Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3x


satsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια σκεφτομαι να το αγορασω. αλλα δεν θελω vodafone. σε λιγους μηνες φευγω αγγλια και δεν θα λειτουργει εκει πιστευω μιας και θα αλλαξω δικτυο. τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.το εχω παρει και εγω το κινητακι.μπορω να πω οτι με εχει αφησει πολυ ευχαριστημενο.εχω ομως 2 ερωτησεις.1ον ποσο χρονο σας κραταει η μπαταρια και 2ον σας κολλανε καθολου τα δικα σας?γιατι εμενα τρωει αρκετα κολληματα και με εκνευριζει.υπαρχει καμια αναβαθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις για να βγάλουμε συγκεντρωτικό συμπέρασμα

 

1-Από μηνύματα πως πάει -Παίρνεις αναφορά παράδοσης πότε παραλήφθηκε το μήνυμα από τον παραλήπτη ?

 

2-Βίντεο και ηχογραφιση ομιλίας έχει όσο το μέγεθος της κάρτας ,ή περιορισμένου χρόνου ?

 

3-Η εξωτερική οθόνη τι πληροφορίες παρέχει ?

 

4-Τα Μp3 σαν ringtones τα δέχεται από την κάρτα ή με μεταφορά στην συσκευή ?

 

5-Ενεργό πόρτακι εχει ?

 

6) Τι προέλευση "Made in" είναι η συσκευή ?

 

7)Τι ποιότητα φωτό και video έχει ? -Δοκίμασε κανείς εκτύπωση φωτό -Τι αισθητήρα εχει, Cmos ή CCD ? -Ποιές ρυθμίσεις φωτογραφικής μηχανής εχει ?

Οταν φωτογραφίζεις βλέπεις στην οθόνη όλο το πεδίο που τραβάς ή τα μενού του κόβουν την οθόνη ?

Link to comment
Share on other sites

τελικα τα μεχρι τωρα κολληματα που ειχα ηταν λογο της microsd.μολις την εβγαζα ξεκολλαγε το κινητο.τωρα εχω βαλει μια αλλη και απο χθες κανενα κολλημα:)
Link to comment
Share on other sites

ena exw na pw.......MAPA to karpouzi!

Opoios to thelei ligkai kaloutsiko as parei to modelaki apo thn Tre giati exei toulaxiston to kaoutsouk trugurw kai etsi tha to "katalabainei san thlefwno alithinw sta xeria tou"kai oxi san pseutiko!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς τι παίζεται με την ανίχνευση κινητών με bluetooth; γιατί ο κολητός μου που έχει το Motorola V3x δεν μπορεί να δει άλλα κινητά παρόλο που είναι δίπλα στο κινητό του; (με ενεργοποιημένο το bt φυσικά). Είναι κανένα κλείδωμα της vodafone ή έχει πρόβλημα η συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς τι παίζεται με την ανίχνευση κινητών με bluetooth; γιατί ο κολητός μου που έχει το Motorola V3x δεν μπορεί να δει άλλα κινητά παρόλο που είναι δίπλα στο κινητό του; (με ενεργοποιημένο το bt φυσικά). Είναι κανένα κλείδωμα της vodafone ή έχει πρόβλημα η συσκευή;

Τα κινητά αυτά είναι σε λειτουργία ανίχνευσης και όχι απλά με ενεργοποιημένο bt;

Link to comment
Share on other sites

Τα κινητά αυτά είναι σε λειτουργία ανίχνευσης και όχι απλά με ενεργοποιημένο bt;

Όχι. Αλλά δεν έχει σημασία αυτό. Το θέμα είναι ότι το moto δεν μπορεί να δει κανένα κινητό.

Παίρνει κανονικά αρχεία πάντως με bt από άλλα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Αλλά δεν έχει σημασία αυτό. Το θέμα είναι ότι το moto δεν μπορεί να δει κανένα κινητό.

Παίρνει κανονικά αρχεία πάντως με bt από άλλα κινητά.

