Jump to content

iphone 6s plus ή galaxy s7 edge


Alt3rnative
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλή λιτή και οικογενειακή η ερώτηση.

 

Έψαξα και σε παλιότερα threads αλλά θέλω φρέσκιες γνώμες.

 

Δεν έχω κανένα ιδιαίτερο κόλλημα ούτε με ios ουτε με android αρκεί να αντέξει η συσκευή μια 4ετία όπως την έχω παλέψει τόσο καιρό με το note 2.

 

Γουστάρω μεγάλη οθόνη (όταν έπαιρνα το note 2 το 12 ολοι με εκραζαν τωρα ειναι ολοι με 5.5αρες οθονες).

 

Τι προτείνει ο σεφ λοιπόν;

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα και το iphone 6s plus 64 gb.φιλε μου με διαφορα s7 edge!ανωτερο σε καμερα,οθονη,μπαταρια,desigh και πανω απο ολα ποιο φθηνο και ειναι η συσκευη της χρονιας 2016!το iphone 6s plus περα απο το 3d touch που και παλι δεν αχρειαστο ειναι.απλα το ios σε περιοριζει σε πολλα!καλο ταχυτατο αλλα μονοδρομος s7 edge
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ. Αυτο αποφασισα κι εγω.

 

Ας είναι εγώ ο διαφορετικός.

6s plus για να έχεις μια συσκευή τα επόμενα 2-3 χρόνια που δεν θα σκέφτεσαι τίποτα.

Απλά το έχεις στην τσέπη και ξέρεις ότι είναι εκεί απλά για να σε διευκολύνει.

 

Πολύ χάος τα μενού και οι ρυθμίσεις και τα χίλια μυρια που προσφέρει η Samsung

 

Πολύ καλό όμως και το s7 edge

Δύσκολη η επιλογή έχουν σε αρκετά σημεία μεγάλο ανταγωνισμό

 

Το 3D Touch αν το μάθεις πάντως είναι και βολικό και μειώνεις κινήσεις και κλικ και θα κρατάς μετα άλλη συσκευή και θα το ζητάει ο οργανισμός σου

 

Ότι και να πάρεις καλορίζικο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

6s plus φυσικά. Τους λόγους τους ανέφερε ο από πάνω φίλος.

Επίσης το συγκεκριμένο φόρουμ είναι πιο πολύ android φόρουμ όποτε 8/10 θα σου πουν το S7 άσχετα που μπορεί να μην το έχουν δει καν σε φωτογραφια.Για μένα καλό θα είναι πριν αποφασίσεις να το ψάξεις καλά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

6s plus φυσικά. Τους λόγους τους ανέφερε ο από πάνω φίλος.

Επίσης το συγκεκριμένο φόρουμ είναι πιο πολύ android φόρουμ όποτε 8/10 θα σου πουν το S7 άσχετα που μπορεί να μην το έχουν δει καν σε φωτογραφια.Για μένα καλό θα είναι πριν αποφασίσεις να το ψάξεις καλά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Εμείς οι android αλλά και iphone users που όχι μόνο το χα με δει αλλά τα είχαμε και τα χουμε και δίπλα δίπλα μετράμε ;

Συγγνώμη που δεν είναι το myphone ένα ακόμα iphonehellas

 

 

 

Σε 2-3 χρόνια από τώρα μια χαρά θα σέρνεται το 6s plus όπως σέρνεται και τώρα το 5άρι, οπότε δεν ισχύει η κρίση του ότι με το edge δεν θα χει το κεφάλι του ήσυχο. Και τα δύο έχουν πολύ καλή εμπειρία χρήσης συνολικά στο θέμα του software με τα κατά και τα υπέρ ( ανάλογα της ανάγκες και τα θέλω του καθένα.... και τις υποχωρήσεις που μπορεί να κάνει σαφώς ).

Καλό χρυσό το 6s plus αλλά υστερεί σε μπαταρία, κάμερα, SD ( συγγνώμη αλλά ακόμα και να τα σκάσεις για μεγαλύτερο η SD είναι ένα παραπάνω συν ) και αδιαβροχοποίηση, ότι συσκευή και να χεις αυτά τα 4 από το edge δεν μπορείς να τα παραβλέψεις. Ειδικά με την διαφορά τιμής που έχουν τώρα είναι εύκολη επιλογή ασυζητητί

Nαι το 3d touch είναι πάρα πολύ χρήσιμο για μερικούς αυτό όμως δεν το κάνει wow factor σε σύγκριση με τα προαναφερθέντα για να το επιλέξεις.

