Jump to content

[OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)


gmo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει dot matrix όμως..

Τόσο καιρό έχω καταλάβει ότι δεν υπάρχει το τέλειο. Οπότε κανείς συμβιβασμούς. Αν θες προστασία και αίσθηση αφής, παίρνεις κάποιο από όλα τα τζάμια, με τα καλά του και τα καλά του. Αλλιώςς "γυμνός" ή έστω με μια μεμβράνη.

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 662
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε μάγκες έχει κανένας τις original θήκες πουθενα; ψάχνω την δερμάτινη και την carbon αλλά πουθενα.. Ούτε μεταχειρισμενεσ δεν βρίσκω..
Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν τα τζαμακια orzly γρηγορότερα απο το αναμενόμενο. Οι εντυπώσεις μου ειναι οι εξής: απο αίσθηση ειναι πολύ καλα προσωπικά δεν καταλαβαίνω διαφορά απο αυτό της εταιρίας που είχα ως τώρα. Επίσης νομίζω πως σε σχέση με το προηγούμενο κόβουν λιγότερη οθόνη δεξιά και αριστερά που το βρίσκω καλο.

Τώρα στα αρνητικά: με σβηστή οθόνη φαίνονται κουκκίδες. Αυτό δεν με ένοχλει τόσο όσο το γεγονός ότι νομίζω πως περιμετρικά δεν εχει κολλήσει παντού το τζαμί με αποτέλεσμα όταν πατάω σε διαφορά μέρη να ειναι σαν να ανεβοκατεβαίνει και πιστεύω ότι με την πάροδο του χρόνου θα βάλει βρωμια αν όντως δεν εχει κολλήσει καλα, ευτυχώς όμως που είχε δυο και υπάρχει καβάτζα.

Να σχολιάσω επίσης ποσο ωραία ειναι η αίσθηση της οθόνης γυμνή, καθώς το πρώτο πράγμα που είχα κάνει όταν το πήρα ήταν να βάλω tempered. Τέλος αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν πόση μπίχλα είχε μαζέψει το προηγούμενο τζαμί πάνω στην κόλλα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα . Αν κάποιος πουλάει original θήκες για 3τ ας στείλει πμ. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα . Αν κάποιος πουλάει original θήκες για 3τ ας στείλει πμ. Ευχαριστώ

Εχω μια SandStone και μια Rosewood, σου στέλνω PM

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο οι προβληματικοί θα μείνετε εδώ μέσα *****π_ανα. Οι σκατοβλαχοι και οι nolifers. Γαμιολια. Φέρτε πίσω τα παλιά στελέχη του myphone που ρίχνανε Μπαν εκεί που έπρεπε και δεν υπήρχε προστασία σε κανέναν. Το κάνατε τσιφλίκι του κάθε ρωσοποντιου το site. Καρ ιολες, καθίστε να Γλυφετε την Αντρέα την γκεουλη και το paok ή gtf η που ταναςς γιο να του λέτε πόσο καλό είναι το n8 του. Φτωχιες πουτανάρες με τα tsaomi σας. Μέχρι εκεί φτάνετε. Ζώα.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μια ερώτηση κι από μένα παιδιά. Μπορώ να φορτίσω ένα powerbank της xiaomi με τον dash charger του κινητού?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση κι από μένα παιδιά. Μπορώ να φορτίσω ένα powerbank της xiaomi με τον dash charger του κινητού?
Γιατί έχει βύσμα Usb C το Power Bank στην φόρτιση;

Ή εννοείς να βάλεις κανονικό καλώδιο;

Τότε ναι θα φορτίσει γιατί θα τραβάει όσο μπορεί.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ή εννοείς να βάλεις κανονικό καλώδιο;

Τότε ναι θα φορτίσει γιατί θα τραβάει όσο μπορεί.

