Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sold out το 128 και τα 2 χρώματα?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI MT7-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μερες τωρα, περιμενα και εγω να παρω το 128αρι αλλα επειδη δεν ηταν διαθεσιμο κατεληξα στο 64αρι

Link to comment
Share on other sites

Οκ μετά την πρώτη μέρα κανονικής χρήσης και πλήρης φόρτισης, το κινητό με μέτρια χρήση όπως συνήθως λειτουργώ δηλαδή, έβαγλε 26 ώρες μέχρι το 10% και 5 ώρες η οθόνη. Πιστεύω ότι το χρησιμοποιούσα με οθόνη ανοιχτή περισσότερο, θα έβγαζε σίγουρα 5.5 ώρες ή και 6, αν και συνολικά θα ήταν λιγότερο από 26 ώρες τότε αλλά δεν με πειράζει αυτό.

 

Το απίστευτο είναι ότι πήγε από 6% σε 76% σε 35 λεπτά φόρτισης οπότε... εντάξει δεν παίζεται το κινητό από όλες τις απόψεις.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εχθές παιδιά ντράπηκα λίγο..

Ήμουν με μια κοπέλα σε ένα μπαράκι (στο οποίο δεν έχεις σήμα 99.9% των περιπτώσεων) και αυτή είχε ένα iPhone 7 και είχε σήμα μια γραμμή, έγω με 2g δεδομένα κλειστά τίποτα.

Τέτοιο κακό μην με βρει πάλι!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είχα εμπειρίες από πολλά τηλέφωνα που έχω αλλάξει ανα αρκετά χρόνια, προχθές λοιπόν κατέληξα μετά από παρότρυνση φίλου να κινηθώ προς OnePlus πλευρά, διάβασα, είδα reviews έμαθα τα κακά και τα καλά του.... οπότε έβαλα παραγγελία για το 3Τ 64άρι σε Gunmetal χρώμα, σήμερα βρίσκεται Ελλάδα και λογικά αύριο η Δευτέρα παραλαμβάνω από UPS->Γενική Ταχυδρομική. Ήθελα το 128άρι αλλά... sold out :cry:

Σήμερα έφτασε και η θήκη Spigen Tough Armor, οπότε είμαι έτοιμος για δράση, σε λίγες μέρες θα έρθω να σας πω άποψη και αρκετά ακόμα μιας και έρχομαι από S7. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εχθές παιδιά ντράπηκα λίγο..

Ήμουν με μια κοπέλα σε ένα μπαράκι (στο οποίο δεν έχεις σήμα 99.9% των περιπτώσεων) και αυτή είχε ένα iPhone 7 και είχε σήμα μια γραμμή, έγω με 2g δεδομένα κλειστά τίποτα.

Τέτοιο κακό μην με βρει πάλι!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Στον ιδιο παροχο και οι δυο; Τα iphone δεν φημιζονται για το σημα τους

 

Είχα εμπειρίες από πολλά τηλέφωνα που έχω αλλάξει ανα αρκετά χρόνια, προχθές λοιπόν κατέληξα μετά από παρότρυνση φίλου να κινηθώ προς OnePlus πλευρά, διάβασα, είδα reviews έμαθα τα κακά και τα καλά του.... οπότε έβαλα παραγγελία για το 3Τ 64άρι σε Gunmetal χρώμα, σήμερα βρίσκεται Ελλάδα και λογικά αύριο η Δευτέρα παραλαμβάνω από UPS->Γενική Ταχυδρομική. Ήθελα το 128άρι αλλά... sold out :cry:

Σήμερα έφτασε και η θήκη Spigen Tough Armor, οπότε είμαι έτοιμος για δράση, σε λίγες μέρες θα έρθω να σας πω άποψη και αρκετά ακόμα μιας και έρχομαι από S7. :ninja:

 

Φιλε και εγω εδωσα s7 edge για το 3Τ ,το περιμενω να ερθει απο βδομαδα , τωρα αν εκανα καλα θα δειξει ,βασικα ηθελα δικαρτο γι αυτο και εδωσα το edge

