Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Ναι στον τοιχο δεν ταιριαζει!!!Απο εξω το πηρα γι αυτο...σωστα ειπες!!!

 

Καλα τι μαρκουτσια εχουν οι Αγγλοι για πριζες???!!!:blink: :lol: :lol: :lol:

 

Ναι ειναι καινουργιο...γι αυτο ισως θα παω να παρω μια πριζα κανονικη(ελληνικη) απο το πλαισιο!!!

 

Να ρωτησω και κατι αλλο...για να φορτισει το βαζεις μαζι με την συσκευη επανω στην βαση η βγαζεις την μπαταρια και την φορτιζεις ξεχωριστα???

Βεβαια εχει και ενα αλλο μαρκουτσακι μικρο που το βαζεις το καλωδιο του φορτιστη απο την μια πλευρα και την αλλη στην συσκευη...ειναι για φορτιση αυτο???

το μαρκουτσακι το βαζεις οπως ειπες στο καλωδιο για να φορτιζεις την συσκευη σε μπριζα τοιχου,οταν λες θα παρεις μπριζα απο το πλαισιο τι εννοεις;προφανως λες για φορτιστη κανονικο για ελλαδα ε;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
ναι λες για τον μετατροπεα που κανει την αγγλικη σε ελληνικη,το μονο κακο ειναι οτι θα τον κανει μπαουλο τον φορτιστη αλλα την δουλεια σου την κανεις
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα το απογευμα στο πλαισιο και μου ειπαν οτι δεν βγαζουν τιποτα πια για 2020i...!!!Μου ειπαν οτι τωρα φορτιζονται με mini-usb καλωδια:confused: !!!Δηλαδη ενας που πηρε το 2020i οταν πρωτοβγηκε και πιθανον να εχασε το φορτιστη του πως θα το φορτιζει τωρα...???

 

Μου λεει να απευθυνθω στην Qtek για αποστολη μεσω internet...:confused: :confused:

 

A τοσο καλαα!!!

----------------------------------------------------------------------------------------.

Α και κατι που παρατηρησα τωρα...εαν δεν το συνδεσω στην πριζα για φορτιση...μολις το βαλω για να το συγχρονισω με το Pc αυτο ανεβαζει την μπαταρια σιγα σιγα...μηπως και ετσι φορτιζει?

Υπενθυμιζω οτι δεν το βαζω στην πριζα για φορτιση μονο το usb βαζω για να συγχρονιστω...

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παρε τηλ στην ace,νομιζω οτι εχει καταστημα στην Θεσσαλονικη και αγορασε τον,@@@@@@ σου ειπαν στο πλαισιο,τι σε πειραζει να στον στειλουν μεσω ιντερνετ;καλυτερα να μην τρεχεις κιολας.επισης στο http://www.play247.gr στον στελνουν στο σπιτι σου αν θελεις,ειναι γνησιος,επισης και στο http://www.qtek.gr θα δεις οτι στελνουν απο το καταστημα τους
Link to comment
Share on other sites

an den vreis sthn ace mpes sto play247 !! polu kalo kai polu grigoro katasthma !! se mia mera tha ton exeis !! alla metatropea fantazomai oti mporeis na vreis se magazia pou poulane hlektrologika kai tetoia kai den xreiazesai oloklhro fortisth !!
Link to comment
Share on other sites

Α και κατι που παρατηρησα τωρα...εαν δεν το συνδεσω στην πριζα για φορτιση...μολις το βαλω για να το συγχρονισω με το Pc αυτο ανεβαζει την μπαταρια σιγα σιγα...μηπως και ετσι φορτιζει?

Υπενθυμιζω οτι δεν το βαζω στην πριζα για φορτιση μονο το usb βαζω για να συγχρονιστω...