Eίχα να κάτσω σε samsung συσκευή καιρό απ΄το s3 mini οπότε δεν με λες με τίποτα samsung fan αλλά η αλήθεια είναι ότι το edge φέτος λίγες συσκευές μπορούν να το ανταγωνιστούν και το 6s plus δεν είναι μία από αυτές.

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

Εμείς οι android αλλά και iphone users που όχι μόνο το χα με δει αλλά τα είχαμε και τα χουμε και δίπλα δίπλα μετράμε ;

Συγγνώμη που δεν είναι το myphone ένα ακόμα iphonehellas

 

 

 

Σε 2-3 χρόνια από τώρα μια χαρά θα σέρνεται το 6s plus όπως σέρνεται και τώρα το 5άρι, οπότε δεν ισχύει η κρίση του ότι με το edge δεν θα χει το κεφάλι του ήσυχο. Και τα δύο έχουν πολύ καλή εμπειρία χρήσης συνολικά στο θέμα του software με τα κατά και τα υπέρ ( ανάλογα της ανάγκες και τα θέλω του καθένα.... και τις υποχωρήσεις που μπορεί να κάνει σαφώς ).

Καλό χρυσό το 6s plus αλλά υστερεί σε μπαταρία, κάμερα, SD ( συγγνώμη αλλά ακόμα και να τα σκάσεις για μεγαλύτερο η SD είναι ένα παραπάνω συν ) και αδιαβροχοποίηση, ότι συσκευή και να χεις αυτά τα 4 από το edge δεν μπορείς να τα παραβλέψεις. Ειδικά με την διαφορά τιμής που έχουν τώρα είναι εύκολη επιλογή ασυζητητί

Nαι το 3d touch είναι πάρα πολύ χρήσιμο για μερικούς αυτό όμως δεν το κάνει wow factor σε σύγκριση με τα προαναφερθέντα για να το επιλέξεις.

Eίχα να κάτσω σε samsung συσκευή καιρό απ΄το s3 mini οπότε δεν με λες με τίποτα samsung fan αλλά η αλήθεια είναι ότι το edge φέτος λίγες συσκευές μπορούν να το ανταγωνιστούν και το 6s plus δεν είναι μία από αυτές.

 

Συζήτηση κάνουμε.

Όχι διαμάχη

Εσένα μπορεί να σε βολεύει πχ η κάρτα μνήμης, η αδιάβροχο ποίηση αλλα εγώ τα προσπερνάω δεν μ ενδιαφέρουν καν

Δεν πρόκειται να αγόραζα συσκευή με τέτοιο κριτήριο.

Συγκρίνοντας παλιότερες συσκευές βγάζεις άνετα το συμπέρασμα ότι αν έχεις Apple σε πάει περισσότερα χρόνια.

Πχ 5 εναντίον s3

5s εναντίον S4

6 εναντίον s5

Και πάει λέγοντας...

 

Τέτοια κριτήρια εγώ κοιτάω

Ο φίλος ας πάρει ότι τον βολέψει. Ρώτησε απλά κι εμείς λέμε τις απόψεις μας

 

Κι όσο για την μπαταρια αμφιβάλλω αν έχει καλύτερη το edge.

 

Είπα και πιο πάνω όμως ότι και τα 2 είναι αξιόλογα κινητά. Μένει να ζυγίσει τις ανάγκες και να διαλέξει ο καθένας.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Επειδη πηγα και τα ειδα και τα δυο απο κοντα μπορω να πω οτι με κερδισε το edge. Μερικες φορες περα απο νουμερα και χαρακτηριστικα ειναι και η αισθηση που σου δινει ενα κινητο. Και αυτο λεω σε ολα τα παιδια που ειναι να παρουν καινουρια συσκευη. Πατε να τα δειτε απο κοντα πριν κανετε οποιαδηποτε αγορα.
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που σε καλυψε για 4 χρονια ενα Note 2 τοτε πας καρφι για s7 edge.