 

Αυτό ακριβώς εννοούσα! Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχει κανενας την αυθεντικη δερματινη θηκη για το κινητο;Ξερει κανεις που μπορω να τη βρω;

https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/oneplus-3t-oneplus-3-get-an-official-textured-leather-case-1642209

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχει κανενας την αυθεντικη δερματινη θηκη για το κινητο;Ξερει κανεις που μπορω να τη βρω;

https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/oneplus-3t-oneplus-3-get-an-official-textured-leather-case-1642209

Δεν ξέρω αν θα βρεις ακριβώς την ίδια, αλλα στο Aliexpress έχει δεκάδες επιλογές

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα βρεις ακριβώς την ίδια, αλλα στο Aliexpress έχει δεκάδες επιλογές

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Εχω ψαξει στο Aliexpress αλλα ψαχνω τη αυθεντικη γιατι μου αρεσει και σχεδιαστικα. Γενικα σε κανενα απο τα ιντερνετικα μαγαζια δεν υπαρχουν οι αυθεντικες θηκες.

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έριξα μια παραγγελία από e-shop ένα καλώδιο και ένα ανταπτορακι...

http://www.e-shop.gr/oneplus-adapter-micro-usb-to-usb-type-c-white-bulk-p-TEL.042104

oneplus-usb-type-a-to-type-c-data-cable-red-bulk

Το καλώδιο δεν είναι διαθέσιμο,αλλά σε μια βδομάδα πιστεύω θα το έχουν....

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

πιστευω να ειναι γνησια γιατι θελω και εγω να παρω:O

 

Κοίτα Γιάννη είχα πάρει και ένα φορτιστή,και του έβαλα το καλώδιο από τον δικό μου που είχε στο κουτί,και μια χαρά δουλεύει ο Dash...Μαζί έχω πάρει και ένα Usb On the go,και είναι άψογο...Αν μπεις στο eshop και πατήσεις oneplus θα στα βγάλει όλα...

Πριν παραγγείλω τον φορτιστή έκανα μια αναζήτηση στο google με τον κωδικό και μου έβγαλε ότι είναι το original,γι'αυτό και τον παραγγειλα...

Link to comment
Share on other sites

με ξεσηκωνεις μητσε!!!!αντε να παρω και εγω:p:p

 

Κοίτα πάρε και τον φορτιστή,και το καλώδιο,και αν είναι και τα άλλα δύο...Εγώ στην θέση σου θα κοίταγα και από έξω μπας και έρθουν πιο φτηνά...Αλλά και στο eshop καλές τιμές είναι...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Γιάννη είχα πάρει και ένα φορτιστή,και του έβαλα το καλώδιο από τον δικό μου που είχε στο κουτί,και μια χαρά δουλεύει ο Dash...Μαζί έχω πάρει και ένα Usb On the go,και είναι άψογο...Αν μπεις στο eshop και πατήσεις oneplus θα στα βγάλει όλα...

Πριν παραγγείλω τον φορτιστή έκανα μια αναζήτηση στο google με τον κωδικό και μου έβγαλε ότι είναι το original,γι'αυτό και τον παραγγειλα...

 

Και εγώ πήρα το φορτιστή από το eshop αλλά. Ενώ φορτίζει κανονικά είναι λίγο πιο μακρύς, περίπου 3 χιλιοστά λίγο πιο αχνά τα γράμματα και το logo,το κόκκινο χρώμα του usb είναι πιο κλειστό από αυτόν που μου ήρθε με το oneplus 3.α και δεν χωράει στο κουτί του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πήρα το φορτιστή από το eshop αλλά. Ενώ φορτίζει κανονικά είναι λίγο πιο μακρύς, περίπου 3 χιλιοστά λίγο πιο αχνά τα γράμματα και το logo,το κόκκινο χρώμα του usb είναι πιο κλειστό από αυτόν που μου ήρθε με το oneplus 3.α και δεν χωράει στο κουτί του κινητού.

 

Για τα γράμματα το έχω προσέξει,όσο αφορά το μήκος ότι υπάρχει διαφορά δεν το έχω συγκρίνει,το απόγευμα που θα πάω σπίτι θα το δω...