 

Και εμενα το κανει χωρις φορτιστη.Προφανως φορτιζει και ετσι.Εχω να το βαλω στο ρευμα πολυ καιρο.:)

Link to comment
Share on other sites

βεβαια φορτιζει και απο το pc,κανει αργη φορτιση σε σχεση με την μπριζα,ισως ειναι και καλυτερα ετσι

les? ego pantos to vazo sthn priza !!:)

Link to comment
Share on other sites

les? ego pantos to vazo sthn priza !!:)

 

einai logiko apo usb na ginete pio argh h forthsh

kai etsi einai to sosto

 

to xeirotero ainai apo to aytokinito epeidh to reyma den exei sosth exomalynsi

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα το απογευμα στο πλαισιο και μου ειπαν οτι δεν βγαζουν τιποτα πια για 2020i...!!!Μου ειπαν οτι τωρα φορτιζονται με mini-usb καλωδια:confused: !!!Δηλαδη ενας που πηρε το 2020i οταν πρωτοβγηκε και πιθανον να εχασε το φορτιστη του πως θα το φορτιζει τωρα...???

 

Μου λεει να απευθυνθω στην Qtek για αποστολη μεσω internet...:confused: :confused:

 

A τοσο καλαα!!!

----------------------------------------------------------------------------------------.

Α και κατι που παρατηρησα τωρα...εαν δεν το συνδεσω στην πριζα για φορτιση...μολις το βαλω για να το συγχρονισω με το Pc αυτο ανεβαζει την μπαταρια σιγα σιγα...μηπως και ετσι φορτιζει?

Υπενθυμιζω οτι δεν το βαζω στην πριζα για φορτιση μονο το usb βαζω για να συγχρονιστω...

χωρις να ειμαι σιγουρος δες και στο MEDIA MARKT μπορει και να εχουν

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κανείς την πρόσοψη στο 2020i??? Σκέφτομαι να την αλλάξω γιατί λόγω πεσιμάτων (τρία παρακαλώ από μεγάλο ύψος χωρίς να πάθει το παραμικρό το Qtek αν εξαιρέσω τις γρατζουνιές) έχει αρκετά σημάσια. Ρώτησα στην ACE και μου είπαν ότι στοιχίζει περίπου 70€. Ξέρει κανείς περισσότερα για το θέμα πρόσοψης???
Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κανείς την πρόσοψη στο 2020i??? Σκέφτομαι να την αλλάξω γιατί λόγω πεσιμάτων (τρία παρακαλώ από μεγάλο ύψος χωρίς να πάθει το παραμικρό το Qtek αν εξαιρέσω τις γρατζουνιές) έχει αρκετά σημάδια. Ρώτησα στην ACE και μου είπαν ότι στοιχίζει περίπου 70€. Ξέρει κανείς περισσότερα για το θέμα πρόσοψης???
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εχει και η τελεσερβις στον κηφισο αλλα δεν την συνιστω,ειναι πιο ακριβη και απο προσωπικη εμπειρια απροσεχτοι στην δουλεια τους
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σωστα θα φας πορτα!!!λοιπον παρε τηλ στο 210-6002929 ειναι μαγαζι που φτιαχνει ppc και ρωτα τους,δεν τον ξερω τον τυπο απλα εχω ακουσει καλα λογια
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι...

 

Λοιποοοον ωραιες οι πρωτες μερες εξερευνησης του ppc αλλα ηρθαν και οι πρωτες αποριες!!!

 

1ον)Στελνω μυνηματα μου βγαζει οτι ''message sent'' αλλα δεν το παραλαμβανει ο παραληπτης!!!:confused: Πρεπει να κανω καμια ρυθμιση...παρεπιπτοντως ο αριθμος του κεντρου μηνυματων ειναι σωστος!!!

 

2ον)Θελω μια σχετικη βοηθεια για το πως συνδεεσαι στο internet μεσω BlueTooth!!!Θελω να μου πει καποιος που εχει συνδεθει με bt τι ρυθμισεις κανω στο pc και τι στο ppc,γιατι καπου μπερδευτηκα:wacko: !!!Πληροφοριακα σας λεω οτι εχω εναν ανταπτορα bt!!!Μονο αυτο...η χρειαζεται και τιποτα αλλο???Θελω να μου πειτε την διαδικασια βημα-βημα!!!

 

3ον)Πως βαζω mp3s ως ηχο κλησης???

