Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον θα πάρω ένα μεταχειρισμένο από phonegallery πρέπει να προσέξω κάτι πλυν των βασικών ?
Δες μόνο να είναι ευρωπαϊκή συσκευή... Τίποτα άλλο

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες μόνο να είναι ευρωπαϊκή συσκευή... Τίποτα άλλο

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι άλλο μπορεί να είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Μη ευρωπαϊκή

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μετα την τελευταια αναβάθμιση δεν ανεβαζει σχεδόν καθόλου θερμοκρασία ακομα και αν παιζεις παιχνιδια.
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

Mate 9 ή 1+5 για αγορά νέου κινητού για ένα φίλο?

Στο νήμα αυτό που ρωτας, εκτός του ότι δεν επιτρέπεται, δε θα πάρεις πιθανόν και άλλη απάντηση εκτός από του mate 9.

 

Ο χώρος για ρωτήσεις βρίσκεται εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια ερώτηση κάθε πρωί χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το WiFi ενεργοποιητε μόνο του. Έχει κάποιος ιδέα πως γίνεται αυτό;

Και ένα δεύτερο δίπλα στο λογότυπο της cosmote πάνω αριστερά στιγμιαία και πάρα πολύ γρήγορα βλέπω που και που να ανάβει και ταυτόχρονα να σβήνει ένα εικονίδιο που γίνεται τόσο γρήγορα που δεν μπορώ να δω καν τι είναι.

Αν κάποιος γνωρίζει ας απαντήσει ευχαριστώ.

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια ερώτηση κάθε πρωί χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το WiFi ενεργοποιητε μόνο του. Έχει κάποιος ιδέα πως γίνεται αυτό;

Και ένα δεύτερο δίπλα στο λογότυπο της cosmote πάνω αριστερά στιγμιαία και πάρα πολύ γρήγορα βλέπω που και που να ανάβει και ταυτόχρονα να σβήνει ένα εικονίδιο που γίνεται τόσο γρήγορα που δεν μπορώ να δω καν τι είναι.

Αν κάποιος γνωρίζει ας απαντήσει ευχαριστώ.

Το ιδιο ειχα και στο mate 8,νομιζω ειναι ψιλομπαγκ...ενεργοποιειται οταν ξεκλειδωνεις την οθινη..

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ το δικό μου, διάβαζα που λέγατε πόσο δυνατό είναι αλλά έλεγα σιγά.

Τώρα που το έστησα όμως με εντυπωσίασε πάρα πολύ με την ωμή συνήθως που έβγαζε αλλά και με την ταχύτητα του. Πολύ καλό όντως.

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια ερώτηση κάθε πρωί χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το WiFi ενεργοποιητε μόνο του. Έχει κάποιος ιδέα πως γίνεται αυτό;

Και ένα δεύτερο δίπλα στο λογότυπο της cosmote πάνω αριστερά στιγμιαία και πάρα πολύ γρήγορα βλέπω που και που να ανάβει και ταυτόχρονα να σβήνει ένα εικονίδιο που γίνεται τόσο γρήγορα που δεν μπορώ να δω καν τι είναι.

Αν κάποιος γνωρίζει ας απαντήσει ευχαριστώ.

Μήπως έχεις ενεργοποιημενο το WiFi + από τις ρυθμίσεις;

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις ενεργοποιημενο το WiFi + από τις ρυθμίσεις;

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να είσαι καλά φίλε αυτό ήταν.

Τελικά το άλλο που αναφέρω είναι όντως bug και το έχετε και εσείς;

Ευχαριστώ.

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά φίλε αυτό ήταν.

Τελικά το άλλο που αναφέρω είναι όντως bug και το έχετε και εσείς;

Ευχαριστώ.

