Jump to content

Τα πάντα για το Vodafone live! & Vodafone 360


Gka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μία είδηση που πέρασε (προς το παρών) μάλλον στα σιωπηλά απο τη vodafone...

 

Realtones Club

Γίνε μέλος και κατέβασε απεριόριστα Realtones μονο με 2,99 € την εβδομάδα. Πλέον μπόρεις να αλλάζεις το βαρετό χτύπο του κινητού σου κάθε μέρα, κάθε στιγμή, δημιουργώντας μια μεγάλη συλλογή απο Realtones.

 

Μπές στο Vodafone live! στην ενότητα μουσική, επέλεξε το Realtone που επιθυμείς και γίνε μέλος στο πιο απίθανο Club.

 

*Συνεργαζόμενες δισκογραφικες: ΕΜΙ, SONY BMG, Alpha Records και άλλες ανεξαρτητες δισκογραφικές εταιρίες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

gnwrizei kaneis gia na syndesw forhto ypologisth sto internet mesw kinhtou-modem poio paketo ths vodafone me symferei kalytera? kai an ayto ginetai apo pylh wap? exw kartokinhto cu kai xrhsimopoiw gia serfarisma to vodafone surf&email me ta 3,5 eurw to mhna. me th sygekrimenh omws syndesh nai men o ypologisths anagnwrizei ws modem to kinhto alla otan epilegw th syndesh vfprepay internet ston ypologisth den exw enw to kinhto serfarei kanonika..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παρατηρησε κανεις κανενα προβλημα σε σελιδες μεσω live? πχ αν θελω να loggarw στο facebook η αλλες σελιδες ενω βαζω σωστο κωδικο και ονομα χρηστη απλα δεν συνδεετε καθολου.μου το κανει περιπου 5 μερες τωρα εκει που ηταν ολα μια χαρα..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
μπαινει κανεις vodafone live? σε μενα πολλες φορες δεν κανει καν συνδεση. αντιμετωπιζει κανεις αλλος προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Μηπως γνωριζουμε η συσκευη vodafone 533 τι προελευσης και ποιου κατασκευαστη ειναι ?
Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Sagem και είναι made in China. Όλα τα vodafone είναι sagem και έχουν ένα χρόνο άμεση αντικατάσταση.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
γνωρίζει κάποιος πως γίνεται να μην φαίνεται το μύνημα της vodafone κάθε φορά που ξεκινάει το htc magic. Το έχω κάνει root και του έχω περάσει τη rom του htc hero. Λογικά το πρόβλημα θα έπρεπε να έχει λυθεί.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
με το Ν86 που εχω το vf μου το βγαζει ασπρομαυρο χωρις εικονιδια και επιλογες, υπαρχει καποιος εδω μεσα που να βλεπει το μενου πληρες με n86, υπαρχουν χειροκινητες ρυθμισεις; γιατι απο το σαιτ της voda δεν μου τις ανοιγει καν..
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ουαοοοοοοοοοοο! Παιδιά εμένα μου φάνηκε τέλειο! Bravo Voda! Να δούμε εμείς οι καρτοκινητοί τι θα μπορούμε να κάνουμε!!!!
Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν ειναι... συντομα διαθεσιμο λεει!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

το ειδα σημερα και live και εχω να πω τα καλυτερα ειναι super θα το αγοραζα σημερα απλος δεν μπορουσα να το αγορασω γιατι δεν εχει βγει ακομα η τιμη του αλλα αυριο το πρωι θα παω να το παρω απο την vodafone της ηλιουπολης !!!!!

 

βασικα δεν ειναι... συντομα διαθεσιμο λεει!

υπαρχει σε καποια μαγαζια απλα γιατι δεν εχουν τιμη ακομα δεν μπορουν να το δωσουν!!!!

 

μολις αγορασα το samsung h1 απλα ειναι super πολυ καλο κινητοοοοοο

:p
Link to comment
Share on other sites

Βασικά η υπηρεσία είναι όλα τα λεφτά. Περιμένουμε να είναι συμβατή με περισσότερες συσκευές.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

μολις αγορασα το samsung h1 απλα ειναι super πολυ καλο κινητοοοοοο

 

τιμη δεν μας ειπες! :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

και το Μ1;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Είδα το H1 και το ερωτεύτηκα... τέλειο κινητό! Έχω δει άπειρες φορές το I-Phone και ποτέ δε με ξετρέλλανε, με αυτό όμως έπαθα την πλάκα μου. Πήρα κινητό το καλοκαίρι όμως οπότε θα περιμένω λίγο ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

καλουτσικη τιμη πιστευω... στα 250€ θα ηταν κουλ!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Eδώ θα γράφουμε τα πάντα για το vodafone360.Eπίσημη σελίδα http://www.vodafone360.com/el/web/home/index

 

Νομίζω πρέπει να υπάρχει διαχωρισμός θεμάτων ανάμεσα στο Vodafone Live! και το 360... είναι 2 διαφορετικά πράγματα... γιατί να βρίσκονται σε κοινό θέμα;

Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...