιολας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και πάλι.

 

Σχετικα με το πρόβλημα των κλειδωμένων αρχείων, με bluetooth στέλνοντε κανονικά σε άλλα κινητά, δεν το έχω δοκιμάσει με pc.

 

Το firmware πως το βλέπω??

 

Δεν είναι κλειδωμένο το κινητό, όπως επίσης και το πήρα με νέα σύνδεση Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Τα πρότυπα ΜΜS που έχει μεσα το κινητό μας γιατί όταν τα στέλνεις σε αλλά κινητά δεν τα βλέπουν?

Κατι δεν κάνω καλά εγώ?

Ή δεν υπάρχει συμβατότητα?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Distixos ego to poulisa.Poli kalo kinito alla me epiane ponokefalos otan to xrisimopoiousa.An kai exi kai xamilo deikti SAR mou ekane poles paremvoles sta ixia mesa sto spiti.Alla kinita pou exo me megalitero SAR den kanoun toses paremvoles.Pira tilefono stin samsung sto service 8011164000 kai mou eipan oti den iparxi elegxos gia tin ekpompi SAR kai oti afti ine ergostasiaki timi pou den mpori na xalasi.Kai etsi kai ego to poulisa.Eyxomai na ine etsi opos ta leei i samsung giati o epomenos pou tha to pari tha traviksi ta idia.
Link to comment
Share on other sites

τακις απορω που τα ειδες ολα αυτα απο το D600?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

φίλε τάκη το πρόβλημα σου δεν νομίζω να ήτανε το συγκεκριμένο κινητό! Βασικό ρόλο παίζει και το δίκτυο! Αν χρησιμοποιούσες δίκτυο της tim ή της vodafone για παράδειγμα θα είχες πιο έντονες παρεμβολές στα ηχεία σου για παράδειγμα. Επίσης το δίκτυο της κοσμοτέ είναι κατα κοινή ομολογία για παρόμοιους λόγους λιγότερο επιβλαβές για τον άνθρωπο. Μάλλον δική σου προκατάληψη θα΄ήταν παρά το κινητό εφταιγε θα έλεγα. Τα γράφω αυτά για να καταλάβεις πως όποια άλλη συσκευή και να χρησιμοποιήσεις τα ίδια συμπτώματα θα έχεις γιατί περισσότερο είναι θέμα δικτύου για μένα παρά συσκευής! Ο δείκτης SAR είναι ενδεικτικός για κάθε τηλέφωνο αλλά παίζει ρόλο που λειτουργείς το τηλ και σε ποια gsm. Επίσης για το ίδιο δίκτυο να ξέρεις πως το κινητό με το μικρότερο SAR είναι και (ίσως τελικά) θεωρητικά καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χωρις να θελω να γινω κουραστικος μια ερωτηση θελω να κανω

Nokia 6270 ή Samsung D600 αν και το εχω παραγειλη ειδη αλλα ποτε δεν ειναι αργα .

με προβληματισε λιγο ο φιλος ποιο πανω που ειπε οτι ειχε πονοκεφαλους αλλα και εγω δεν νομιζω να ευθυνεται το τηλ.

ακομα λιγες αποψεις περι αυτου καλο θα ηταν απο οποιον γνωριζει.

ευχαριστω πολυ.

Σε λιγα χρονια ο μισθος μας δεν θα φτανει ουτε για τα κινητα που αλλαζουμε καθε χρονο ...
Link to comment
Share on other sites

milao para poli sto kinito logo douleias....mporei na me exei xazepsei entelos

alla ponokefalous den exo kai idiaitera parasita den exo paratirisei se sigrisei

me alla tilefona........oxi oti den pisteuo ton filo mas, sigoura ola auta tha ta

