Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη κιόλας που παρεμβαίνω (πόσο τακτ έχω) αλλά ο συγκεκριμένος χάρτης περιέχει τρελά spoilers για όσους δεν έχουν δει τη Season 2.

ΠΡΟΣΟΧΗ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη κιόλας που παρεμβαίνω (πόσο τακτ έχω) αλλά ο συγκεκριμένος χάρτης περιέχει τρελά spoilers για όσους δεν έχουν δει τη Season 2.

ΠΡΟΣΟΧΗ

 

Eντάξει, το σημείωσα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με πιο πρόγραμμα ανοίγεται το χάρτη:worry: ;…εμένα δεν ανοίγει με όποιο και αν δοκίμασα!!!:(

 

Πρώτα με winrar (ή άλλο γενικό πρόγραμμα αποσυμπίεσης).

Μετά με ζωγραφική των windows ή ACDSEE ή οποιοδήποτε άλλο Browser για εικόνες...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Kαλά μιλάμε για δει κανείς καθαρά κάθε στοιχείο του χάρτη θέλει τρελλή επιφάνεια χαρτιού για να μην πω και κανα plotter για ειδικές εκτυπώσεις.... Σε 19αρα οθόνη και έχω κάνει 15απλο ζουμ για να βγάλω άκρη :p :p

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Ένα βίντεο από το Lost Experience Game, και σύμφωνα με όσα διάβασα σε διάφορα Forums είναι 100% αληθινό.

Δημιουργημένο από τους παραγωγούς της σειράς.

Λίγο καιρό πριν είχε βγει ανακοίνωση ότι αυτοί που ασχολούνται με το interactive παιχνίδι,

θα ανταμειφθούν για τον πραγματικά πολύ κόπο και ιδρώτα τους,

με το να μάθουν τι πραγματικά σημαίνουν οι αριθμοί, και ποια είναι η DHARMA.

Υπήρχαν 70 βιντεάκια τα οποία έπρεπε να ξεκλειδωθούν.

Κάποιοι τα ένωσαν και βρήκε το αποτέλεσμα αυτό.

Πραγματικά ΥΠΕΡ- αποκαλυπτικό βίντεο.

Τόνοι από πληροφορίες!!!!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ το βίντεο ίσως να είναι SPOILER για την σειρά.

Μην το κατεβάσετε αν δεν θέλετε πραγματικά να πάρετε απαντήσεις.

 

http://rapidshare.de/files/36802906/Dharma_Initiative_Film.rar.html

 

EDIT: η σημασία των αριθμών δίνεται στο άλλο topic με το Lost στη σελίδα 88 νομίζω. Για όσους δεν μπορούν να περιμένουν

Link to comment
Share on other sites

Kάποια πράγματα που έβαλα στο topic για τα επεισόδια της ΝΕΤ αλλά μάλλον εσάς σας ενδιαφέρει περισσότερο. Δεν ξέρω αν τα έχετε ξαναδώσει παλιότερα

 

1)Ένα βίντεο από το Lost Experience Game, και σύμφωνα με όσα διάβασα σε διάφορα Forums είναι 100% αληθινό.

Δημιουργημένο από τους παραγωγούς της σειράς.

Λίγο καιρό πριν είχε βγει ανακοίνωση ότι αυτοί που ασχολούνται με το interactive παιχνίδι,

θα ανταμειφθούν για τον πραγματικά πολύ κόπο και ιδρώτα τους,

με το να μάθουν τι πραγματικά σημαίνουν οι αριθμοί, και ποια είναι η DHARMA.

Υπήρχαν 70 βιντεάκια τα οποία έπρεπε να ξεκλειδωθούν.

Κάποιοι τα ένωσαν και βρήκε το αποτέλεσμα αυτό.

Πραγματικά ΥΠΕΡ- αποκαλυπτικό βίντεο.

Τόνοι από πληροφορίες!!!!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ το βίντεο ίσως να είναι SPOILER για την σειρά.

Μην το κατεβάσετε αν δεν θέλετε πραγματικά να πάρετε απαντήσεις.

 

 

http://rapidshare.de/files/36802906/Dharma_Initiative_Film.rar.html

 

 

2)Lost: Ο χάρτης του νησιού!!!

 

http://pixhost.eu/avaxhome/avaxhome/2006-10-09/lost.jpg

 

Υψηλης ποιοτητας εικονα των 3,7mb με ολα τα σημαντικα γεγονοτα, χρονικα, ονοματα επιβατων κτλ...κτλ....