 

4ον)Πως αλλαζω ταπετσαρια...themes δεν ξερω πως λεγονται???Παω Εναρξη -> Ρυθμισεις -> Today...και μου βγαζει μονο το ''Bliss , Vodafone , Windows Default''!!!

 

Αυτα μεχρι στιγμης...:lol: :lol: :lol: αν μου προκειψουν και αλλα αλιμονο σας:p !!!

 

Κατα τα αλλα αν και το πηρα απο αγγλια δεν εχω κανενα προβλημα με το αγγλικο μενου...περασα και ενα prog για ελληνικα texts και ολα ειναι οκ...εκτος απο τα παραπανω!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γεια σας και παλι...

 

Λοιποοοον ωραιες οι πρωτες μερες εξερευνησης του ppc αλλα ηρθαν και οι πρωτες αποριες!!!

 

1ον)Στελνω μυνηματα μου βγαζει οτι ''message sent'' αλλα δεν το παραλαμβανει ο παραληπτης!!!:confused: Πρεπει να κανω καμια ρυθμιση...παρεπιπτοντως ο αριθμος του κεντρου μηνυματων ειναι σωστος!!!

 

2ον)Θελω μια σχετικη βοηθεια για το πως συνδεεσαι στο internet μεσω BlueTooth!!!Θελω να μου πει καποιος που εχει συνδεθει με bt τι ρυθμισεις κανω στο pc και τι στο ppc,γιατι καπου μπερδευτηκα:wacko: !!!Πληροφοριακα σας λεω οτι εχω εναν ανταπτορα bt!!!Μονο αυτο...η χρειαζεται και τιποτα αλλο???Θελω να μου πειτε την διαδικασια βημα-βημα!!!

 

3ον)Πως βαζω mp3s ως ηχο κλησης???

 

4ον)Πως αλλαζω ταπετσαρια...themes δεν ξερω πως λεγονται???Παω Εναρξη -> Ρυθμισεις -> Today...και μου βγαζει μονο το ''Bliss , Vodafone , Windows Default''!!!

 

Αυτα μεχρι στιγμης...:lol: :lol: :lol: αν μου προκειψουν και αλλα αλιμονο σας:p !!!

 

Κατα τα αλλα αν και το πηρα απο αγγλια δεν εχω κανενα προβλημα με το αγγλικο μενου...περασα και ενα prog για ελληνικα texts και ολα ειναι οκ...εκτος απο τα παραπανω!!!

λοιπον για τα μηνυματα δεν ξερω πως το εχει σε σενα επειδη ειναι αγγλικο αλλα εγω παω εναρξη-ρυθμισεις-συστημα και μου εχει την ''γλωσσα'' εκει τσεκαρω να εχει αναφορα παραδοσης,για το bt δεν το εχω ψαξει,για τα mp3 τα βαζεις στον φακελο windows στα rings,και τα θεματα που κατεβαζεις ειναι μορφης tsk εγω εχω κανει εναν φακελο στα documents μου πχ themes και τα βαζω εκει για να μην ειναι σκορπια,μετα απο αυτο θα τα βλεπεις οπως και τα αλλα που ηταν απο την αρχη στο ppc σου;)
Link to comment
Share on other sites

loipon exo mia aporia !! kathe fora pou vgazo mia photografia mou anoigei kai ena neo fakelo kai thn vazei mesa!! mhpos xerete giati? pos ginetai na mhn to kanei auto kai na mpainoun oles se ena fakelo? eutuxos kai o lagoudakis se auto to forum !!:) xexe!!:) thnksssssssssss!!!!!!!!!!! kata ta alla eimai polu euxaristhmenos apo to 2020i !! tora to exo kai sthn thikoula tou kai einai ok !!:)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εγω δεν εχω βγαλει ακρη με αυτο αλλα δεν με ενοχλει,απλα ενας κοπος παραπανω να την παρεις και να την βαλεις μετα στον φακελο που θελεις,5 νομιζω ειμαστε με 2020i,:D ουτε 2 taxi δεν γεμιζουμε:D :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...