Όχι σε μένα δεν αναβοσβήνει κάτι

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά, μέσα στην συσκευασία έχει δύο μαύρα στρογγυλά αυτοκόλλητα... Αυτά γιατί είναι;;

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά, μέσα στην συσκευασία έχει δύο μαύρα στρογγυλά αυτοκόλλητα... Αυτά γιατί είναι;;

 

Στάλθηκε από το MHA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κι εγώ είχα ρωτήσει τις προάλλες και δεν πήρα απάντηση. Μάλλον μόνο η Huawei ξέρει
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την original flip smart view θήκη να μου πει αν αξίζει; Γενικά οι θήκες αυτού του στυλ βολεύουν σε κινητά με αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων στην πλάτη;
Link to comment
Share on other sites

Έχω στις Αγγελίες παιδιά θήκη και τζαμακι nillkin το καινούριο super T+ pro για όποιον ενδιαφέρεται

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την original flip smart view θήκη να μου πει αν αξίζει; Γενικά οι θήκες αυτού του στυλ βολεύουν σε κινητά με αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων στην πλάτη;

Φίλε εγώ την έχω είναι εξερετικη ποιότητας δλδ σε σημείο που είναι ωραίο να την χαϊδεύεις έχει ένα εξερετικος υλικό στην μπροστά πλευρά,ειναι πανέμορφη λεπτή πολύ αλλά από προστασία τα γνωστά Ναι προστατεύει από γρατζουνιές και από μικροπραγματα αλλά είναι εκτεθειμένο το περισσότερα πλαίσιο γύρο γύρο και αν πέσει παρακαλάς να μείνει κλειστό το flip.

Εγώ την έχω σε περιπτώσεις που πάω κάπου π. Χ και το έχω τσέπη σε λεπτό παντελόνι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ την έχω είναι εξερετικη ποιότητας δλδ σε σημείο που είναι ωραίο να την χαϊδεύεις έχει ένα εξερετικος υλικό στην μπροστά πλευρά,ειναι πανέμορφη λεπτή πολύ αλλά από προστασία τα γνωστά Ναι προστατεύει από γρατζουνιές και από μικροπραγματα αλλά είναι εκτεθειμένο το περισσότερα πλαίσιο γύρο γύρο και αν πέσει παρακαλάς να μείνει κλειστό το flip.

Εγώ την έχω σε περιπτώσεις που πάω κάπου π. Χ και το έχω τσέπη σε λεπτό παντελόνι.

Πιο πολύ για προστασία από γρατσουνιές τη θέλω γιατί δεν βάζω γυαλί μπροστά. Για πέσιμο ξέρω ότι δεν θα προστατεύει πολύ, για αυτό του έκανα μια ασφάλεια. Άλλωστε προσέχω πολύ για να μην μου πέσει. Με ενδιαφέρει τι γίνεται όταν είναι ανοιχτό το πορτάκι της θήκης και το έχεις διπλώσει πίσω από το κινητό. Σε αυτή την περίπτωση φαντάζομαι δεν μπορείς να ακουμπήσεις τον αισθητήρα έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν μπορείς αλλα την αφήνεις ελεύθερη ανοίγει λίγο και βάζεις δαχτυλο (χαχαχχα) δεν είναι τραγικό.
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος ενδιαφέρετε για την αγορά της συσκευής στην προσφορά των 398,99 ευρώ και με δυνατóτητα άτοκων δόσεων ξανά διαθέσιμο στο e-shop της cosmote

https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/productDetailsTangible.jsp?productId=ger_20344434

Link to comment
Share on other sites

Προσωρινα μη διαθεσιμο ελεγε απο μια ωρα μετα το λινκ :/

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ρε παιδιά. Αξίζει το κινητό σαν αλλαγή από oneplus 3, αν καταφέρει κάποιος και το πάρει στην τρέχουσα προσφορά?? Δεν έχει κάτι το υπάρχον κινητό μου, αλλά απλά το βαρεθηκα!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ηταν ελαχιστα κομματια που ετυχε να μεινουν πριν

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...