Πάντος δουλεύει μια χαρά,και εγώ τον πήρα καθαρά για να έχω έναν φορτιστή έξτρα,και να μην κουβαλάω τον αρχικό φορτιστή...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
πηρα αυτον για να τον κουβαλαω παντου και οτι ειναι λογικα πιο αργος στην φορτιση απο τον μαμα,βασικα φοβαμαι οτι ο αλλος θα μου σκισει την μπαταρια στους ρυθμους που φορτιζει και ενα αγχος υπαρχει μια και δεν μπορεις να αλλαξεις την μπαταρια μονος σου συν οτι εχω σκοπο να κρατησω το 5Τ 2 χρονια http://www.e-shop.gr/oneplus-wall-charger-ay0520-2000mah-white-universal-bulk-p-TEL.032878
Link to comment
Share on other sites

πηρα αυτον για να τον κουβαλαω παντου και οτι ειναι λογικα πιο αργος στην φορτιση απο τον μαμα,βασικα φοβαμαι οτι ο αλλος θα μου σκισει την μπαταρια στους ρυθμους που φορτιζει και ενα αγχος υπαρχει μια και δεν μπορεις να αλλαξεις την μπαταρια μονος σου συν οτι εχω σκοπο να κρατησω το 5Τ 2 χρονια http://www.e-shop.gr/oneplus-wall-charger-ay0520-2000mah-white-universal-bulk-p-TEL.032878

 

Πιο αργός στην φόρτιση δεν είναι...Βασικά έπρεπε να πάρεις και το καλώδιο...

Μόνο τον φορτιστή τι να τον κάνεις;;;να βάζεις βγάζεις το καλώδιο κάθε φορά;;;

Εγώ τον θέλω για να τον έχω στο σπίτι που πηγαίνω και αλλάζω όταν φεύγω για δουλειά,ενώ τον αρχικό θα τον έχω σπίτι μου...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πήρα το φορτιστή από το eshop αλλά. Ενώ φορτίζει κανονικά είναι λίγο πιο μακρύς, περίπου 3 χιλιοστά λίγο πιο αχνά τα γράμματα και το logo,το κόκκινο χρώμα του usb είναι πιο κλειστό από αυτόν που μου ήρθε με το oneplus 3.α και δεν χωράει στο κουτί του κινητού.

 

Όταν γύρισα από δουλειά συγκρίνα τους δύο φορτιστές....

Λοιπόν είναι ακριβώς ίδια διάσταση,χωράει κανονικά στην θέση στο κουτί του 3Τ,στα χρώματα ισχύει αυτό που γράφεις....

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πηρα αυτον για να τον κουβαλαω παντου και οτι ειναι λογικα πιο αργος στην φορτιση απο τον μαμα,βασικα φοβαμαι οτι ο αλλος θα μου σκισει την μπαταρια στους ρυθμους που φορτιζει και ενα αγχος υπαρχει μια και δεν μπορεις να αλλαξεις την μπαταρια μονος σου συν οτι εχω σκοπο να κρατησω το 5Τ 2 χρονια http://www.e-shop.gr/oneplus-wall-charger-ay0520-2000mah-white-universal-bulk-p-TEL.032878

 

Γιάννη εγώ δεν είχα πάρει αυτόν τον φορτιστή....

Δυστυχώς δεν τον έχουν διαθέσιμο,είναι με κωδικό DC0504 και 4000MAH σε άσπρο χρώμα...και με κωδικό 044421....

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Πιο αργός στην φόρτιση δεν είναι...Βασικά έπρεπε να πάρεις και το καλώδιο...

Μόνο τον φορτιστή τι να τον κάνεις;;;να βάζεις βγάζεις το καλώδιο κάθε φορά;;;

Εγώ τον θέλω για να τον έχω στο σπίτι που πηγαίνω και αλλάζω όταν φεύγω για δουλειά,ενώ τον αρχικό θα τον έχω σπίτι μου...

βγαζει αλλα αμπερ ειδα....θα τον δω αυριο που θα τον εχω,απλα το καλωδιο το εχω παντα στο τσαντακι
Link to comment
Share on other sites

Όταν γύρισα από δουλειά συγκρίνα τους δύο φορτιστές....

Λοιπόν είναι ακριβώς ίδια διάσταση,χωράει κανονικά στην θέση στο κουτί του 3Τ,στα χρώματα ισχύει αυτό που γράφεις....

 

Μήπως επειδή έχω το oneplus 3 και όχι το 3t;

Link to comment
Share on other sites

Όταν γύρισα από δουλειά συγκρίνα τους δύο φορτιστές....

Λοιπόν είναι ακριβώς ίδια διάσταση,χωράει κανονικά στην θέση στο κουτί του 3Τ,στα χρώματα ισχύει αυτό που γράφεις....

 

Μήπως επειδή έχω το oneplus 3 και όχι το 3t;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...