Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ το δοκίμασα με αρχεία .ppt και τα έπαιξε κανονικά. Δεν δοκίμασα με .pps και δεν μπορώ να πώ κάτι παραπάνω.

Πάντως αν ανοίξεις ένα αρχείο pps με PowerPoint μπορείς να κάνεις save as και στο file as type να επιλέξεις ppt.

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν νομιζω οτι ειναι τοσο δυσκολο το να πατησεις ενα κουμπακι και να δεις για λιγο την οθονη του κινητου σου για το αν εχει καποιο μηνυμα η οχι,το πιο ευκολο πραγμα ειναι,τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω,οχι ομως οτι δεν ειναι μια ελλειψη,σε αυτο συμφωνω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Με την πρώτη φόρτιση τι γίνεται?Πόσο πρέπει να διαρκέσει?Κάτι μου λέει πως στα καταστήματα λένε ότι τους κατέβει.(Άλλοι 8 ώρες,άλλοι 16...):wacko:
Link to comment
Share on other sites

Diladi esi otan apomakrinese apo to kinito sou ti kanis gia na deis an sou exoun stili minima otan epistrepsis?To mantevis?Den to pernis sta xeria sou to kinito?De nomizo oti iparxi tipota pio aplo apo to na patisis ena koumpi kai na fotisi i othoni.Mipos protimas na exis tin othoni monima anameni?Tote tha plirosis to timima me mia mpataria pou tha telioni kathe 1 imera kai poli leo.Etsi loipon ti na to kanis to screensaver na pezi 24 ores afou den fotizete apo piso kai fenontai mono skies.Kai gia na deis tin ora se mia skotini othoni prepei na paris to kinito sta xeria sou afou apo makria de fenete tipota.Kanis den kremaei to kinito sto tixo gia na to kani roloi kai na to vlepei apo makria.To D600 ine poli omorfo me tin othoni svisti kai pistevo oti sxediastike etsi mavro gia afto akrivos to logo.To kinito ine sketo kosmima.Otan to afino sto trapezi oloi to xazevoun.Dini mia aisthisi politelias.Kai stin opsi alla kai stin piotita kataskevis.

Eγώ και πολλοί άλλοι απλώς ρίχνω μια κλεφτή ματιά στο κινητό και βλέπω μηνύματα και κλήσεις...Οτιδήποτε άλλο μου φαίνεται τικ....Το θεωρώ δε, από τα δύο τρία βασικά πράγματα που πρέπει να έχει το κινητό, οπότε αν δεν έχω "τυφλωθεί" από την εμφανισή του, το απορρίπτω ασυζητητί...Αυτό είναι και το καλό των forums....;) Το Ε 720 δείχνει τα μηνύματα, όχι όμως τις κλήσεις (με την ενεργοποίηση του ss)....Τελικά το κρατώ σαν δεύτερη επιλογή υψηλής αισθητικής...

 

Σαφώς υπάρχουν και άλλες νοοτροπίες...:O

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια δυο ερωτησεις,επειδη σκεφτομαι να το παρω .

1)Το ξυπνητηρι δουλευει και οταν ειναι κλειστο το κινητο ή για να δουλεψει το ξυπνητηρι πρεπει να ειναι ανοιχτο το κινητο?

2)Στο πακετο οταν το αγορασεις περιλαμβανει ακουστικα και καλωδιο συνδεσης με το PC

3)Διαβασα οτι περνει transflash μνημες .Αυτες ειναι μεχρι 512 η 1 GB?

Και αν ειναι εως 1gb της διαβαζει κανονικα φανταζομαι.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το ξυπνητηρι χτυπαει ακομα και οταν το κινητο ειναι κλειστο.

στο δευτερο ερωτημα σου περιλαμβανει και τα 2.

με τις καρτες μνημης δεν εχει κανενα προβλημα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος Κ750 και σκεφτομαι να "μετακομισω" σε D600. Εχω διαβασει πολλα καλα εδω, και θα ηθελα τη γνωμη σας. Βασικα στο Κ750 μου αρεσει το μεγεθος, η μπαταρια, το σημα, η ποιοτητα συνομιλιας, η καμερα και το γρηγορα και βολικο μενου. Πιστευετε οτι κατι θα μου λειψει; Συν βεβαια που το 600αρι ειναι και slide που βολευει πολυ.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα σου λειψει το k-750 φιλε μου,αυτα ειναι γουστα και γνωμες,εγω ας πουμε που τα ειχα σχεδον ολα εχω καταληξει στο d-600 εδω και 2,5 μηνες περιπου χωρις να μου λειπει τιποτα αλλο απο καμια αλλη συσκευη,ενα μονο θα ηθελα να εχει το d-600,να μπορω να βαλω οποιον ηχο θελω στα μηνυματα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

sumfwnw kai epauksananw me osa eipe o filos taksidiwths an kai emena den me xalaei toso o hxos tou munhmatos :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Χθες πηρα το 6270 καλο αλλα δεν μου καθησε ωραι στο χερι.Σημερα πηγα και το αλαξα με το 600. Καταπληκτικο με λιγα λογια. Χαιρεσαι να το εχεις στο χερι και να το δουλευεις.