Δεν εχεις θεμα με τις αναβαθμισεις αλλα κοιτας το hardware.

Γι'αυτο τον λογο θα πας στο edge.Καλυτερη οθονη,καλυτερη καμερα,καλυτερη μπαταρια,εγγυηση 2 χρονια κι οχι 1,πιο μαζεμενο,και φυσικα υποστηριξη απο xda οταν τελειωσει η εγγυηση (root και φλασαρισμα roms).

Κι αν βαλεις μεσα τα "εξτραδακια" οπως αδιαβροχοποιηση,vr,fast charging,ασυρματη φορτιση κτλ. τοτε εχεις ξεκαθαρο νικητη.

Edited by panosfx

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

κινηταρα το s7 και ως εκ πρωτης οψεως νικαει κατα κρατος το Iphone.

τωρα αν μου λεγαν θα παρεις ενα απο τα 2 και θα το εχεις για τα επομενα 3 χρονια , αν δεν ηθελα να κανω ταρζανιες μετα απο 1,5 χρονο και να ειχα μια συσκευη που απλα θα δουλευει υποδειγματικα για οσο την κρατησω θα επερνα το Iphone.

μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ομως , μεχρι και τωρα βλεπουμε 5s που δουλευουν παρα πολυ καλα ,ενω το αντιστοιχο s4 δεν ειναι τοσο σταθερο οσο θα επρεπε ακομα και με την τελευταια ρομ απο το xda.

Link to comment
Share on other sites

κινηταρα το s7 και ως εκ πρωτης οψεως νικαει κατα κρατος το Iphone.

τωρα αν μου λεγαν θα παρεις ενα απο τα 2 και θα το εχεις για τα επομενα 3 χρονια , αν δεν ηθελα να κανω ταρζανιες μετα απο 1,5 χρονο και να ειχα μια συσκευη που απλα θα δουλευει υποδειγματικα για οσο την κρατησω θα επερνα το Iphone.

μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ομως , μεχρι και τωρα βλεπουμε 5s που δουλευουν παρα πολυ καλα ,ενω το αντιστοιχο s4 δεν ειναι τοσο σταθερο οσο θα επρεπε ακομα και με την τελευταια ρομ απο το xda.

 

Μιας και ανεφερες αυτο το παραδειγμα...

Σε συγκριση το S4 με το 5s σκεψου ομως οτι εχεις μια 5" οθονη fhd σε σχεση με μια 4"(αλλαζει ολη η εμπειρια χρησης).Εχεις καλυτερη καμερα,Notification led(για μενα πολυ σημαντικο),αυτονομια κι επειδη περασαν και τα χρονια την αλλαζεις πανευκολα.Εχεις υποστηριξη usb otg και φυσικα εξτρα αποθηκευτικο χωρο λογω καρτας sd.

 

Εγω προσωπικα θα προτιμουσα να ειμαι με το S4....ή ακομα καλυτερα με ενα LG G2.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

κινηταρα το s7 και ως εκ πρωτης οψεως νικαει κατα κρατος το Iphone.

τωρα αν μου λεγαν θα παρεις ενα απο τα 2 και θα το εχεις για τα επομενα 3 χρονια , αν δεν ηθελα να κανω ταρζανιες μετα απο 1,5 χρονο και να ειχα μια συσκευη που απλα θα δουλευει υποδειγματικα για οσο την κρατησω θα επερνα το Iphone.

μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ομως , μεχρι και τωρα βλεπουμε 5s που δουλευουν παρα πολυ καλα ,ενω το αντιστοιχο s4 δεν ειναι τοσο σταθερο οσο θα επρεπε ακομα και με την τελευταια ρομ απο το xda.

Θα σου πω ότι κάνεις λάθος το s4 το έχω στη γυναίκα μου με 7.1 nougat aosp και το τηλέφωνο πετάει με 1 gb ram ελεύθερη και πολύ καλή μπαταρία λόγο doze επίσης η οθόνη και η εμπειρία χρήσης σε σχέση με το 5s είναι σίγουρα καλύτερη μιας και κάνεις εύκολα τα πάντα ακόμα και 4 χρόνια μετά,θα συμφωνήσω ότι με ένα lg g2 φυσικά θα ήταν ακόμα καλύτερα τα πράγματα λόγο snap 800, 5,2ιντσες οθόνη και καλύτερης μπαταρίας και κάμερας :o

