Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μου βρείς χώρο ευχαρίστως το ανεβάζω, αλλά στο myphone δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το βάλω στα αρχεία. Δοκίμασα να στο στείλω με email αλλά δυστυχώς αργούσε ο client. Μάλλον λόγω καταλήψεων οι mail servers του πανεπιστημίου είναι γεμμάτοι.

 

http://ezshare.de/ Εδω ειναι ο χωρος σου:D Αφου το ανεβασεις ποσταρε το link.Σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια εχει αλλαξει κανεις οθονη στο 2020i του? μου επεσε και εσπασε στην κατω αριστερη μερια η οθονη. ποσο κανει και ποσο καιρο δεν θα εχω συσκευη θελω να μαθω, και αν μου κανουν αναβαθμιση και χασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο που με ενδιαφερει. ευχαριστω εκ των προταιρων.

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.de/files/24517515/Xda2i_Radio1.04.00.rar.html

Το WiFi μπορεί να κάνει την πρώτη φορά πάνω από 1 λεπτό να ενεργοποιηθεί, αλλά λειτουργεί τουλάχιστον χωρίς reset.

 

Μην ξεχάσετε να πάρετε backup όλα τα δεδομένα, ατζέντα, my documents, recieved files, κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ρε παιδια εχει αλλαξει κανεις οθονη στο 2020i του? μου επεσε και εσπασε στην κατω αριστερη μερια η οθονη. ποσο κανει και ποσο καιρο δεν θα εχω συσκευη θελω να μαθω, και αν μου κανουν αναβαθμιση και χασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο που με ενδιαφερει. ευχαριστω εκ των προταιρων.
πιστευω 200-250Ε,περιπου 5 μερες,το σερβις ειναι Α.Παρασκευη,αναβαθμιση σου κανουν μονο αν το ζητησης εσυ,τις επαφες σου μπορεις να τις εχεις αποθηκευμενες για παντα οτι και να γινει αν πας στο εναρξη-ρυθμισεις-συστημα και τσεκαρεις στο μονιμη αποθηκευση τις επαφες,δεν τις χανεις ουτε με φορματ,μετα τις επαναφερεις με τον ιδιο τροπο;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
http://rapidshare.de/files/24517515/Xda2i_Radio1.04.00.rar.html

Το WiFi μπορεί να κάνει την πρώτη φορά πάνω από 1 λεπτό να ενεργοποιηθεί, αλλά λειτουργεί τουλάχιστον χωρίς reset.

 

Μην ξεχάσετε να πάρετε backup όλα τα δεδομένα, ατζέντα, my documents, recieved files, κτλ.

σημαντικο το ποστ σου:) για να μην κανω κανενα λαθος..:O τρεχω απλα το αρχειο MaUpgradeut και ειμαι οκ;:confused:
Link to comment
Share on other sites

σημαντικο το ποστ σου:) για να μην κανω κανενα λαθος..:O τρεχω απλα το αρχειο MaUpgradeut και ειμαι οκ;:confused:

Την ιδια απορια εχω και εγω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Τώρα με την απορία μου αυτή θα ξενερώσω την συζήτηση που προηγήθηκε αλλα...Θα ήθελα να μάθω λοιπόν εαν υπάρχει κάποιο καλώδιο ή ανταπτοράκι στην αγορα που θα μετατρέπει την υποδοχη του Qtek(την τρύπα που μπαίνει στην βάση συγχρονισμού)σε usb υποδοχή για να δέχεται usb flash.Οχι τίποτα άλλο ,αλλά κρίμα δεν ειναι να να έχουμε τα usb flash-άκια με 1-2 Giga γεμάτα μπ3 και κάθε φορά να ειμαστε υποχρεωμένοι να πηγαίνουμε πρώτα στο PC για να φορτώνουμε μπ3 και ταινιες κτλ ή αλλιώς θα πρεπει να παρουμε καρτα 1 και 2 γιγα,δηλαδη και αλλα εξοδα.:mad:
CURSEDDD
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται αυτο που λες απο την στιγμη που το ppc δεν υποστηριζει usb host.

 

 

EDIT ορθογραφικο (χεχεχε)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται αυτο που λες απο την στιγμη που το ppc δεν υποστιρηζει usb host.

