Jump to content

Samsung SGH-D600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αληθευει οτι οντως εχει black list ενός αριθμού για σμς?

 

βάζεις ποιος αριθμός σε ενοχλεί και ξεχνάς ότι υπάρχει?

αν ναι παω να το παρω γιατί εχω προβλημα τωρα τελευταια με καποιο νουμερο που με ενοχλει διαρκως...

ναι αλλα το ξερεις πως αυτος που σου στελνει το sms βλεπει οτι σε σενα παραδινεται κανονικα το sms του αλλα εσυ δε λαμβανεις ποτε τιποτα?

Αν αυτο σ'εξηπηρετει τοτε οκ"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι αλλα το ξερεις πως αυτος που σου στελνει το sms βλεπει οτι σε σενα παραδινεται κανονικα το sms του αλλα εσυ δε λαμβανεις ποτε τιποτα?

Αν αυτο σ'εξηπηρετει τοτε οκ"

 

η αλήθεια θα ήταν να μην εβλεπε καν οτι μου ερχονται , να μη βλεπει καν οτι υπαρχω (που ουτε καν ξερω ποιος ειναι) αλλα απο την αλλη αφου εγω δε θα λαμβάνω τιποτα ωστε να με τσαντίζει, αστον τον καραγκιοζάκο να χρεώνεται ....

:X
Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια θα ήταν να μην εβλεπε καν οτι μου ερχονται , να μη βλεπει καν οτι υπαρχω (που ουτε καν ξερω ποιος ειναι) αλλα απο την αλλη αφου εγω δε θα λαμβάνω τιποτα ωστε να με τσαντίζει, αστον τον καραγκιοζάκο να χρεώνεται ....

και τι σε χαλαει εσενα απο τη στιγμη που εσυ δεν θα λαβαινεις μηνυματα απο τον συγκεκριμενο αριθμο.αστον η αστην να χρεωνεται κι ας ερχοντε οι αναφορες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

kai mena den mu anoigei pps. nomizw kai epishma yposthrizei mono word kai excel

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω τι παίζεται με τη κάρτα μνήμης του κινητού και βρήκα τα εξής:

 

Μια 256 της ATP στα 80x 40 ευρώ πέρίπου

Μια 256 της Sandisk στα 53x 40 ευρώ κι αυτήν

Μια 512 της Sandisk στα 40x 40 ευρώ περίπου

Μια 512 της Sandisk στα 53x 67 ευρώ

 

Το κινητό μέχρι πόσα επί μπορεί να φτάσει? Αξίζει να πάρω μια κάρτα με βάση τη ταχύτητα ή ότι με συμφέρει σε χωρητικότητα?

Στη κάρτα μνήμης σου δίνει τη δυνατότητα να φτιάξεις δικούς σου φακέλους? Επίσης αν τους φτιάξεις μπορείς να ανοιξεις μετα τα αρχεία που είναι μέσα π.χ. με το media player? (δε με πειράζει αν αυτό γίνετε μόνο στη περίπτωση που μπορώ να το κάνω δημιουργόντας υποφακέλους στους ήδη υπάρχοντες)

 

Θέλω να πω πως βάζοντας μια κάρτα μέσα τη φορμαρίζω και δημιουργούνται έτσι κάποιοι φάκελοι. Στο φάκελο μουσική ας πούμε θέλω να βάλω μέσα τραγούδια. Μπορώ να δημιουργήσω ένα υποφάκελο μέσο στο φάκελο της μουσικής και να μπορώ να ακουσω μετά τα τραγούδια που έχω μέσα?(Για τη κάρτα μνήμης ρωτάω πάντα, γιατί στη μνήμη του τηλεφώνου είδα πως δεν γίνεται)

Ρωτάω γιατί στη περίπτωση που δεν μπορώ, είναι καλύτερα να πάρω μια μικρότερη 256 κάρτα και να έχω 2.

Link to comment
Share on other sites

hello.Please μπορεί κάποιος να μου πει πως περνάμε τα αρχεία jad στο τηλ?????

 

 

thanks!!!!!!!!!!!!!!

 

Δες στο παρακάτω threat

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=43301

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρε παιδες,χθες πηρα στη γυναικα μου το D500.Εγω εχω το D600 και θα ηθελα να ρωτησω αν το καλωδιο συνδεσης με τον υπολογιστη του D600 κανει και για το D500,γιατι η συσκευασια δεν το ειχε μεσα.
Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο υποστηριζει μια χαρα τα αρχεια powerpoint.....

Εμενα τα ανοιγει κανονικα..

