Jump to content

Mp3 Προτάσεις και Αναζητήσεις! {3}


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω ένα τραγούδι και κάποια λόγια που θυμάμαι από αυτό είναι: Αγαπώ, αγαπώ μια πιτσιρίκα, είναι τρε, είναι τρέλα, είναι γλύκα. Τουλάχιστον στην Ηγουμενίτσα όπου είμαι τον περισσότερο καιρό ακούγεται πολύ σε club και καφετέριες. Εδώ δεν ξέρω τι γίνεται. Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Μανθος Γιαννουλης - Αγαπω μια πιτσιρικα... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καμία ιδέα για τη γεμάτη λεπτομέρειες αναζήτησή μου,παίδες?

Μέσα στα 3.000 italo disco που έχω, σίγουρα θα υπάρχει το κομμάτι που ψάχνεις! Απλά δώσε μου κάποιο στοιχείο ακόμα και θα το βρούμε σίγουρα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μανθος Γιαννουλης - Αγαπω μια πιτσιρικα... :)

Ματθαίος Γιαννούλης ;)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στα 3.000 italo disco που έχω, σίγουρα θα υπάρχει το κομμάτι που ψάχνεις! Απλά δώσε μου κάποιο στοιχείο ακόμα και θα το βρούμε σίγουρα :rolleyes:

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο απο στίχους αλλα μοιάζει με gigi d agostino στο στύλ(μπορεί κ να ναι κιολάς!)κ έχει γυναικεία φωνητικά.Πρέπει να ναί αρκετά γνωστό πάντως.

Link to comment
Share on other sites

hi guys! kserei kaneis poio einai ena house kommati tou 98-99 (mallon italiki paragogi) pou periexei sample apo to "I'm your boogieman" ton KC & The Sunshine Band; Sto kommati episis raparei ki enas typos me latinoamerikaniki profora, eno mia gynaika kanei ta fonitika.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια , ψαχνω εδω και αρκετο καιρο ενα κομματι που λεγετε Enamorada ή Enamorata καπως ετσι , δεν ειναι καινουργιο το παιζουν σχεδον παντα το καλοκαιρι οι σταθμοι (οχι ολοι συνηθως galaxy και nitro) ειχα παρει μια φορα τηλ σε μια παραγωγο που το ειχε βαλει και μου ειπε οτι ο ερμηνευτης ειναι ο richard Derbyshire ή κατι τετοιο , αλλα ποτε δεν καταφερα να το βρω πουθενα, ισως να μου το ειπε και λαθος..

αν καποιος εχει καταλαβει ας με βοηθησει pleaseeeee.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια , ψαχνω εδω και αρκετο καιρο ενα κομματι που λεγετε Enamorada ή Enamorata καπως ετσι , δεν ειναι καινουργιο το παιζουν σχεδον παντα το καλοκαιρι οι σταθμοι (οχι ολοι συνηθως galaxy και nitro) ειχα παρει μια φορα τηλ σε μια παραγωγο που το ειχε βαλει και μου ειπε οτι ο ερμηνευτης ειναι ο richard Derbyshire ή κατι τετοιο , αλλα ποτε δεν καταφερα να το βρω πουθενα, ισως να μου το ειπε και λαθος..

αν καποιος εχει καταλαβει ας με βοηθησει pleaseeeee.

 

To τραγούδι που ψάχνεις είναι το Enamorame από Papi Sanchez. :music:

Link to comment
Share on other sites

To τραγούδι που ψάχνεις είναι το Enamorame από Papi Sanchez. :music:

δεν ειναι αυτο :(

σε αυτο που λεω ο ερμηνευτης ειναι ανδρας , πσντως ειναι και αυτο ισπανολατινοφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Έχω σπάσει το κεφάλι μου και δεν μπορώ να θυμηθώ πως λέγεται ένα παλιό τραγούδι που λέει "Love you,love you,Micheeelle......Michelle" :O Αν βγάλει κανείς νόημα ποιο εννοώ ας το πει please! :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω σπάσει το κεφάλι μου και δεν μπορώ να θυμηθώ πως λέγεται ένα παλιό τραγούδι που λέει "Love you,love you,Micheeelle......Michelle" :O Αν βγάλει κανείς νόημα ποιο εννοώ ας το πει please! :)

 

 

Αυτό το υπέροχο κομμάτι είναι το Mishale του Andru Donalds. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια , ψαχνω εδω και αρκετο καιρο ενα κομματι που λεγετε Enamorada ή Enamorata καπως ετσι , δεν ειναι καινουργιο το παιζουν σχεδον παντα το καλοκαιρι οι σταθμοι (οχι ολοι συνηθως galaxy και nitro) ειχα παρει μια φορα τηλ σε μια παραγωγο που το ειχε βαλει και μου ειπε οτι ο ερμηνευτης ειναι ο richard Derbyshire ή κατι τετοιο , αλλα ποτε δεν καταφερα να το βρω πουθενα, ισως να μου το ειπε και λαθος..

αν καποιος εχει καταλαβει ας με βοηθησει pleaseeeee.

 

Eros presents Richard D~Enamorada :rolleyes:

 

και άκου το για σιγουριά από εδώ! :)

 

Τώρα που το άκουσα είναι αρκετά γνωστό... :)

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Eros presents Richard D~Enamorada :rolleyes:

 

και άκου το για σιγουριά από εδώ! :)

 

Τώρα που το άκουσα είναι αρκετά γνωστό... :)

Ευχαριστω πααααααααααρα πολυ lediaquaan :happy: :happy: :up: :yahoo: :yahoo:

δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο το εψαχνα... :)

Link to comment
Share on other sites

ημουνα στη χαλκιδικη και στο zoo radio επαιζε συνεχεια ενα κομματι με ενα τυπο που ολη την ωρα εκανε Μουρου μουρου και τιποτα αλλο.εχει κανεις καμια ιδεα????

 

Το ψάχνω και εγω αυτο το τραγούδι...Εχει απιστευτο γελιο!!! :) :) :) Ξερει κανεις πως λεγεται;

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να βρω τους τίτλους των τραγουδιών που περιέχονται στη συλλογή <<dance zone >> του delta club?

Στο site δεν την έχει κάθόλου στα προιόντα τη συγκεκριμένη συλλογή.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν να έχει απαντηθεί ξανά, αλλά μετά από μίνι αναζήτηση, δε βρήκα κάτι:

 

Ψάχνω μια ακουστική version του Torn της Natalie Imbruglia, το οποίο κατά 90% δεν το τραγουδάει αυτή. Any ideas?

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Furious_angel & @Nightmare δοκιμάστε το Whipping Boy~Muru Muru :) αλλά δεν το λέω με σιγουριά :p

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

DJ ross vs Dy - Get up

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει τον τιτλο απο ενα αραβικο τραγουδι που παιζει στα clubs και λεει ''τι τι ε τι...''???

 

thanks εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει τον τιτλο απο ενα αραβικο τραγουδι που παιζει στα clubs και λεει ''τι τι ε τι...''???

 

thanks εκ των προτερων

Μαλλον το Mokka-Leili λες

 

@Finn ευχαριστω αυτο ειναι που εψαχνα!

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...