 

στο LOOX μου γινεται αλλα εχει απο την μανα του το ανταπτορακι.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πριν δεκα μερες το 2020i αρχισε να μου κανει κατι περιεργα κολληματα και το ρολοι του εμενε πισω,το πακεταρισα και την πεμπτη το εστειλα με courier στην ace hellas,σε τηλ επικοινωνια που ειχα μαζι τους μου ειπαν οτι ειχε προβλημα η πλακετα και θα την αλλαζανε μεσα στα πλαισια της εγγυησης,σημερα το πρωι μου ηρθε πισω παλι ετοιμο και μαλιστα πληρωμενο απο αυτους το courier γιατι οπως μου ειπαν ηταν στην εγγυηση το μηχανημα οποτε πληρωνουν αυτοι το courier.

 

Αυτα τα γραφω γιατι δεν πρεπει να λεμε μονο τα ασχημα για τις αντιπροσωπειες,τις εγγυησεις κλπ αλλα και τα καλα και εμενα ομολογω οτι μου φερθηκαν αψογα και ταχυτατα:D

Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια οταν η συσκευη μου ειναι σε κατασταση αναμονης και ενω εχει κλεισει δεν με ανιχνευουν αλλοι,οταν την ανοιξω με βλεπουν.την εχω βαλει να κλεινει σε 1 λεπτο,μετα το λεπτο δεν με βλεπουν,το λαμπακι ειναι μπλε πραγμα που σημαινει οτι ειναι ενεργο,ειναι φυσιολογικο αυτο; στο s100 δεν συμβαινει αυτο,ας το τσεκαρει καποιος με 2020i να μου πει,ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο μου εκανε και μενα μεχρι που εσπασε η οθονη. μετα την αλλαγη τις δεν νομιζω να βελτιωθει το προβλημα.:D

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

pedia voithia, eno mou dixnei enapominanta xoro stin karta mnimis px 120 apo 256mb anigo ti karta kai den fenete kanena arxeio mesa san na ine adia. ekana soft reseet hard reseet tipota

dinxei pos den iparxei kanena arxeio mesa.

ligi voithia, sas efxarsto poli ekto proteron.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εγώ πιστεύω ότι το 2020i αυτή τι στιγμή είναι το καλλίτερο ppc στην αγορά..
σιγουρα ειναι ενα απο τα καλα,εμενα προσωπικα μου αρεσουν πολυ,το s100-2020i-και το 9000;)
Link to comment
Share on other sites

Στο μηκος ειναι πιο μικρο απο το 2020ι σου παντως, η διαφορα ειναι μονο στο πλατος. Και για υψος οχι και πολυ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ξέρει κανείς η εαν έχει αγοράσει ο ίδιος, θήκη οριζόντια για το Qtek 2020i ???
κανε εδω την ερωτηση σου http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=929 η στο επισημο του 2020i δεν σου κανω παρατηρηση αλλα το λεω για να μην ανοιγουμε συνεχως νεα θεματα αφου υπαρχουν αναλογα,για να μην χαθει καποιος καινουργιος και να ειναι ολα μαζεμενα,φιλικα Γιαννης;)
Link to comment
Share on other sites

πιστευω 200-250Ε,περιπου 5 μερες,το σερβις ειναι Α.Παρασκευη,αναβαθμιση σου κανουν μονο αν το ζητησης εσυ,τις επαφες σου μπορεις να τις εχεις αποθηκευμενες για παντα οτι και να γινει αν πας στο εναρξη-ρυθμισεις-συστημα και τσεκαρεις στο μονιμη αποθηκευση τις επαφες,δεν τις χανεις ουτε με φορματ,μετα τις επαναφερεις με τον ιδιο τροπο;)

επειδη εγω εχω παρει το τηλεφωνο απο καποιον αλλον που ειχε ηδη χρησιμοποιησει την μονιμη αποθηκευση πως γινεται να τα σβησω ολα απο εκει γιατι καθε φορα που θελω να κανω restore μου κανει restore και τις δικες του επαφες και γινεται ενας ατελειωτος χαμος!

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
λοιπον οπως εισαι τωρα με ολα τα τηλεφωνα σβησε αυτα που δεν θελεις αφου εχεις πρωτα εχεις ξετσεκαρει την επιλογη μονιμη αποθηκευση,τωρα αφου εχεις κρατησει αυτα που θελεις τσεκαρεις την επιλογη και την επομενη φορα θα σου μπουν σωστα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...