plirosoume kapoia stigmi

Link to comment
Share on other sites

ειναι και γαμω τα τηλεφ.Ειμαι χρονια οπαδος της nokia αλλα με αυτο που επαθα προσφατα τελος τα nokia ειχα και το εχω δηλαδη ακομα αλλα αν σας πω που...μες το καλαθι με τα παιχνιδια των παιδιων μου...τελος παντον αλλα να ηταν 14 μηνων κινητο ρε γαμοτο 540 ευρω ειχα σκασει απο κωτσοβολο και μια ωραια πρωια δηλ.τι ωραια χ α λ ι α... το κινητο μου 7610 το παταγα να ανοιξει και αυτο μια ξαναεκλεινε μια εγραφε εφαρμογη ταδε εκλεισε εφρογη αλλη εκλεισε και αυτο ηταν το εστειλα στον γερμανο περασαν σχεδον δυο μηνες απελπισια ο γερμανος τελος παντον και τελικα η απαντηση??δεν φτιαχνετε μα γιατι ρωτησα ..δεν φτιαχνετε κυριε μου ειπαν μεχρι στα κεντρικα καλεσα και παλι τα ιδια μου ειπαν..ετσι λοιπον μπηκε στο καλαθι μαζι με τα παιδικα τηλεφ.και ειχα πει οτι δεν θα ξαναδοσω πολλα λεφτα για κινητο αλλα να που ειδα το d600 και κολλησα ...και οχι αδικα πιστευω ειναι πολυ ομορφο κινητο ελπιζω να μην εχω τα ιδια παλι.
Σε λιγα χρονια ο μισθος μας δεν θα φτανει ουτε για τα κινητα που αλλαζουμε καθε χρονο ...
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικο με το βιντεο του κινητου.

στα διαφορα reviews που εχω διαβασει τα βιντεο ηταν σε αναλυση μεγιστη και με >15 frames , ωστοσο στο κινητο της φιλης οσα βιντεο και εαν εγραψα και ειδα μετα στον υπολογιστη , ολα γραφονταν με 7,5 frames.

 

εσεις εχετε παρατηρησει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το κινητό έχει bt και irda? Είναι πλήρως συμβατές με τις άλλες μάρκες? Στέλνουμε /λαμβάνουμε κανονικά?:)
Link to comment
Share on other sites

bt ΝΑΙ και irda ΟΧΙ .

ναι το ΒΤ δουλευει κανονικα με αλλες συσκευες

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

re paidia me endiaferei poli to sigkekrimeno... k pistevo oti pleon to mono pou aksizei sta kinita einai i mousiki k i emfanisi tou kinitou... apo emfanisi genika skizei... einai p a n e m o r f o ......

aksizei ta lefta tou???

as mou pei kapoios pou to exei k gnorizei..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia me endiaferei poli to sigkekrimeno... k pistevo oti pleon to mono pou aksizei sta kinita einai i mousiki k i emfanisi tou kinitou... apo emfanisi genika skizei... einai p a n e m o r f o ......

aksizei ta lefta tou???

as mou pei kapoios pou to exei k gnorizei..

φιλε μου αν ψαξεις λιγο στο συγκεκριμενο θεμα θα δεις παρα πολλες θετικες εντυπωσεις απο πολλα παιδια που το εχουν και φυσικα κι απο μενα:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Paidia to kin ti leei skizei e? Apla thelw na mou peitai gia tin kamera an einai valtiwmeni se sxesi me to D500 to opoio kai katexw kai tin eggrafi video!:) A kai kati allo to akoustiko tou einai veltiwmeno ws pros tin entasi kai iparxoun kapoies kryfes options gia tin entasi tou? Efxaristw..
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους αγορασα και γω εχτες το samsung d600 απο ενα vodafone shop με επιδοτηση και εδωσα μια διαφορά 322 ευρώ.

Οι πρωτες εντυπώσεις μου απο την επαφη μου με το τηλ.ειναι πολυ καλες,εχει πολυ γρηγορο μενου καμια σχεσει με nokia 7610 που ειχα,οθονη πολυ καθαρη παρ ολο που δεν εχει themes,αψογο φινιρισμα που εγω το κοιταω πολυ αφτο το σημειο,μαλακά πληκτρα και το μεσαιο που πολλοι λενε οτι τριζει λιγο εμενα δεν τριζει καθολου προς το παρον βεβαια,μονο λιγο σκληρό ειναι τιποτα αλλο,ειμαι γενικα πολυ ευχαριστημενος με αυτη την αγορα μου αν και ημουν για nokia.

Τελος εχει 2 χρονια εγγυηση κατι πολυ σημαντικο.

Θελω να ρωτησω κατι ρε παιδεια γιατι την εχω πατηση και φοβαμαι.Μπορω να κατεβαζω απο εδω εικονες και διαφορα αλλα και να τα εγγαθιστω στο τηλ.η υπαρχη πιθανοτητα να κολληση κανενα ιο? δηλαδη υπαρχη πιθανοτητα μια εικονα να ειναι ιος? η ενα mp3? η ενα παιχνιδι?

Σε λιγα χρονια ο μισθος μας δεν θα φτανει ουτε για τα κινητα που αλλαζουμε καθε χρονο ...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...