Jump to content

Τι θα κάνατε αν κερδίζατε 1.000.000 ευρώ;


Voldemort
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

tha stamatoysa to sxoleio kai tha pigaina na mino se kanena exotiko nisi me tin parea moy!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 371
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και οταν θα τελειωναν τα λεφτακια εσυ θα εμενες στα παγκακια και οι φιλοι σου θα σε ξεχνουσαν... :O
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδιά, μιλάμε για 1 εκατ. όχι για 1 δις!

Γιατί με 1δις δεν θα προλάβαινες καν να ξοδέψεις τα έσοδα των τόκων...

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδιά, μιλάμε για 1 εκατ. όχι για 1 δις!

Γιατί με 1δις δεν θα προλάβαινες καν να ξοδέψεις τα έσοδα των τόκων...

Δύσκολα βγαίνουν, εύκολα σκορπιούνται.

Link to comment
Share on other sites

xaaxaxaa. Eliwsa.

makran h pio empneysmenh apanthsh. :lol:

 

 

με "ειδικο" χειρισμο για εκλεκτους παντα ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

1) δίπλωμα αυτοκινήτου

2) αυτοκίνητο [Mercedes C180 ή Mercedes E200 (όχι το καινούργιο μοντέλο, του 2003 γιατί στο καινούργιο δεν μου αρέσουν καθόλου τα πίσω φώτα) ή Volvo S40 ή Volvo S80, φυσικά αυτόματο όποιο αυτοκίνητο έπαιρνα)

3) καινούργιο υπολογιστή

4) PDA

5) 2-3 σπίτια για ενοίκια

6) χώρος για φιλοξενία και φροντίδα αδέσποτων σκύλων και γατών (όπως έχει πει και ο πατέρας μου ότι θα το έκανε αν είχε λεφτά)

Τα υπόλοιπα στην τράπεζα για να καλοπερνάω :)

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα έφτιαχνα ένα χαρέμι με καμιά 100αρα γυναίκες (μοντέλα εννοείται) και δε θα ξανάβγαινα απο το σπίτι.

θα τις έκοβα μια επιταγή κάθε μήνα και θα έλεγα : υπηρετήστε με τώρα.

κάντε με να νιώσω βασιλιάς.

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα έφτιαχνα ένα χαρέμι με καμιά 100αρα γυναίκες (μοντέλα εννοείται) και δε θα ξανάβγαινα απο το σπίτι.

θα τις έκοβα μια επιταγή κάθε μήνα και θα έλεγα : υπηρετήστε με τώρα.

κάντε με να νιώσω βασιλιάς.

Μα φίλετα μοντέλα κάνουν το χειρότερο sex...Μην με ακουμπάς, μη με φιλάς, πώς θα φγω αύριο στην έκθεση μόδας;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μα φίλετα μοντέλα κάνουν το χειρότερο sex...Μην με ακουμπάς, μη με φιλάς, πώς θα φγω αύριο στην έκθεση μόδας;:lol:

εννοώ τα καλά μοντέλα που τα κάνουν όλα,απο το ανατολικό μπλόκ.

τα μοντέλα που ψάχνουν φράγκα.δεν με εννόησες καλά.

Link to comment
Share on other sites

Θα κράταγα 100 χιλιάρικα και τα υπόλοιπα θα τα χάριζα σε φιλανθρωπίες(έτσι λέω τώρα δλδ, αν τα κερδίσω μπορεί να μου γυρίσουν τα μυαλά:p :X )
Link to comment
Share on other sites

Θα έπαιρνα ένα ηρεμιστικό

ακριβώς!! το πρώτο που θα χρειαζόμουν εκείνη τη στιγμή!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Μετά από 3 μήνες αποφάσισα να διαβάσω το θέμα. :lol:

 

valeria : Μπας και τα κέρδισες να φύγουμε για Μπόρα - μπόρα? ;)

 

Αν τα κέρδιζα, δεν θα έκανα τίποτα από υλικά αγαθά. Θα τα ξόδευα για να προσφέρω ανακούφιση σε όσα περισσότερα παιδιά της Αφρικής μπορούσα. Θα έφτιαχνα μια οργάνωση σαν της Μητέρας Τερέζας, αλλά για τα παιδιά της Αφρικής. Και αυτά ψυχή έχουν. :)

:lol: Που τέτοια τύχη...:wacko: Αλλά δεν απογοητευόμαστε έτσι;Πάντα υπάρχει ελπίδα!:D
Link to comment
Share on other sites

Θα έπερνα μια μονοκατοικία με μεγάλο κήπο στα προάστεια της Βιέννης ή στο Velburg (Γερμανία). Έχω μια αγάπη με Γερμανία και Αυστρία :happy: Όσο για εδω θα αγόραζα το οικόπεδο του γείτονα ώστε να μεγαλώσω τον χώρο μου και θα έστεινα μια vert σαν αυτή των X-Games. Μπορεί να έπερνα κανά γιότ αλλά δεν είναι κάτι που τρελένομαι χωρίς αυτό :lol:
Link to comment
Share on other sites

δεν θα το ελεγα, ειδiκα εδω μεσα :p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

δεν το λενε κολομπαρο πλεον, ειναι σωλιναδικο ;)
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

anyway..apokalupteis ta epixeirhmatika sou sxdia dhmosios

 

ps.otan er8ei h seira mou let me know:p gia thn perioxh pou dhloneis nte!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγω πρωτα απ'ολα θα εδινα στους γονεις μου απο 10,000 ευρω για να ξεχρεωσω οοοοοολα αυτα που τους εχω φαει τοσα χρονια. :p Μετα θα επερνα ενα 9000 που το εχω αχτι, θα εξοπλιζα το 2020 και το 9000 και οτι εμενε σε καμια τραπεζα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πρωτο πραγμα που θα εκανα ειναι οι επενδυσεις.θα εφτιαχνα ας πουμε 5 μεγαλες πολυκατοικιες με αποτελεσμα να βγαζω τοσα λεφτα καθε μηνα.

εχω επιχειρηματικο μυαλο.

μετα τα υπολοιπα θα αγοραζα διαφορα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

Εγω πρωτα απ'ολα θα εδινα στους γονεις μου απο 10,000 ευρω για να ξεχρεωσω οοοοοολα αυτα που τους εχω φαει τοσα χρονια. :p Μετα θα επερνα ενα 9000 που το εχω αχτι, θα εξοπλιζα το 2020 και το 9000 και οτι εμενε σε καμια τραπεζα.

μόνο 10000 ευρώ τους έχεις φάει?? ααααα εσύ είσαι καλόςςςςςςςς:p :p :p

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...