 

http://rapidshare.de/files/36189126/LostIslandMAP.rar

 

pass=MDJ

Link to comment
Share on other sites

Kάποια πράγματα που έβαλα στο topic για τα επεισόδια της ΝΕΤ αλλά μάλλον εσάς σας ενδιαφέρει περισσότερο. Δεν ξέρω αν τα έχετε ξαναδώσει παλιότερα

 

1)Ένα βίντεο από το Lost Experience Game, και σύμφωνα με όσα διάβασα σε διάφορα Forums είναι 100% αληθινό.

Δημιουργημένο από τους παραγωγούς της σειράς.

Λίγο καιρό πριν είχε βγει ανακοίνωση ότι αυτοί που ασχολούνται με το interactive παιχνίδι,

θα ανταμειφθούν για τον πραγματικά πολύ κόπο και ιδρώτα τους,

με το να μάθουν τι πραγματικά σημαίνουν οι αριθμοί, και ποια είναι η DHARMA.

Υπήρχαν 70 βιντεάκια τα οποία έπρεπε να ξεκλειδωθούν.

Κάποιοι τα ένωσαν και βρήκε το αποτέλεσμα αυτό.

Πραγματικά ΥΠΕΡ- αποκαλυπτικό βίντεο.

Τόνοι από πληροφορίες!!!!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ το βίντεο ίσως να είναι SPOILER για την σειρά.

Μην το κατεβάσετε αν δεν θέλετε πραγματικά να πάρετε απαντήσεις.

 

 

pass=MDJ

 

 

αγαπη μου γλυκια 5-6 σελιδες πριν αυτο λεγαμε

για το βιντεακι απο τα 70 μικρα ... και ξερουμε πλεον ολοι τι σημαινουν οι αριθμοι

 

:)

:X
Link to comment
Share on other sites

α, εντάξει το είδα τώρα...πλέον ΞΕΡΩ :lol:

 

sorry, αλλά παρακολουθώ το άλλο topic με τα επεισόδια της ΝΕΤ

Link to comment
Share on other sites

Ένα βίντεο από το Lost Experience Game, και σύμφωνα με όσα διάβασα σε διάφορα Forums είναι 100% αληθινό.

Δημιουργημένο από τους παραγωγούς της σειράς.

Λίγο καιρό πριν είχε βγει ανακοίνωση ότι αυτοί που ασχολούνται με το interactive παιχνίδι,

θα ανταμειφθούν για τον πραγματικά πολύ κόπο και ιδρώτα τους,

με το να μάθουν τι πραγματικά σημαίνουν οι αριθμοί, και ποια είναι η DHARMA.

Υπήρχαν 70 βιντεάκια τα οποία έπρεπε να ξεκλειδωθούν.

Κάποιοι τα ένωσαν και βρήκε το αποτέλεσμα αυτό.

Πραγματικά ΥΠΕΡ- αποκαλυπτικό βίντεο.

Τόνοι από πληροφορίες!!!!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ το βίντεο ίσως να είναι SPOILER για την σειρά.

Μην το κατεβάσετε αν δεν θέλετε πραγματικά να πάρετε απαντήσεις.

 

http://rapidshare.de/files/36802906/Dharma_Initiative_Film.rar.html

 

EDIT: η σημασία των αριθμών δίνεται στο άλλο topic με το Lost στη σελίδα 88 νομίζω. Για όσους δεν μπορούν να περιμένουν

 

Τα δύο διαφορετικά topic δημιουργήθηκαν γιατί άλλοι βλέπουν τη σειρά στη ΝΕΤ και άλλοι στο abc... Αυτοί που τη βλέπουν στη ΝΕΤ δυστυχώς δε μπόρεσαν να ασχοληθούν με το Lost Experience Game γιατί ήταν πολύ πίσω στην εξέλιξη της πλοκής (εκτός του ότι γενικά εκτός Αμερικής ήταν πολύ δύσκολο να παίξεις).

Έχουμε άτυπα συμφωνήσει να μην προϊδεάζουμε τα παιδιά εδώ για το τι πρόκειται να δουν στο μέλλον, για να μη χαθεί η γοητεία της σειράς. Αν κάποιος θέλει (και κάποιοι όντως θέλουν) να μάθει πολύ παρακάτω απλά μπαίνει στο άλλο topic :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νέα spoilers για το επεισόδιο 3x08 (ακόμα χωρίς τίτλο):

 

γνωρίζουμε τον Donovan, έναν μαύρο Βρετανό 30άρη καθηγητή γυμναστικής ή φυσικής (physics prof λέει). Γοητευτικός και αρεστός.

 

Επίσης απο το τελευταίο podcast:

 

H Claire και ο Charlie θα μπλεχτούν σε άλλο ένα ερωτικό Lost τρίγωνο.