Δωστε μου ομως μια απαντηση .Παιζοντας εχω χασει το μενου των προφιλ. Πως μπορω να το δω;; Εχω φαει ολο το βιβλιαρακι αλλα τιποτε. Ειναι επειγον .

Link to comment
Share on other sites

Παιζοντας εχω χασει το μενου των προφιλ. Πως μπορω να το δω;; Εχω φαει ολο το βιβλιαρακι αλλα τιποτε.

Καλορίζικο φίλε μου!

Θα σου απαντήσω εγώ και ας μην το έχω ακόμη!

Το μενού αυτό δε θα το βρείς! Πολυ απλά, γιατι δεν υπάρχει τέτοιο μενού στα samsung όπως στα ΝΟΚΙΑ!

Αν θές να το κάνεις αθόρυβο, πατάς και κρατάς πατημενο το #.

Πατώντας το ξανά και κρατώντας το πατημένο το επαναφέρεις οταν θες κανονικούς ήχους.

Μέσα απο το μενού καθορίζεις αν το "αθόρυβο" θα έχει δόνηση η οχι!

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου!

Θα σου απαντήσω εγώ και ας μην το έχω ακόμη!

Το μενού αυτό δε θα το βρείς! Πολυ απλά, γιατι δεν υπάρχει τέτοιο μενού στα samsung όπως στα ΝΟΚΙΑ!

Αν θές να το κάνεις αθόρυβο, πατάς και κρατάς πατημενο το #.

Πατώντας το ξανά και κρατώντας το πατημένο το επαναφέρεις οταν θες κανονικούς ήχους.

Μέσα απο το μενού καθορίζεις αν το "αθόρυβο" θα έχει δόνηση η οχι!

Μα το ειχε στην πρωτη φορπου το ανοιξα. Ειχε επιλογες κανονικο ,αθορυβο , κλπ.Το διαμορφωσα οπως ηθελα αλλα τωρα το εχω χασει.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ίσως να είναι έτσι. Περίμενε λιγάκι να μας απαντήσει κάσποιος που το έχει, μπορεί να κάνω λάθος. Το κινητό δεν το έχω απλά το έχω περιεργαστεί πολλή ώρα:happy:
CR electronics
Link to comment
Share on other sites

3 ερωτησουλες μονο.:)

 

α) Το tv out του, σε τι αναλυση παιζει στην T.V(εννοω τις ταινιες αλλα και τα παιχνιδια)?

 

β) τις ταινιες και τα παιχνιδια τα παιζει full screen στην οθονη του?

 

γ) τι αναλυση βιντεο "τραβαει"?

 

Ευχαριστω.(και συγνωμη αν κουρασα):sorry:

Link to comment
Share on other sites

3 ερωτησουλες μονο.:)

 

α) Το tv out του, σε τι αναλυση παιζει στην T.V(εννοω τις ταινιες αλλα και τα παιχνιδια)?

 

β) τις ταινιες και τα παιχνιδια τα παιζει full screen στην οθονη του?

 

γ) τι αναλυση βιντεο "τραβαει"?

 

Ευχαριστω.(και συγνωμη αν κουρασα):sorry:

 

 

Στην οθόνη του το κινητό και τις ταινίες και τα παιχνίδια τα παίζει full screen. Στο βίντεο εκτός του ότι μπορείς να ζουμάρεις να βάλεις εφε χρονοδιακοπτη φλας να αλλάξεις φωτηνότητα ενω τραβάς οι επιλογές για ανάλυση είναι οι εξης: 320x240 Qvga, 352x288cif, 128x96qcif 176x144qcif. Το βασικότερο όμως είναι ότι τραβάς βίντεο mpeg4 το οποίο αποθηκεύεται σε μορφή *.mp4 Το μόνο αρνητικό είναι ότι μερικά avi αρχεία ποθ του έβαλα δεν τα παίζει. Με την ίδια κωδικοποίηση έγιναν κι αυτά! :(