Μα πως θα τα δει αν δεν είναι σε λειτουργία ανίχνευσης;

Link to comment
Share on other sites

Μα πως θα τα δει αν δεν είναι σε λειτουργία ανίχνευσης;

Μα τι λες; Τι σημασία έχει αν τα άλλα είναι σε λειτουργια ανίχνευσης; εκτός αν εννοείς αν είναι ανιχνεύσιμα. Φυσικά και είναι.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, μήπως μπορεί να μου πει κάποιος που έχει το V3x live αν όλα δουλεύουν καλά στην ανίχνευση ή είναι πρόβλημα της συγκεκριμένης συσκευής;
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα δουλευει η ανιχνευση φιλε μου.σημερα ειδικα το κοιταζα αυτο που λες και τους εβρισκα ολους γυρω μου....ασχετο,αν θελει κανεις να ανταλλαξει το v3x(+διαφορα) με v903 εδω ειμαι...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Χρόνια τώρα έχω Panasonic και Samsung και είμαι ευχαριστημένος μέχρι στιγμής ,αλλά νομίζω ότι ήρθε η ώρα για μια αλλαγή .,ενδιαφέρομαι για το Motorola v3x και έχω κάποιες ερωτήσεις για το συγκεκριμένο μοντέλο..1)Θα κυκλοφορήσει και σε ελεύθερη έκδοση η μόνο σε vodafon ( μπλίαχ) , 2) όταν σε καλούνε πώς χτυπάει ? η δόνηση είναι συνεχόμενη η χτυπάει τρεις φορές σταματάει και συνεχίζει με midi ( Samsung ) 3) μπορούμε να βάλουμε ότι ήχο θέλουμε σε sms . ξυπνητήρι , υπενθύμιση η είναι προκαθορισμένοι .

4) Η συσκευή που είναι vodafon είναι κλειδωμένο το Bluetooth και γενικά κάποιοι παράμετροι της συσκευης η μπορώ να ανταλλάσω mp3 video και foto με τους φίλους ελεύθερα .5) 3gp video παίζει ? η μόνο mpg4 .6) Η ένταση όταν χτυπάει mp3 η midi είναι δυνατή ? ,με άριστα το δέκα πόσο .7) amr παίζει ? και τελειώνω γιατί έχω γίνει είδη κουραστικός οποίοι το έχουν πάρει και μπορούν ας βάλουν καμία φωτογραφεία του μενού και τις οθόνης για να δούμε που βγαίνει το λογότυπο και οι ενδείξεις ώρας και μπαταρίας .Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Link to comment
Share on other sites

που μπορουμε να βρουμε διαφορα πραγματακια για το v3x οπως παιχνιδια, φωτογραφιες κ.λ.π

Κάνε μια μικρή αναζήτηση στο forum του V3 RAZR. Θα επιλύσεις πολλές απορίες σου, καθώς από πλευράς λογισμικού, τα δυο τηλέφωνα είναι ίδια...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι του λες ανακριβειες??? Πως ειναι ιδια αφου το ενα εχει οθονη 176Χ220 και το αλλα 240Χ320????????

Συγγνώμη, δηλαδή τα παιχνίδια που είναι για το RAZR δεν παίζουν εδώ; Άλλωστε δε μίλησα για οθόνη, μα για software. Αν έχω όντως λάθος, παρακαλώ να σβηστεί το προηγούμενο μνμ μου και να ζητήσω συγγνώμη...

Link to comment
Share on other sites

Etsi einai h to v3i exei megaluterh analush kai othonhs ma kai kameras ma to thema mas edw pera einai ALLO an de kanw lathos!

Arage gia poso kairo tha einai mono ths 3 to thlefwnaki me to mauro kaoutsouk trugurw?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Το v3x τη μπαταρια φοραει ιδια με του v3?? και ποσο μεγαλη ειναι??

Δεν φοράει την ίδια. Του V3 είναι 710mah και του V3x είναι 880mah.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...