Jump to content

Motorola Moto G4 2016


tollisth
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Και μιας που τ ανέφερες σέρβις Θεσσαλονίκη υπάρχει;

Η μόνο Αθήνα και πάει έρχεται με δικά μας έξοδα;

 

Δεν το ξέρω αυτό, μάλλον θα πρέπει να ρωτήσεις το σέρβις της Αθήνας ή στο θρεντ του σέρβις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 71
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως έχει παρατηρήσει κανείς θέμα με την υποδοχή των ακουστικών? Διάβαζα στο αντίστοιχο site της lenovo για πολλά παράπονα πως αρκετά ακουστικά παίζουν μόνο από την μια πλευρά..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σας, επειδή πρόκειται να προχωρήσω σε αγορά του συγκεκριμένου τηλεφώνου για άνθρωπο με υποβοηθούμενη ακοή, θα μπορούσε κάποιος που έχει στην κατοχή του τη συσκευή να επιβεβαιώσει εάν στις ρυθμίσεις των κλήσεων υπάρχει η επιλογή βοηθήματα ακοής. Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, επειδή πρόκειται να προχωρήσω σε αγορά του συγκεκριμένου τηλεφώνου για άνθρωπο με υποβοηθούμενη ακοή, θα μπορούσε κάποιος που έχει στην κατοχή του τη συσκευή να επιβεβαιώσει εάν στις ρυθμίσεις των κλήσεων υπάρχει η επιλογή βοηθήματα ακοής. Σας ευχαριστώ.

Στις ρυθμίσεις των κλήσεων στην προσβασιμότητα έχει για τικάρισμα μια επιλογή για ενεργοποίηση συμβατότητας βοηθήματος ακοής. Μάλλον αυτό εννοείς απ'ότι κατάλαβα.

Sent from my Ulefone Power
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις των κλήσεων στην προσβασιμότητα έχει για τικάρισμα μια επιλογή για ενεργοποίηση συμβατότητας βοηθήματος ακοής. Μάλλον αυτό εννοείς απ'ότι κατάλαβα.

 

Ναι αυτό είναι. Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτεται ενας φιλος μου το συγκεκριμενο κινητο.Απλα φοβαται οτι ισως ειναι λιγα τα 2 γβ ραμ που εχει.

Αν μπορει καποιος απο τους κατοχους να κανει μια προσωμοιωση της χρησης του φιλου μου θα βοηθουσε παρα πολυ.

Δηλαδη να ανοιξει τις παρακατω εφαρμογες:

μεσσεντζερ,φέισμπουκ,

ραδιο,μουσικη,

καμερα,φωτογραφίες

,μηνυματα,κλησεις,

μέιλ,διαχειση αρχείων

και να αναφερει απο αποψη multitasking πως παει(αν κλεινουν εφαρμογες ή κολλάει ,κτλ,κτλ).

Θα μας βοηθουσε αρκετα.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Edited by ampalos95
Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχθές το αναβάθμισα κι εγώ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρηματικα η διαφορα με το g4 plus ειναι στα 50 ευρω περιπου..Aποτι βλεπω η διαφορα ειναι στην καμερα..Ειναι τοσο καλη η καμερα για να προτιμησω το plus απο το απλο?

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-motorola-moto-g4-plus-2gb-16gb

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-motorola-moto-g4-2gb

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τα λινκ! Μικρη η διαφορα τους..ισως ενα μικρο κλικ καλυτερη η καμερα του plus σε χαμηλο φωτισμο και με αρκετες επιλογες ρυθμισης..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά πώς πάει το Nougat; Έχει bugs ή είναι απροβλημάτιστο;

Ειμαι με Nougat αρκετες μερες, κανενα προβλημα μεχρι στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το κινητό μου έσπασε τα νεύρα όσο αφορά το ghost touch....Μετανιώνω που το αγόρασα και τώρα θα το πάω στην αρβατο (δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα) για επισκευή......Αν γίνεται ...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το κινητό μου έσπασε τα νεύρα όσο αφορά το ghost touch....Μετανιώνω που το αγόρασα και τώρα θα το πάω στην αρβατο (δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα) για επισκευή......Αν γίνεται ...

Ουσιαστικά τι είναι αυτό το gost touch;

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά τι είναι αυτό το gost touch;

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

 

Το κάνει όταν φορτίζει κατά βάση .... Δέχεται εντολές ή οθόνη από μόνη της λες και την πατάει κάποιος ...Πολύ σπαστικό ..

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά τι είναι αυτό το gost touch;

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Καποιο φαντασμα παταει την οθονη..:lol: αλλοι λενε στην φορτιση και αλλοι χωρις φορτιση..

Μπερδευει το touch και κανει οτι ναναι..δες το βιντεο μετα το 1.30

Λενε οτι με custom rom φτιαχνει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτος το διορθωσε χαμηλωνοντας την φωτεινοτητα?

και εδω βρηκε λυση

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

Καποιο φαντασμα παταει την οθονη..:lol: αλλοι λενε στην φορτιση και αλλοι χωρις φορτιση..

Μπερδευει το touch και κανει οτι ναναι..δες το βιντεο μετα το 1.30

Λενε οτι με custom rom φτιαχνει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτος το διορθωσε χαμηλωνοντας την φωτεινοτητα?

και εδω βρηκε λυση

Σίγουρα φτιάχνει με custom?¿¿???Να μην το πάω εάν είναι για service γιατί φοβάμαι την arvato.......Με την φωτεινότητα και με την μη βελτιστοποίηση μπαταρίας σε κάποια app σε εμένα δεν δούλεψε.....Και στο εξωτερικό λένε ότι είναι θέμα hardware ...Μόνο με αλλαγή οθόνης φτιάχνει...

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα φτιάχνει με custom?¿¿???Να μην το πάω εάν είναι για service γιατί φοβάμαι την arvato.......Με την φωτεινότητα και με την μη βελτιστοποίηση μπαταρίας σε κάποια app σε εμένα δεν δούλεψε.....Και στο εξωτερικό λένε ότι είναι θέμα hardware ...Μόνο με αλλαγή οθόνης φτιάχνει...

Δεν παιρνω ορκο, απλα το διαβασα..

Aφου εισαι σε εγγυηση εννοειται δεν θα ρισκαρεις με ρομ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιρνω ορκο, απλα το διαβασα..

Aφου εισαι σε εγγυηση εννοειται δεν θα ρισκαρεις με ρομ..

 

Θα το πάω αλλά διάβασα και εγώ ότι τάχα σου αλλάζουν οθόνη και το ξανακάνει οπότε μετά θα ρισκάρω.....αρε Moto g 1 ακόμα το έχω και με 7.1.1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μια ερωτηση,για την καρτα μνημης πρεπει να θυσιασεις μια απο τις Sim η ειναι ανεξαρτητη και περνει κανονικα 2 Sim και την καρτα μνημης κανονικα...Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση,για την καρτα μνημης πρεπει να θυσιασεις μια απο τις Sim η ειναι ανεξαρτητη και περνει κανονικα 2 Sim και την καρτα μνημης κανονικα...Ευχαριστω

 

Έχει ξεχωριστή θέση για κάρτα μνήμης

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεχωριστή θέση για κάρτα μνήμης

 

Ευχαριστω..πιστευω οτι στα λεφτα που κανει ειναι αξιολογη συσκευη...Σκεφτομουνα να παρω το Redmi 4x global στα 249 ευρω μιας και για μενα η 800 μπαντα ειναι απαραιτητη,αλλα πιστευω οτι το G4 ειναι καλη περιπτωση,ετσι και αλλιως για δευτερη συσκευη το θελω....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...