Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις εγκαταστήσεις το VPN master θα έρθει την ίδια στιγμή,
Είσαι ωραίος φίλε, σ ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όταν βάλουμε την 4.1.6 χρειάζεται και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ?

 

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται. Ιδιες rom ειναι και απλα την περνας απο πανω.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

όταν βάλουμε την 4.1.6 χρειάζεται και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ?
Κάνε μόνο clear cache στη recovery

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε κι εμένα χωρίς vpn χωρίς τίποτα. Δεν την έχω βάλει ακόμα και να πω την αλήθεια δεν με ψήνει για τις θερμοκρασίες που διαβάζω...
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε κι εμένα χωρίς vpn χωρίς τίποτα. Δεν την έχω βάλει ακόμα και να πω την αλήθεια δεν με ψήνει για τις θερμοκρασίες που διαβάζω...

 

Εγώ δεν παρατήρησα κάτι με θερμοκρασίες πάντως!Βέβαια φοράω την sandstone τη θήκη και ίσως γι αυτό!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με την 4.1.5 η συσκευή είχε μία αυξημένη θερμοκρασία αλλά πίστευα ότι ήταν λόγω καλοκαιριού, όχι τίποτα υπερβολικό αλλά μία ζεστασιά την ένιωθα,με την 4.1.6 ΄΄πάγος΄΄ η συσκευή :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Με την 4.1.5 η συσκευή είχε μία αυξημένη θερμοκρασία αλλά πίστευα ότι ήταν λόγω καλοκαιριού, όχι τίποτα υπερβολικό αλλά μία ζεστασιά την ένιωθα,με την 4.1.6 ΄΄πάγος΄΄ η συσκευή :)

 

Μας δρόσισε η 4.1.6 :)

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το screen mirroring εχει κανενας θεμα.? Εμενα απο την nougat και μετα δν κανει πλεον screen mirroring με sumsung tv υπάρχει λύση.? Εχω ξενερώσει και σκέφτομαι να το δώσω το κην επειδή το χρησιμοποιώ αρκετα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το screen mirroring εχει κανενας θεμα.? Εμενα απο την nougat και μετα δν κανει πλεον screen mirroring με sumsung tv υπάρχει λύση.? Εχω ξενερώσει και σκέφτομαι να το δώσω το κην επειδή το χρησιμοποιώ αρκετα..

 

Δοκίμασε ένα factory reset πρώτα. Ή μια άλλη ρομ ίσως.

Link to comment
Share on other sites

Ένα bug που έχω δει στην 4.1.6 είναι ότι δεν δουλεύει σωστά η αυτόματη φωτεινότητα

 

ONEPLUS A3003

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Ένα bug που έχω δει στην 4.1.6 είναι ότι δεν δουλεύει σωστά η αυτόματη φωτεινότητα

 

ONEPLUS A3003

Δεν έχω τέτοιο θέμα εγώ. Μια χαρά δουλεύει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με μια φόρτιση με την 4.1.6 και αυτή τη στιγμή με 6% μπαταρία είναι ακριβώς στις 6.30 ώρες οθόνη με την κλασσική μου χρήση, που μέχρι την 4.1.4 έφτανα μαξ 5 και την 4.1.5 μαξ 4 ώρες. Εάν παραμείνει σε τέτοια επίπεδα μιλάμε για σούπερ κατάσταση!!!

 

Στάλθηκε από OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να φανταστείς τώρα πιάνω με το ζόρι τις 3 ώρες οθόνη με την ίδια χρήση που έκανα και πριν. Πριν έπιανα 3:40 περίπου.
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να αλλάξεις θέμα; μπορείς να αλλάξεις εικονίδια και έχεις τρεις διαφορετικούς χρωματισμούς

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως να το πω διαφορετικά, ν αλλάζεις το design, εικονίδια πως αλλάζουμε; ευχαριστώ

 

ONEPLUS A3003

Πατώντας παρατεταμένα την αρχική οθόνη θα σου βγάλει κάποιες επιλογές από κάτω. Πατάς το εικονίδιο που μοιάζει με πινέλο βαφής και λέει παραμετροποίηση. Έτσι αλλάζεις εικονίδια.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πατώντας παρατεταμένα την αρχική οθόνη θα σου βγάλει κάποιες επιλογές από κάτω. Πατάς το εικονίδιο που μοιάζει με πινέλο βαφής και λέει παραμετροποίηση. Έτσι αλλάζεις εικονίδια.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευχαριστω φιλε, τωρα θεμα γνωριζει καποιος αλλος πως αλλαζουμε ;

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-προβολη-θεμα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευχαριστω αλλα δεν ψαχνω αυτο ,η μαλλον ψαχνω κατι σαν αυτο ,πχ σε samsung και htc που περασαν απο τα χερια μου υπηρχε δυνατοτητα να επιλεξεις μεσα απο 10δες θεματα ,αλλαζαν τα παντα στο κινητο, χωρις root, χωρις αλλο launcher κλπ κλπ , εδω περα υπαρχει αυτη η δυνατοτητα; μαλλον απ οτι βλεπω οχι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...