Jump to content

Redmi Note 3 Pro (International edition)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δλδ μπορει να κανει να ερθει και μηνα?

 

με το "Shipping: in 2-7 business days" εννοει οτι φευγει απο τα χερια του σε 2-7 μερες?

Ακριβώς φίλε.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δλδ μπορει να κανει να ερθει και μηνα?

 

με το "Shipping: in 2-7 business days" εννοει οτι φευγει απο τα χερια του σε 2-7 εργάσιμες μερες?

 

Ακριβώς.

3+ σήμερα για μένα. :O

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

1 Σεπτεμβρίου αποστολή από geek ο ταχυδρόμος με έψαχνε 9 Σεπτεμβρίου. Δεν με βρήκε και το πήρα τη Δευτέρα 12... Έχει tracking number και το παρακολουθείς. . Άψογη αποστολή... Το κινητό με τη ζελατίνα του φυσικά στο κουτί του. Εγώ το άνοιξα πρώτος.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by Dekouk
Link to comment
Share on other sites

Aντε να ακουσουμε και κανενα ευχαριστο νεο. Με γεια. Εγω ο αφελης ζητησα να μου βαλουν το tempered glass αλλα μαλλον θα με γραψουν στα .......... εχει βαλει κανενας γενικα glass σε κινητο ? οσες φορες προσπαθησα να βαλω οτιδηποτε στην οθονη τα εκανα μανταρα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω που θελω:

 

1) Μαυρη προσοψη

 

2) 800 μπαντα στο 4G

 

3) OTA update + App store

 

4) Δεν θελω κινεζικες εφαρμογες

 

5) Δεν με απασχολει αν θα εχει Ελληνικα....μου αρκει να εχει αγγλικα

 

6) Θελω να το λειτουργισω κατευθυαν χωρις σεταρισμα

 

Παραγγέλνω αυτο ?

 

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371732.html

 

Σε ποσες μερες ερχεται Ελλαδα?

Εμένα μου ήρθε σε κάτι λιγότερο από 10 εργασιμες

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aντε να ακουσουμε και κανενα ευχαριστο νεο. Με γεια. Εγω ο αφελης ζητησα να μου βαλουν το tempered glass αλλα μαλλον θα με γραψουν στα .......... εχει βαλει κανενας γενικα glass σε κινητο ? οσες φορες προσπαθησα να βαλω οτιδηποτε στην οθονη τα εκανα μανταρα

το ίδιο είναι σε κινητά ;)

 

Sent from my CW-Hi8-super using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και το παρηγγειλα ηδη ας μου επιβεβαιωσει καποιος οτι το χρυσο δεν ειναι ''γυναικειο'' (και να ειναι ας πει ψεματα :lol::lol::lol::lol:)

 

επισης επειδη ειμαι ασχετος το κινητο αν δεν ειναι rooted τι ''χανεις' ? δεν μπορω να ζητησω απο το γκικ να το στειλουν rooted? ευχαριστω

 

Τιποτα... μαλιστα εχω την εντυπωση οτι αν ειναι root τοτε χανεις τα updates..

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο είναι σε κινητά ;)

 

Sent from my CW-Hi8-super using Tapatalk

 

Αυτη τη μέθοδο χρησιμοποιω κι εγω. Με επιτυχία τουλάχιστον 30 φορες. Ειδικα σε ζελατίνα δςν υπάρχει άλλος τρόπος. Η μονη διαφορά ότι εγώ πρωτα κολλαω το σελοτειπ στο τζαμι κ μετά στη συσκευή. Κουνιεται λιγότερο έτσι

Link to comment
Share on other sites

Μιλαω με καποιον για θηκες και tempered , αν μπορει να αγορασει απο taiwan και να μου στειλει για το international. Θα εχω νεα συντομα θα σας πω...μακαρι να μπορει. Edited by giannispipom9pro
Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω ολους τους φιλους για τις απαντησεις. Και παντα αναρρωτιομουνα γιατι βαζουν αυτα τα χαρτακια (ψαξε βρε ανθρωπε στο youtube) απλα να πω την αληθεια δεν ειχα την υπομονη να βαλω τα προστατευτικα οθονης. Πραγματικα τα εχω πεταξει ολα μετα απο αποτυχημενες προσπαθειες. Οταν το λαβω θα το δοκιμασω.
Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη μέθοδο χρησιμοποιω κι εγω. Με επιτυχία τουλάχιστον 30 φορες. Ειδικα σε ζελατίνα δςν υπάρχει άλλος τρόπος. Η μονη διαφορά ότι εγώ πρωτα κολλαω το σελοτειπ στο τζαμι κ μετά στη συσκευή. Κουνιεται λιγότερο έτσι

Πωώωω ρε φιλε... Και εγω τα πεταγα αυτα τα χαρτακια. Ποτε δεν ειχα κατσει να ασχοληθω τι ακριβως να τα κανω. Τσαμπα παιδευομουνα... Ετσι φενεται ποιο ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα .....αν και αρχικα ειπα να μην το παρω λογω μεγαλης αναμονης...........το παρηγγειλα μολις απο geekbuying....στα 161 € (χωρις Θηκη και tempered glass).

 

Λεει global MUI και international version .......οποτε δεν ζητησα αλλη ROM ή κατι αλλο σαν αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

να μην σε αφηνει δεν παιζει... 100% δεν εχεις συνδεσει σωστα την paypal στην καρτα. επισης σε online αγορες ΜΟΝΟ με revolut (κι ας εχουν χαλαρωσει τα CC )
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει πολλες αγορες απο paypal (προ capital). το αλλο που ανεφερες δεν το γνωριζω αν μπορεις να δωσεις τα φωτα σου θα βοηθουσε.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται και το δικο.μου.

Σήμερα ξεκίνησε.

CM 13-14 θα αποκτήσει το "ΚΑΤΕ;"

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

παιρνει του κενζο

 

Έχει άλλο partition

Και άλλο radio.

Δεν είναι ρίσκο να χαθούν μπάντες στο μόντεμ ή να μπρικαρει;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Aπο περιεργεια την αγορα την εκανες μεσω paypal γιατι εμενα δεν με αφηνε

 

να ι με Paypal εγινε η αγορα....μια χαρα χωρις προβλημα....με AMEX Alpha Bank

Link to comment
Share on other sites

να ι με Paypal εγινε η αγορα....μια χαρα χωρις προβλημα....με AMEX Alpha Bank

 

Eιναι λίγο off topic

Αλλά η ΑΜΕΧ δεν έχει CC

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Έχει άλλο partition

Και άλλο radio.

Δεν είναι ρίσκο να χαθούν μπάντες στο μόντεμ ή να μπρικαρει;

 

το partition δεν μας απασχολεί, υπαρχει διαδικασια στο xda http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/help/how-to-port-cyagenogenmod-kenzo-to-kate-t3429502 χωρις κανενα ρισκο αν ξερεις τι κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...