 

ONE+ 3

Link to comment
Share on other sites

Είμαι χρήστης iPhone 6splus. Το κινητό ειναι απροβλημάτιστο και σίγουρα θα σε ικανοποιήσει και σε βάθος χρόνου. Όμως αφού Προέρχεσαι από note 2 η πιο λογική επιλογή είναι το s7 edge. Νομίζω είναι και πιο οικονομικό. Εκτός αν θελεις να αλλάξεις εμπειρία λειτουργικού και να πας σε iOS. Αν πάντως πας σε 6s plus ,οπωσδήποτε να είναι 64 giga

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια σεβαστες οι γνωμες σας , δεν θα πω οτι κανετε λαθος , αλλα στανταρ εχει ο καθενας μας.

εμενα η προτεραιοτητα μου τωρα πια ειναι η σταθεροτητα και μετα ολα τ αλλα.

να δουλευει το τηλεφωνο για μενα και οχι εγω γι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Συζήτηση κάνουμε.

Όχι διαμάχη

Εσένα μπορεί να σε βολεύει πχ η κάρτα μνήμης, η αδιάβροχο ποίηση αλλα εγώ τα προσπερνάω δεν μ ενδιαφέρουν καν

Δεν πρόκειται να αγόραζα συσκευή με τέτοιο κριτήριο.

Συγκρίνοντας παλιότερες συσκευές βγάζεις άνετα το συμπέρασμα ότι αν έχεις Apple σε πάει περισσότερα χρόνια.

Πχ 5 εναντίον s3

5s εναντίον S4

6 εναντίον s5

Και πάει λέγοντας...

 

Τέτοια κριτήρια εγώ κοιτάω

Ο φίλος ας πάρει ότι τον βολέψει. Ρώτησε απλά κι εμείς λέμε τις απόψεις μας

 

Κι όσο για την μπαταρια αμφιβάλλω αν έχει καλύτερη το edge.

 

Είπα και πιο πάνω όμως ότι και τα 2 είναι αξιόλογα κινητά. Μένει να ζυγίσει τις ανάγκες και να διαλέξει ο καθένας.

 

Δεν κάνω καμία διαμάχη αλλά κάθε φορά που λέμε τα αρνητικά των iphone εδώ μέσα θα πεταχτεί κάποιος να μας πει ότι δεν το χουμε πιάσει ποτέ στα χέρια μας. Είχα το 3, το 4, το 5 και το 6s plus. Πιο πολύ ios user με λες παρά android σε σχέση με το πόσα android έχω κρατήσει ως βασικές συσκευές για πάνω από δίμηνο. Eίχα μέχρι και πρόσφατα το πεντάρι σε χρήση, με την 10 έγινε πιο laggy και απτο παρατημένο s3 mini με cyanogen που έπαιζε τον ρόλο της αναπληρωματικής συσκευής όταν πουλάω την βασική για λίγες ημέρες.

 

Το ότι εσυ ή εγώ δεν θα αγοράζαμε συσκευή με κριτήριο την SD δεν σημαίνει ότι η SD δεν είναι ένα συν στο σύνολο της συσκευής. Εξίσου και η κάμερα μπορεί να μην σε ενδιαφέρει ( όπως αρκετούς που παίρνουν low-mid range κινέζικα ) αλλά η καλή κάμερα σε μία συσκευή είναι πλεονέκτημα όπως και να το κάνεις. Γι'αυτό κι όλας είπα ότι καλώς ή κακώς φέτος ( το τονίζω φέτος γιατί η sammy για μένα τέτοια συσκευή στην σειρά S δεν έχει ξαναβγάλει ) όποια συσκευή και να χεις, εαν είσαι αντικειμενικός δεν μπορείς να παραβλέψεις τα συν του 7 edge άσχετα αν σε ενδιαφέρουν ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω καμία διαμάχη αλλά κάθε φορά που λέμε τα αρνητικά των iphone εδώ μέσα θα πεταχτεί κάποιος να μας πει ότι δεν το χουμε πιάσει ποτέ στα χέρια μας. Είχα το 3, το 4, το 5 και το 6s plus. Πιο πολύ ios user με λες παρά android σε σχέση με το πόσα android έχω κρατήσει ως βασικές συσκευές για πάνω από δίμηνο. Eίχα μέχρι και πρόσφατα το πεντάρι σε χρήση, με την 10 έγινε πιο laggy και απτο παρατημένο s3 mini με cyanogen που έπαιζε τον ρόλο της αναπληρωματικής συσκευής όταν πουλάω την βασική για λίγες ημέρες.