Εχει κανεις να προτεινει καποιο tempered glass δοκιμασμενο; μη κανουμε τσαμπα αγορες ,κριμα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και εγω εδωσα s7 edge για το 3Τ ,το περιμενω να ερθει απο βδομαδα , τωρα αν εκανα καλα θα δειξει ,βασικα ηθελα δικαρτο γι αυτο και εδωσα το edge

Εχει κανεις να προτεινει καποιο tempered glass δοκιμασμενο; μη κανουμε τσαμπα αγορες ,κριμα ειναι

 

Θα το δούμε σύντομα... :rolleyes: Από ζελατίνες και γυαλί οθόνης καλύτερα να τα πάρεις από το επίσημο κατάστημα της oneplus, ωστε να είσαι 100% σίγουρος!

Link to comment
Share on other sites

Στον ιδιο παροχο και οι δυο; Τα iphone δεν φημιζονται για το σημα τους

 

 

 

Φιλε και εγω εδωσα s7 edge για το 3Τ ,το περιμενω να ερθει απο βδομαδα , τωρα αν εκανα καλα θα δειξει ,βασικα ηθελα δικαρτο γι αυτο και εδωσα το edge

Εχει κανεις να προτεινει καποιο tempered glass δοκιμασμενο; μη κανουμε τσαμπα αγορες ,κριμα ειναι

 

Ναι Cosmote και οι δυο..! Έπαθα λίγο πλάκα..!

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα το δούμε σύντομα... :rolleyes: Από ζελατίνες και γυαλί οθόνης καλύτερα να τα πάρεις από το επίσημο κατάστημα της oneplus, ωστε να είσαι 100% σίγουρος!

 

Σιγουρος προς τι φιλε; στην ποιοτητα; βλεπω εχει 13 ευρω, αν δεν την περασω σωστα τι γινετε; :wacko: ,αν εχει και καποιος αλλος καποια προταση ας μας πει

θηκη παντως πηρα της nillkin σιλικονης ,οπως κανω παντα στα κινητα μου, ομορφη ,διακριτικη :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι Cosmote και οι δυο..! Έπαθα λίγο πλάκα..!

 

τετοια πλακα ειχα παθει εγω επι εποχη g2 ,το πουλησα την αλλη μερα , αν και το 1+3Τ εχει τετοιο θεμα δεν βλεπω να το κραταω ουτε μια εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρος προς τι φιλε; στην ποιοτητα; βλεπω εχει 13 ευρω, αν δεν την περασω σωστα τι γινετε; :wacko: ,αν εχει και καποιος αλλος καποια προταση ας μας πει

θηκη παντως πηρα της nillkin σιλικονης ,οπως κανω παντα στα κινητα μου, ομορφη ,διακριτικη :)

 

Κοίτα, το ένα φτιάχνεται για το άλλο, είναι δοκιμασμένο από την εταιρία κατασκευής του τηλεφώνου, ακούγοντε καλά σχόλια αν ψάξεις λίγο για τις ζελατίνες και τα γυαλιά της, εγώ από θέμα θήκης μόνο Spigen Tough Armor, εδώ και πολύ καιρό σε σχεδόν όλα μου τα κινητά λόγο μεγάλης προστασίας, γούστα είναι αυτά, πάντως ψάξε λίγο και πες μας που τελικά κατέληξες! :)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, το ένα φτιάχνεται για το άλλο, είναι δοκιμασμένο από την εταιρία κατασκευής του τηλεφώνου, ακούγοντε καλά σχόλια αν ψάξεις λίγο για τις ζελατίνες και τα γυαλιά της, εγώ από θέμα θήκης μόνο Spigen Tough Armor, εδώ και πολύ καιρό σε σχεδόν όλα μου τα κινητά λόγο μεγάλης προστασίας, γούστα είναι αυτά, πάντως ψάξε λίγο και πες μας που τελικά κατέληξες! :)

 

Καλα τα λες αλλα επρεπε να κανω την παραγγελια μαζι με το κινητο, τωρα θα ζηταει και μεταφορικα ,τεσπα ,θα περιμενω λιγο μηπως καποιο αλλο παιδι εχει καποια δοκιμασμενη προταση και μετα θα ψαχτω στο ebay ,ολο και καποιο σωστο θα κυκλοφορει

Link to comment
Share on other sites

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Speed test and more...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

έχω ενα nokia 225 (παλιότερα είχα iphone 3gs αλλά έσπασε)με κουμπιά σκυλί μαύρο φορτίζω κάθε 5 μέρες αλλά θέλω να μπαίνω ιντερνετ..