 

Αρκει να ειναι σε μορφη για slideshow.....

;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο υποστηριζει μια χαρα τα αρχεια powerpoint.....

Εμενα τα ανοιγει κανονικα..

 

Αρκει να ειναι σε μορφη για slideshow.....

;)

κοιτατε να δειτε φορτωνω τα pps αρχεια απο τον Η/Υ στο τηλεφωνο και δεν τα ανοιγει εμενα,μονο αν τα επεξεργαστω στον υπολογιστη και τα περασω σαν φωτο.

Αν θελει κανεις ας μας εξηγησει τον τροπο πως γινεται ακριβως η διαδικασια ή μηπως πρεπει να τα αποθηκευουμε καπως αλλιως στον Η/Υ;

επισης το ιδιο εαν ισχυει και για το word.

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

ti einai ta arxeia jad re paidia?

 

jad einai i kataliksi ton java paixnidion pou dexetai to kinito mas

 

 

gia osous akolouthisoun ton odigo egatastasis alla i diadikasia kolaei molis ftanoun stin eikona me ton stoxo kai i mpara tou download menei sto 0%

 

prepei na pate Efarmoges-Java-Rithmiseis Diktiou kai na grapsoun sto APN [internet] ta alla 2 pedia afiste ta kena

kante ena restart pc-kinito tin epomeni fora tha leitourgisei teleia

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδειά το κινητό διαβάζει τα πάντα txt, doc, xls, pdf και στη περίπτωση του powerpoint διαβάζει μία από τις δύο καταλήξεις. (αν θυμάμαι καλά μόνο ppt και όχι pps) Όλα τα αρχεία φαίνονται κανονικά με τις μορφοποιήσεις τους τα γραφικά τους,με όλα!
Link to comment
Share on other sites

telika games pou na einai full screen exoun vgei gia to kinito mas?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ενδιαφερομαι να αγορασω το κινητακι.επειδη ομως η ενταση των εξωτερικων ηχειων με ενδιαφερει πολυ θα ηθελα να ρωτησω τους κατοχους το εξης:η ενταση του ειναι μεγαλυτερη απο το 6270?απο w900 δεν ρωταω καν..ετυχε να ακουσω σημερα και πραγματικα ξεκουφαθηκα...απλα μαρεσει που εχει στερεο ηχειακια:)
Link to comment
Share on other sites

kalo einai to ekswteriko tou hxeio to akous kai se arketa 8orubodes peribalon.

twra den mporw na sou apanthsw gia ta kinhta pou rwtas dioti den ta doulepsa alla den nomizw pws to mono sou krithrio gia to D600 einai ta hxeia tou, exei ki alla polla xarismata :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Παιδειά δεν ξέρω τι άποψη έχετε εσείς άλοστε αυτό είναι κάτι καθαρά αντικειμενικο, το κινητό είναι το μόνο που είχα το οποίο κατάφερα να το ακούσω ότι χτυπάει ενώ ήμουν πάνω στη μηχανή και πάνω στη Βασιλίσης Σοφίας μεσημέρι! Είναι αρκετά δυνατά τα ηχέία του κατα τη γνώμη μου.
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια ηχεία έχει. Serafims αν και καθυστερημένα σε thanks για την βοήθεια σου για τα .jad. Τελικά όμως καλυτερα να δινεις κάτι παραπάνω και να τα κατεβάζεις απο το τηλ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα μόνιμης ρύθμισης του Τ9 ή κάθε φορά που γράφεις μήνυμα πρέπει να το επανεργοποιείς;

 

Η αναφορά παράδοσης λαμβάνεται σαν μήνυμα (οπότε πρέπει κάθε φορά να το διαγράφεις για να σβήσει το φακελάκι ενδειξης μηνύματος) ή έρχεται σαν φλας;

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

nai re paidia poia allh suskeuh dexete ta idia paixnidia me to D600 na vroume na baloume kanena game

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα μόνιμης ρύθμισης του Τ9 ή κάθε φορά που γράφεις μήνυμα πρέπει να το επανεργοποιείς;

 

Η αναφορά παράδοσης λαμβάνεται σαν μήνυμα (οπότε πρέπει κάθε φορά να το διαγράφεις για να σβήσει το φακελάκι ενδειξης μηνύματος) ή έρχεται σαν φλας;

Kάποια απάντηση, pls....:O

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Ας μου πει κάποιος αναλυτικά πως μπορώ να συνδέσω το κινητό στον υπολογιστή μου γιατί δεν τα καταφέρνω μέχρι τώρα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...