 

Το ότι εσυ ή εγώ δεν θα αγοράζαμε συσκευή με κριτήριο την SD δεν σημαίνει ότι η SD δεν είναι ένα συν στο σύνολο της συσκευής. Εξίσου και η κάμερα μπορεί να μην σε ενδιαφέρει ( όπως αρκετούς που παίρνουν low-mid range κινέζικα ) αλλά η καλή κάμερα σε μία συσκευή είναι πλεονέκτημα όπως και να το κάνεις. Γι'αυτό κι όλας είπα ότι καλώς ή κακώς φέτος ( το τονίζω φέτος γιατί η sammy για μένα τέτοια συσκευή στην σειρά S δεν έχει ξαναβγάλει ) όποια συσκευή και να χεις, εαν είσαι αντικειμενικός δεν μπορείς να παραβλέψεις τα συν του 7 edge άσχετα αν σε ενδιαφέρουν ή όχι.

 

Όπως μπορεί κάποιος εύκολα να δει από το σύνολο της συζήτησης το θέμα επιλογής συσκευής ειναι καθαρά θέμα του ατόμου που θέλει την συσκευή

 

Κάμερα όχι δεν έχει καλύτερη το s4 από το 5s

Επίσης μπαταρία δεν έχει καλύτερη

Επίσης το ένα μιλάμε τρέχει ios 10 επίσημα από την εταιρεία ενώ το s4 θέλει να έχεις γνώσεις και να ασχοληθείς για να αλλάξεις Rom και να βρεις κάποια που ίσως είναι σταθερή ίσως έχει καλή μπαταρία ίσως και ίσως

Ό φίλος από ότι κατάλαβα δεν έχει όρεξη για wipe, root, recovery, unlock, και λοιπά

Γι αυτο προτείνω ένα iPhone να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Για να σου λυθεί η απορία αν δουλέψεις ένα 5s θα δεις πως θα δουλεύει περίπου το 6s plus σου σε 3 χρόνια

 

Το s7 edge πάνω από χρόνο δεν θα το κρατήσεις. Θα χρειαστείς μετά όλα αυτά τα τεχνάσματα που ανέφερα πιο πάνω για να δώσεις νέο αέρα στην συσκευή σου και στο μάτι σου

Άμα ψάχνεις φίλους στα άχυρα τότε ναι ίσως έχει λίγο καλύτερη κάμερα το s7 σε σκοτάδι. Ίσως παίρνει otg και θα "ξετρελαθεις" να βλέπεις ταινίες.

Ίσως είναι αδιάβροχο άσχετα που δεν πρόκειται να αφήσεις να πέσει σταγόνα

Επίσης η ομαλότητα και η ταχύτητα του s7 θα πάει περίπατο σε 6 μήνες. Τα ξέρουμε τα Samsung πολύ καλά

 

Να μου έλεγες για HTC 10 εκεί θα σου έλεγα ότι μικραίνει πολύ η ψαλίδα της επιλογής και είναι καθαρά θέμα ποιο λειτουργικό θα σε βολέψει. Πολύ ποιοτικές συσκευές είναι και τα HTC και επίσης έχουν ομαλότητα και ταχύτητα για χρόνια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Προβληματακια παντως διαβαζω στα τοπικ και των δυο κινητων... και οσο να ναι επειδη αυτα τα χρηματα εχουν αιμα και ιδρωτα πανω θελω να παρω αυτο με τα λιγοτερα. Εκτος αν απλα τυχαινει και ειναι ενα μικρο ποσοστο αυτα για τα οποια μιλαω. Οπως πχ καποια θεματα με την οθονη του s7 η την μπαταρια του 6s.
Link to comment
Share on other sites

Όπως μπορεί κάποιος εύκολα να δει από το σύνολο της συζήτησης το θέμα επιλογής συσκευής ειναι καθαρά θέμα του ατόμου που θέλει την συσκευή

 