Στη TV βλέπεις τα πάντα αφού μεταφέρεται το menu αυτούσιο στην TV. Βέβαια το καδρό στην TV δεν ξέρω τι ανάλυση έχει πάντως είναι ορθογώνιο με τα κενά δεξιά και αριστερά αντί για πάνω και κάτω που έχουν τα dvd, αυτό βέβαια συμβαίνει για να κοιτάζεις κάθετα το menu. Full screen σε βιντεάκι δεν δοκίμασα να βάλω ακόμα και δεν ξέρω να σου πώ αν θα έβγαινε σε όλη την TV. Όμως δοκίμασα ένα έγγραφο και το έβαλα΄full screen οπότε μάλλον θα γίνετε και στα βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Καπου μεσα στο νημα αυτο διαβασα για ενα προγραμματακι που κοβει τα mp3 σε κοματια για να τα κανεις ringtone Εχω φαει τα ματια μου να το ψαχνω αλλα δεν τα καταφερα.Αν ξερει καποιος ας απαντησει. Και που θα το βρω φυσικα:)
Link to comment
Share on other sites

Καπου μεσα στο νημα αυτο διαβασα για ενα προγραμματακι που κοβει τα mp3 σε κοματια για να τα κανεις ringtone Εχω φαει τα ματια μου να το ψαχνω αλλα δεν τα καταφερα.Αν ξερει καποιος ας απαντησει. Και που θα το βρω φυσικα:)

λοιπον φιλε μου το προγραμμα θα το βρεις εδω http://audacity.sourceforge.net/download/windows ειναι free και παρα πολυ καλο.

θα κατεβασεις το αρχειο που ειναι 3,2mb.μολος το αποσυμπιεσεις θα σου βγαλει στην επιφανεια εργασιας ενα φακελο που λεει audacity_temp οπου εκει θα αποθηκευοντε τα κομματια που θα κοβεις,λοιπον στον φακελο που αποσυμπιεσες το προγραμμα θα σου βγαλει αλλο ενα φακελλο με το ονομα lame οπου θελει κι αυτο αποσυμπιεση,θα το αποσυμπιεσεις και θα βαλεις το αρχειο lame μεσα στο φακελλο audacity_temp και εισαι ετοιμος να κοψεις και να ραψεις οποιο τραγουδακι θελεις:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μερικες ερωτησεις γιατι δεν τη παρακολουθω απο την αρχη τη συζητηση¨

1]στη τηλεοραση συνδεεται με scart?

2]με την αυτονομια πως τα παει?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον φιλε μου το προγραμμα θα το βρεις εδω http://audacity.sourceforge.net/download/windows ειναι free και παρα πολυ καλο.

θα κατεβασεις το αρχειο που ειναι 3,2mb.μολος το αποσυμπιεσεις θα σου βγαλει στην επιφανεια εργασιας ενα φακελο που λεει audacity_temp οπου εκει θα αποθηκευοντε τα κομματια που θα κοβεις,λοιπον στον φακελο που αποσυμπιεσες το προγραμμα θα σου βγαλει αλλο ενα φακελλο με το ονομα lame οπου θελει κι αυτο αποσυμπιεση,θα το αποσυμπιεσεις και θα βαλεις το αρχειο lame μεσα στο φακελλο audacity_temp και εισαι ετοιμος να κοψεις και να ραψεις οποιο τραγουδακι θελεις:)

 

Ευχαριστω πολυ φιλε ταξιδιωτη. Και μιας και ξερεις καλα το 600, η γραμματοσειρα στα νουμερα οταν καλεις γινεται να αλαξει;; οχι το μεγεθος αλλα το στυλ. Αυτα τα Times New δεν μου αρεσουν καθολου:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σε καθε επαφη ποσα τηλεφωνα χωρανε?ο ηχοσ ειναι δινατοσ ? στο zoom pixeliarei η foto? ειμαι αναμεσα σε w810 και σε αυτο το radio δεν με νοιαζει

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Υστερα απο 6 χρονια δεμενος με τη Siemens εντος της ημερας παω για το κινητο,που οπως διαβαζω εδω παιρνει τα καλυτερα σχολια.Εδω στη Λαρισα το εχει γνωστο καταστημα 379 ευρω.Ελπιζω να μεινω ικανοποιημενος απο το κινητο και να μη με δυσκολεψει,γιατι θα ειναι το πρωτο μου samsung:)
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχετε γραφτεί στο samsungmobile.com???? Τι είναι αύτο??? Αξίζει????

thanks

 

 

den exw graf8ei file alla den nomizw na prosferei kai tpt to spoudaio :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...