έχοντας μαζέψει ένα σεβαστό ποσό θέλω να πάρω ένα ας πούμε καλό smartphone λέω για το onplus 3t

παιδιά από την δουλειά μου λένε να μην πάρω το συγκεκριμένο γιατί έχει πολλά bugs και μου λένε για huawei p10 lite p9 plus

για πείτε ρε παιδιά τη να πάρω ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

έχω ενα nokia 225 (παλιότερα είχα iphone 3gs αλλά έσπασε)με κουμπιά σκυλί μαύρο φορτίζω κάθε 5 μέρες αλλά θέλω να μπαίνω ιντερνετ..

έχοντας μαζέψει ένα σεβαστό ποσό θέλω να πάρω ένα ας πούμε καλό smartphone λέω για το onplus 3t

παιδιά από την δουλειά μου λένε να μην πάρω το συγκεκριμένο γιατί έχει πολλά bugs και μου λένε για huawei p10 lite p9 plus

για πείτε ρε παιδιά τη να πάρω ?

 

Bugs έχουν στο κεφάλι τους πέσ' τους, δες reviews, δες σχόλια για να καταλάβεις ότι είναι μια χαρά τηλέφωνο χωρίς συμβιβασμούς κάτω των 450€. Όλα τα τηλέφωνα έχουν bugs είτε μικρά είτε μεγάλα αλλά διορθώνονται με updates κάθε φορά, για φαντάσου να έχεις σκάσει 1000ρικο σχεδόν και να σου βγάζει πιο χοντρά προβλήματα (δες ειδησεις). Το P9 και το P10 είναι σεβαστά τηλέφωνα, αν έχεις για P10 πάρε εκείνο αλλά νομίζω πως το OP3T είναι κορυφή για τα χρήματα που ζητάει, τουλάχιστον στην θέση σου OP3T θα έπαιρνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

έχω ενα nokia 225 (παλιότερα είχα iphone 3gs αλλά έσπασε)με κουμπιά σκυλί μαύρο φορτίζω κάθε 5 μέρες αλλά θέλω να μπαίνω ιντερνετ..

έχοντας μαζέψει ένα σεβαστό ποσό θέλω να πάρω ένα ας πούμε καλό smartphone λέω για το onplus 3t

παιδιά από την δουλειά μου λένε να μην πάρω το συγκεκριμένο γιατί έχει πολλά bugs και μου λένε για huawei p10 lite p9 plus

για πείτε ρε παιδιά τη να πάρω ?

 

Τα παιδιά από την δουλειά ή σε δουλεύουν ή δεν γνωρίζουν

Δεν συγκρίνεται με κανένα κινέζικο

Σύγκρινε το μόνο με s7 edge, iPhone 7 plus, LG και λοιπά

Το σεβαστό ποσό που μάζεψες είναι για να κάνεις την καλύτερη αγορά που είναι αυτό το τηλέφωνο

Και άλλα τηλέφωνα είναι καλά αλλά όχι με huawei

Θέλει πολλά ψωμιά ακόμα η huawei για να φτάσει την ποιότητα και κατά κύριο λόγο το λειτουργικό του oneplus

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πες τα χρυσοστομε Τάσο! :)

 

HTC 10 Matte Black Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα

οπότε λέτε στο 500άρικο που διαθέτω για oneplus 3t? η έχω και άλλη επιλογή? μπορώ και να μαζέψω μερικά ακόμα να δω και iphone?