Θα βρούμε τον σταθμό Flame.

Θα δούμε ξανά την Shannon σε flashbacks

Στο επεισόδιο Further Instructios δεν θα μας αποκαλυφθεί η αιτία του ατυχήματος του Locke.

 

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Εκτος ολων των αλλων η μουσικουλα μολις ακολουθησει την σωστη διαδικασια ο Sawyer και του πεταχτει το ψαρομπισκοτο δεν ειναι τελεια?η τελεια μουσικη για να σου(της αρκουδας:p) δωσει να καταλαβεις οτι πετυχες τον συνδυασμο!
Link to comment
Share on other sites

Ενας καθηγητης μου, μου ειπε πως εχει κατεβασει ο ξαδερφοσ του κ του εχει δωσει ολα τα επισοδεια της 3ης σεζον... λετε να εκανε λα8ος?
Link to comment
Share on other sites

Ενας καθηγητης μου, μου ειπε πως εχει κατεβασει ο ξαδερφοσ του κ του εχει δωσει ολα τα επισοδεια της 3ης σεζον... λετε να εκανε λα8ος?

 

Αν δε μιλούσε για άλλη σειρά (24, 4400, Alias, CSI) τότε μάλλον εννοούσε όλα όσα έχουν προβληθεί από την 3η Season. Το είχα πάθει κι εγώ. Είπα σε κάποιον ότι έχω δει όλα τα επεισόδια μέχρι το τέλος και μου απάντησε "τι λες μωρή ηλίθια! Αφού δεν έχει τελειώσει ακόμα η σειρά" :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To επεισόδιο 3x06 λέγεται I Do.

Ακόμα νέα για το επεισόδιο 3x07 αλλά και για την

Penny

:

 

Ms. Mitchell is committed to Lost for the entire season, so you'll definitely be seeing her when the show returns in the winter. In fact, I just found out that Episode 7 — the first one back after the break — is a Juliet flashback.

Question: When will we see Penny again on Lost? Is she really trying to find Desmond?

We won't see her again until after the break.

 

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

βγηκε το 3χ03?

 

Αν καποιος το βρει ας κανει το κοπο να μου στειλει με πμ το που ειναι το τορεντ γιατι εγω δυσκολευομαι να το βρω

 

σας ευχαριστω ολους

:X
Link to comment
Share on other sites

βγηκε το 3χ03?

 

Αν καποιος το βρει ας κανει το κοπο να μου στειλει με πμ το που ειναι το τορεντ γιατι εγω δυσκολευομαι να το βρω

 

σας ευχαριστω ολους

 

Έχει βγει από τις 6 το πρωί...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει ακόμα το 3x03 αλλά σας δίνω να δείτε το νέο trailer για το ολοκαίνουριο 3x04 Every Man For Himself (2 version αμερικάνικη και καναδική) και ένα έχω να πω..το είδα και μουρθε κόλπος....
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει ακόμα το 3x03 αλλά σας δίνω να δείτε το νέο trailer για το ολοκαίνουριο 3x04 Every Man For Himself (2 version αμερικάνικη και καναδική) και ένα έχω να πω..το είδα και μουρθε κόλπος....

 

Πού να δεις και το 3χ03 δηλαδή!

Το γνωστό LOST που όλοι αγαπήσαμε επανήλθε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πού να δεις και το 3χ03 δηλαδή!

Το γνωστό LOST που όλοι αγαπήσαμε επανήλθε!

όντως! ΤΡΟ ΜΕ ΡΟ !

το επεισόδιο θύμιζε Season 1 και ήταν εκπληκτικό !

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγήκαν οι Αγγλικοί για το 3ο Επεισόδιο.

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είδα χωρίς καν υπότιτλους δεν με πειράζει τα καταλαβαίνω όλα...άσε που δεν κρατιόμουν.

Πάντως απίστευτο το σημερινό..αν και με το flashback δεν κατάλαβα ακριβώς τί ήθελε να μας δείξει για τον Locke

 

Kαι κάτι άλλο...μπορείτε να μου πείτε γιατί ο Charlie χρησιμοποίησε την ίδια ατάκα στον Locke με αυτή που είπε στον Eko όταν έφτιαχνε την εκκλησία?

Και γιατί αυτός ο τίτλος? Δεν είχε πει σε ένα παλαιότερο επεισόδιο ο Locke πως

he is waiting for further instructions? Τελικά οι further instructions του ήρθανε απο το νησί μέσω του Boone...

 

Πότε θα βγει λυσσάρι για το Lost να ησυχάσωωωω?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...