Κάμερα όχι δεν έχει καλύτερη το s4 από το 5s

Επίσης μπαταρία δεν έχει καλύτερη

Επίσης το ένα μιλάμε τρέχει ios 10 επίσημα από την εταιρεία ενώ το s4 θέλει να έχεις γνώσεις και να ασχοληθείς για να αλλάξεις Rom και να βρεις κάποια που ίσως είναι σταθερή ίσως έχει καλή μπαταρία ίσως και ίσως

Ό φίλος από ότι κατάλαβα δεν έχει όρεξη για wipe, root, recovery, unlock, και λοιπά

Γι αυτο προτείνω ένα iPhone να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Για να σου λυθεί η απορία αν δουλέψεις ένα 5s θα δεις πως θα δουλεύει περίπου το 6s plus σου σε 3 χρόνια

 

Το s7 edge πάνω από χρόνο δεν θα το κρατήσεις. Θα χρειαστείς μετά όλα αυτά τα τεχνάσματα που ανέφερα πιο πάνω για να δώσεις νέο αέρα στην συσκευή σου και στο μάτι σου

Άμα ψάχνεις φίλους στα άχυρα τότε ναι ίσως έχει λίγο καλύτερη κάμερα το s7 σε σκοτάδι. Ίσως παίρνει otg και θα "ξετρελαθεις" να βλέπεις ταινίες.

Ίσως είναι αδιάβροχο άσχετα που δεν πρόκειται να αφήσεις να πέσει σταγόνα

Επίσης η ομαλότητα και η ταχύτητα του s7 θα πάει περίπατο σε 6 μήνες. Τα ξέρουμε τα Samsung πολύ καλά

 

Να μου έλεγες για HTC 10 εκεί θα σου έλεγα ότι μικραίνει πολύ η ψαλίδα της επιλογής και είναι καθαρά θέμα ποιο λειτουργικό θα σε βολέψει. Πολύ ποιοτικές συσκευές είναι και τα HTC και επίσης έχουν ομαλότητα και ταχύτητα για χρόνια

 

Ποιός σύγκρινε το s4 με το 5s σε μπαταρία κτλπ ; εγώ σου είπα πολύ απλά ότι το 5 ( όχι το s ) άρχισε να κολλάει με την 10 πιο πολύ απ'το s3 mini μου. Κι αυτό είναι κάτι που έζησα δεν πα να μου λέει ο οποιοσδήποτε ότι η δική του συσκευή τρέχει νερό.

 

Κι όχι δεν ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα στην σύγκριση 6s plus με 7 edge. Δεν έχει απλά λίγο καλύτερη κάμερα στο σκοτάδι, έχει πολύ καλύτερη κάμερα overall και ειδικά στο σκοτάδι που στο iphone ( σε κάθε iphone εκτος του 7 που δεν το χω δοκιμάσει ακόμα για να είμαι 100% σίγουρος ) παρακαλάς να μην νυχτώσει γιατί ξανα θυμάσαι της εποχές των VGA.

1μιση χρόνο έχει στην πλάτη του το s6 πάντως και δεν το βλέπω να πήγε περίπατο η ταχύτητα του και η ομαλότητα του, τα ίδια λες και λένε για το s7 ακόμα και για το παρών. Δεν θα το συνεχίσω, απλά ξαναλέω αυτό που σου είχα ξαναγράψει. Το edge φέτος ως σύνολο/overall λίγες συσκευές μπορούν να το ανταγωνιστούν και το 6s plus δεν είναι μία από αυτές κι ας ρολάρει νεράκι και το ios 15.

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

Ok αναφέραμε αρκετά από τα στοιχεία που γνωρίζουμε. Ο καθένας επιλέγει αυτό που τον βολεύει
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εύκολα s7 edge αρκεί να το προσέχεις ναμη σου πέσει ΧΩΡΙΣ θήκη.. και γενικά να σου βγει καλή συσκευή παρτίδα εννοώ ναμην είσαι άτυχος . Είναι σε όλα + από κάμερα αδιάβροχο κάρτα μνήμης ομορφιά μέγεθος με την ίδια σε μέγεθος οθόνη και είναι αρκετά μικρότερο και πιο ελαφρύ.. μπαταρία

Κινητό της χρονιάς 2016 εύκολα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...