αυτοί που μου το είπανε δεν τους λες και άσχετους κάθε 2 χρόνια ναυαρχίδες αγοράζουνε άλλος p10 άλλος iphone 7 ktl

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα

οπότε λέτε στο 500άρικο που διαθέτω για oneplus 3t? η έχω και άλλη επιλογή? μπορώ και να μαζέψω μερικά ακόμα να δω και iphone?

αυτοί που μου το είπανε δεν τους λες και άσχετους κάθε 2 χρόνια ναυαρχίδες αγοράζουνε άλλος p10 άλλος iphone 7 ktl

 

Καλύτερα να θέσεις το ερώτημά σου στην ενότητα συσκευές/επιλογή συσκευής. Εδώ είμαστε εκτός θέματος

 

Μόνο που σου είπαν ότι έχει πολλά bugs άστο καταλάβαμε πόσα πράγματα ξέρουν

Εμείς την έχουμε την συσκευή στα χέρια μας και κάποιοι εδώ μέσα λέμε τα πράγματα με το όνομα τους δεν κρύβουμε ούτε ελαττώματα ούτε πείθουμε με το ζόρι κανέναν να πάρει κάτι επειδή αρέσει σε εμάς

 

HTC 10, s7 edge/s8, iPhone 7 plus, LG g5/g6 σε αυτά τα τηλέφωνα θα πρέπει να βρεις τι σου ταιριάζει

Τα υπόλοιπα είναι για αυτούς που παίρνουν επιδοτήσεις και τους πουλάνε ότι θέλουν τα καταστήματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα

οπότε λέτε στο 500άρικο που διαθέτω για oneplus 3t? η έχω και άλλη επιλογή? μπορώ και να μαζέψω μερικά ακόμα να δω και iphone?

αυτοί που μου το είπανε δεν τους λες και άσχετους κάθε 2 χρόνια ναυαρχίδες αγοράζουνε άλλος p10 άλλος iphone 7 ktl

Το ότι έχουν φίλε μου iPhone 7 και p10 δεν τους κάνει ταυτόχρονα γνωστές ,χωρίς παρεξήγηση μόνο γνωστές δεν είναι αν λέτε αυτά για το 3t, πόσα reviews​ στο YouTube όλοι λένε τα καλύτερα ,

 

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά ομολογώ οτι πέρασα σχεδόν απ'ολες τις φετινές ναυαρχίδες και φέτος υπάρχουν 2 τηλέφωνα που τα κάνουν ολα..Oneplus 3T και S7 edge.. Είμαι σε edge αυτή τη στιγμή αλλά μου λείπει η σβελταδα του 1+ και ετοιμάζομαι να γυρίσω!

Panos1985 προχώρα και μην ακούς χαζομάρες,αν δεν είχαν τη συσκευή δεν ξέρουν τι παίζει.

Ελπίζω να βρω μαυρακι 128αρι να τα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδιά με την στραβή κάμερα είχε κανένας εδώ στο φόρουμ θέμα?

επίσης διαβάζω ότι μερική είχανε πρόβλημα με την κλήση τους παίρνανε τηλ και δεν χτυπούσε το κιν αυτό αν έχει λυθεί παιδιά γιατί είναι σημαντικό για εμένα

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδιά με την στραβή κάμερα είχε κανένας εδώ στο φόρουμ θέμα?

επίσης διαβάζω ότι μερική είχανε πρόβλημα με την κλήση τους παίρνανε τηλ και δεν χτυπούσε το κιν αυτό αν έχει λυθεί παιδιά γιατί είναι σημαντικό για εμένα

Επειδή ήμουν κάτοχος s7 edge τέτοια προβλήματα είχε εκεί, 1 στους 2 είχε πρόβλημα, για το 1+3 δεν άκουσα κάτι (όσο παρακολουθώ το θέμα), θα μας πούνε οι κάτοχοι της συσκευής

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δουλεύω δύο κάρτες μία Vodafone και μία COSMOTE και δεν έχω κανένα πρόβλημα και πολύ καλύτερο σήμα έχω από το edge που είχα πριν

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...